mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 17:59 
Cytuj  
Fakt, schodze na psy :(

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2006, 20:12 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
SwenG napisał(a):
Zawsze tak jest jak mi nie zależy ;)

Raczej zawsze, kiedy szukaja ludzi wg przedzialow wiekowych ^^

Ile Swengu ma lat :)?
Tez tyle podam, bo ja to bym sie chetnie dostal ^^

Lol. Zych pwnt. Kto umieszcza przycisk "Submit" z lewej a "Clear" z prawej. Musze wszystko od nowa wpisywac.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2006, 21:11 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Kto umieszcza przycisk "Submit" z lewej a "Clear" z prawej.

Zwykle azjaci ^^


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 18:56 
Cytuj  
Zapisałem się, ale watpie żebym sie przekonał z dwóch przyczyn:
-brak wysokich elfów (bye bye)
-brak klasy typu mag. Więc papa. Moge pograć, na becie ale te dwie rzeczy dyskfalifikuja te gre w moich oczach..

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 19:05 
Cytuj  
Człowieku bo magów nie ma mwe władcy pierścieni a wysokie elfy są zbyt szlachetne i potężne any gracze mogli nimi grać.Jak tak sądze.


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 19:08 
Cytuj  
Borsh napisał(a):
Człowieku bo magów nie ma mwe władcy pierścieni a wysokie elfy są zbyt szlachetne i potężne any gracze mogli nimi grać.Jak tak sądze.

to niesamowite, moge byc twoim kolega??


_________________
retired...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 19:22 
Cytuj  
Borsh napisał(a):
Człowieku bo magów nie ma mwe władcy pierścieni a wysokie elfy są zbyt szlachetne i potężne any gracze mogli nimi grać.Jak tak sądze.

Naprawde !?. Co ty nie powiesz :wtf:
Ale to gra, i jak mi sie bedzie podobalo bede gral czym mi sie podoba.
Pozatym dokladnie to samo powiedzieli goscie z Turbine hmmm...

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 19:40 
Cytuj  
anyway tak abstrachujac :D a gandalf byl mechanikiem ? :D


_________________
retired...

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 20:14 
Cytuj  
Mr.FooT napisał(a):
anyway tak abstrachujac :D a gandalf byl mechanikiem ? :D


Hmmm Gandalf byl wedrowcem :)

Ale jakby nie patrzec to magiem/czarodziejem jest bo uzywa magii :P

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 20:19 
Cytuj  
Polecam poczytać historię świata LoTR. Tam można się dowiedzieć, że czarodzieje nie są powszechni a ciagle żyjący nie są już młodzi.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 21:58 
Cytuj  
No ta zostalo ich jakos kilku wyslanych do srodziemia, z czego tylko dwoch pozostalo do czasow w jakich bedzie sie rozgrywac gra. Rasa Istari o ile sie nie myle.


_________________
Obrazek

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 23:17 
Cytuj  
Boże, co ten film z ludźmi robi...
W kosmologii Tolkiena magia w takiej postaci jak w większości współczesnych światów fantasy nie istnieje. Niektóre istoty posiadają pewne nadnaturalne moce, ale nie polega to na tym, że byle wsiór idzie do akademii magów, wychodzi po kilku latach i rozpierdala wszystko fireballami.
W ogóle uważam, że pomysł tworzenia MMO z akcją osadzoną w Śródziemiu to poroniony pomysł.
LFG: Barad Dur, need ranger to kill Sauron :roll:
Mr.FooT napisał(a):
a gandalf byl mechanikiem ? :D

Był istotą boską. Gracze ie będą mogli grać tymi istotami, więc logiczne jest, że i postać czarodzieja nie powinna być dla nich dostępna.
Ale nie bójmy się, EA na pewno coś wymyśli.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 23:36 
Cytuj  
ludzie czy wy nie rozumiecie ze gra nie ma byc logiczna, ale sprawiac przyjemnosc graczom?? nie wiem czy wiecie ale gra FANTASY w ktorej nie ma magow/magii dostepnej dla graczy imo jest porazka?? gry takie za zadanie przyciagnac jak najwiecej graczy, a w tym przypadku mysle ze nie przesadze jesl powiem ze wposdu idzie 50% populacji ktora chacialaby sie pobawic magami.... wiec nie rozumieme waszego obruszenia "bo w srodziemiu magowie to rartytas" ect... IMO

sry za forme postu ale jest pozno a % robia swoje :P mam nadzieje ze jednak lapiecie o co mi chodzi D:


_________________
retired...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 00:22 
Cytuj  
Kurcze w 100000000000000000000000000000 innych mmorpg masz magów, magie i inne takie pierdoły, jeśli w tym przypadku producent poświęcił te kilka procentów graczy którzy nie będą grali bo nie ma magów tylko po to by zgodność ze światem była to chwała mu za to. Chylę czoła. Jak już sie chwalimy to również po %.

Miałem tej gry nie tykać ale dzięki temu tknę. Tak z przekory.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 00:45 
Cytuj  
Mr.FooT napisał(a):
ludzie czy wy nie rozumiecie ze gra nie ma byc logiczna, ale sprawiac przyjemnosc graczom?? nie wiem czy wiecie ale gra FANTASY w ktorej nie ma magow/magii dostepnej dla graczy imo jest porazka?? gry takie za zadanie przyciagnac jak najwiecej graczy, a w tym przypadku mysle ze nie przesadze jesl powiem ze wposdu idzie 50% populacji ktora chacialaby sie pobawic magami.... wiec nie rozumieme waszego obruszenia "bo w srodziemiu magowie to rartytas" ect... IMO

sry za forme postu ale jest pozno a % robia swoje :P mam nadzieje ze jednak lapiecie o co mi chodzi D:


W pelni sie zgadzam srac na tolkiena i jego bzdurne wymysly dawac magow szczelajacych fajerbalami z poopy statki kosmiczne i roboty.Liczy sie fun! wheee
Goopek wymyslij sobie jezyki siakies mitologie cala a oni sie tym pszejmuja? Co za nooby jakby nie mzona bylo olac tego wszytskiego i zrobic fajniusia giere fantasy i tylko zostawic tytul, legolasa i gandalfa!
Uwaszam ze kaszdy powinien muc grac gandalfem i szczelac fijerbolami inaczje ta gra nie am sensu . Sam hcialem grac w tom gre czarodziejem
Nazwalbym go ggandalfff i z moim kolegom ktury chce grac logolazem
swietn byzmy siem napewno bawili:|
Wogole czmu te jego ksiaszki to zaliczaja do fantasy ? '
Jak nie ma dusho magow szczelajacych fajerbalami zza winkla to imo to dupa nie fatasy:|

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 09:13 
Cytuj  
hehhe rotfl.
Vercin dobrze napisal. Duzy plus dla tworcow za trzymanie sie realiow swiata. Wlasnie dlatego WP jest wyjatkowy bo magia w nim jest zajebiscie mistyczna, tajemnicza, potezna, niedostepna dla zwyklego smiertelnika.

BTW to ze nie bedie magow to nie znaczy ze np. nie bedzie magicznych przedmiotow za pomoca ktorych mozna bedzie czarowac, chociaz to tez bedzie pewne nagiecie realiow swiata bo w czasach wojny o pierscien takich przedmiotow bylo smiesznie malo i byly przewaznie w posiadaniu wlasnie Istarich (czarodziejow, ktrorych bylo 5 razem z gandalfem na caly swiat) lub elfow. A i tak nie byly to itemy w stylu "Great Ring Of Fireball".
Przykladem niech bedzie miecz Gandalfa (Glamdring bodajze sie nazywal), ktorego JEDYNA wlasciwoscia bylo to ze swiecil jesli w poblizu pojawily sie zle istoty (np. orkowie) i to byl ARTEFAKT, przedmiot rozpoznawany w calym Srodziemiu.

IMO to lepsze niz postacie swiecace sie jak choinki. Obladowane 4 zbrojami w plecaku, 28 ringami i bog wie czym jeszcze.

Co do tego miecza to moglo mi sie porypac ale nie o to chodzi. Chodzi o to ze magia w Srodziemiu to jest rarytas i tak niech zostanie.
Moze to wyjsc grze jedynie na dobre. BO jezeli zrobia DOBRA gre i to w 100% zgodna z lore Tolkiena to moga olac tych co chca grac magami, nekromantami, czarnoksieznikami, itd.
Prawdziwych fanow tworczosci Tolkiena jest wystarczajaco duzo i na nich beda bic kase. :-)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 09:41 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Przykladem niech bedzie miecz Gandalfa (Glamdring bodajze sie nazywal), ktorego JEDYNA wlasciwoscia bylo to ze swiecil jesli w poblizu pojawily sie zle istoty (np. orkowie) i to byl ARTEFAKT, przedmiot rozpoznawany w calym Srodziemiu.

A nie było to przypadkiem Żądło Bilba, a potem Froda? :P


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 09:43 
Cytuj  
No moglo mi sie popieprzyc. :-)
Ostani raz Trylogie czytalem pare lat temu.

Ale nie o to chodzi bo tu chodzi o zasade. :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 09:55 
Cytuj  
narazie nie ma o czym dyskutowac , wyjdzie gra to sie zobaczy
przypomne tylko ze SWG bylo tez osadzone domyslnie w timeline 4 czesci+ gdzie Vader scigal Jedi i prawie wytepil ich wszystkich , SOE jednak nie moglo powiedziec graczom " moze byc tylko 3 jedi na serwerze" , zamiast tego wprowadzili trudny chain questow i perma-death
w efekcie to juz ograniczalo liczbe Jedi dla najwytrwalszych , a co mamy dzis wszyscy wiedza: Jedi-klasa startowa :]

Kiedy w gre wchodzi kasa to devsa puszczaja wszelkie opory


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 10:12 
Cytuj  
No ale dzieki temu SWG skonczylo jak skonczylo, powinno byc to ostrzezeniem dla innych.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.