mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 13:15 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Jeśli uważasz brak magów za "zjebanie" to chyba musisz przeczytać książki pana Tolkiena jeszcze pare razy, nie mówie tylko o "Władcy Pierścieni". Może wtedy dojdziesz do wniosku dlaczego ich nie ma.


Domyślam się, że chodzi Ci na przykład o Silmarillion. Wiem jak to wygląda z magami, ale mimo wszystko, dla mnie niedosyt pozostaje. Pozatym, próbują się tak trzymać lore, a twierdzą, że do Śródziemia nie pasuje open pvp? kk, thx and goodbye. Ja mimo tego, że lubie ten świat, to sobie odpuszcze.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 13:40 
Cytuj  
Dla mnie brak "ciarodziejóf" to bardzo dobre posunięcie ,zaskakująco mało komercyjne.Hmm, imo mają racje że pvp nie pasuje do lore, przecież nie można grać "tymi złymi" prawda ? To kto ma sie z kim bić ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 13:42 
Cytuj  
ja bym gral i gankowal all


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 13:52 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Myślałem, że prawa do gier opartych na Tolku, ma tylko EA...Czyżby Codemasters nalezało do EA...Czy może, ja o czymś nie wiem...(bardziej prawdopodobne)

EA może robić gry bazujące na 3 filmach Petera Jacksona.
Turbine (producent gry - Codemasters ma być tylko wydawcą w EU) robi grę bazując na książkach Tolkiena.

Wiem że to porąbane, ale tak jakoś im wyszło :]


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 13:58 
Cytuj  
Hmm, imo mają racje że pvp nie pasuje do lore, przecież nie można grać "tymi złymi" prawda ?

No wlasnie, dlaczego nie? Spiesze z odpowiedzia - prosciej odjebac nastepnego cookie cutter mmo ala wow, a ludzie i tak lykna, bo to w koncu lotr.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 15:31 
Cytuj  
Zrobic dobra gre z rozbudowanym PvP jest niezwykle trudno. Byc moze dlatego nawet nie probuja. Mnie to za bardzo nie martwi, ostatnio zauwazylem ze potrafie sie calkiem dobrze bawic bez nagminnego PvP. Jesli uznali ze lepiej/latwiej zrobic gre PvE, to ja nie mam nic przeciwko. Mam tylko nadzieje, ze bedzie to porzadna gra - porownywalna grywalnoscia do FFXI.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 15:36 
Cytuj  
Cytuj:
Co ciekawe, wyzwania maja skalowac sie w zaleznosci od ilosci osob w raidzie (odmiennie od WoW)


Jak to odwrotnie niż w WoWie? Chyba odwrotnie to za bardzo sie nie da. Trudność każdego raidu leży po stronie tylko "ludzkiej" - znacznie trudniej jest zgrać 50 osób niż 5 osób. Dlatego zawsze raidy z większą ilością osób są trudniejsze, nawet jeśli teoretycznie każdy posiada instrukcję "howto" przed sobą.

konrador - z jednej strony masz rację, z drugiej strony zapewne i tak nikt nie grałby po stronie tych złych. Legolas, Aragorn czy Gandalf brzmi znacznie lepiej niż ork0001 czy undead00fa.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 15:43 
Cytuj  
Mark24, w WoW jak pojdziesz do MC w 30 czy 40 osob to Ragnaros bedzie walczyl w ten sam sposob, zadawal takie same obrazenia i mial tyle samo hp, a po drodze spotkasz okreslona ilosc mobkow.

W LOTRO jesli pojdziesz w 16 osob to potworki beda slabsze, ewentualnie ich ilosc mniejsza, prawdopodobnie mniejszy (oby nie gorszy) loot niz gdybys zebral pelen raid - czyli 24 osoby. To cala roznica.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 15:44 
Cytuj  
No nie powiedzialbym :) Zawsze wolalem ta "zla" strone, jako ze wiekszosc ludzi chciala robic piekna panienkie human/elf czy dobrego maga. W dodatku wiekszy fun = wiecej celow ;)


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 15:57 
Cytuj  
Coval - a to już czaję, chyba w mmorpgach do tej pory nie było takiego rozwiązania, w niektórych singlówkach tak - przeciwnik którego prawie rozwaliliśmy na pięści jest równie trudny po założeniu najlepszego miecza i zbroi w grze. Frustrujące szczerze mówiąc. Ciekawe jak to wypali w mmorpgu...


Yog - ale ratio w takim LOTR-ze to by było jakieś 10:1 i to na najbardziej zrównoważonym serwerze. Bardzo mało jest ludzi, którzy zrobiliby sobie undeada zamiast Legolasa czy gandalfa, historię LOTR znamy tylko i wyłącznie z jednej strony.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 16:08 
Cytuj  
Mark24, jesli beda brac pod uwage tylko ilosc graczy a nie ich 'jakosc', to nie powinno byc takich frustrujacych sytuacji. Mnie to denerwowalo w Oblivionie, chociaz to singlowka.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 16:21 
Cytuj  
Mark- wiem ze to niecalkiem dobre porownanie ale Star Wars tez poznajemy z jednej strony, a jednak chyba w SWG mozna spotkac jakis imperalow?

P.S 'Zla' strona w Wladcy Pierscieni tez ma kilka wyrazistych osobowosci... Moze nie tak pieknych jak Legolas, za to lepiej odzywionych ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 16:37 
Cytuj  
Old Coval w BC team leader w niektorych instancach bedzie mogl stopniowac trudnosc rzutujac na jakosc loot

mnie odwrotnie niz wielu , pve zaczyna mniej bawic , glownie dlatego ze ludzie nie sa utopijni , a jak bedzie mnie ktos meczyc za bardzo ingame to go pkne zlootuje i puszcze ladny flame


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 21:57 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Mark- wiem ze to niecalkiem dobre porownanie ale Star Wars tez poznajemy z jednej strony, a jednak chyba w SWG mozna spotkac jakis imperalow?


A książki? A komiksy? Może w filmach poznałeś tylko jedną stronę, ale na samych filmach SW się nie kończy. Pozatym opowieści ze świata SW płodzi wielu autorów, a specjalista od Śródziemia był tylko jeden...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 22:41 
Cytuj  
enkil napisał(a):
kozas15 napisał(a):
Mark- wiem ze to niecalkiem dobre porownanie ale Star Wars tez poznajemy z jednej strony, a jednak chyba w SWG mozna spotkac jakis imperalow?


A książki? A komiksy? Może w filmach poznałeś tylko jedną stronę, ale na samych filmach SW się nie kończy. Pozatym opowieści ze świata SW płodzi wielu autorów, a specjalista od Śródziemia był tylko jeden...



Mark- wiem ze to niecalkiem dobre porownanie


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 23:27 
Cytuj  
Dla mnie pvp nie jest koniecznym elementem dobrego mmorpg dlatego pewnie gierke spróbuje, jestem wielkim fanem Tolkiena i sama obecność w tym świecie sprawi mi mnóstwo radości jeśli tylko będzie szczególowo odzworowany.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2006, 11:36 
Cytuj  
enkil napisał(a):
kozas15 napisał(a):
Mark- wiem ze to niecalkiem dobre porownanie ale Star Wars tez poznajemy z jednej strony, a jednak chyba w SWG mozna spotkac jakis imperalow?


A książki? A komiksy? Może w filmach poznałeś tylko jedną stronę, ale na samych filmach SW się nie kończy. Pozatym opowieści ze świata SW płodzi wielu autorów, a specjalista od Śródziemia był tylko jeden...


Dużo osób pisze w świecie Śródziemia... Ale te książki to, takie crapy, że Tolkienowi do pięt nie dorastają :/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2006, 11:58 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Old Coval w BC team leader w niektorych instancach bedzie mogl stopniowac trudnosc rzutujac na jakosc loot

W CoH/CoV tez byl taki myk z sila mobow zalezna od osob wchodzacych na misje.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sie 2006, 12:16 
Cytuj  
Tomu hmm, raczej z ilością. Siła mobów była zależna od levelu.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2006, 12:36 
Cytuj  
Z iloscia i sila mobow; przy +1 graczu zwiekszal sie level polowy mobkow, przy +2 graczach bylo ich wiecej ale nie tak mocne, przy +3 bylo ich tyle co przy +2 ale mocniejsze itd..
Zreszta tam PvE polega na masowej destrukcji wszystkiego przy uzyciu AoE i kazda grupke mozna uznac za jednosc ;]

Zreszta robilo sie czasem tak, ze wchodzila mala grupka do instance, a reszta dolaczala potem zeby nie bylo za trudno (potem chyba to fixneli i dalsze spawny byly dostowane do ilosci graczy)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.