mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 01:51 
Cytuj  
Co ty pierdzielisz do veteranow mmorpg ?! :lol:
Tyle to kazdy wie i widzi sam, a to ze jakas produkcja jest przelomowa to juz czytalismy wiele razy i jakos nic z tego nie wyszlo, wez poczytaj co sie pisalo o takich produkcjach jak Dark&Light, Shadowbane, Darkfall, a jaki jest efekt ich pracy i co z tego wyszlo lub moze wyjdzie ?
Mozna duzo pluc na blizza i wow ale takiego producenta i tak dopracowanego mmorpg nie znajdziesz narazie nigdzie.
Co mi z gry, w ktora bedzie grac garstka ludzi i/lub nikt nie bedzie sie zajmowal, gdzie support jest slaby, gdzie nie łata sie bugow itd itp, a reklama jest wazna bo dociera do mas, a to czy w grze siedza debile, dzieciaki i inne matoly to juz kwestia co gra oferuje i do kogo jest skierowana.
Blizz dziala sprawnie na rynku mmorpg dzieki profesjonalizmowi i zdecydowaniu, zobacz jak wygladala akcja likwidowania exploitow, wywalili cale gildie, tysiace kont i caly czas pracuja nad wszystkim.

To taki OT, a co do tej gry to moze sie bede powtarzal ale gra ma potencjal i moze cos z tego bedzie ale jakos nie licze na cuda.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 02:17 
Cytuj  
Heh kontynuujac OT to ja uwazam dokladnie odwrotnie i Blizzard powinien sie uczyc jak prowadzic gre online od ludzi ktorzy od niego odeszli czyli ArenaNET (GuildWars).
To ze RAZ zbanowali cala gildie to wiesz....wisi mi. Im tez przy 8 milionach graczy. Zreszta tu napisalem co o tym mysle:

Cytuj:
Wogole przy takich sprawach wychodzi jak Blizzard suxxuje przy prowadzeniu gry online.

W Guild Wars swego czasu jak jakas gildia znalazla exploitowane buildy "nie do zabicia" to potrafili cancelnac rozgrywki ladderowe z kilku tygodni.
I to tylko dlatego ze jaks gildia (wcale nie np. z pierwszej 10 swiata) awansowala o kilkanascie pozycji w nieuczciwy sposob.
A patch poprawiajacy exploitowane skille wychodzil dzien pozniej.

I kotynuujac (heh nie chce mi sie spac to sie rozpisze):


Tylko jakby Blizzard naprawde chcial sie wziac do posprzatania WoW'a ze wszelkiego smiecia (exploiterzy PvE i PvP, boty, chinczycy, sellerzy kasy i kont, hacki) to z 8 milionow graczy zostalaby im polowa pewnie.

Jedyna fajna akcje Blizza za ktora RESPECT to pamietam jak zbanowali 80% czlonkow jakiejs gildii bo chodzili na skroty do Cthuna bez clearowania instancu calego.


Topic o Arenach viewtopic.php?t=20845&start=740

Cytuj:
Tyle to kazdy wie i widzi sam, a to ze jakas produkcja jest przelomowa to juz czytalismy wiele razy i jakos nic z tego nie wyszlo, wez poczytaj co sie pisalo o takich produkcjach jak Dark&Light, Shadowbane, Darkfall, a jaki jest efekt ich pracy i co z tego wyszlo lub moze wyjdzie ?

Ja mowie o reklamie gier pokroju Final Fantasy, Fifa czy The Sims a nie o MMORPG'ach o ktorych istnieniu (z wylaczeniem WoW'a, Guild Wars i koreanskich hitow dla koreanczykow) wie po 300-500 tys. ludzi na calym swiecie.
MMO nie jest szeroko reklamowane (no do czasow WoW'a nie bylo) wiekszosc "reklamy" to hype pasjonatow gatunku. i odbywa sie w wiekszosci na forach i specjalistycznych serwisach a nie w mass mediach.

Cytuj:
Mozna duzo pluc na blizza i wow ale takiego producenta i tak dopracowanego mmorpg nie znajdziesz narazie nigdzie.
Co mi z gry, w ktora bedzie grac garstka ludzi i/lub nikt nie bedzie sie zajmowal, gdzie support jest slaby, gdzie nie łata sie bugow itd itp, a reklama jest wazna bo dociera do mas, a to czy w grze siedza debile, dzieciaki i inne matoly to juz kwestia co gra oferuje i do kogo jest skierowana.

WoW nie jest dopracowany i nigdy nie byl i 99% gier nie jest i nigdy nie bedzie. Od roku Blizzard robi taka kaszane ze mi - graczowi z 2letnim stazem w WoW robi sie niedobrze.
Powinni napisac ksiazke "Jak zrobic zajebista gre, zarobic miliony dolarow a potem ja spierdolic bo co nam zalezy". :-)

Cytuj:
Blizz dziala sprawnie na rynku mmorpg dzieki profesjonalizmowi i zdecydowaniu, zobacz jak wygladala akcja likwidowania exploitow, wywalili cale gildie, tysiace kont i caly czas pracuja nad wszystkim.

Nie. Blizz dziala sprawnie bo wlasciwie nie ma konkurencji. Dlatego moze srac na exploitowanie ladderow, tysiace botow, zbugowane mimo beta testow na PTR'ach instancje i bossow (wlasciwie to gildiom takim jak Nihilum to Blizz powinien placic za testing contentu). Do profesjonalizmu w moim rozumieniu to im duzo brakuje no ale zdecydowania to maja az nadto. :-)
Newsy puszczane na swiat co 1-2 miechy o zbanowaniu xx tysiecy kont to typowe zagrania "pod publike" i dziwie sie ze jeszcze sie ludzie na to lapia bo to jest ich polityka jeszcze z czasow BattleNetu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 08:51 
Cytuj  
embe napisał(a):
Co ty pierdzielisz do veteranow mmorpg ?! :lol:
Tyle to kazdy wie i widzi sam, a to ze jakas produkcja jest przelomowa to juz czytalismy wiele razy i jakos nic z tego nie wyszlo, wez poczytaj co sie pisalo o takich produkcjach jak Dark&Light, Shadowbane, Darkfall, a jaki jest efekt ich pracy i co z tego wyszlo lub moze wyjdzie ?
Mozna duzo pluc na blizza i wow ale takiego producenta i tak dopracowanego mmorpg nie znajdziesz narazie nigdzie.
Co mi z gry, w ktora bedzie grac garstka ludzi i/lub nikt nie bedzie sie zajmowal, gdzie support jest slaby, gdzie nie łata sie bugow itd itp, a reklama jest wazna bo dociera do mas, a to czy w grze siedza debile, dzieciaki i inne matoly to juz kwestia co gra oferuje i do kogo jest skierowana.
Blizz dziala sprawnie na rynku mmorpg dzieki profesjonalizmowi i zdecydowaniu, zobacz jak wygladala akcja likwidowania exploitow, wywalili cale gildie, tysiace kont i caly czas pracuja nad wszystkim.

To taki OT, a co do tej gry to moze sie bede powtarzal ale gra ma potencjal i moze cos z tego bedzie ale jakos nie licze na cuda.

Slef-Owned mode on
Hellgate nie jest MMO tylko single z multiplayerem :P

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 10:53 
Cytuj  
Kabraxis afair twoja przygoda z mmorpg zaczela sie wlasnie od warcrafta.
Bedziesz chyba musial przyjac na wiare ze to wlasnie blizzard zmnienil oblicze supportu w grach online.

Bledow w nowym contencie sila rzeczy nie da sie uniknac, w zadnej grze.

Przyklad z GW jest gowno warty bo taki exploit wykryje sie sam.
WoW moze i jest jednym z bardziej exploitowanych mmo, paradoskalnie jest najlepiej zabezpieczona gra. ever.

Cytuj:
WoW nie jest dopracowany i nigdy nie byl i 99% gier nie jest i nigdy nie bedzie. Od roku Blizzard robi taka kaszane ze mi - graczowi z 2letnim stazem w WoW robi sie niedobrze.
Powinni napisac ksiazke "Jak zrobic zajebista gre, zarobic miliony dolarow a potem ja spierdolic bo co nam zalezy".


No faktycznie gry bezbledne nie istnieja, to nie znaczy ze nie moga byc dopracowane. W reszcie posta uwazasz sie za wyrocznie takze szkoda komentowac.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 19:00 
Cytuj  
Bardzo ciekawa gierka może być :D
tylko pewnie wymagania kosmiczne :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 07:32 
Cytuj  
Dwa krótkie filmiki przedstawiające skille:
http://www.youtube.com/watch?v=Osy_YbNCCOw
Guardian - wygląda dość podobnie do paladyna z diablo 2
http://www.youtube.com/watch?v=lNL-AjKlSl0
Blademaster - ten natomiast do barbarzyncy z d2 :p

**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 08:08 
Cytuj  
ikona napisał(a):
No faktycznie gry bezbledne nie istnieja(...)


Lies! http://en.wikipedia.org/wiki/Pong.


_________________
[ i rooted crap here ]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 10:48 
Cytuj  
No i wyszedl retail HG:L. Od srody mozna juz szalec na oficjalnych serverach.

Po pierwszym dniu grania moje wrazenia sa raczej pozytywne. W kilku miejscach gra wydaje sie jeszcze nie do konca dopracowana - dziwne przeskoki, blokowanie sie na mapach, znikanie mapy po pojsciu do miasta - ale generalnie rozgrywkia jest calkiem si, oczywiscie jesli ktos lubi tego rodzaju gry.

Pewnie jest kilka osob na forum, ktre rowniez pykaja w HG:L. Milo by bylo jakbyscie sie podzielili wrazeniami z gry. Ja wybralem evokera, obecnie 14 lvl i prawde powiedziawszy jestem zadowolony. Sporo widowiskowych spelli, wiekszosci urzytecznych w okreslonych sytuacjach, ale zobaczymy jak bedzie dalej.

Jak narazie oszczedzam pkt statow, a skille laduje w rozne umiejetnosci, tak zeby poznac dzialanie spelli - pierwsza postac bedzie raczej na 100% do skasowania.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 13:38 
Cytuj  
właśnie instaluję :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 14:35 
Cytuj  
Ja bende instalowal kolo polnocy jak z pracy wroce, mam juz pudelko ^^

Prawdopodobnie bende gral albo Blademasterem albo summonerem. Musze sie zdecydowac do tego czasu :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 15:32 
Cytuj  
moze ktos cos juz pisal o tym bo na innych forach czytalem ze sie ludzie grupuja powoli to co jakas guild moze?:-)


_________________
Wish I Could RAPE the Day

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 15:52 
Cytuj  
Jak najbardziej :) Puki co proponowal bym Syndonai serwer. Narazie opcja subscription nie jest jeszcze wpelni aktywna http://www.eu.hellgatelondon.com/underground/important-announcement wiec nie ma co jeszcze gildi zakladac, ale jak bendzie mozna subscription zalozyc to z checia zrobie gildie chyba ze ktos z mmorpg.pl bendzie szybszy to niech poda namiary tu :)

Jakby co w tej chwili planuje Grac Blademaster, AoE Crit Build. Przy maks skilach masz praktycznie 100% crit chance ^^

Narazie mam cos takiego w planie http://hellgate.ingame.de/skilltree/blademaster/?l=1&s=000000000000000000000000000
Z reszta skili wiem generalnie co zrobie ale wole zobaczyc jak to bendzie ze sprzetem na wyzszych lewelach, Nie jestem pewien Czy SoR jest wart zachodu, mimo iz to zawsze mile extra +crit chance to jednak Restoration bendziesz czesto uzywal tak czy siak, zwykle mialem to ustawione jako basic atack, bo kasuje ci mane dopiero jak zabijesz tym stworka. Problem w tym ze Sor dziala dokladnie w ten sam sposob czyli nie bendzie dzialac jak nie zabijasz stworkow a czas dzialania to 12s jezeli nie masz mastery, a mastery jest za wysoko i efekt nie jest tak znaczacy aby byl naprawde wart uwagi bo moze dostaniesz 20s dla surge atacks nio i co to zmieni ? jak masz zwykle ustawione je na basic atack bo inaczej nie zlapiesz last kill hit aby wskoczyl efekt ?

Hmm To samo z matching blades, i power aura nie wiadomo jak z mana na wyzszych lv. Na nizszych jest bardzo przydatne, lecz puzniej, kto to wie :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 16:01 
Cytuj  
Gildie można zakładac tylko jako premium (którym będę na pewno), a serwer EU jest tylko jeden (przed spatchiowaniem są dwa, ale potem jeden odchodzi i zostaje tylko Sydonai-EU)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 16:02 
Cytuj  
Ja tez bende mial premium, a co do serwera to dobrze wiedziec wciaz jestem w pracy wiec nie mam jak wejsc do gry narazie :/


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 20:47 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Heh kontynuujac OT to ja uwazam dokladnie odwrotnie i Blizzard powinien sie uczyc jak prowadzic gre online od ludzi ktorzy od niego odeszli czyli ArenaNET (GuildWars).


Rotfl Kabraxis trochę zdrowego rozsądku i obiektywizmu pls... to, że po 2 latach WoW ci się w końcu znudził i przestałeś w niego grać to nie znaczy że gra nagle zrobiła się słaba a support chujowy.

ktoś gdzieś kiedyś napisał, że jednej lokacji w WoWie Blizzard poświęcił więcej serca i uwagi niż inni devsi swoim całym produkcjom i ciężko się z tym nie zgodzić. Tak dopracowanego produktu nie widziałem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 21:34 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Heh kontynuujac OT to ja uwazam dokladnie odwrotnie i Blizzard powinien sie uczyc jak prowadzic gre online od ludzi ktorzy od niego odeszli czyli ArenaNET (GuildWars).


Rotfl Kabraxis trochę zdrowego rozsądku i obiektywizmu pls... to, że po 2 latach WoW ci się w końcu znudził i przestałeś w niego grać to nie znaczy że gra nagle zrobiła się słaba a support chujowy.

ktoś gdzieś kiedyś napisał, że jednej lokacji w WoWie Blizzard poświęcił więcej serca i uwagi niż inni devsi swoim całym produkcjom i ciężko się z tym nie zgodzić. Tak dopracowanego produktu nie widziałem.


Ale ja sie z tym zgadzam Mark. Sam pisalem na tym forum ze WoW jest the best ever, ze kocham Blizzard za poczucie humoru, mnostwo smaczkow i ukrytych rzeczy dla fanow Warcrafta i zajebiscie dopracowane lore swiata. I tego im nikt nie odbierze dlugo.

Ale z drugiej strony zjebali WoW'a poprzez zabicie PvP w jakiejkolwiek formie (zostalu punkty), oraz zrobili z gry jeden wielki farm spot czy to noob zona czy highlvl instance.

Poprostu inaczej sobie wyobrazalem rozwoj tej gry zamiast w lore, ciekawe questy i fajne eventy poszli w strone farmu, grindu i trzepania glupich punkcikow i repy.

Pozatym tak jak pisze banowanie ludzi jest zagraniem pod publiczke bo tak naprawde Bliizzard nie walczy z botami i innymi rzeczami, Bo i po co?
I tak ludzie graja.....
Sam reportowalem ewidentne boty kilkanascie razy i pewnie farmia do teraz. :-)

Gra jest swietna w sumie, support moze dobry, poprostu dla mnie Blizzard ja zjebal patchami. :-)

Gralem w GW 6 miesiecy (wiecej nie wytrzymalem bo gra zbyt dla mnie jednak ograniczona) i tam naprawde jest wiecej eventow i roznych rzeczy. Jak wykryli exploita to cofneli ogolnoswiatowy ladder o tydzien a w WoW? Taki Grzmocik (hehe) wygral sezon dzieki exploitowaniu systemu (oczywiscie zajebiscie genialnego) i do teraz ma nagrody. W GW mialby bana + wszyscy ktorzy mu pomagali i to bez szumu i pisaniu newsow o zbanowaniu ilus tam kont. Naprawde.

I tak - nie gralem wczesniej w MMO ale patrzac na to co jest teraz (a liczy sie tylko GW i WoW patrzac na playerbase) to WoW ssie i koniec.
Moje znudzenie nie ma tu nic do rzeczy bo staram sie patrzec na to obiektywnie.


Ale eot bo to temat o Hellgate a jako ze jestem fanem Diablo ogromnym i demo mi bardzo siadlo to chcialbym poczytac jak najwiecej opinii o grze.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 22:46 
Cytuj  
No ja jak i sporo znajomych gra na SYDONAI-EU.
Nicki: Kromeq, Burzu, Ryozan, Gonzopl, Zakne itp. :P
Ps. ofc to nie tylko moj nick :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 3 lis 2007, 13:23 
Cytuj  
hmhm, a ja nie moge sie polaczyc z zadnym serverem..... ciagle mam komunikat:

Obrazek

mimo ze juz w ogole wylaczylem nawet zapore internetowa.... WTF ??

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 lis 2007, 13:28 
Cytuj  
Poblokowane porty pewnie.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 lis 2007, 13:30 
Cytuj  
Lil napisał(a):
hmhm, a ja nie moge sie polaczyc z zadnym serverem..... ciagle mam komunikat:

Obrazek

mimo ze juz w ogole wylaczylem nawet zapore internetowa.... WTF ??

"hi!

i found how to solve it an other forum so here comes the aid

ok i got it fixed. heres the steps

go to Start>Run>Cmd

then type netsh winsock reset

after tat restart your comp

it works at me i had the same problem befor i type it and restart my comp and gogogogogo multi with friends"

albo http://hellgate.4players.de/forum/viewtopic.php?t=219 (po niemiecku ;f)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.