mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 143
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 12:25 
Cytuj  
ja mam tylko pytanie jak wygląa crafting w VG i co jest w nim fajniejsze od lineagowego craftingu?


_________________
nie lubie konserw

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 16:58 
Cytuj  
Betoniara napisał(a):
ja mam tylko pytanie jak wygląa crafting w VG i co jest w nim fajniejsze od lineagowego craftingu?


1. Crafting nie jest zwiazany z lev postaci - mozna miec 50 lev craftera na 1 lev postaci
2. Crafting daje takie same uprawnienia dla restricted itemow jak normalny lev postaci - np. konika mozesz miec od 20 lev postaci lub 20 lev craftera
3. Levelujac craftera OD SAMEGO POCZATKU SIE NA TYM ZARABIA (leveluje sie na taskach od NPC) - nie ma czegos takiego jak np. w WOW ze crafting jest sposobem na pozbycie sie wiekzej ilosci kasy.
4. Crafting nie jest zwiazany z profesja (jak w L2) i masz wiele jego specjalizacji.
5. Nie ma stalych recept na itemy. Tzn w tym sensie ze nie masz recepty na "miecz, 6dps, +5DEX" etc tylko masz jedna recepte na miecz ale na roznych etapach produkcji mozesz ja modyfikowac uzyskujac finalnie "oryginalny" item. To od craftera zalezy jakie skladniki doda na jakim etapie produkcji (czasami juz na etapie przetapiania rudy w sztaby, albo na etapie produkcji itemu albo juz po jego wyprodukowaniu => wykanczanie)
6. Jak dla mnie przynajmniej to craftowane itemy mozna zrobic lepsze niz z dropow/questow wiec JEST SENS craftowac.
7. I najwazniejsze - sam proces craftingu nie polega na zebraniu okreslonych surowcow i jednym kliknieciu tylko sklada sie z 4 czesci.
Dlugo by to opisywac ale dam przykladowego linka:
http://www.crimsonwind.net/downloads/Crafting.pdf
na stronie 31 jest screen z procesem craftingu gdzie podejmujesz okreslone akcje, moga Ci sie przytrafic jakies "powiklania" etc.
Albo link do opisu craftu domku (musi pracowac przy tym przynajmniej 3 crafterow roznych specjalnosci):
http://www.enigmaguild.org/e107_plugins ... ic.php?221

To tyle.
W porownaniu do L2 to... wlasciwie nie ma czego porownywac bo w L2 craft polega na kupieniu XXX tysiecy surowcow, nacisnieciu XX razy klawisza craft zeby przerobic je na surowce wyzszego lev, potem 1 click i trzymanie kciukow czy craft sie udal.
Tutaj tez mozna spieprzyc craft (tzn calkowicie zniszczyc item) ale raczej zadko sie to zdarza bo MASZ WPLYW na to co robisz.
Dodatkowo mozesz skupic rare skladniki z harwestingu zastepujace te zwykle a dzialajace lepiej od nich zeby latwiej uzyskac lepsze grade itemu w latwiejszy sposob.

EDIT: znalazlem jeszcze jeden poradnik craftingu jeszcze z bety ale za to po polsku:
http://www.vanguardsoh.pl/viewtopic.php?t=123


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Ostatnio edytowano 4 mar 2007, 17:00 przez Karol66, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 16:59 
Cytuj  
double post sry


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 22:45 
Cytuj  
Jes jeszcze jedna pozycja ktora moze zaspokoic twoje wymaganie , a nie zostalo ujeta tu ,mianowicie
http://www.godsandheroes.com/ Jest PvE , PvP , SQUAD COMBAT

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.