mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 255 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 06:28 
Cytuj  
czlowiek napisał(a):
w eve gra moze 50k ludzi z czego okolo 25k jest online. 50k vs 8mln (wow). chyba jednak sie niesprzeda


Błędne myślenie. 50k osób to bardzo dużo, zwłaszcza jeżeli jest to stała liczba. W sumie to przykład Eve nie jest do końca odpowiedni, bo bardziej niz otwarte pvp, boli ludzi konieczność grania całymi godzinami, dłużyzny i niektórym nie pasuje bycie statkiem, czy takie a nie inne universum itd.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 19.04.2007
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 06:59 
Cytuj  
czlowiek napisał(a):
w eve gra moze 50k ludzi z czego okolo 25k jest online. 50k vs 8mln (wow). chyba jednak sie niesprzeda



dlaczego mialoby się nie sprzedać ?

poza tym, 50k vs 8mln nijak ma się do wydania Fallout mmo, pomijajac fakt, ze miedzy EvE a Fallot pokrewienstwo jest zadne.

Jesli Fallout bedzie platny to nie musisz sie martwić, oblicza sobie co beda musieli zrobic zeby im się opłacało nawet przy mniejszej liczbie graczy.

Tak jak nie kazdy lubi gry sc-fi, post-apo tak samo nie kazdy musi lubic fantasy (np wow'a czy L2)


co do samej gry to w Fallotach czasem zeyb dobic poziom czy zdobyc sprzet (a bedac miedzy questami) trzeba bylo pobiegac po pustyni czekajac na Random Encounter, wiec pewnie bicia "mobkow" tez nie zabraknie.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 11:48 
Cytuj  
ja bym kupil ta gierke z samego sentymentu dla 2 w ktora sie zagrywalem

a post nuclear daje mase mozliwosci, walki gangów o wplywy z narkotykow/ prostytucji, ochrona przed mutantami, kariera w kolejnych vaultach , konwojowanie gratow miedzy miastami , walki o fabryki drugow , walki miedzy soba i gangami NPC, jedna z "ras" (human/mutant/ghoul),cala mase perkow znanych z poprzednich czesci, skille , pomyslow cala masa tylko zaimplementowac + tytul jednej z najbardziej znanych gier na swiecie

zalezy czy bedziemy biegac po znanym juz wszystkim swiecie czy dane nam bedzie odkrywac kompletnie inna czesc ameryki (na starcie wolal bym juz znane tereny)

a full loot i open pvp tylko dodalo by troche adrenaliny ze kazde wyjscie na pustkowie moze sie zle skonczyc

a wiadomo cos o konkretach ( czy widok tpp niewiadomo czemu cholernie popularny w obecnych produkcjach ) czy "normalny" (izometryczny)

sie rozmazylem :wink:


_________________
Obrazek

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 12:32 
Cytuj  
Na Fallout Online czekam tak jak czekałem na S.T.A.L.K.E.R.A.
Z kilku powodów:
-Sentyment do Fallouta (zwłaszcza do 1 i 2 części)
-Lubie postkatastroficzne w tym wypadku postnuklearny klimat
-Mutanty !
-Z tego co słyszałem gra ma być w perspektywie takiej jak TES:Oblivion więc jest na co czekać :D


Enclave and BoS for ever :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 12:48 
Cytuj  
no i stalker niezly crap wyszedl.
mam nadzieje ze fallout uniknie tego.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 13:34 
Cytuj  
STALKER samym klimatem zjada wszystkie FPS'y w jakie gralem, oprocz Far Cry i HL2. Z Far Cry jest na rowni a HL2 troszke lepszy jest.

Ale ile ludzi tyle gustow. IMHO STALKER jest swietny i daje mnowstwo funu chociaz widac ze duzp zaostalo wyciete i gra jest okrojona ale juz dawno przestalem wierzyc w zapowiedzi ze "gra bedzie przelomem w gamingu na PC" bo nawet Crysis nie bedzie.

A Fallout MMO? Poczekamy zobaczymy. :-)
Dobrze ze nie Bethesda go robi bo nie maja doswiadczenia w Mutli/online wogole prawie. :-)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 15:07 
Cytuj  
I tak jaki by nie wyszedl, zarobic raczej na siebie zarobi. Juz z powodu samej marki duzo ludzi zacznie grac. Poza tym mam nadzieje ze pewne rzeczy sa na tyke proste ze ich nie spieprza( nie mowie o full loocie czy pvp, bo z tym roznie bywa, ale chociaz klimat powinien byc pozadny... no i w sumie chyba nie ma i sie nei zapowiada zeby wyszedl jakikolwiek glosny mmo w tych wlasnie klimatach)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 15:17 
Cytuj  
Fallout 3, ktory praktycznie mozna bylo wypuscic na swiat odpadl i to tez bedzie RIP. Nie oszukujcie sie, tak samo jak dfo czy DNF. Plotki na plotkach, a potem zapomnienie czeka i tak te tytuly, pozostana tylko dlatego slawne bo bylo glosno o ich produkcji:).

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 15:39 
Cytuj  
Słucham >?>? Stalker wyszedł słabo?
A ten system grafiki zgodny z kompem? a ten świetny klimat?
I "w ogóle" < (Specjalnie dla tidusa) temat?
Przeszedłem gre 8 razy :P widziałem wszystkie zakończenia :P i jak dla mnie gra 9,5/10 !

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 17:30 
Cytuj  
Tak. Stalker wyszedl kosmicznie slabo w porownaniu do tego co mialo byc.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 19.04.2007
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 17:47 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Fallout 3, ktory praktycznie mozna bylo wypuscic na swiat odpadl i to tez bedzie RIP. Nie oszukujcie sie, tak samo jak dfo czy DNF. Plotki na plotkach, a potem zapomnienie czeka i tak te tytuly, pozostana tylko dlatego slawne bo bylo glosno o ich produkcji:).



pewne "nowinki" moga wskazywac na to, ze jednak praca nad tym tytulem sie rozpocznie, z kolei nikt z nas nie zainwestowal swojej kasy w ten projekt a posiadanie nadziei, ze pojawi sie jeden z ulubionych tutulow nic nie kosztuje :wink:

osobiscie bede wyczekiwal tego tytulu a nawet jesli nie ujrzy swiatla dziennego to pozostanie w moim wyobrazeniu jako idealny mmo w tych klimatach :]


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 23:17 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Tak. Stalker wyszedl kosmicznie slabo w porownaniu do tego co mialo byc.


W porownaniu do tego "co mialo byc" to KAZDA gra wychodzi slabo.

Za wymienie tytuly takie jak Half-Life 2, Oblivion, Doom 3, Quake 4 (kazda mialabyc w mniejszym czy wiekszym stopniu "przelomem" a nie jest. A kazda jest gra dobra jakby nie patrzec). Gry ocenia sie po tym jakie SA a nie jakie mialy byc. Bo przed sprzedaza to sa albo: marzenia tworcow (jesli sa zapalencami a nie np. pracownikami EA) albo czysty marketing.

Nastepne "wielkie rozczarowanie" czeka nas NAPEWNO przy Crisis co nie przeszkodzi grze miec sredniej ocen 9,5/10.

Pzreslaniem tego posta jest ze STALKER jest gra bardzo dobra (w mojej prywatnej skali 9/10). A czego niema...... tego nie ma. :-)

PS. Jesli zostanie zachowany klimat Fallout'ow to MMO odniesie sukces, jesli to sie devsom nie uda gra odniesie porazke. Przy tym tytule wieksze znaczenie gra klimat niz grafa DX10 czy nawet full loot i inne szmery-bajery.
Dlatego mam szacunek dla STALKERA gdyz klimat jest PERFEKCYJNY (ostatnia gra z tak gestym klimatem w jaka gralem to Alien vs. Predator 2 - ofc. FPP). I nie obrazibym sie gdyby nowego Fallouta robili panowie z Rosji/Ukrainy (nie pamietam dokladnie) gdyz po ich dziele widac ze kumaja te klimaty doskonale, sa pelni pasji (czego o 90% devsow powidziec nie mozna) i maja glowy nabite pomyslami na ktore nie starczylo czasu/pieniedzy w STALKERZE. A mimo to potrafili zrobic gre klimatyczna, opowiadajaca dosc ciekawa opowiesc (chociaz koncowka rozczarowuje ale wydali gre wczesniej niz chcieli - co widac) i wnoszaca cos nowego (pewien powiew swiezosci) do skostnialego gatunku gatunku FPP. :-)

Moze moj wywod okaze sie niezrozumialy ale ja cenie gry za co innego niz wiekszosc luda. :-)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 07:06 
Cytuj  
taa. no ja pogralem w pierwszy release gdzie zeby zabic kolesia trzeba bylo mu zapodac 5 headshotow. sorry ale stalker nie powala, ani graficznie ani story. ale byc moze dlatego ze hl2 tez mnie nie powala, za to rainbow six jak najbardziej. chociaz moze to wynika bardziej z tego ze juz stary jestem i srednio mnie podniecaja tego typu gry. doskonale rozumiem ze mmo ma prawo byc zbugowane w momencie release date ale single player? na ktory ludzie czekali iles tam lat? wybaczcie ale to srednio powazne imo.
tak czy siak nwn2 jest jednym z lepszych tytulow single player ostatnimi czasyi juz :-)
ale kazdy gra w to co lubi a tego czego nie lubi nie tyka :-)
Kabraxis ja twoj wywod doskonale rozumiem, nie rozumiem tylko co moze zachwycac w klimacie stalkera bo jakos rewelacji sie tam nie dopatrzylem jesli mam byc szczery, engine maja dobry, zasuwa u mnie niesamowicie ale niestety po 30min gra poszla do kosza.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 08:07 
Cytuj  
Fallout Online - ogromny potencjał, ale jakby zbyt mało determinacji. Toć już chłopaki od Szczerbca przynajmniej pokazują jakieś efekty pracy.

Przełomem może być imho Hellgate: London. Choćby dlatego że... nikt nie mówi o przełomowości tej gry.


_________________
O.o

*

Posty: 57
Dołączył(a): 19.04.2007
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 12:19 
Cytuj  
zeby byly jakies rezultaty Fallout mmo to moze powinni zaczac go robic ? oO

jest troche za wczesnie na jakiekolwiek "namacalne" dowody, bedzie dobrze jak za jakis czas ktos sie wypowie jak to beda chcieli zrobic i jak +/- bedzie to wygladac.



ps. jesli STALKER to taka wielka gra to moze zasluzyla na osobny temat zamiast wciskac sie do tematu o Fallout, hmm ?


_________________
Obrazek

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2007, 16:55 
Cytuj  
http://fallout.bethsoft.com/


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

*

Posty: 104
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2007, 17:29 
Cytuj  
Fallout Online w takiej formie w jakiej były 1 i 2 to z biznesowego punktu widzenia jest o tyle chybione przedsięwzięcie, że teraz prawie developer patrzy z opuszczonymi gaciami na WoW i jego 8m graczy i wydaje mu się że coś takiego jest możliwe do powtórzenia. Chociaż faktycznie przykład EVE jest tu mimo wszystko budujacy, gra jest wybitnie niszowa ale właśnie w tym sekret że znalazła swoją niszę rynkową , niewielką ale stałą grupę dedykowanych graczy i dzięki temu żyje.

Tyle że Fallout nie będzie robiony jako niszowy, tylko na wielki kasowy sukces. Tylko wtedy to nie będzie "prawdziwy" Fallout.

Fallout 3 byl w końcu prawie ukończony. A jednak cały projekt udupiono, pewnie dlatego że był w rzucie izometrycznym co niestety do dzisiejszych czasów nie pasuje.


_________________
When everything else fails, read the instructions.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2007, 20:21 
Cytuj  
xyz napisał(a):
Fallout 3 byl w końcu prawie ukończony. A jednak cały projekt udupiono, pewnie dlatego że był w rzucie izometrycznym co niestety do dzisiejszych czasów nie pasuje.


F3 nie byl ukonczony, jedyne co powstalo yo mocno zaawansowane techdemo ktore mozna sciagnac tu:
http://www.nma-fallout.com/forum/dload. ... ile_id=892

albo obejrzec tu:
http://youtube.com/watch?v=1uuDKrY7eW0


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2007, 06:53 
Cytuj  
no a nowy f3 bedzie juz niestety w stylu obliviona :-/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2007, 10:53 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no a nowy f3 bedzie juz niestety w stylu obliviona :-/


W sumie to jeszcze raczej nie wiadomo jak to bedzie wygladalo? Co prawda robi to Bethesda, ale...
W sumie Oblivion zly nie byl. Mam tylko nadzieje ze po pierwsze podtrzymaja klimat, a po drugie ze nie wywala jakis astronomicznych wymagan :] Szczerze powiedziawszy w Obliviona gram dopiero teraz, bo w dniu wydania to ja bym se slideshow poogladal co najwyzej. No ale w porownaniu do Gothica 3 to i tak jest niezle :]

Ale chyba " w stylu obliviona" chodzilo Ci o przedstawienie swiata? FPP itp ? Jak dla mnie nie ma to wiekszego znaczenia czy FPP czy rzut izometryczny czy cokolwiek. Byle zrobili dobra gre. A Bethesda nie odwala fuszerek. Naprawde, jak dla mnie prawa do Fallouta mogly pojsc w gorsze rece.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 255 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.