mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 02:02 
Cytuj  
A to nie chodzi czasem o Archlord'a 2 ?


_________________
@polygamia

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 09:59 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Ale każdy znajomy Viedźmina wie, że ma On ciocię w Blizzard, która dyryguje i jest szefem działu zajmującego się d3. Obecnie cały dział poleruje kafelki =]

Vieśmin: a są jakieś przecieki odnośnie SC z działu obok?


Hmm albo mi się wydaje albo ty marna namiastko niedorozwiniętej osoby ludzkiej usilnie lecz bez skutku starasz się mnie ośmieszyć ... jesteś prawdopodobnie kolejną osobą która nawet nie wie,że takie coś jak E3 istnieje,a masz nadzieje i głęboko w sobie wierzysz,że Diablo III będzie już nie bawem...ależ nie niedorozwoju... Do diablo 3 poczekamy jeszcze długo,a jeśli ty także uważasz szkice za coś ważnego i innego od zwykłych rysunków zrobionych przez twórców gry i puszczonych w necie to się bardzo mylisz...
Uświadamiam ci,że moja Szanowna Ciocia (Dla ciebie przez duże C pokrako) nie pracuje w Blizz nie pracowała i nie zamierza pracować... Jeśli chcesz być fajny,śmieszny i jakiś tam super poprzez nabijanie sobie postów głupimi komentarzami to ci szczerze mówie nie wyszło ci ... co najwyżej nabiłeś sobie jeden post...

Pozdo & Poćwicz


_________________
Obrazek
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 11:31 
Cytuj  
Moze mi ktos przyblizyc sparawe Anarchy Online? Jak to teraz wyglada?
Tzn. interesuje mnie:
1. czy jest jakis trial do tego zeby mozna sobie bylo looknac co i jak.
2. czy gra jest zywa -> znaczy sie czy serwery nie sa puste
3. jak wyglada ew. opcja zakupu gry
4. jakie ma wymagania sprzetowe (wow mi dzialal glacko)

Tak sie jakos od jakiegos czasu oderwalem od WoW'a, przeszedlem stalkera i czasem mi sie nudzi wieczorami, a klima Sci-Fi zawsze byl moj ulubiony. Gdyby mnie zjebany system platnosci za Neo2 i te pustki na serwach :/

Ps. co jest takiego uber w tym Archlord?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 11:33 
Cytuj  
Vieśmin: nie chciałem (bo brak mi już tyle czasu na gry co kiedyś), ale też kupuję Archlorda - będziesz maj niga na plantacji maku... Na dzień dziecka przybywam :lol:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 11:47 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Ps. co jest takiego uber w tym Archlord?

all your base are belong to us


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 13:17 
Cytuj  
Fajnie, że ktoś podał tytułki ectr. ale po kiego 10 razy pisać to samo? Jeśli już to przybliżcie archlorda bardziej od strony graczy, bo jak wiadomo recenzenci to słudzy producentów :lol: W każdym bądź razie przgrzebałem X-siąc stron o archlordzie i dalej znam tylko ogólne założenia.

Tak BTW pisałem wcześniej jaki mam sprzęt pociągnie arch czy mogą być problemy? W najbliższym czasie co prawda mam zamiar upgrade'ować kompaa, ale po prędku to nie nastąpi, a na archa się trochę napaliłem, ewentualnie vanguard (chociaż ten mi na bank nie styknie na moim sprzęcie)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 13:47 
Cytuj  
Archlord ma ladnie zoptymalizowany silnik wiec nie bedziesz mial zadnych problemow. Nawet podczas szturmowania miast, gdzie setki, a nawet tysiace graczy wzajemnie sie atakuje.

Archlord rzadzi !!!!11oneone


_________________
Obrazek

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 15:43 
Cytuj  
To co vieśmin? Widzimy się w grze, jeśli tą niesamowicie wielką&cudowną grę kupię. Tczewiak, vieśmin ma pierwszeństwo więc to ty będziesz jego niga nie on twój. Si ju in gejm nigaz :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 16:02 
Cytuj  
Czemu jesteście dla nich tacy okrutni ? :cry:

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 17:01 
Cytuj  
A owszem gierka już tuż tuż ... a i nie Vieśmin tylko Viedzmin :> dla osób nie umiejących poprawnie przeczytać nicka :P

Łelkom tu majn plantation Tcz~

Miłego zbierania maku :P ,a w archlorda gra już paru znajomych (od dłuuugiego czasu) więc mam plecy w gierce :D


_________________
Obrazek
Obrazek

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 17:11 
Cytuj  
czy istnieje jakis sposob na pokonanie Twojego geeeniuszu?!?!!?!
m8 co post to nokalt ~~


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 17:17 
Cytuj  
Spoko - nawet koledzy ci nie pomogą... Tylko zastanawiam się czy będziesz liczył mak czy zbierał chmiel...
Szkoda, że muszę czekać aż do dnia dziecka :(


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 17:21 
Cytuj  
to nie moze byc prawda, to musi byc jakis alt.


_________________
.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 17:23 
Cytuj  
Geniusz mój nieograniczony jest :D:D


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 17:57 
Cytuj  
Dobra. Dość rozwodzenia się nad sprawą Archlorda, którego i tak nic nie pobije :D . Jednak polećcie coś co może pozwoli mi w przyszłości choć na chwilę oderwać się od Arch'a.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 17:58 
Cytuj  
Archlord 2?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 17:59 
Cytuj  
Archlord 2 ?? :o :o

Ech.. za wolny jestem... juz nie te lata. :-)


_________________
Obrazek

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 18:02 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Moze mi ktos przyblizyc sparawe Anarchy Online? Jak to teraz wyglada?
Tzn. interesuje mnie:
1. czy jest jakis trial do tego zeby mozna sobie bylo looknac co i jak.
2. czy gra jest zywa -> znaczy sie czy serwery nie sa puste
3. jak wyglada ew. opcja zakupu gry
4. jakie ma wymagania sprzetowe (wow mi dzialal glacko)

Tak sie jakos od jakiegos czasu oderwalem od WoW'a, przeszedlem stalkera i czasem mi sie nudzi wieczorami, a klima Sci-Fi zawsze byl moj ulubiony. Gdyby mnie zjebany system platnosci za Neo2 i te pustki na serwach :/


1. AO i dodatek NW są darmowe, płacisz po wykupieniu reszty dodatków. Więc za darmo grasz w to, za co płacili w 2002 roku. Spokojnie można sobie zobaczyć co i jak wygląda, choć gra bez dodatków to oczywiście nie to samo.
2. Tak, wciąż gra dużo ludzi. Na 200+ jest wręcz tłok. Tego się nie musisz obawiać, gra żyje i ma się całkiem nieźle. Ostatnio co chwilę wrzucają nowe, bardzo duże patche.
3. Jeśli chcesz grać z najnowszym dodatkiem Lost Eden (cała reszta included), to 30 dolców/euro za wszystko. Samo Shadowlands (czyli masz AO classic, NW i SL) 20 dolców/euro, ale to bezsens.
4. Wiesz, same wymagania sprzętowe małe i poleci na starym gracie, ale często (szczególnie na high lvl) jesteś w miejsach, gdzie jest powyżej 100 ppl (rajdy i wojny) w zasięgu kamery. Zdarza się wtedy, że FPS spada poniżej 15 nawet na dość dobrym kompie. Ale oprócz tego, jeśli WoW śmiga, to AO też powinno bez problemu. Przecież ta gra ma 6 lat :).

Ja od siebie mogę polecić AO, spędziłem tam dwa lata i nie żałuję. Wprawdzie grind taki jak w WoW, ale ta gra ma naprawdę zajebiste community. Mi najbardziej podobało się PvP, chociaż to nie najmocniejszy element gry (ostatnio dużo mieszają), jakoś tak mi przypadło do gustu (kumple, którzy przeszli do WoWa, mówią, że tam jest lepiej, niedługo sam sprawdzę, właśnie zacząłem grać).
Sprawdź też przyklejony topic w dziale AO, wprawdzie prawie sprzed roku, ale generalnie aktualny.


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 18:06 
Cytuj  
Ekhm w AO zmienili coś w pvp? Bo mnie trochę dobijało szczególnie "strzelanie" pif paf (ręka w górę, ręka w dół) nie potrafiłem go przetrawić, już nawet w L2 bardziej mi się pvp, pve podobało.

Dobra chłopaki zapomniałem o Archlord 2 jak mogłem. To może tak coś co spróbuje zminimalizować skutki uzależnienia od tej serii :wink:

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 18:16 
Cytuj  
Gothel napisał(a):
Ekhm w AO zmienili coś w pvp? Bo mnie trochę dobijało szczególnie "strzelanie" pif paf (ręka w górę, ręka w dół) nie potrafiłem go przetrawić, już nawet w L2 bardziej mi się pvp, pve podobało.

Nooo, pistole tak strzelają. Prawdziwi twardziele noszą coś dłuższego (check my sig :) ).
Z resztą tak samo to wygląda w PvP jak i PvM :P.


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.