mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 09:53 
Cytuj  
@Hope: nawet jeśli są znudzeni teraz, będą sikać po nogach przy premierze WotLK, potem znowu będą znudzeni itd. itp.

Uwierz mi, Blizzard ma to opanowane, jedyny sposób na odciągnięcie graczy od tej złej i brzydkiej gry~ jest wprowadzenie czegoś diametralnie nowego (i dobrego przy okazji). Nie warto również polegać na tym co opisują twórcy, znamy to już nie od dziś.

*

Posty: 100
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 23:23 
Cytuj  
Runes of Magic = Radiant Arcana (http://ra.moliyo.com/) ??
Jeżeli tak to na pewno niemieckie korzenie xD


_________________
Obrazek
Obrazek
HaHa! xD

*

Posty: 107
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2008, 04:14 
Cytuj  
Ja nie sikalem po nogach na widok BC tak jak zreszta wielu moich kumpli i watpie tez ze bede zachwycony jakos spacjalnie Wotlk chociaz kupie ale tylko z sentymentu i dlatego ze jestem Fanboyem Blizza:D


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 lip 2008, 08:02 
Cytuj  
platko napisał(a):
Runes of Magic = Radiant Arcana (http://ra.moliyo.com/) ??
Jeżeli tak to na pewno niemieckie korzenie xD


Wlasnie na youtubie widzialem kiedys jakis filmik jakby z koreanskiej bety :P. Wiec nie wiem, ale zdaje mi sie ze to gre robi niemieckie studio.

Cytuj:
Runes of Magic to pierwsze gra z gatunku MMORPG, za której stworzeniem stoi tajwańskie studio Runewaker Entertainment. Debiutancki produkt azjatyckiego zespołu można pobierać za darmo i używać go bez uiszczania żadnych opłat abonamentowych.


Jednak zle mi sie zdawalo :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2008, 09:12 
Cytuj  
Hope napisał(a):
lol wyjasnij mi czemu ta gra nie ma szans podskoczyc WoWowi?? z tego co wyczytalem bedzie miala do zaoferowania o wiele wiecej niz WoW nie ze jestem jakims fanboyem tej gry bo nie jestem widzialem juz wiele gier ktorych tworcy wiele obiecywali a potem kicha. gralem w wowa z przerwami 3 lata wybulilem mase kasy po wejsciu bc gralem dalej chociaz juz tylko z przyzwyczajenia bo bliz nic niepozmienial w tej grze.Prawa rynku sa brutalne jesli ta gra wyjdzie w takim stanie w jakim ja producent reklamuje to WoW ucierpi i to bardzo ludzie beda mieli do wyboru starego nudnego WoWa albo zupelnie nowe krainy skille troszke nowych zabaweczek opcji ZA DARMO.

Dwa słowa:
1. Blizzard
2. WarCraft.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Posty: 21
Dołączył(a): 10.04.2006
Offline
PostNapisane: 16 lip 2008, 12:33 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Dwa słowa:
1. Blizzard
2. WarCraft.


i to by bylo na tyle jesli chodzi o atuty wowa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2008, 13:05 
Cytuj  
Klos napisał(a):
iniside napisał(a):
Dwa słowa:
1. Blizzard
2. WarCraft.


i to by bylo na tyle jesli chodzi o atuty wowa.

Co nie zmienia faktu ze sa atuty miarzdzace kazda inna wychodzace gre juz na starcie :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2008, 13:17 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Co nie zmienia faktu ze sa atuty miarzdzace kazda inna wychodzace gre juz na starcie :P.


naucz się pisać
*miażdżące


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2008, 13:24 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
iniside napisał(a):
Co nie zmienia faktu ze sa atuty miarzdzace kazda inna wychodzace gre juz na starcie :P.


naucz się pisać
*miażdżące

Uczony sie znalazl :<.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 sie 2008, 20:17 
Cytuj  
28 sierpnia startuja beta testy, jesli to kogos interesi;)

http://www.youtube.com/watch?v=pIWDm4SG-P4

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2008, 20:24 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
28 sierpnia startuja beta testy, jesli to kogos interesi;)

http://www.youtube.com/watch?v=pIWDm4SG-P4

28 sierpnia to sie preordery do WHO zaczynaja..
Chociaz, moze byc dobre na przetrzymanie jak sie dostane ;o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Posty: 1
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 11:10 
Cytuj  
sciagnalem sobie radian arcana (chinska wersje roma)
I wg mnie to do dupy jest ta gra ale czekam na bete i moze jednak sie do tej gry przekonam...


_________________
viewtopic.php?t=6093

*

Posty: 100
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 18:18 
Cytuj  
Dostał sie ktoś do bety?? Bo ja już Client'a ściągam.


_________________
Obrazek
Obrazek
HaHa! xD

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 18:34 
Cytuj  
Skad sciagasz? Bo ja jakis ulomny jestem i nie moge sie downloadu doszukac -_-'

EDIT:
ok, jak ktos zagra i mu sie nie spodoba bylbym wdzieczny za podrzucenie mi loginu i hasla :P Bo sie chyba nie dostalem na bete.

*

Posty: 100
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 21:32 
Cytuj  
download:
Kod:
http://www.runesofmagic.com/en/downloads,id3,runes_magic_closed_beta_client.html


Ja też sie chyba na betę nie załapałem ;( Ale podobno będą rozsyłać zaproszenia regularnie xD


_________________
Obrazek
Obrazek
HaHa! xD


Posty: 37
Dołączył(a): 6.06.2007
Offline
PostNapisane: 29 sie 2008, 00:11 
Cytuj  
elo
hmmm...
ja juz sciagam clienta chociaz niemam keya :) moze jutro dostane.

PS : wedlug mnie to bezsensu download powinien byc tylko dla tych ktorzy dostali keya a nie dla wszystkich nawet tych ktorzy go nie dostali jak ja..

**

Posty: 330
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 29 sie 2008, 07:21 
Cytuj  
ale 90% osob tam na forum placze zapominajac ze to CB i sie testuje a nie gra, a pozniej beda plakac ze ich postac dostala wipe za miesiac, ja poczekam, a co do posta kolegi o preorderze WH , to mam nadzieje ze sie nie okaze porażka WH jak bylo z AoC i po tygodniu lub 2 zaczna juz konta sprzedawać.

*

Posty: 88
Dołączył(a): 24.11.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2008, 15:12 
Cytuj  
http://www.runesofmagic.com.pl/

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 29 sie 2008, 17:56 
Cytuj  
Elendir napisał(a):
ale 90% osob tam na forum placze zapominajac ze to CB i sie testuje a nie gra, a pozniej beda plakac ze ich postac dostala wipe za miesiac, ja poczekam, a co do posta kolegi o preorderze WH , to mam nadzieje ze sie nie okaze porażka WH jak bylo z AoC i po tygodniu lub 2 zaczna juz konta sprzedawać.


Pewnie ze placza i maja do tego powod. Frogster wybral random system rozdawania invitow do bety, tak wiec trafily sie osoby ktore porobily 30 kont na szybciocha i pozgarnialy po 3 invity i zapewne zgarna wiecej.
Sprawa wyglada aktualnie tak, ze Ci co powinni testowac gre i znajdowac bugi siedza na jebanym forum, pomimo ze czekali od X miesiecy probujac rozbudowac community.
Chory system i brak odpowiedzi od gejmasterow do tego doprowadzil, nie ludzie.


Ostatnio edytowano 29 sie 2008, 21:38 przez Davich, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2008, 20:08 
Cytuj  
TBH łączenie klas to nie rozwiązanie z WoWa.
Darmówki nie mają szans w porównaniu z prawdziwymi produkcjami. Powód? Zupełnie inne podejście do supportu. Zupełnie inne community.

onet napisał(a):
Gracz do dyspozycji otrzyma sześć klas: warrior, scout, rogue, mage, cleric i knight, przy czym można łączyć dwie klasy jednocześnie, co daje w sumie 36 różnych klas.

Matematycy :lol:
No chyba, że będą łączyć Warrior z Warriorem :lol:
6 klas to w cholerę mało.
Patrząc na screeny - strasznie uboga ta gra i nie rozumiem skąd tyle wypowiedzi w tym topicu... Ot kolejny, darmowy potworek.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.