mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 214 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 21:15 
Cytuj  
ile PLN Wam skasowało przy zakupie na steamie?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 21:22 
Cytuj  
jak liczylem to wychodzi ~185zl. serio dziekuje.
polecam wirtus.pl

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 21:27 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jak liczylem to wychodzi ~185zl. serio dziekuje.
polecam wirtus.pl

ajj, ładna cena, fajnie by jeszcze było jakby wysyłali mailem sam cd-key - grę przecież można ściągnąć błyskawicznie ze steama.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 22:05 
Cytuj  
roball napisał(a):
versus mode jest zajebisty. Tak jak w normalnej kampanii przechodzi sie mapy jedna po drugiej z ta roznica ze gra sie w 8(?) osob, 4 survivors 4 infected. Nie mozemy wybrac jakim typem zombiaka bedziemy, co smierc randomowo sie wybiera. Cala rozgrywka przypomina alien vs predator x lat temu na lanie, BOSKO.
.

Jak sie ma sila zombiakow do survivors? Kladzie sie przeciwnika tankiem po jednym hicie?
Mozna grac boomerem? Jak to niby wyglada?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 23:03 
Cytuj  
Wiekszosc zombiakow (oprocz tanka) jest na 1-2 hity z shotguna/0.5-1 magazynek z tego karabinku.
Nie wiem jak to dokladnie jest z Tankiem, ale jedna osoba z teama zombiakow dostaje tanka i nim gra (chyba 1 na runde jest dostepny). Tank ogolnie przewraca ludzi, ale zabija po jakis 8-9 hitach.
Sam jest baaardzo wytrzymaly i w zasadzie nim sie wygrywa runde, jak osoba grajaca nim spieprzy to zeby wygrac runde trzeba sie mocno napocic.

Boomerem mozna grac i nim sie gra. Jestes po prostu tym grubasem, pod lewym przyciskiem masz rzyganie, ktore przyciaga horde a pod prawym masz uderzenie. Jak wyjdzie dobrze rozegrana akcja to jest szansa ze nie padniesz.
No i zombiaki maja respawn po 20 sekundach.
Najfajniejsza zabawa i tak jest Hunterem. Latanie po scianach, okladanie lezacych przeciwnikow, to jest swietne.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 23:09 
Cytuj  
ok, czyli upraszczajac, 4 graczy po stronie ludzi, 4ch po stronie zombiakow...

teraz pytanie, gra sie konczy dopiero po zaliczeniu jakiegos celu tak jak ludzie maja dojsc do jakiegos punktu, albo zombiaki maja ich zajebac? i wtedy zmieniane sa druzyny ? jak mniemam losowo z tego co mowi arturnik.


zombiaki respawnuja sie po 20 sekundach od smierci, ale ludzie jak rozumiem juz sie nie respawnuja ;) jak nie wskrzesi go ktos to pada, tak ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 09:28 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=BRBBOVDFk9c


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 11:09 
Cytuj  
Cytuj:
ale ludzie jak rozumiem juz sie nie respawnuja ;) jak nie wskrzesi go ktos to pada, tak ?


Jak survivorowi skończy się HP, pada na ziemię.

Leżąc na ziemi pojawia się dodatkowy pasek HP, kiedy skurczy się on do zera, giniesz. Kiedy leżysz na ziemi inny survivor może cię podnieść (choć oczywiście będziesz miał minimalną ilość hp).

Jeżeli wszyscy survivorzy leżą na ziemi, gejm ower (nie ma kto podnieść).
Jeżeli zginiesz, ale inni żyją, po jakimś czasie zrespawnujesz się w komórce skąd kumple będą cię musieli wydostać (jak już cię wydostaną będziesz miał podstawowy ekwipunek i 50% hp).

Jeżeli zginą 3 osoby, zrespawnują się, ale 4ty koleś polegnie próbując ich uwolnić z komórki, gejm ower.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 13:17 
Cytuj  
no, ladnie i zrozumiale opisane :) thx :)

wyglada ciekawie :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 14:11 
Cytuj  
yyy, możemy o tym nie rozmawiać? - odp. pracownika empiku, gdy kupowałem dzisiaj L4D i pytałem się, czy zawsze tak mają gry przed premierą w sprzedaży, to będę do nich regularnie wpadał.
w empiku na pl. wolności w Poznaniu już sprzedają ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 14:34 
Cytuj  
O! Dzieki za info, pojade dzisiaj po zajeciach do MM i empiku zobaczymy :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 18:38 
Cytuj  
tryb versus>campaign

takie moje jedno z pierwszych wrażeń z gry ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 18:46 
Cytuj  
Ciekawe, w MM nie bylo lecz w sasiadujacym empiku juz byl.Co prawda kilka sztuk niesmialo wystawionych ale upatrzylem i kupilem.(mowa o empiku w galerii Lodzkiej)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 18:48 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Ciekawe, w MM nie bylo lecz w sasiadujacym empiku juz byl.Co prawda kilka sztuk niesmialo wystawionych ale upatrzylem i kupilem.(mowa o empiku w galerii Lodzkiej)

jak ja kupowałem, to było gdzieś z 20 pudełek na półce z "nowościami" i parę "za kasą" - na miejscu dla tych szczególnie polecanych produktów.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 20:05 
Cytuj  
Naraznie wrazenia z gry mam swietne.
Od 2 godzin szukam serwera do gry.Serwery laguja jak jasna cholera, ludzie wychodza sobie jak sie im podoba, juz 3 razy zostalem z botami.
Ani razu jeszcze nie zagralem jeden kampani do konca.W demo jak narazie lepiej sie gralo.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 20:49 
Cytuj  
bo jeszcze nie bylo oficjalnej swiatowej premiery ? ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 21:37 
Cytuj  
Premiera była 18tego.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 22:19 
Cytuj  
jak w przypadku TF2 - serwery wireplay w ciemno można brać jeśli chodzi o pingi. mam nadzieję, że docelowo zrobią jednak listę serwerów i dodadzą opcje takie jak autojoin,gdy serwer się robi 7/8.
generalnie to problem z graniem jest taki, że często trafiają się idioci, którzy urządzają sobie SP i jako survivors (szczególnie w versus) szybko giną bo się gdzieś oddalili i dopadł ich hunter/smoker, a jedna strzelba mniej to bardzo dużo ;)

edit: nie zawsze nigga ginie pierwszy, ale dzisiaj zdarzyła mi się nawet taka sytuacja, że 3/4 teamu zajebiście zgranego teamu odleciało helikopterem zostawiając niggasa na dachu szpitala, hehe.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 149
Dołączył(a): 20.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 22:39 
Cytuj  
Pograłem dzisiaj troche, krótko mowiąc swietne !. Na poczatku trafilem na pare zalagowanych roomow, ale po godzinie trafile do pokoju z bardzo ogarnieta druzyna, i o dziwo bez lagow. Pozytywnie zaskoczony. Jeśli jest jakas grajaca grupa dajcie na siebie namiar, ew na vent/ xfire.


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 22:52 
Cytuj  
jak w przypadku TF2 - serwery wireplay w ciemno można brać jeśli chodzi o pingi.

A da sie przegladac/wybierac serwery w jakimkolwiek trybie, czy gra zawsze robi to za nas?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 214 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.