mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Do grania Naj jest:
Ankieta wygasła 14 lut 2010, 14:59
PC 67%  67%  [ 64 ]
PS2 1%  1%  [ 1 ]
PS3 16%  16%  [ 15 ]
x360 9%  9%  [ 9 ]
WII 1%  1%  [ 1 ]
NDS 4%  4%  [ 4 ]
PSP 2%  2%  [ 2 ]
Liczba głosów : 96
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 22:11 
Cytuj  
nie no mialem juz napisany na serio dlugi post, ale skasowalem calosc. nie moge po prostu z tej "logiki" marka :P :D :lol:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 22:36 
Cytuj  
Przeciez ja tego nawet jakoś specjalnie nie komentowałem, wiec nie wiem o co ci chodzi. Wg. GOL-a, statystyki i matematyki, coraz wiecej gier wychodzi na konsole i liczba ta przekroczyła liczbę gier która wychodzi na PC-ty. Ilościowo też więcej gier sprzedaje się na konsolach.

Komentarz sobie sam dorób - dla mnie może być: "PC-et wraca do łask" naprawdę ja nie przekonuję nikogo do konsoli, sam mam 2 PC-ty a tylko jedną konsolę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 22:50 
Cytuj  
rufen ale taka jest prawda. tzn. wedlug mnie oczywiscie.
wiecej ciekawych gier, tytulow jest zapowiedzianych na ps3 (ktore nie ukaza sie na pc) niz na odwrot.
niestety powoli wiekszosc gier z pc przenosi sie rowniez na konsole (z wyjatkiem mmo i czesci rts'ow - ale red alert juz jest na konsole).
oczywiscie za rok znowu pc beda gora, jak wyjda nowe modele kart graficznych i gry, ktore beda je w stanie wykorzystac - w sensie wygladu gier.
ale mysle, ze nowe kontrolery do ps3 i x360 moga serio niezle namieszac.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 22:52 
Cytuj  
Należałoby dodać, że chodzi o "duże" gry. Bo nie uwierzę, że na przykład indie tytułów, które na PC może napisać przy odrobinie wysiłku co piąty informatyk (nie mówię oczywiście o dobrych grach, tylko po prostu o napisaniu czegokolwiek co ma ręce i nogi) wychodzi więcej na konsole.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 23:00 
Cytuj  
ogolnie powiem tak - ni chuja nie lezy mi kierowanie padem, po prostu to nie dla mnie. nie rozumiem dlaczego przez ta cala wiecznosc jak na elektronike uzytkowa, w jakiej funkcjonuje USB i USB2, a teraz powoli wchodzi USB3, nie udalo sie na X360 czy PS3 zrobic sterowania moim g9 i g15?!

jak to zrobia i bedzie chodzilo ok, to konsola bedzie pierwsza rzecza, jaka kupie.
co do tytulow gier to moze ja tego nie odczuwam, bo mnie bayonetty, devil may cry, czy jakies inne japonskie napierdalany nie kraca nic,a nic. MMO, FPS, RTS, cRPG, czyli to, w co zawsze gralem najwiecej wciaz dominuja raczej na PC (ok, ja wiem,ze MW2 sie super sprzedal na konsolach, ale jak na warunki PC ta gra jest mocno srednia po prostu)

jedyna gra "z konsoli" w jaka bym sobie chcial zagrac na PC to Gears of War 2, a i tak cos czuje, ze szybko by mi sie znudzilo :P

tak czy siak wroce do mojej przedwczesniejszej wypowiedzi - wkurza mnie coraz popularniejsze tutaj piractwo :-?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 23:46 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
koniecznie? nie.
ale wiecej gier pewnie niedlugo skoncze na ps3 niz na pc.
jedno dragon age mnie nie przekonuje, sorry aldatha.
posiadam w miare ok pc, konsole. i czesciej gram na konsoli niz na pc powoli.


z wiekiem stajemy sie leniwi i docenia sie wygode nad jakosc , dragon age , re5 i wiele innych wspolnych tytulow przeszedlem na konsoli , raz ze przekatna ekranu a dwa ze po prostu wygodniej , ale jednak w crpg i rtsy sie lepiej mi gra przy mniejszym ekranie z myszka , fpsy mimo ze wygladaja imponujaco na duzym telewizorze to jednak mouse plus stare dobre wsad daje mi wieksza przyjemnosc grania . Na konsoli nie umialem grac w Call of Duty , na PC przeszedlem bez problemowo

Marku pc wraca do lask bo baza graczy na komputerach jest wieksza niz tych co maja konsole , pozatym nie oszukujmy sie , wiele z nich to purysci co chca miec prawdziwe 1080p i maja sprzet ktory to lyknie bez czkawki , ja niestety mam czule oko ....a na konsolach coraz wiecej devsi robia tradeoff byleby framerate byl przyzwoity , na xboxie musialem co rusz wylaczac song of courage liliany bo podczas rozmow dymek redukowal ilosc klatek o polowe , nie wyrabial bandwith . Gdyby pc zdychal jako platforma do gier to by nie byl w planach wydawniczych zadnego liczacego sie tytulu , konsole dostaja je po prostu wczesniej

jednak granie na pc ma swoisty urok


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 23:51 
Cytuj  
ja mimo, ze konsoli nie mam... to imo takie hmm must have dla dobrego funu to konsola+pc. Niektore gierki juz chetniej bym zagral na konsoli, ale są tytuly, ktore tylko i wylacznie na pc dla mnie. Patrzac po fpsach ostatnio to troche chujnia na pc i czuje ze producenci z lekka zaniedbali pececiarzy.

Generalnie i tak wszystko zalezy od indywidualnych preferencji. Slyszalem nawet o kims kto pada do PCta przypial i tylko na tym gra.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 00:05 
Cytuj  
Prawda jak zwykle lezy po srodku. Sa gry, w ktore lepiej gra sie padem, sa takie, w ktore lepiej gra sie mycha. Sa takie gatunki, ktore kroluja na konsolach i sa takie, ktore kroluja na PC. Oczywiscie, ze rynek gier PC bedzie stawal sie coraz mniejszy - to jest wynik pewnej tendencji tego typu rozrywki, zmian kulturowych, etc. Faktem jest tez jednak to, ze jeszcze dlugie lata mina, zanim PC stanie sie rynkiem niszowym, jesli w ogole sie tak kiedys stanie, w co osobiscie watpie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 00:18 
Cytuj  
Niestety, ale każdy nowy tytuł ostatnio jest imo troche ograniczony z powodu populacji konsol na świecie. Kiedyś gry były robione tylko na PC, teraz jest inaczej.

Co nie zmienia faktu, że na PC można czuć się w taki sam sposób jak na konsoli. Pad Logitecha, obraz na TV LCD i nie ma różnicy. Różnica jest tylko taka, żeby piec poszedł w Full HD musi być konkretny, więc cena jest 3 krotnie wyższa od ceny konsoli.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 01:12 
Cytuj  
Eee ja nie napisałem, że PC zdycha. Moim zdaniem jako platforma do gier spokojnie przeżyje jeszcze kilka generacji konsol.

W sumie to ciekawe co bym teraz robił gdyby nie konsola. Bo na PCcie od 2002 roku grałem tylko i wyłącznie w mmorpg (czasami coś tam wpadło na dzień lub dwa). MMORPGów teraz ni ma... miałbym w ch.. czasu ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.