mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2010, 17:40 
Cytuj  
Reloaded strikes back! Moge spokojnie jutro odmowic przyjecia paczuszki :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2010, 18:49 
Cytuj  
warto grac w to Two Worlds II ? ktoś z Was już grał ? bo już jest w sieci :P


_________________
psn

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 10 lis 2010, 19:11 
Cytuj  
sciagam ;)


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 10 lis 2010, 19:27 
Cytuj  
Właśnie skończyłem tutorial. Trochę długi ale to pewnie przez filmiki przerywnikowe i gadaninę. Grafika ładna, gorzej animacja - co prawda postacie fajnie walczą ale zwykłe ruchy już wyglądają słabiej - np chód, jest nieco sztuczny. Widać też, że animatorzy nie mieli pomysłu co zrobić z rękoma postaci, często trzymają je jak kołki. UI jest co prawda czytelne ale ... wygląda trochę jak zaprogramowane dla matoła (prostota wali po gałach). System kreowania czarów robi wrażenie ale to trzeba zobaczyć. Nic to, wracam się jednać z orkami ;)


Edit: dość istotna informacja - nie opłaca się sprzedawać hurtem dużej ilości rzeczy jednemu vendorowi, po kilku sprzedanych cena zaczyna bardzo spadać i za dobry sprzęt dostajemy dużo mniej. Po jakimś czasie się to resetuje (najczęściej wraz z ofertą vendora).


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2010, 23:34 
Cytuj  
pogralem chwile i niestety tw2 nie jest gra dla mnie.
jak yaba pisal - kiepskie animacje, przenikajace sie tekstury, kiepski jak dla mnie kombat (pewnie na konsoli gra sie lepiej) - ot kolejna gierka topware, na ktora, jak dla mnie szkoda czasu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 10 lis 2010, 23:59 
Cytuj  
Ja jakoś przełknąłem te wpadki animacyjne i gra nawet mnie wciągnęła. Bardzo fajna jest magia, w ogóle walka mi się podoba (łucznictwo z oznaczaniem celów i wystrzeliwaniem kilku strzał). Świetny system tworzenia czarów i całkiem dobry craft. Coś w tej gierce jest..


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 00:01 
Cytuj  
no to ci zazdroszcze :)
mnie niestety nie przekonala do siebie jakos. sterowanie i combat zrobione pod konsole.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 00:05 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
sterowanie i combat zrobione pod konsole.


A to nie ulega wszelkim wątpliwościom - konsolówką wali po mordzie. Najgorszy z tego jest interfejs - po prostu nie pasuje jakoś do reszty tej gry, niestety taki musiał być bo na konsoli ludzie by się inaczej obsrali na miękko, a nie doszli do ładu z inventory. No cóż, jak się nie ma co się lubi..


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 00:15 
Cytuj  
Ponieważ filmiki jakoś do mnie przemawiały to spróbuje... Gorzej niż w Arcani chyba być nie może prawda??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 00:25 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ponieważ filmiki jakoś do mnie przemawiały to spróbuje... Gorzej niż w Arcani chyba być nie może prawda??

No Arcania to juz wyczerpala limit na ten i na przyszly rok -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 00:40 
Cytuj  
Jak się nie ma co się lubi... Zaraz będę miał na hdd to zobaczymy. Mi Arcania by podeszła gdyby nie kiepska itemizacja, mało rozbudowany combat i magia, która nie istniała.. Jeśli więc TW II jest lepsze pod tym względem to mam nadzieję, że łyknę :).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 00:50 
Cytuj  
A mi sie podoba. Wlasnie sie glowie jaka typu postac zrobic, mozliwosci jest naprawde duzo, od maga. Zadnych bledow Mendola na razie nie zauwazylem swoja droga, a combat jak combat, mysle ze ciezko go oceniac po poczatku gry, kiedy przeciwnicy to cieniasy :) Animacje jak dla tez spoko. Proponuje przekonac sie samemu, a tobie Mendol radze pograc troche dluzej, combat jest naprawde trudnway, juz na 1ej wyspie mozna dostac mocno wpierdol...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 00:54 
Cytuj  
Czemu to tak mało na HDD zajmuje :F, ledwo 4GB :E??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 01:02 
Cytuj  
combat jest z dupy i mi sie nie podoba wiec 'trudny' przeciwnik nic nie zmieni. tym bardziej, ze skakanie dookola mobow, ktore sie nie odwracaja do ciebie jest nudne. kamera tez ma problemy z nadazaniem.
grafika nawet na max'a wyglada srednio.
combat trudnawy to jest w ds'ie a nie tutaj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 01:05 
Cytuj  
Nie chce mi sie z toba klocic. Nie podoba ci sie, ok :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 01:32 
Cytuj  
Pograłem 10 minut i póki co ok - lepiej niz w Arcani :P. Zobacze jak sie wyspie :)


Update:

Pograłem 2h. Powiem tak - jestem zachwycony. Nie jest to tytuł idealny ale gra się fajnie - na pewno jest to pogrom w stosunku do Arcani. System magi, combat, itemizacja. Szkoda tylko, że to Inventory takie duże :P. Grafika przyjemna, fajny wygląd armorków :). Mam nadzieje, że będzie można chociaż ze 30h przysiedzieć...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 11:14 
Cytuj  
Jak dla mnie najlepszy RPG jaki gralem w tym roku. Co prawda duza sztuka to nie bylo bo RPG na PC w tym roku to bylo raczej malo ;p.

Podobno gra wraz z kazda poboczna aktywnoscia ma starczac na ponad 70h ;e.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 13:23 
Cytuj  
70 to mało, testerzy mieli w połowie po 160h na licznikach - wszystko zależy od tego jak się gra. Gierka zachęca do eksploracji świata, aż się o to prosi. Jak ktoś będzie leciał wyłącznie linią fabularną to pewnie i skończy szybciej tylko moim skromnym zdaniem to się mija z celem w tego typu grze.

Oprócz braku możliwości przeskalowania inventory (i ogólnie UI) przeszkadza mi tylko to, że w swoją drogą świetnie wykonanych dungeonach moby się blokują. Niestety bardzo ułatwia to grę.

TW2 to jedna z niewielu gier, w której grając magiem można poczuć prawdziwą moc postaci władającej czarami. Zmiksowałem magię ognia z nekromancją i jest pięknie. Miniony szatkują monstra podczas gdy ja je podpalam na przemiennie z zatruwaniem. Nie ma bata, wszystko idzie do piachu :D


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 14:24 
Cytuj  
JEst jakies wiki albo jakas stronka, ktora opisuje itemizacje itp... chodzi mi glownie o ikonki przy itemach. Np. co oznaczaja gwiazdki? itd.... Instrukcja milczy na ten temat.

A sama gra mocno daje rade. W koncu dobry poslki RPG. System magii jest niesamowity. Crafting tez swietny. Miasta tetnia zyciem, swiat OGROMNY. Fabula nawet, nawet. Grafika b. dobra (szczegolne wrazenie robi roslinnosc i jej fizyka oraz oswietlenie) plus gra smiga jak szalona na full detalach.

Oplacalo sie czekac a ja osobiscie bede mial ciezki orzech do zgryzienia przy wybieraniu RPG roku.... New Vegas czy TW2. :)

Obie gry sa na mocne 9/10.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 16:24 
Cytuj  
1.2. Minimum
------------

- Intel or AMD Single-Core Processor (2,0 GHz)
- 1 GB RAM (2 GB for Windows Vista and 7)
- Windows XP
- Radeon HD, Geforce 8800GT (Shader 3.0 and 512 MB RAM)
- Mouse, Keyboard, DVD-drive, soundcard
- Internet connection for Multiplayer
- 8 GB free space

1.3. Recommended system requirements
------------------------------------

- Intel or AMD Multi-Core CPU (2,6 GHz)
- 4 GB Ram
- Windows 7
- Radeon HD 5770, GeForce GTX 460
- Mouse, Keyboard, DVD-drive, 5.1-soundcard
- Internet connection with 6.000 BPS for Multiplayer
- 8 GB free space


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.