mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 269 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 13:15 
Cytuj  
jak byla agro to moze nie:)
jest juz moze jakas rozpiska skilli bo ciezko nawet je przegladac. Dziala stary myk ze dajemy sneaka c (autobieganie) i nam sneak sam rosnie i lvl mozna w tym czasie obiad zjesc czy z dzieckiem sie pobawic. Sprawdzal ktos czy lvluja nam skille gdy np. uzywam leczenia majac full hp albo rzucam sobie spella z armorem?

w sumie ujdzie co do skilli:
http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Destruction


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 13:30 
Cytuj  
Spotkał się już w ogóle ktoś z jakimś randomowym questem? Te, co niby Radiant Quest System miał wytwarzać.

Pierwszy smok ubity, świetny motyw z tym "wezwaniem" przez Greybeardsów.

Mendol napisał(a):
wszyscy maja zamiar grac magami? czy ktos wybral jakis inny build?


Yup, ja zrobiłem Dark Elfa (Dunmera) Maga. Jak na razie daję wszystko w Magickę i pewnie tak do końca będę robić. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 14:12 
Cytuj  
Robo napisał(a):
Spotkał się już w ogóle ktoś z jakimś randomowym questem? Te, co niby Radiant Quest System miał wytwarzać.


OMG KURWA SPOILER CHOWAĆ SIĘ KTO MOŻE!!@1!

Spotkałem się z random eventem gdzie jakiś Khajit chciał mi sprzedać skoome + księżycowy cukier. Po napomknięciu, że może być to nielegalne, zaatakował mnie i zajebał.

Drugi raz spotkałem w tym samym miejscu orczycę, która mnie obrażała. Zajebałem ją, rozebrałem, wskrzesiłem jako zombie i zajebałem po raz drugi.

Trzeci raz spotkałem patrol cesarskich prowadzący nordyckiego więźnia. Postanowiłem go odbić. Zabiłem patrol ale więzień też jakoś niestety zginął.

Więcej random eventów nie miałem.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 14:14 
Cytuj  
a mnie zaatakowal zlodziej ;p


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 14:18 
Cytuj  
A, to dobrze, że coś jest. Czytałem, że dzięki temu systemowi liczba side questów jest "nieograniczona", bo zawsze coś nowego wytworzy. To samo z frakcjami. Nawet, jak wykonamy dla nich wszystkie questy, to i tak będą jeszcze dodatkowo wytwarzane. Zobaczymy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 16:43 
Cytuj  
z lvl to soft cap jest na 50 pozniej exp leci duzo wolniej ale mozna jeszcze wbic cos 70+.

maly tip w rivendall bierzemy list od svena (muzykant w karczmie) oddajemy go lasce ale mowimy prawde idziemy do faelana i mamy go jako kompana. strzela z luku ale najwazniejsze ze nosi dodatkowe rzeczy dodtkowo nauczy nas za darmo lucznictwa +5.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 17:50 
Cytuj  
Spotkane postaci na drogach są podobne do falloutowych - losowe.

W pewnym momencie do tej pierwszej wioski weszło trzech wojowników i mnie zaciukali za dużo nakradłem

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 17:52 
Cytuj  
Dotarlem do mnichow jaki Dragonborn i oni chca bym zademonstrowal im ten smoczy okrzyk, ale nie mam juz Dragon Souli :( Skad je wziac ????


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 17:54 
Cytuj  
Ze smoka pewnie...

Kradnąc 'pickpocket' za pierwszy przedmiot skill wzrasta niewiele, ale jeśli nie wyjdziemy z inventory ofiary to za następne wzrasta coraz bardziej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 18:00 
Cytuj  
walka ze smokiem byla imo przezajebista no i nie spodziewalem sie, ze zabsorbuje jego energie. Nord ftw ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 18:00 
Cytuj  
ciekawe skad ja teraz wezme smoka ??? ja pierdziele.. mam szukac smoka po calym Skirim ????

edit: ok, juz wiem, nie trzeba dragon souli do okrzykow. Wystarczy nacisnac klawisz Z

:)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 18:21 
Cytuj  
tak, a powersy sie laduja raz na dzien.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 19:40 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
ciekawe skad ja teraz wezme smoka ??? ja pierdziele.. mam szukac smoka po calym Skirim ????

edit: ok, juz wiem, nie trzeba dragon souli do okrzykow. Wystarczy nacisnac klawisz Z

:)


Do tego ktorego juz umiesz i tego ktorego cie ucza "Gaybeards" nie trzeba... potem trzeba do kazdego nowego, ktorego znajdziesz bo mimo ze umiesz slowo to nie bedziesz mogl go uzywac.

Schemat wyglada tak:

1. Znajdujesz slowo (masz 0 souli)
2. Zabijasz smoka (masz jeden soul)
3. Uzywasz soula uczac sie krzyczec to slowo.
4. Masz nowy Shout albo ulepszenie starego.

Wogole sa fajnie te shouty zrobione bo postac doslownie krzyczy to co jest napisane w smoczym jezyku... KLIMAT KURWA!!! :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 23:50 
Cytuj  
Dobra, wpadlem do Morthal, do domu Anvii. A tam lezy w trumnie i mysle, "oo Wampir" czekam az mnie dziabnie ale sie nie doczekalem, usmazylem ja... pytanie wiec, jak zostac wampirem?


_________________
Pawson#2704

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 10:14 
Cytuj  
Chrisq napisał(a):
Dobra, wpadlem do Morthal, do domu Anvii. A tam lezy w trumnie i mysle, "oo Wampir" czekam az mnie dziabnie ale sie nie doczekalem, usmazylem ja... pytanie wiec, jak zostac wampirem?


od miejsca ucieczki w lewo jest dung z wampirami mnie nie dziabneli moze szkoda..;/ w sumie mocne nawet sa te wampirki.

TIP NA EXPA
Jesli chcesz podszkolic magie lucznictwo to maly tip przy przystapieniu do companions wychodzisz na zewnatrz ze kylarem bodajze zaprezentowac mu swoje umiejetnosci. Bijesz go wszystkim poza 1 handed i trenujesz skille do bolu:) chociaz ja w sumie po 10 punktach w destruction mialem dosc. Z checia bym przygrnal dobrego tipa na rozwiniecie restoration.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 10:35 
Cytuj  
Ktos mowil, ze w ktorym dungeonie byl puzzle, ktory jak zle sie rozwiazalo to wylatywaly wlocznie - stal i aktywowal ciagle pulapke leczac sie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 10:39 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Chrisq napisał(a):
Dobra, wpadlem do Morthal, do domu Anvii. A tam lezy w trumnie i mysle, "oo Wampir" czekam az mnie dziabnie ale sie nie doczekalem, usmazylem ja... pytanie wiec, jak zostac wampirem?


od miejsca ucieczki w lewo jest dung z wampirami mnie nie dziabneli moze szkoda..;/ w sumie mocne nawet sa te wampirki.

TIP NA EXPA
Jesli chcesz podszkolic magie lucznictwo to maly tip przy przystapieniu do companions wychodzisz na zewnatrz ze kylarem bodajze zaprezentowac mu swoje umiejetnosci. Bijesz go wszystkim poza 1 handed i trenujesz skille do bolu:) chociaz ja w sumie po 10 punktach w destruction mialem dosc. Z checia bym przygrnal dobrego tipa na rozwiniecie restoration.

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Cons ... 8Skyrim%29


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 10:40 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Ktos mowil, ze w ktorym dungeonie byl puzzle, ktory jak zle sie rozwiazalo to wylatywaly wlocznie - stal i aktywowal ciagle pulapke leczac sie.


tak to bylem ja ale w sumie malo hp zabieraly te wlocznie. probowalem tez ze skakaniem z wysokosci ale to tez problematyczne bo poznej znowu na gore biegac i jak zle wymierzysz to zgon:)

inside i?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 10:46 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Gokulo napisał(a):
Ktos mowil, ze w ktorym dungeonie byl puzzle, ktory jak zle sie rozwiazalo to wylatywaly wlocznie - stal i aktywowal ciagle pulapke leczac sie.


tak to bylem ja ale w sumie malo hp zabieraly te wlocznie. probowalem tez ze skakaniem z wysokosci ale to tez problematyczne bo poznej znowu na gore biegac i jak zle wymierzysz to zgon:)

inside i?

Mozesz sobie wyelevelowac szybko co ci sie podoba ;p. Albo mozesz w inny sposob exploitoac gre. Co wolisz.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 10:49 
Cytuj  
Dla mnie wszystkie metody podbijania skilla w nieskończoność to lamowanie na równi cheatowaniem. Tak samo jak z tym garnkiem na głowę i kradniemy.
To jeszcze jakiś bug na milion złota i gra dopiero staje się wyzwaniem!
Jak ktoś lubi easy mode to spoko, ale to nie lepiej oszczędzić czasu i włączyć tryb novice?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 269 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.