mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 28 cze 2013, 14:39 
Cytuj  
http://www.kickstarter.com/projects/inx ... nd-2/posts

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 11 lip 2013, 14:13 
Cytuj  
http://www.kickstarter.com/projects/inx ... nd-2/posts

http://i.imgur.com/gRq531B.jpg
Klimat jest.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2013, 14:20 
Cytuj  
Partnerstwo z Deep Silver?
/lol

Coraz zajebisciej ten caly Kickstarter wychodzi... za chuj juz nie dam ani dolara nikomu.
Albo gry sa chujowe albo w polowie developingu kolezka pieroli ze musi ciac 3/4 gry bo ma za malo kasy albo podpisuja umowy z wydawcami podczas gdy cala idea to bylo trzymac wydawcow w chuj daleko od tych gier.. pomijam juz hipokryzje Fargo, ktory na tym oparl calusienka kampanie Kickowa (filmiki) a teraz podpisuje umowe na dystrybucje z firma a ludzie mu dali kase zeby tego wlasnie nie robil i dlatego ze zalil sie jak dziecko ze nikt z wydawcow jego i jego ambitnej gry nie chce...

/rence

Chuja bedzie z tego kickstartera zobaczycie. Kwestia czasu jak uslyszymy o cieciach, itd... w koncu to Deep Silver - ostatnio kazali w Metro 2034 wyciac caly tryb gry i devsi grzecznie cieli. Nie wierze ze tutaj akurat bedzie inaczej - kazdy tak mowi.

Screen sredni tbh... na filmiku ostatnim jakos to lepiej wygladalo (pisze o grafice - UI jest ladniejsze).


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 11 lip 2013, 14:42 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
http://www.kickstarter.com/projects/inxile/wasteland-2/posts

http://i.imgur.com/gRq531B.jpg
Klimat jest.

IMO średnio się to prezentuje, najlepsze na tym screenie są artworki bohaterów, reszta mówi do mnie "zero talentu, zero pasji, ale zostało wykonane zgodnie z wytycznymi zarządzania projektami metodą SCRUM" :] Spójrzcie chociażby antene... składa się z 8 trójkątów... do tego design UI wygląda jakby to dziecko zrobiło... Natomiast filmik sprzed miesięcy bardzo mi się podobał więc trzymam kciuki za tą gre.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 11 lip 2013, 14:44 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Partnerstwo z Deep Silver?
/lol

Coraz zajebisciej ten caly Kickstarter wychodzi... za chuj juz nie dam ani dolara nikomu.
Albo gry sa chujowe albo w polowie developingu kolezka pieroli ze musi ciac 3/4 gry bo ma za malo kasy albo podpisuja umowy z wydawcami podczas gdy cala idea to bylo trzymac wydawcow w chuj daleko od tych gier.. pomijam juz hipokryzje Fargo, ktory na tym oparl calusienka kampanie Kickowa (filmiki) a teraz podpisuje umowe na dystrybucje z firma a ludzie mu dali kase zeby tego wlasnie nie robil i dlatego ze zalil sie jak dziecko ze nikt z wydawcow jego i jego ambitnej gry nie chce...

/rence

Chuja bedzie z tego kickstartera zobaczycie. Kwestia czasu jak uslyszymy o cieciach, itd... w koncu to Deep Silver - ostatnio kazali w Metro 2034 wyciac caly tryb gry i devsi grzecznie cieli. Nie wierze ze tutaj akurat bedzie inaczej - kazdy tak mowi.

Screen sredni tbh... na filmiku ostatnim jakos to lepiej wygladalo (pisze o grafice - UI jest ladniejsze).



Zwis i powiew kto i gdzie będzie zajmował się dystrybucją boxów. Mnie interesi tylko wersja digital(steam).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2013, 14:46 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Partnerstwo z Deep Silver?
/lol


Nie wiem na ile dokladnie czytales, zawarli jedynie umowę o dystrybucję. Co w tym dziwnego?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2013, 14:46 
Cytuj  
Ja mam wątpliwości do tych calych Wastelandow. A jak tam Shadowrun?

We wrześniu będzie na kicku chyba 2GD Reborn i to chyba będzie jedyny projekt na jaki cos dam.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2013, 14:53 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Zwis i powiew kto i gdzie będzie zajmował się dystrybucją boxów. Mnie interesi tylko wersja digital(steam).


Jesli myslisz ze taka firma jak Deep Silver bedzie sie zajmowala tylko dystrybucja boxow to jestes niestety naiwny. Nawet jakby sie nie wtracali w proces developerski (a beda) to i tak by mnie wkurwialo ze czerpia korzysci finansowe z gry finansowanej na kicku.
Atm ta gra jest dokladnie tym czym bylaby bez Kicka - gra wydawana przez duzego wydawce, a tego mialo nie byc i np. dla mnie jest to wazne bo jest glowna idea calego Kickstartera - korporacje lapy precz.

Im wiecej tych gierek ma blizej do premiery tym wiecej syfu wychodzi.

No i tak jak mowie.. Fargo to hipokryta pierwszej wody lol.

Ogolnie to to jest proste mialo byc bez udzialu wydawcow - niestety bedzie i to z tymi chujowymi (bo DS nie nalezy do fajnych firm).
Do tego mozesz byc pewny ze juz teraz maja tez umowe na tormenta co przy tak wczesnym etapie tworzenia gry nie wrozy wcale dobrze.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 11 lip 2013, 14:57 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2013, 14:57 
Cytuj  
Zapomnialem ze kabra wie lepiej ;/
Napisali ze firma ma zająć sie dystrybucją gotowego produktu, ale wie ze są wydawcą i bedą ingerować w produkt.
Firma korzysta ze swoich srodków i mozliwosci i za kase ogarnia dystrybucje innej firmy. Zaby zarobić pieniądze. Gdyby to byla ich kasa inwestowana w developera to mieliby coś do gadania, bo to co napisales podchodzi pod teorie spiskowe.
Dobrze ze DHLem nie wysylaja Wastelanda nagrywanego na domowej nagryarca DVD-R.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 lip 2013, 15:00 
Cytuj  
warhameron napisał(a):

Jakoś go nie czuję. Zresztą podobnie miałem po tych filmikach sprzed paru miesięcy. To co narazie widzę, klimatem do F1&F2 się nie umywa.

Pytanie. Nie grałem w Wasteland 1, także się nie orientuje co i jak. Czy Wasteland 2 będzie drużynowym CRPG w stylu 1. Baldur's Gate tyle, że post-apo czy też 2. taktyczną gierką bardziej w stylu Shadowrun Returns lub 3. taktycznym hack&slash w stylu F:Tactics lub Icewind Dale?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2013, 15:01 
Cytuj  
@tomu:

No jesli kilkanascie lat grania i obserwowania braznzy i tego co robia wydawcy niczego was nie nauczylo to ja koncze temat. "Bo napisali".. sorry, ale ja nie wierze. Bllizard tez pisal ze RMAH to dla dobra graczy (jaskrawy przyklad).

Jeszcze jakby wybrali jakas mala firme ktora by sie moze i dzieki temu wybila (co by bylo zgodne z ideami i przeznaczeniem Kickstartera)... a wybrali firme ktora kazala jednej grze wyciac caly tryb i sprzedac za 10$ a drugiej wlozyc do pudelka okrwawiony korpus kobiety - i to tylko w tym roku.

Poprostu tomu jestem realista. Optymizm sie wyczerpal dawno temu. :/

Fail i tyle.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 11 lip 2013, 15:31 
Cytuj  
Ja tam się cieszę ,że wyłożyłem całe 15$. Nawet jak spierdolą (no co według mnie się nie zanosi) to i tak to mniejszy fail niż xcom (na którego wybuliłem 40$ z dlc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2013, 17:01 
Cytuj  
Przesadzasz Kabra :) Co z tego, ze dystrybutor (dystrybutor, nie wydawca) zarobi na sprzedazy jakiegos produktu? Od tego jest skoro wyklada kase i zapewnia, ze produkt bedzie w sklepach. Chyba nie sadzisz, ze inXile zajmowaloby sie dystrbucja tej gry na calym swiecie? Get real, chlopie. CD Projekt jakos tez podpisywal identyczna umowe z kim, Namco Bandai, tak? i jakos kurwa Wiedzmin 2 nie byl splycony. Czarnowidztwo jest czesto uzasadnione, ale raczej nie w tym wypadku.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 11 lip 2013, 17:30 
Cytuj  
Nie nazwałbym tego co mówi Kabra teorią spiskową, a raczej realistycznym podejściem :] Obawa jest uzasadniona, choć nie sądze aby na tym etapie produkcji(3 miesiące do premiery) wydawca był w stanie narzucić coś developerom. Poprostu Fargo chciał wydać gre w boxie aby dotrzeć do większej liczby klientów, a sami boxa nie wydadzą bo to już oddzielny biznes.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 21 lip 2013, 21:58 
Cytuj  
http://www.strategyinformer.com/news/24 ... lease-date

Kurde mogą się nie wyrobić z tym rokiem... (niby 2013 to będzie listopad/grudzień jak się wyrobią). Beta miała byc czerwiec/lipiec(lato) więc spory poślizg.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 lip 2013, 19:51 
Cytuj  
http://www.kickstarter.com/projects/inx ... nd-2/posts

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 31 lip 2013, 22:50 
Cytuj  
http://www.iforce.co.nz/i/nd0b2g3e.5ak.jpg

http://www.rockpapershotgun.com/2013/07 ... ce-matter/

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2013, 23:05 
Cytuj  
Mowia ze 20h ma main quest i dwa razy tyle poboczne, wiec pewnie gra bedzie na ze 30h max. W sumie i tak dobrze patrzac na Shadowruna. Oby tylko nie bylo takiej kiepy merytorycznej jak w w/w.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 31 lip 2013, 23:30 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Mowia ze 20h ma main quest i dwa razy tyle poboczne, wiec pewnie gra bedzie na ze 30h max. W sumie i tak dobrze patrzac na Shadowruna. Oby tylko nie bylo takiej kiepy merytorycznej jak w w/w.


W tym artykule jest to info ? Bo czytałem i "przeskoczyłem" ?


- While knowledge of the original won't be needed to play Wasteland 2, people who have will get more out of the game. Fargo mentions being able to type keywords related to the original to get new dialogue nodes as an example. Na to może zejść z kilka lub i kilkanaście godzin.
- The storyline is a lot more complex than the original's, and Fargo mentions that the game is possibly the biggest RPG he's ever worked on. W jedynkę kiedyś grałem w uj godzin i na bank nie skończyłem, więc oby to była prawda.
- The game will apparently even feature a few references to the infamous fake paragraphs included in the paragraph book for the original.
- The party you create in the game is assigned to investigate some mysterious radio broadcast of unknown origin.
- Fargo mentions that, because the game will allow for multiple solution, it frees the developers to do things like difficult puzzles, which would not be acceptable for an adventure game due to the frustration they generate when you get stuck and have no other way to progress.
- Speaking of reactivity and multiple solution, according to Nathan Long, speed-runners might miss as much as 60% of the content, and the very first game choice involve choosing what town to save between two.
- Not every companion will have the same kind of systemic utility, but Fargo feels that some people will want to keep them around anyway because of their personality. Because of that, those characters will get a bigger payoff, like sequences you might miss if you don't have them in your party.
- To that, Nathan Long added that every major companion has "some kind of story", and you'll be able to interact it with it, either by helping the NPCs solve their issues, or by aggravating them.
- Fargo teased the possibility of "non-standard ending" that aren't game overs during the game, and gave an example of the Rangers deciding to not send your team to Los Angeles because you're acting like vigilantes. From what I can understand, it sounds like an expansion of the concept behind the Super Mutant ending in Fallout.
http://gamebanshee.com/news/111869-wast ... rview.html


Ostatnio edytowano 31 lip 2013, 23:35 przez warhameron, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2013, 23:34 
Cytuj  
Nope. Gdzies czytalem. Main q na 20h niedawno a o pobocznych to na podstawie tego ze jadac tylko story 'ominiesz ponad 50% gry" (czytalem gdzies nawet o 2/3 chyba).

Ale zrodel ci nie podam.. napewno nie teraz. ;)
Dla mnie jak bedzie 30h DOBREGO RPGa to gites. Wszystko ponad to to mile zaskoczenie.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.