mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 11:32 
Cytuj  
zbanowac handlarza ;d


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 11:52 
Cytuj  
A COH1 nie rozdawali gdzieś za prawie darmo...? Bo mam na steamie a nie pamiętam abym kupował :P

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 11:55 
Cytuj  
bardzo często były promo po 1-2 euro na steamach i innych stronach ze steam kluczami.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 14:09 
Cytuj  
MoW AS jest w pewnym stopniu podobne do COH. Zlukaj flmiki, jest walka o punkty kontrolne dające CP i z reguły jest zacięta walka o przewagę. MoW AS z dlc dawali za 3-4$ chyba w jakimś bundlu, może jest tanio do kupienia na allegro?

CoH y all były w humble bundlu za minimum 1 $ + coś tam jeszcze dawali.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 17:59 
Cytuj  
Ja mozliwe, ze nawet mama MoW, chyba bylo za darmo na greenmangaming ;) wiec kiedys chyba zobacze. thx.


_________________
.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 18:15 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ja mozliwe, ze nawet mama MoW, chyba bylo za darmo na greenmangaming ;) wiec kiedys chyba zobacze. thx.


MoW wygląda słabo, odrzuci się i to na bank jest słabiutkie Red Tide.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 18:18 
Cytuj  
hmm w sensie to byla jakas inna wesja, a MoW: AS to cos pewnie nowszego?


_________________
.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 19:07 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
hmm w sensie to byla jakas inna wesja, a MoW: AS to cos pewnie nowszego?


Men of War Assault Squad stoi parę poziomów wyżej (w tym grafika). Założenia niby te same, ale różnica jest spora(inaczej gra by się nie sprzedawała). Mnie osobiście MoW Red Tide odrzuciło, ani jednej misji nie przeszedłem. Za to w MoW AS mam 315 godz (a wcześniej więcej w wersje zatokową:P)

W kolejności wychodzenia:
Soldiers of War
Faces of War
Men of War
Men of War Red Tide
Men of War Assault Squad <zdecydowanie najlepsza gra z całej serii.
Men of War Vietnam
Men of War Condemned Heroes

Po prawdzie MoW jest lepiej oceniane, ale ja wolę MoW AS.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2013, 13:46 
Cytuj  
CoH2 ma nie byc pay 2 win
http://community.companyofheroes.com/fo ... ost-196272


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2013, 19:08 
Cytuj  
dobry ten coh.
kurde wszystko zapomnialem, trzeba poczytac.
sniper units teraz sa widoczne normalnie?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2013, 19:22 
Cytuj  
no mnie ta beta trochę uspokoiła, ale nie miałem czasu grać więcej niż 20 minut.

czuć starego CoHa, tylko te loadouty mi się nie podobały, z tego co widziałem to bardziej customizable doktryny to są, ale jeszcze będzie trzeba się przyjrzeć.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2013, 19:25 
Cytuj  
Słabiutki ten CoH, wszystkich i każdego da się rozpykać spamem engów or najtanszej piechoty+ ewentualne wsparcie specjali. Gdyby sprzęt(km y działa etc) znikały po np 1 minucie to trza by kombinować i grać normalnie or ai musiałby produkować tylko jednostki, którre nie dropia sprzętu po likwidacji. Wygrywam z kompem 4 vs 4(komp experty, moi sojusznicy starndard).

Ty snajperów widzisz normalnie. Jak oni się nie ruszają i nie strzelają to znikają po paru sekundach. Zwiad wykrywa snajperów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2013, 19:32 
Cytuj  
nie wiem, zagralem jedna 3v3 multi i mnie pojechali niezla kombinacja.
czuc starego coh'a i to mi sie podoba.
o ai sie nie wypowiadam bo nie probowalem i nie mam zamiaru ;p

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2013, 19:44 
Cytuj  
ruski mają w early phase jakąś odpowiedź na niemieckie flame scout wozy? Działa są tragiczne załoga wcześniej zginie od ognia niż coś zniszczy, a przed granatami można uciekać.

Te bonusy za hero pointy od tch 3 commanderów- czy jak to się tam nazywa jakieś takie sobie.

W coh najważniejszy był dla mnie wyśmienity singiel, a po tym co zaserwowali to ciężko cokolwiek powiedzieć. Widać, że będzie po staremu, a to chyba duży plus dla fanów serii, a więc wszystko spoczywa w projektantach gier. Ruska zima ftw. 8)

a i jakby nie patrzeć to fakt, że się udało połączyć na multi, założyć pokój, zaprosić ludzi i jeszcze udało się po ludzku pograć, to w sumie też duży plus, bo w cohu to były jakieś jaja z portami itd.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2013, 19:51 
Cytuj  
ta sam nie umiem korzystac z tych at dzial u ruskich.
niemieckie czolgi maja dobry pancerz z przodu, duza mobilnosc i objezdzaja jak chca.
ale pewnie trzeba potestowac i znajdzie sie rozwiazanie.
po pierwszej grze jest 'za'.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2013, 19:54 
Cytuj  
Jak poprawią AI, zmiejszy się drop loota:D to może być przyjemna gra. Nie wiem jak te loadouty będą miały wpływ na późniejsza grę (w multi). Odpowiedni commander + usprawnienia i nie ma szans na wtopę (rush piechotą lub engami). Np: czołg nie ma szans vs panzergrenadierom z 2 rusznicami +granat. Zwykli grenadierzy też z reguły rozwalają transporter or mocno uszkadzają, są lepsi niż armaty or działo czołgowe. Balans w coh był zdecydowanie lepszy. I to co mnie rozśmieszyło> piechota biega szybciej niż jedzie czołg w trudnym terenie.

Zima jest cool i walka o dostęp do ognia :P

Co do flame transporterów, najprosciej nie dopuścić do ich wyprodukowania(odciać ich od paliwa). 2 granaty nasadkowe rozwalają transporter (jak graszsamą piechota to nie problem poświęć jedna or dwie drużyny, bo 2 transportera szybko nie postawia.)


Te wszystkie mapki są za małe i na nich piechota rządzi. Przydałaby się naprawdę duże mapy(w coh u były).
Tez liczę ,że najmocniejszą strona będzie kampania. Obawiam się,że będzie krotka/krótkie (gdzieś był nius ,że do pre ordera dodzadzą dodadkową mini kampanie 2 godzinną niby).


Takta ruskimi: 2 engi na start i przejęcie wahy / amunicji i spam piechoty(wykupić trza na początku butelkę na ckmy , moździerze, armaty). Engami przejmujecie porzucony sprzet i uzupelniacie stan. Dowódca ten co daje upgrejd pepesze dla piechoty( nie trza butelki na wybicie obsługi).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2013, 20:09 
Cytuj  
o dzieki, sprawdze.
a ta butle gdzie sie kupuje? budynek jakis?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2013, 20:19 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
o dzieki, sprawdze.
a ta butle gdzie sie kupuje? budynek jakis?

Budynek z którym zaczynasz (dowództwo). Są trzy usprawnienia, sanitariuszki, butelka z wahą , i granat nasadkowy)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2013, 20:41 
Cytuj  
jaka butelka? jaki drop loot?


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2013, 20:57 
Cytuj  
Na allegro mozna kupic klucz do bety za 1zl:>


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.