mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2003, 04:53 
Cytuj  
Dobra dajcie sobie juz luzu, imho oboje macie racje i probujecie swoja racje nazucic komus innemu...

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2003, 07:21 
Cytuj  
Załatwcie to jak ludzie w ciuszkach z 3 paskami ;]

Weżcie kije i po ryjach sie napierdalajcie ;]


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2003, 10:12 
Cytuj  
lol wystarczylo jakbys postnal to durne info BEZ zbednych komentarzy... (robisz to widze specjalnie ludzac sie ze 'dolejesz oliwy do ognia')

Bardzo to dziecinne heh no ale coz...

EQ jakie jest takie jest kazdy kto chce to sobie sciagnie (lub tez nie) zagra - zobaczy.

A z drugiej strony Tux , Nukh co wam to przeszkadza?
Nie lubi tej gry jego prawo, chce niech biega i trabi jaki to straszny szajs.
Chcialbym zauwazyc ze staje sie to juz nudne i przyciaga co raz mniej zainteresowanych.
Jeszcze troche i jemu tez sie to znudzi i pojdzie do innej piaskownicy...

A teraz z nieskrywana ciekawoscia oczekuje na blyskotliwa riposte szanownego kolegi konradora.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2003, 10:38 
Cytuj  
Dobrze to ujales Tux. Kon zachowuje sie jak "ziemniak". EQ mu sie nie podoba - ok np.

Ale niech nie pisze bzdur w stylu " ciagle te same taktyki bicia uber monsterkow ", " tanki bija a klerycy lecza " itp. bo nigdy nie byl na zadnym raidzie, nie wie jak to wyglada i nie ma o tym pojecia.

_________________
Baron Nukh
Britannic Lore

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Carnal dnia 2003-02-24 10:44 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Carnal dnia 2003-02-24 10:47 ]</font>

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2003, 10:52 
Cytuj  
ehh to juz zalezy co kogo pociaga, mnie na poczatku wciagala walka z mobami a to w eq jest extra zrobione, ale inni wola powalczyc z innymi graczami co jest imho wieksza zabawa (cholera czemu zrezygnowalem z ac ;/)

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2003, 13:45 
Cytuj  
Racja , każdego pociąga inna rzecz... jednego biust innego tyłek a mnie... :grin:


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2003, 14:03 
Cytuj  
pociagi sa chujowe:)
wole autka


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2003, 14:43 
Cytuj  
A teraz z nieskrywana ciekawoscia oczekuje na blyskotliwa riposte szanownego kolegi konradora.

Prosze bardzo ^^ ...

lol wystarczylo jakbys postnal to durne info BEZ zbednych komentarzy... (robisz to widze specjalnie ludzac sie ze 'dolejesz oliwy do ognia')

Komentarze byly niezbedne, bo mialy byc zabawne i wcale nie mialy dolewac oliwy do ognia... Widzisz, ja sie nawet nie ludzilem i zadnej ''dyskusji'' nie chcialem wywolac, a jednak stalo sie, bo reagujecie dziwnie :{ Jakby mi rzeczywiscie zalezalo na tepieniu EQ, to nie postnalbym tutaj tego topica nawet.

Bardzo to dziecinne heh no ale coz...
EQ jakie jest takie jest kazdy kto chce to sobie sciagnie (lub tez nie) zagra - zobaczy. A z drugiej strony Tux , Nukh co wam to przeszkadza? Nie lubi tej gry jego prawo, chce niech biega i trabi jaki to straszny szajs.


No wiec tym bardziej nie wiem, o co chodzi. Ja sciagnalem zobaczylem i mi sie odechcialo, a teraz pisze jak bylo po prostu, co wam wyjatkowo nie lezy...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2003, 14:53 
Cytuj  
Ale mi wlasnie o to chodzi! niektorzy z nas sa wrazliwi na tego typu zarty...

Ile razy pojawia sie topic EQ to zawsze dorzucasz jakies 'niewinne' komentarze.
Efekt taki ze post po 2 dniach nadaje sie do flameow, nic nie wnosi a juz napewno nie daje rady!

Jak ktos to czyta po raz pierwszy to widzi grupe ludzi przekrzykujacych swoje racje.

Komentarz byl zbedny bo wiedziales doskonale jaki wywola skutek.

I kolejeny topic nadajacy sie do wykasowania...

Ktory to juz , 4 - 5?

EOT z mojej strony.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2003, 14:57 
Cytuj  
Net mi siadl :{

Dobrze to ujales Tux. Kon zachowuje sie jak "ziemniak". EQ mu sie nie podoba - ok np.
Ale niech nie pisze bzdur w stylu " ciagle te same taktyki bicia uber monsterkow ", " tanki bija a klerycy lecza " itp. bo nigdy nie byl na zadnym raidzie, nie wie jak to wyglada i nie ma o tym pojecia.


Carnal... Zasnalbym i zaroslbym pajeczynami zanim dorobilbym sie chara, ktorego moglbym wyslac na te wasze raidy.
Prosze, przedstaw nam te wasze wspaniale taktyki i oswiec nas, bo moze to tylko smierdzace opary z EQ przyslonily nam jej prawdziwa swietnosc...
Personalne ataki odstaw sobie na jakas inna okazje, bo przestaje to byc smieszne. Maly reminder dla ciebie Carnal, bo widze, ze sie zapomniales - ja nie wyzywalem tutaj waszych matek od najgorszych, tylko wyrazilem swoja opinie na temat gry.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2003, 15:00 
Cytuj  
Ale mi wlasnie o to chodzi! niektorzy z nas sa wrazliwi na tego typu zarty...
Ile razy pojawia sie topic EQ to zawsze dorzucasz jakies 'niewinne' komentarze.
Efekt taki ze post po 2 dniach nadaje sie do flameow, nic nie wnosi a juz napewno nie daje rady!


Ale to nie moja wina, ze nie potraficie nad soba panowac i tak agresywnie reagujecie na negatywne opinie o EQ...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2003, 15:50 
Cytuj  
Ale to nie moja wina, ze nie potraficie nad soba panowac i tak agresywnie reagujecie na negatywne opinie o EQ...

rotfl poor konrador :grin:
ale wlasciwie to masz racje :smile:


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2003, 15:52 
Cytuj  
Konrador nie zauwazyles jednej istotnej rzeczy. To nie my zaczelismy tylko TY. Nie mogles napisac ze jest do sciagniecia wersja probna EQ tylko musiales walic glupkowaty komentarz ze smierdzi.

Nie zrobie ci wykladu na temat raidowania w EQ bo to temat jest zbyt obszerny ( sam jestem jeszcze noobem, nigdy nie bylem raid leaderem ). Jezeli nie lubisz EQ to i tak ci sie to nie przyda. Zreszta EQ to nie tylko raidowanie.

Na koniec jedna uwaga. Nie pisz ze nie mozemy sie opanowac. Gdyby nie ten "komentarz" nie byloby sprawy. Postaraj sie powstrzymac next time.

Dobra EOT.


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2003, 15:58 
Cytuj  
Cytuj:
2003-02-24 15:50, Ashton napisał:
Ale to nie moja wina, ze nie potraficie nad soba panowac i tak agresywnie reagujecie na negatywne opinie o EQ...

rotfl poor konrador :grin:
ale wlasciwie to masz racje :smile:



ktos sie podlizuje???


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2003, 19:24 
Cytuj  
Konrador nie zauwazyles jednej istotnej rzeczy. To nie my zaczelismy tylko TY. Nie mogles napisac ze jest do sciagniecia wersja probna EQ tylko musiales walic glupkowaty komentarz ze smierdzi.

Ale to mial byc tylko taki niewinny zarcik sytuacyjny ^^ Nie chodzilo mi o to, zeby rozwcieczyc zadnych krwi carebearsow, ani setny raz osmieszyc gre, ktora sama w sobie jest smieszna... Taki juz jestem wredny, ze takie rzeczy musze pisac/mowic i nic niestety na to nie poradzisz.

Nie zrobie ci wykladu na temat raidowania w EQ bo to temat jest zbyt obszerny.

Bardzo zaluje:{ Ja i dziesiatki innych do tej pory nieuswiadomionych osobnikow z tego forum do konca zycia bedziemy musieli trwac w przekonaniu, ze EQ to bezsensowny, niekonczacy sie leveling z paskudna oprawa graficzna i dzwiekowa.

Na koniec jedna uwaga. Nie pisz ze nie mozemy sie opanowac. Gdyby nie ten "komentarz" nie byloby sprawy. Postaraj sie powstrzymac next time.
Dobra EOT.


Ciesze sie, ze EOT. Zawsze probuje sie powstrzymywac, ale niestety nic z tego nie wychodzi...

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2003, 19:41 
Cytuj  
Peace :grin:


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2003, 21:10 
Cytuj  
Ciesze sie, ze EOT. Zawsze probuje sie powstrzymywac, ale niestety nic z tego nie wychodzi...


Wiec czemu sie dziwisz ze inni rowniez nie potrafia (a moze raczej nie chca)?

Zaczniesz sie powstrzymywac to i my zaczniemy. (a propos od powstrzymywania mozna dostac choroby przewodu moczowego)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2003, 21:41 
Cytuj  
>Ciesze sie, ze EOT. Zawsze probuje sie powstrzymywac, ale niestety nic z tego nie wychodzi...

>>Wiec czemu sie dziwisz ze inni rowniez nie potrafia (a moze raczej nie chca)?

Nigdy nie mialem tego typu problemow ale proponuje myslec wtedy o rozgrywkach ligi mistrzow - niektorym pomaga :grin:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2003, 21:58 
Cytuj  
Eee tam - serio?

Wiem ze nie wolno myslesc o wodzie hehe :wink:
ale liga pomaga?

ciekawe


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2003, 23:37 
Cytuj  
Z autopsji tego nie znam ale jak jestes otwarty na eksperymenty to pomysl o 'jakims' znajomym z forum i zdaj nam relacje jaki byl efekt :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.