mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 108
Dołączył(a): 14.03.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2003, 17:58 
Cytuj  
Nie mowie ze piszecie razem nie mowie ze jestem wszechwiedzacy i nie mowie ze przeczytalem posty. Poprostu pisze co mysle na temat tego co dotej pory znalazlem na temat na ktory chce sie wiecej dowiedziec. Wsumiem chetnie poslucham slow krytyki mojej wypowiedz ale prosze o jakies przyklady tego ze mmorpg platne sa lepsze nie ogolne to za co placisz jest lepsze bo taka odpowiedz jest na poziomie cukierek jest lepszy od czekolady bo czekolada jest tansza. Moze jakies konkrety jesli grafika nie najwazniejsza to co je rozni ??

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2003, 18:30 
Cytuj  
Dlaczego platne mmorpg sa lepsze...
- Placisz za ciagly support (patche, in game support, itd)
- Placisz za stabilnosc, jaka by ona nie byla.
- Nie stracisz swojego dobytku przez kaprys gma.
- Masz pewnosc, ze serwer/y nie zostana wylaczone na zawsze w dowolnej chwili.
- Placisz - wymagasz :wink:

Grafike, soft klienta, klimat wybierasz sam, wybierajac odpowiednia dla siebie gre.


_________________
I wish to place a trash barrel~

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2003, 19:57 
Cytuj  
Dokladnie. Fergerod napisal ci to, co od dawna mozna znalezc w podwieszonym FAQ...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2003, 20:35 
Cytuj  
ale mimo wszystko troche aenima przesadzil...

ferg: moze na zawsze nie zamkna ale np jak jest nowy patch w takim eq to czasami po 20 godzin nie mozna wejsc do gry :sad:

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2003, 21:00 
Cytuj  
<troll_mode on>
bo EQ sucks:<
<troll_mode off>


_________________
I wish to place a trash barrel~

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 00:27 
Cytuj  
IMO na poczatek nie ma co porownywac rpg pen&paper z jakimkolwiek mmorpg. To sa dwa oddzielne gatunki, ktore poza tym ze sa gra nie maja nic ze soba innego wspolnego :<. O wyzszosci jednego na drugim tez nie ma co dyskutowac. Pytanie bylo dlaczego wszyscy tak lubia platne mmorpgi a te darmowe sa niby fuj. Po pierwsze nie trudno zrobic gre, po drugie nie trudno zrobic gre, zeby ktos w nia gral ale najtrudniejsza sprawa jest zrobic taka gre zeby te pare tysiecy osob co miesiac bulily za nia kase. Sadze, ze to jest odpowiedz na twoje pytanie. Jeszcze odpowiedz sobie na pytanie czy jakakolwiek gra FREEWARE kiedykolwiek byla tak dobra jak gra komercyjna? i nie tylko pod wzgledem grywalnosci / co znaczy ze ci co ja robili to ciecie i nie widzieli jak dobrze sprzedac pomysl/ ale takze gfx ?


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 09:47 
Cytuj  
mozna by powiedziec ze Counterstrike, ale to przeciez tylko dodatek...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 17:53 
Cytuj  

Nawet słowem nie wspomniał o tym że ma ktoś mu coś wysłać do chaty, nawet o tysiącu stron nie powiedział słowa...


taka przenosnia wiesz...


Chciał coś znaleźć więć zapytał w miejscu które się do tego nadaje najlepiej. Nie zna się więc szuka pomocy "zawodowców".


on nie prosil on rzadal.



Szukanie poprzez wyszukiwarkę (o ile umie - to wcale nie hańba nie umieć lub nie wiedzieć)


nie umie szukac a chce grac w mmorpg? polecam sapera na poczatek.




nie wiele mu da, bo znajdzie coś o czym nawet nie ma pojęcia czy dobre, przekonanie się o tym na włąsnej skórze to wiele dni jeśli nie tygodni. Wniosek: prościej spytać tych którzy wiedzą...


Watpie czy nie umie szukac jak potrafi posta i topik zalozyc.
Popsrostu nic mnie nie wqrvia jak pojscie na latwizne.
Po co ma pzegladac historie forum szukac w necie czytac strony jak wystarczy zlozyc topic. zero wysilku .




może powinien napisać: Witam Szanownego i Wspaniałego Wszystkowiedzącego Pana na Wysokościach Aenimę Bóstwo Mmorpg Największego Znawcę Wszechczasów Który Raczy Spojrzeć Na Mnie Robaka w mej nieskończonej nieświadomości....???

1. nie wiem wszystkiego
2 nie znam wszystkiego
3. wogole nie moglem mu pomoc bo nie znam nie intersowalem sie zadnym darmowy mmorpg
jedyny dransik czy jak to sie pisalo.



Chyba cię ubodło to "gówniarstwo", musiałem uderzyć celnie... to ile mamy latek? 20? No nie myslałem że 17...

Acha i nie sil się na obrażanie mnie, tak jak jego - mam 33 lata i dyskusje na takim poziomie po prostu mnie zmęczą



nie raczej nie. Narazie jestes dla mnie zlepkiem liter na ekranie i oceniam cie po postach i nie wazne czy masz 33 czy 3 lata.
(lepper tez jest starszy odemnie i czy to swiadczy ze madrzejszy?)

Wazne jak piszesz i co.
log out.





_________________
Some say the end is near.
Some say we'll see armageddon soon.
I certainly hope we will.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aenima dnia 2003-03-17 17:56 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 17:54 
Cytuj  
sorry za dubla :smile:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aenima dnia 2003-03-17 17:56 ]</font>

*

Posty: 60
Dołączył(a): 15.03.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 18:05 
Cytuj  
od mojego topicu wszystko się zaczęło..
najpierw rozmowa na temat moralności, a potem o wątpliwej lub nie wyższości gier płatnych od free.

DO Aenima

<i>Lamer to osoba chwaląc się że coś umie i żę jest świetna pod tym względem, a nie osoba która nie wie gdzie szukać. <b>Jeśli nie znasz znaczenia pewnych słow to zajmij się studiowania słownika <h1>LAMERZE</h1</b></i>


Do aerotha:

wasze rozmowy ślediłem juz od dawna, SGK extra kupilem ale nie dawno, a co do mojego posta to wiem ze byl trochę niefortunnie ulozony

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Soldamn dnia 2003-03-17 19:38 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 18:35 
Cytuj  


a potem o wątpliwej lub nie wyższości gier płatnych od free.


do nich nic nie dociera szkoda slow :sad:






<i>Lamer to osoba chwaląc się że coś umie i żę jest świetna pod tym względem, a nie osoba która nie wie gdzie szukać. <b>Jeśli nie znasz znaczenia pewnych słow to zajmij się studiowania słownika <h1>LAMERZE</h1</b></i>




HTML to ty perfekt umiesz.

a ta definicja to pewnie z twojego prywatnego slownika?

*

Posty: 60
Dołączył(a): 15.03.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 19:30 
Cytuj  
napewno lepiej od ciebie, a to na temat lamerstwa to jest z wielu textów w cd-action i innych fachowych pismach.

szczerze mowiac, to co ty qwa mozesz wiedziec o roznicy pomiedzy darmowym a platnym mmorpg jak mowiles ze grales tylko w dransika??(z darmowych). mnie np ostatnio wciagnal mmorpg w którym masz 8 umiejętności, 3 rodzaje potworków, komiksową grafikę 2d , a ubrania rużnią się tylko kolorem. ale ona ma to coś, coś czego brakuje wielu grom. Każdy ma swoje zdanie a twoim zadaniem nie jest mieszać ludzi z błotem, tylko spokojnie wygłaszać swoje zdanie.


Jeśli chodzi o wątpliwą wyższość to nie chodzi mi o wykonanie (grafa, muza)
tylko o fabule i grywalnosc, ktora nie zadko jest lepsza.




p.s. może jesteś jakimś tam autorytetem w tych dziedzinach, ale dla mnie jesteś nikim (tak jak ja dla ciebie zapewne)i szczeże mówiąc bardziej podoba mi się sposób odpowiadania innych osób.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Soldamn dnia 2003-03-17 19:33 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Soldamn dnia 2003-03-17 19:36 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 19:40 
Cytuj  

napewno lepiej od ciebie,


widac w poscie wyzej :razz:


a to na temat lamerstwa to jest z wielu textów w cd-action i innych fachowych pismach.


cd action fachowcy od lamerstwa to pojechales
LOL


szczerze mowiac, to co ty qwa mozesz wiedziec o roznicy pomiedzy darmowym a platnym mmorpg jak mowiles ze grales tylko w dransika??.


raz
nie gralem w dransika.
a dwa po co mam jezdzic maluchem jak moge bwm7??


Każdy ma swoje zdanie a twoim zadaniem nie jest mieszać ludzi z błotem, tylko spokojnie wygłaszać swoje zdanie.


dokladnie wyglosilem swoje zdanie.


Jeśli chodzi o wątpliwą wyższość to nie chodzi mi o wykonanie (grafa, muza)
tylko o fabule i grywalnosc, ktora nie zadko jest lepsza.


a umiesz czytac ?
to napisz kto napisal o grafice? muzie?
ferdek and CO wyjasnili ci to ale widze ze ty z tych twardo glowych.


p.s. może jesteś jakimś tam autorytetem w tych dziedzinach,


thx nawet nie widzalem


ale dla mnie jesteś nikim


tego juz nie musiales dodawac a bylo tak milo.


(tak jak ja dla ciebie zapewne)


ni traktuj sie tak nisko bardzo mi zalezy na twojej opini postaram sie poprawic.


i szczeże :razz:
mówiąc bardziej podoba mi się sposób odpowiadania innych osób.


to jest nas 2 :razz:

ps zreszta ja moge gadac ty i tak pojdziesz zla sciezka.
PTF.








<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aenima dnia 2003-03-17 19:49 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aenima dnia 2003-03-17 20:25 ]</font>

*

Posty: 60
Dołączył(a): 15.03.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 19:46 
Cytuj  
czasami ten maluch ma duszę, i wolimy nim jeżdzić niż bmv gdyż ten nam się nie podoba......

jeśli chodzi o htmla to go umiem i znam ale przez nieuwagę wyłączyłem tagi..

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 19:49 
Cytuj  
Za malo odstepow panowie, za malo odstepow...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 19:52 
Cytuj  
Cytuj:
2003-03-17 19:46, Soldamn napisał:
czasami ten maluch ma duszę, i wolimy nim jeżdzić niż bmv gdyż ten nam się nie podoba......



a lyzka na to niemozliwe :razz:
a komfort jazdy?
wolisz sie meczyc w maluchy niz jechac mesiem bo ma dusze?. r u crazy?

Moza ja sie myle ?????


btw
coval jak widze twoj post to mam lola za kazdym razem.

_________________
Some say the end is near.
Some say we'll see armageddon soon.
I certainly hope we will.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aenima dnia 2003-03-17 19:54 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 20:09 
Cytuj  
Najkrotsza charakterystyka tego watku:
"2 pages and lock" :grin:

*

Posty: 60
Dołączył(a): 15.03.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 20:27 
Cytuj  
czemu lock

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 20:34 
Cytuj  
:grin:


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 20:38 
Cytuj  
A czemu nie? :grin:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.