mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2003, 00:32 
Cytuj  
Ashton a czytales caly topic czy tak tylko chciales cos napisac?

LOL rece mi opadaja... heh

nie bede juz komentowal :wink:

Jak uda mi sie juz zagrac to opisze sama gre jeszcze...

Dobrej nocy...


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2003, 00:36 
Cytuj  
opisz bo jestem ciekawy jak to wyglada?
moze neocron 2?
:smile:


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2003, 02:09 
Cytuj  
Lepiej kupic Tribes2 za 50zl w empiku. Dziala i nie trzeba placic $13 miesiecznie.

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2003, 09:20 
Cytuj  
aż sobie poczytam o tym tribes2 bo tak mówicie i mówicie...

mam propozycję: jeśli/gdy ktoś uruchomi ten planetside to niech poda swoje namiary tutaj!
serwer (jeśli są różne), nick i co tam jeszcze...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2003, 11:00 
Cytuj  
Sam sie zastanow o co Ci chodzi - masz jakis problem?

Wiesz co to dyskusja?

To ze grales w jedna bete Eve czy jak jej tam nie czyni z ciebie znawcy tematu zebys mogl zakladac ze oni to zmienia.
Gralem w wiele innych, i co z tego?
Bo nie rozumiem? Tobie wolno wyglaszac swoje spostrzezenia i opinie na dany temat a mnie nie?
Bo ja zrobilem to co Ty czyli opisalem moje doswiadczenia, ale widze ze tylko Tobie wolno.

Ale... tak wlasnie myslelem jak to bardzo czesto bywa PISZESZ NA TEMAT NA KTORY NIE MASZ POJECIA!!!
Stary a z Ciebie to taki fachura od tych spraw ze az mi dech zaparlo!
Mowisz mi ze ze zaden spec ze mnie a z siebie to robisz alphe i omege? ech kolego z choinki sie urwales?

LOL - sorry, ale jezeli dla Ciebie wymienione gry to 90% gier mmorpg na rynku to nie mamy o czym gadac
Launchpad Sony o ile wiem funkcjonuje TYLKO z produktami SONY a to nie jest 90% gier mmorpg zebys sie zesral


No co mam Ci wyliczanke zrobic? (btw SB i EVE nie sa produktami Sony) i tak te gry to czolowe produkty swiata mmog (liczace sie) nie wszystkie podalem bo uznalem za zbedne robienie wyliczanki (szkoda widze ze trzeba bylo Ci to wylozyc jak krowie na lace)

Nie wiem w ile gier mmo Ty grales ale ja gralem w duzo i nie przez 5 dni tylko po kilka lat lub kilka miesiecy - wiec wydaje mi sie, ze daje mi to jako-takie pojecie na temat gier tego typu a co za tym idzie lepsze wychwytywanie plusow i minusow.

Nie bede sie z Toba licytowal bo to nie piaskownica...
Widze jednak ze z Ciebie super specjalista ds gier online.

Planeside po Twoich uwagach powinien wygladac np. tak: "nie moglem zagrac w PlanetSide bo jestem lamer i nie potrafie sobie zassac plku 200Mb, a do tego jestem przyglupi i nie potrafie uzyc tego fajnego Launchera Sony, ktorego uzywa teraz 90% gier mmo. Wiec sorry ale gra jest zapewne super jak kazda gra sony tylko ja jestem dupa. Coz chyba zagram w bierki online..."

heh sluchaj , ja nie pisalem ze glupi jestes (chodz teraz to juz nie wiem co o Tobie sadzic) napisalem ze nie rozumiem czemu sie dziwisz ze beta jest do dupy.Napisalem rowniez ze bralem udzial w nie jedynm beta tescie i zawsze byly jakies problemy i ze nie jest to nic nowego!

Dokladnie a testowac ma sie gre a nie instalke i patchery bo do tego tysiace graczy nie jest potrzebne raczej.

ech Ae widac nie zauwazyles co pisalo w oknie launchara beta SB...
beta to test calosci nie tylko samej gry.



_________________
[65 Storm Warden]Telumeh (Wood Elf) <Britannic Lore>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2003-05-06 12:02 ]</font>

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2003, 11:55 
Cytuj  
Ehh Masta mclaren ktory jest super l33t gracz bo byl jednym z pierwszym polskich graczy uo, wymiata itp wie wszystko kto sie z nim sprzeciwia jest glupi.. mclaren ja przeczytalem uwaznie widocznie ty nie.

konrador: ano t2 roxorz, szkoda ze jeszcze sprzet mam za slaby ale moze niedlugo.. :smile:

P.S
w tych 90% jest jeszcze daoc i neocron :>>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ashton dnia 2003-05-06 12:58 ]</font>

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2003, 12:17 
Cytuj  
LOL az boli :wink:
Co wy za bzdury piszecie ludzie to normalnie nie moge :wink:

Nie chce mi sie nawet komentowac Waszych wypowiedzi ani dawac riposty...
Pomine nawet fakt ze wkladacie w moje usta slowa ktorych nie powiedzialem i nawet to ze ja mimo wszystko nie robie z siebie niewiadomo kogo jak to wy robicie - a piszecie ze to ja robie...

Przestalem sie nawet zastanawiac skad ta ogromna ilosc postow jakie wyprodukowaliscie.

Ale powiem Wam jedno - opisalem swoje doswiadczenia z PS, nie podoba sie to nikt was nie zmusza do odpisywania.
Macie inne doswiadzczenia z PS to prosze opisac chetnie poczytam!!!

Ale k**** wasza mac piszcie NA TEMAT a nie z kazdego topicu zrobicie smietnik, nudzi sie wam??? To do lekcji sie brac a nie pierdoly pisac...

Jakbym chcial czytac brednie to zapisalbym sie na forum 14 letnich przyglupow...

Pisze o grze MMO, w temacie PLANETSIDE nie w temacie SMIETNIK, wiec jezeli interesuje Was ten temat to rozmawiajmy na temat tej gry a nie kazdy Wasz post musi byc o wszystkim tylko nie
o T E M A C I E !!!!

Potem ktos zainteresowany PS wejdzie w Topic o tej grze i naczyta sie jakis idiotyzmow zamiast o tym co wiedziec powinien lub chce.

Ja przynajmniej pisze TYLKO to co wiem i w tematach ktore mnie interesuja - nie przelatuje CALEGO forum zeby odpisac na kazdy post we wszystkich tematach wysylajac jedno czy dwa zdania tylko aby cos napisac nie wazne czy to ma sens i czy jest w TEAMCIE!

Szkoda ze nie ma tu jakiegos IGONRE-LIST bo nawet nie mam ochoty juz czytac podobnych idiotyzmow, chcecie sie na sile wykazac super wiedza tylko jakos Wam jej brak wiec szukacie zaczepki - na szczescie moge was OLAC :grin: co niniejszym czynie z niebywala przyjemnoscia...

_________________
Możesz Nie Wierzyć W Grawitację
Ale I Tak Nie Będziesz Latał.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: McLAREN dnia 2003-05-06 13:19 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: McLAREN dnia 2003-05-06 13:23 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: McLAREN dnia 2003-05-06 13:43 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: McLAREN dnia 2003-05-06 15:34 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: McLAREN dnia 2003-05-06 15:35 ]</font>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2003, 12:27 
Cytuj  
Piszac post na cala strone :wink: ?

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2003, 12:28 
Cytuj  
Wracajac do tematu:
dowiedzialem sie od innych graczy (nie polakow), ze takie problemy z PS jak mam ja zazwyczaj sa w Windows XP.

Jutro zabiore sobie instalke do pracy gdzie mam win2K i moze tu sie uda to odpalic... a raczej zassac pacze :smile:

Okazuje sie ze to juz prawie koniec beta (jak pisalem wczesniej), jutro lub dzis zostana wykasowane konta graczy i wszystko ruszy od nowa...

Wiec mam nadzieje, ze jeszcze bede mial czas aby zobaczyc ta gre przed zakonczeniem beta testow bo grac raczej nie bede jak kiedys pisalem bo wole inne gry - chce tylko zobaczyc co sony wymyslilo w oczekiwaniu na SWG i czego mam sie spodziewac...


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2003, 13:18 
Cytuj  
Uspokoj sie :

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2003, 14:49 
Cytuj  
No wiec wszystko jasne...
Zanioslem sobie instalke do pracy gdzie mam Win 2K - i wszystko poszlo jak po masle :grin:

Wiec te problemy ze sciaganiem paczek to tylko dotycza windowsa XP !!!

Ufff... trwalo to co prawda ze 3 godziny zanim sie posciagaly paczki nowe le gra zadzialala bez miaukniecia :razz:

I nawet wyglada fajnie... ale to opisze jak chwilke pogram i to z domu bo tu mam stara karte graf. i grafika cala musi byc na LOW :grin:

Pierwsze wrazenie z samej gry: POZYTYWNE!

CDN.


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2003, 17:20 
Cytuj  
I na co te krzyki były ? :razz:

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2003, 18:54 
Cytuj  
LOL jakie krzyki?
czy ja jakos niewyraznie pisze czy niektorym trudno to zrozumiec ze OPISYWALEM MOJE BOJE Z GRA???
Jezeli byly by pozytywne to opis tez byl by pozytywny - niestety byly negatywne.

heh ale podziwiam co poniektorych za te krotkie, niemajace sensu, jednozdaniowe posty - postuluje za skasowaniem LICZNIKA! :wink:

PEACE

Aha gram na serwerku "Emerald (east)", frakcja "New Conglomerate" - zolci :smile:


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2003, 20:01 
Cytuj  
Jak juz mnie przyjma, to upewnie sie, zeby wybrac ten drugi team. Ale bym roxxorowal : Jak w T2.

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2003, 09:20 
Cytuj  
też mi się wreszcie ściągnęło i spaczowało ale w nocy, więc wchodzę dopiero dziś :smile:
McLaren -> podałeś serwer i team, ale jaką masz ksywkę ? McLaren ?
wiesz może dokładnie do kiedy trwa beta ? na fileplanet piszą że to "last week"...
Telumeq -> a co z Tobą ? ściągnięte ? grasz ? :smile:

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 maja 2003, 10:14 
Cytuj  
To super ze juz masz sciagniete :smile:
POLECAM ZAGRAC - opis za chwilke w nowym Topicu :razz:

Moja ksyfka w grze to oczywisice jak zawsze McLAREN ;D

Teraz jest to juz Open-Beta i potrwa chyba max ze dwa tygodnie ale ktos tez wspominal o tygodniu... Premiere ma byc jeszcze w maju wiec juz duzo za free nie pogramy :sad:


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.