mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2003, 02:44 
Cytuj  
Eh.. bez przesady. Ja smigam na 1.8 ( ustawiony na 1.15 ) Athlon XP, 1 giga DDR, GF4 4600, soundblaster Audigy i kablowe polaczenie 1.5Mbit i gierka przewaznie dziala normalnie. Bylem w tych wiekrzych walkach dzis i przyznam ze czasami lag powalal mnie na kolana (jestem pilotem transortowca dla New Conglomerate) ale jakos wyszedlem calo.

Co do gierki to uwarzam ze jest cudowna jak narazie. Na samym starcie dostajesz 4 punkty treningu za friko co pozwala ci od lvl 1 byc pilotem/kierowca jakiego kolwiek pojazdu.

By nie zbaczac z tematu jednak.. Jesli ktos by chcial to moglbym postawic tymczasowy ftp z instalka PS albo ze direm gry ktory jest juz spaczowany. Jak chcecie jednak...

P.S.
Wlasnie to odkrylem :smile:
Wiecie jak zrobic lvl 3 z chakiem w 20 minut w PS ( bez walki)? Idziecie do VR ( Virtual Reality) i urzywacie kazdego pojazdu i broni ( pojazem trzeba przejechac sie kawalek). Za samo sprobowanie nowej rzeczy dostajecie exp :smile:
Takrze jak pojdziecie/widzicie taka gwiazdke nad obiektem ( logo PS ) i zbierzecie je ( urzyjecie rzeczy nad ktora te logo sie obraca) to dostaniecie jednorazowo darmowe exp :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Luki dnia 2003-05-11 04:34 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Luki dnia 2003-05-11 04:36 ]</font>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 12 maja 2003, 01:37 
Cytuj  
Cytuj:
2003-05-10 00:21, konrador napisał:
Zakladaliscie nowe konta, czy korzystaliscie ze starych na sony? : Ja korzystam ze starego, loguje sie i dalej musze wypelniac pytania do bety... Odbieram maila i nic.


Już znalazłem :] Zrestartuj launchpad , daj button subscribe , tym razem zapyta o key .

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.