mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 lip 2003, 22:48 
Cytuj  
Konrador ludzie nie dadza SOE zyc na tech boardach z overpowered weps , tak samo jak juz biadola na aktualne grief point-i maja racje bo pareset griefow w czasie zerg battles to rzecz nieunikniona , niech zrobia friendly fire a nie cuduja :/

na szczescie planetside to nie tylko quake-like fpp ale tez sa aircrafty,vehicles,base outpost defences i wiele innych rzeczy , gra mi sie cholernie podoba i jak skoncze trialowac to sie musze powarznie zastanowic nad zdobyciem retaila chodz wiem ze nie jest to latwe atm :sad:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aldatha dnia 2003-07-21 23:48 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lip 2003, 23:10 
Cytuj  
Ja tam na grief pointsy nigdy nie narzekam... Wystarczy grac rozwaznie i uwazac do czego sie wali. Najwiecej udalo mi sie nazbierac 150 grief pointsow - spada to bardzo szybko, wiec nie widze zadnego problemu. Raczej nie da sie obmyslic systemu, ktory sam ocenialby, czy trafiles kogos celowo, czy nie... bo tego chyba ludzie wlasnie chca :

Jedyny ''bug'' w grief system to ''zderzenia'' pojazdow z postaciami i przyznawanie grief pointow postaciom, ktore zostaly potracone... Ale nigdy nie jest to duzo i +4 grief punkty raz na jakis czas naprawde nie stanowia az tyle problemu, zeby biec na fora i plakac. No ale to przynajmniej devsi moga naprawic...

FYI Friendly Fire wlasnie teraz jest wlaczony:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.