mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2003, 19:43 
Cytuj  
Bedziesz mogł wymienic shade na banshee a opcja (hero stat reset) jest na oficjalnej stronie w dziale War Room .

*

Posty: 58
Dołączył(a): 30.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2003, 19:48 
Cytuj  
dobra dzieki a jest jeszcze takie cos jak regimend jak to zdobyc i do czego to sluyz

ps jak takie typy sie wcinaja i pisza iiotyczne posty to jest dobrze ale ja sie nie moge obronic tak

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2003, 19:53 
Cytuj  
Regiment to taki klan ,ale czy sa z faktu bycia w nim jakies bonusy (exp itp ) to nie wiem bo nigdy w zadnym nie byłem :wink:
A po za tym polecam przeczytanie manuala SG dostepnego do sciagniecia na stronie oficjalnej . Tam na wiekszosc pytań bedziesz miał odpowiedz ..

*

Posty: 58
Dołączył(a): 30.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2003, 19:58 
Cytuj  
z tym reset stats wyczytalem ze musze to wypelnic ( uzytkownic i haslo) zalogowc sie
poczekac 2 godziny ale ta opcja jest dostepna tylko dla placacych czy to prawda czy moze ja mam jakies zwidy

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2003, 20:00 
Cytuj  
Teoretycznie tak ale mi sie z 4 razy udało zresetowac basic hero ...Spróbuj .

*

Posty: 58
Dołączył(a): 30.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2003, 14:19 
Cytuj  
dobra ale mam jeszcze jedno takie pytanko jak w arbalestach wlacze bombard to mi sie takie kola na planszy robia jak zmieniac miejsca ich wystepowania

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2003, 15:25 
Cytuj  
Po co w ogole gejow i kretynow pytasz o cokolwiek? I po co geje mu odpowiadaja? :o Moze ktos juz zapomnial? Ja bardzo chetnie odswieze wszystkim pamiec:

"faktycznie cos z wami jest nie tak zero wyobrazni"
"łomy jestescie nienormalni"
"to jest tak zrabane forum idioci"
"Przepraszam ale chyba chyba wszedłem nie na to forum a tu jakiś klub pedałów"
"nie badzcie geje tak pewni swojej wygranej"
"spytalem sie bo mialem nadzieje ze ktos inny odpowie mi a nie ta sama banda geji"
itp. itd.
(c) aput

Po takim mareczkowym wstepie wstydzilbym sie na forum odezwac. Aha, najlepszy cytat pozostawilem koniec:

"Sorki dziewczęta już tu na pewno nigdy nie wejdę."

Trzymamy cie za slowo!

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2003, 16:15 
Cytuj  
Faktycznie, za mało wzniosłe i górnolotne by porónwać do bluzgania konradorka

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2003, 16:28 
Cytuj  
Jakiego bluzgania? Idz potrollowac na GOL. Tam maja z ciebie lepszy ubaw.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 30.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2003, 16:31 
Cytuj  
a juz tak sie cieszylem ze tu byly same w miare normalne wiadomosci ale przylazlo typisko i mi obrzydzilo humor wielkie dzieki

z tym regimend to po wcisnieciu F6 mozna sobie wybrac klan tylko nie wiem dlaczego moge wybrac tylko jeden inne sa niedostepne ( akurat te ktore maja bonusy)

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2003, 16:57 
Cytuj  
Ja tylko cytowalem twoje wypociny. Humor obrzydiles sobie co najwyzej swoim przyglupim zachowaniem.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 30.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2003, 20:00 
Cytuj  
Drugie upomnienie

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Fergerod dnia 2003-10-15 05:56 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2003, 22:24 
Cytuj  
Cytuj:
2003-10-14 17:28, konrador napisał:
Jakiego bluzgania? Idz potrollowac na GOL. Tam maja z ciebie lepszy ubaw.


Ahh, zapomniałem sorry, to nie ty zawsze bluzgasz na kogo popadnie. Na golu caly czas troluje - jesteś newsmanem - proszę cię juz DRUGI raz sprawdzaj fakty przed napisaniem czegoś bo czasami piszesz głupstewka :wink:

Wyluzuj się konradorku, spięte zwieracze to żadna przyjemność - pamiętaj o tym na przyszlość. Pa!

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2003, 22:58 
Cytuj  
aput, nie pisz czegos, czego pozniej mozesz zalowac. Zycze ci milego wieczoru i zachecam cie do pilnej nauki naszego ojczystego jezyka. Pozdrawiam :*

Dokladnie mareczku - zapomniales.
O co chodzi z tym newsmanowaniem? Caly czas sie tego czepiasz. Rozumiem, ze jestes po prostu typem zawistnego polaczka i najzwyczajniej w swiecie zazdroscisz mi doskonalej znajomosci tematu i tego, ze w ogole pisze newsy (co samo w sobie sprawia mi przyjemnosc), ktore ktos na dodatek i tobie na zlosc czyta.
Mysle tez, ze w przyszlosci w zyciu seksualnym doskonale dam sobie rade bez porad od specjalistow dotyczacych napietosci zwieraczy, ale dzieki za troske;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 08:02 
Cytuj  
napiętości - napięcia

Niczego ci nie zazdroszczę. Nie przeczę, że znasz się na temacie, ale imho newsman powinien być trochę bardziej obiektywny. Bo nie ty, tutaj jesteś wyrocznią co jest dobre, a co kiepskie. Możesz pokazać wady, zalety, ewentualnie same wady jak tytuł calkowicie ci nie leży, ale powstrzymaj się od ostatecznych osądów. Bo każdy może sobie o danym tytule doczytać i/lub wypróbować.

Kulturą osobistą nie grzeszysz i myślę, że już to do ciebie dotarło. Więc przytaczaj suche fakty i nie prowokuj do flamowania.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 15:03 
Cytuj  
mareczku, ty za to nie jestes kims, kto ma do powiedzenia cokolwiek w kwestii moich newsow, co wzialbym pod uwage. Wiem, ze niezwykle ciezko jest u ciebie z pojmowaniem niektorych rzeczy, wiec powtorze sie i powiem, ze jesli ci cos w moich newsach nie pasuje, to nie czytaj ich i zlosc sie u siebie w domku, gdzie nikomu nie bedziesz przeszkadzal. EOT

*

Posty: 58
Dołączył(a): 30.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 15:19 
Cytuj  
marek niestety tyle tu geniuszy ze widze ze z nimi nie wygramy oddaje racje kondonkowi wiec teraz zagrajmy w ich gre a wiec od poczatku moj drogi mądry i inteligentny konradorku o idiotycznym nicku:
w wyrazach
jestes nie napisałes ś
kims nie napisales s
newsow ó
wzialbym ą i ł strasznie duzo jak na jeden wyraz
uwage ę
ze ż
ciezko ę i ż
niektorych ó
wiec ę
powtorze ó
ze ż
jesli ś
cos ś
zlosc ś i ć
sie ę
bedziesz ę
przeszkadzal ł

no więc cienko u ciebie z ortografią nie myslales może o wroceniu do szkoly a mojego kochanego moderatorka przepraszam bardzo za uzywanie brzydkich slow i dziekuje ze przyczepiasz sie tylko do mnie
dzieki tezze mam juz 2 (moze to i 3 ) upomnienia
pozdrawiam wszystkich MODRYCH uzytkownikow tego przepieknego forum

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aput dnia 2003-10-15 16:20 ]</font>

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 15:51 
Cytuj  
Ktos z kadry gra w SG ?:)
Ja zalorzylem konto ostatnio ( narazie platne by szybko nabic lvle ale puzniej przestane placic ).
Postac sie nazywa : vizitor (monos)
i jest on Edu whore :smile:
5 tactics
20 Clout
40 Edu
~15 Mech Apt


Lece bo klasa sie zkonczyla..


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 15:58 
Cytuj  
Wracamy do korzeni, prawda aput?:) Wez nie kombinuj, tylko zglos sie do administratora forum i powiedz, ze nasza wiedza cie przytlacza i oniesmiela, nie chcesz z nami wiecej dyskutowac i po prostu chcialbys pozbyc sie konta.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 30.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 16:19 
Cytuj  
zgadza sie w 100 % wasza wiedza mnie przytlacza jak slysze co gadacie to po prostu mnie zatyka siedze przez chwile na krzesle i nie wiem co powiedziec co mam sobie w ogole myslec czego wy chcecie

a to do lukiego
powiedz mi kiedy OSTATNIO zalozyles sobie te konto ze juz masz TAKIE statystyki
ja gram juz sporo czasu i mam dopiero tactic 40
cloud 10
edu 13
mech apt 20
jak na platnych tak szybko sie zdobywa lvl to chyba raz se zaplace zeby zostac super gigantem

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.