mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2004, 22:44 
Cytuj  
fAtkOs napisał(a):
odpowiedz masz na mmogspot, nie chce mi sie piseac tego samego drugi raz :P


ctrl+c ctrl+v


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 07:06 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ja też znowu sobie pogrywam.
jak można przenieść ikonki z tej pierwszej listwy na druga?


hmm nigdy nie probowalem tego robic, tzn zawsze robilemnowe a stare kasowalem jak nie byly potrzebne, wiem ze jak przenosisz z ctrl to kopiujesz ikonke w wolny slot, sproboj tak tylko zmien strzalka na druga liste -- moze bedzie dzialac, jak nie to jutro sie zapytam bo mnie dzis nie ma :(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 07:50 
Cytuj  
Już wiem, tam gdzie masz wszystkie swoje skille, na dole jest przycisk do zmiany wygladu tego okna - wtedy pokazują się dostępne ikonki. Można je sobie poustawiać wedle życzeń.

Btw. gra na 1GB chodzi spokojnie. Przy 512MB miesiąc temu miałem masakrę, teraz daje się spokojnie grać w 1024x768x32 ustawienia Medium-High. Praktycznie mi nic się nie przycina.

*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 08:15 
Cytuj  
wiem ze 512 to minimum do tej gry, wczesniej dzialala ona lepiej, teraz jak dodali wiecej bajerow to ... heh i wylaszyli debug keys, a mozna bylo sobie powylaczac niektore rzeczy -- efekty, desz - sporo to przyspieszalo gre

*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 08:17 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
fAtkOs napisał(a):
odpowiedz masz na mmogspot, nie chce mi sie piseac tego samego drugi raz :P


ctrl+c ctrl+v


http://www.mmogspot.pl/wortal/index.php ... 3b3f98d9e7


prosze, ctrl+v :P

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 08:22 
Cytuj  
duża wada moim zdaniem - bardzo łatwo zgimpować postać. Wyczuonych skilli nie da się oduczyć.
Na początku w ogóle czlowiek nie wie, co brać, co zostawić w spokoju. Opisy do skilli są enigmatyczne i zdawkowe - w 90% przypadków jak sama nazwa nic nie wyjaśni to kliknięcie na przycisk info też nic nie da.

Można budować jakieś własne skille/specjale - tylko tyle o tym wiem, próbowałem, coś tam zrobiłem, w dalszym ciągu nie wiem jak to działa :(

Znacznie utrudnili crafting tzn. kilkakrotnie podwyższyli cenę surowców u vendora.

*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 08:44 
Cytuj  
w grze jest cos takiego jak fame -- czyli jak cie lubia npc, dostaje sie ta za wykonywanie misji i wlasnie wplywa ona na ceny u kupcow, w poprzednich wersjach byl bug, tzn ceny byly jakbys mial fame =100 czyli maksymalne, a wtedy do sie zarabialo na sprzedazy zakupionych materialow -- ctrl+f to chyba zeby zobaczyc fame
teraz craftowc to sie oplaca tylko z lootow i z harvest materialow

co do skilli to w pelnej wersji ma byc dodane encyklopedia, gdzie wszystko ma byc dokladnie wyjasnione, jak wroce z egzaminu (dzis ok 24) to postaram sie to opisac, ale to jutro dopiero, te skile to w skroce plagaja na tym ze mozesz cos doadawac calyt czas, tzn masz default attack do tego mozesz dodac inc dmg, bleeding i takie inne opcje, od ciebi zalezy czy dadasz lev 1, lev 2 czy inny muiejetniosci jak masz, w magii dochoadz pozniej rozne effecty AoE: bomb, rickoshet ..., podowjen czary, tak samo masz z credittami przy umiejetnoscaich, mozesz ustalac ile czego one kosztuja, tylko ogulnaliczba creditow musi zotac spelniona


Posty: 11
Dołączył(a): 2.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 09:51 
Cytuj  
Faktycznie, przeszkadza trochę że nie da się skilli oduczyć...
Np. nauczyłem się czegoś co się nazywa "create sap crystal" - ten skill chyba w ogóle nie działa (no chyba że ja coś źle robię).

Ogólnie grafika i klimat gry bardzo mi odpowiadają, szkoda tylko że wciąż tylu rzeczy jeszcze nie ma.

*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2004, 10:04 
Cytuj  
create sam crystal -- jest to crystalizacja zaklec -- potrzebne to jest przy kraftowaniu przedmiotow, bo mozna wkaldac zaklecia w w przedmioty, tylko najpierw musisz miec sap crystal z danym zakleciem

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2004, 07:33 
Cytuj  
No ja gram od pierwszej bety i jest miodzio. O ile wcześniej mi się nie podobało to teraz zaczynam wyczuwać klimat.

Gierka jest naprawdę głęboka. Trzeba trochę posiedzieć żeby zakumać.

Wcale nie trzeba robić nowej postaci żeby zacząć crafting. Crafting mozna zawsze jak się zdobędzie odpowiedni skill.
Magię można ćwiczyć nie tylko w teamie, wszystko zależy od skilla.

W żadnym MMO nie widziałem do tej pory lepszej grafiki, niestety wymagania są straszne. Przy 2,7 GHz R9800PRO i 1GB Ramu spadam czasami do 10 klatek na sekundę (w miastach).

SoR to zdecydowania jedna z bardziej skomplikowanych gier MMO. O ile nie najbardziej. Takie smaczki jak dokładne dobieranie materiałów do craftingu, sprawdzanie ich właściwości, budowanie własnych skilli, własnych specialnych ataków czy czarów to dopiero coś!

Niestety jest to również gra przy której trzeba się mocno skupić, nie wszyscy to lubią :) i rezygnują z gry po 10 minutach ;)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2004, 07:34 
Cytuj  
fAtkOs napisał(a):
create sam crystal -- jest to crystalizacja zaklec -- potrzebne to jest przy kraftowaniu przedmiotow, bo mozna wkaldac zaklecia w w przedmioty, tylko najpierw musisz miec sap crystal z danym zakleciem


nie przy craftowaniu tylko przy enchantowaniu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.