mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 162  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2013, 13:00 
Cytuj  
zawsze jak odwiedzam ten temat to wiem, z ebedzie mowa o starych tutulach, najpewniej o quaku ;p


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 15:04 
Cytuj  
Kto dzisiaj na to ma czas;p?

BF 3 z premium dzisiaj czas odpalić - tam jest dopiero akcja ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 17:46 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
BF 3 z premium dzisiaj czas odpalić - tam jest dopiero akcja ;).

Nie rozsmieszaj mnie i nie mieszaj mi quake z bf3, ktory jest wolny i nie nadaje sie do dyskusji w temacie o "dynamicznych" fast paced fpsach. Btw. bf2 i ps2>bf3.

Pozdro,
FPS Hooligans :evil:

PS. 2GD Reborn, ET Live to chyba jedyne tytuly na jakie mozna liczyc w tej kwestii.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 19:13 
Cytuj  
dobry zart - shooter o predkosci gry dla emerytow w temacie o dynamicznych fps'ach


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 13:47 
Cytuj  
tak rzadko zaglądałem na orga, że nie wiedziałem nawet, że na jakiś czas padł :(
btw
filmik niedokończony, jednak ilość miodu przebija większość quakowych produkcji jakie widziałem
http://www.youtube.com/watch?v=48MTYc0bbKY
fragi prezentujące "średni poziom" sceny z końcówki q3 (coś jak 30 gości max na irc, pamiętam, że foo wcale nie było najlepszą ekipą, były jeszcze hools, zakład karny, fx...)

tęsknię za balansem broni z q3, w ql gra jest trochę wykastrowana, ale jednak lepszy rydz niż nic, mam na kompie wiekszość dużych singli z zeszłego roku i chyba we wszystkie razem nie grałem tyle ile czasem przesiedzieć przez jeden wolny wieczór przy ql, - jakieś 4-5 godzin raz na 3 miesiące :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2013, 15:35 
Cytuj  
Nie zjedzcie mnie za to ze tutaj to wrzucam, ale imo do gier pozostalych sie nie nadaje.

Ciekawy pomysl gosci odpowiedzialnych za xfire: http://dev.battleground.xfire.com


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2013, 16:17 
Cytuj  
Konkurencja dla ESL versus? Najlepszy ficzer to: anti cheat. Ale tryb turniejowy only? Czy moze to po prostu troche zla nazwa uzyta. Az jestem zdziwiony, ze najpierw cod4 dali.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2013, 16:30 
Cytuj  
Duzo info jest w FAQ -> http://dev.battleground.xfire.com/faq


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 00:15 
Cytuj  
nie moge sie w tym zalogowac loginem z xfire ani stworzyc nowego.

http://www.shacknews.com/article/75567/ ... ee-to-play shootmania f2p


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 01:06 
Cytuj  
Trzeba miec przystosowane konto, bez mozliwosci zmiany nicka i z potwierdzonym adresem mailowym, na razie udostepniaja tez tylko czesci uzytkownikow i maja powiekszac liste z czasem.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 23:54 
Cytuj  
w sumie malo to dynamiczne, ale nadchodzi "koreanski nastepca cod4" do europy, czyli SF2:
http://news.mmosite.com/content/2013-01 ... nced.shtml
http://www.youtube.com/watch?v=iWLb9hHm9wA

ale jak jebna to jak standardowa wersje f2p to bedzie gniot ;] no i to powinien byc quake engine ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2013, 00:56 
Cytuj  
komentarz z gąszczu internetu, tek-9, odnosnie SF2.

Cytuj:
I have played both games and I can confirm this is nothing like Arctic combat but don't like F2P games put you off I think special force 2 is probably the best FPS I played. I think with the right publisher this game could see a good future.

Key point about Special force 2 is it pretty much made for competitive from everything from the maps to spectate everything nearly from the map down to the able to have stratmode some what similar to promod.


there was recently a pro-league in Korea with teams such as CJ entus and SKT1 the ones from Brood war and now recently moved onto sc2. I just really hope it will take off in Europe and the rest of the world as I've mention time and time again this game is actually my favourite FPS and have been waiting for it come out in Europe since I played it!


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2013, 08:37 
Cytuj  
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =121303449
Fortress Forever


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2013, 10:18 
Cytuj  
Cytuj:
Today, Ubisoft and Nadeo announced that ShootMania Storm, the online multiplayer first-person shooter, will be released on April 10th, 2013. Starting February 12th, the game will enter an Open Beta phase allowing the developers to receive more feedback from the community and ensuring a higher level of polish before the release in April.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2013, 11:03 
Cytuj  
Niestety, sama gra powinna byc jakos 2 razy lepsza, a jak ma wygladac jak teraz to powinna byc f2p.

ET Live, niedlugo 50 szczesciazy dostanie info o alphie na e-maila.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2013, 18:52 
Cytuj  
Tremulous 2 jest w produkcji muahahaha najlepsza gra sieciowa w jaką ever grałem muahaha.
I jeszcze fanowska kontynuacja Unvanquished ale mają brzydki model marina :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2013, 11:22 
Cytuj  
Pogralem troche w shootmanie i powiem że bardzo dobrze się gra.

Już niedlugo realase bo na stronie są już ceny.
Gra zrobione pod rankingi, turnieje itp.

Ale nawet samo menu i opcje, edytor mapek, ustawienia serverów wyglądają bogato jeśli chodzi o scenę esportową


Narazie pogralem w 2 tryby. Storm - każdy jest sam, na środku punkt do zdobycia a dookola planszy krąży tornado które zmiejsza swoją średnice i pod koniec map zostaje tylko maly wycinek środka. Frajdę z tego miałem olbrzymią.

Drugi tryb to drużynowa dominacja. Drużyna która pierwsza która zapali 3 filary wygrywa. Na planszy część filarów jest nasza (musimy ich bronić) a część przeciwnika. Tez ,bardzo fajna i szybka rozgrywka. Ale fajniejszy był STORM.

Jak przetestuje pozostałe tryby to o nich napiszę. Gra tak na godzinkę dziennego fajnego strzelania


Można nawet już kupić gre
http://pl-maniaplanet.gamesplanet.com/e ... liate=beta


_________________
Turbot

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 23:52 
Cytuj  
Tez zacząłem znowu pykać w Shootmanie, całkiem spoko jest właśnie ten tryb last man standing :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2013, 14:46 
Cytuj  
E nie, za szybko sie ta Shootmania nudzi, za malo broni, jakis power upów, roznego movementu. Myslalem, z epo prostu gre rozwina. Jakby to chociaz mialo jakies fajne zamkniete lokacje. Za takie cos to powinno byc f2p.

nawet video jak to mnie nie jara https://www.youtube.com/watch?v=-yDDIvnHtqY

Quake, ET, Tribes to jedyne co zostaje imo. Chociaz ET juz troche naciagane.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 lut 2013, 18:18 
Cytuj  
Chyba pora zmienić zainteresowanie High, bo jeszcze długo będziesz grał w forum ;p

https://www.youtube.com/watch?v=1L3JGBDExgE

Właśnie grałem na mapce "challenge" tego typu z hookiem, całkiem fajna zabawa i właśnie dlatego podoba mi się Shootmania, jedynie boli mnie trochę ten interfejs z Trackmanii dosłownie przerzucony na Shootmanię, no ale kupię na pewno, fajnie się biega.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 162  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.