mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 00:13 
Cytuj  
http://polygamia.pl/Polygamia/1,107165, ... a_360.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 01:01 
Cytuj  
Dobre komenty i placz ludzi, ze myszka to cziterstwo na konsoli.

"A gdzie się podziali ludzie, którzy twierdzili, że ogarnięty gracz na padzie rozwali bez problemu każdego korzystającego z myszki i klawiatury?"

imo klawa i mysz powinno byc standardem i moim wyborem. Gdyby tak bylo to pewnie juz bym mial konsole ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 01:18 
Cytuj  
Prawda jest taka, że dobrze napierdalający gracz rozjebie na padzie przeciętniaka grającego na klawa+mysz. :]
Widać, że ten gościu całkiem dobrze sobie radzi i jest ogarnięty a mimo to w scoreboard nie miał miażdżącej przewagi, był ledwie 2-gi, o jedne frag lepszy od gościa na 3ciej pozycji. ;]

Także o żadnym OP tutaj nie można mówić. Zresztą raczej myszy nie można sobie tak jak na pc dostosować, dpi, akceleracja i inne bajery.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 01:32 
Cytuj  
Nie chce wszczynac dyskusji pad vs mysz. Nie wiem jak mozna kierowac sie scoreboardem szczegolnie w takiej grze jak cod (spawnkille, campienie do killstreakow itp.). Gral koles snajpka. I to byl DM do 30 fragow tylko. I jest to 1 filmik z konsoli jaki widzialem gdzie ruchy sa normalne i precyzyjne.

Jak napisales dobrze napiedalajacy padowiec, co jak spotka dobrze napierdalajacego myszkarza? Jak nie ma mowy o zadnym OP skoro sam o tym w sumie mowisz. Myszka bedzie zawsze bardziej precyzyjna, druga sprawa jak ktos tym gra. No i skad ten placz w postach.

btw konsolowy auto aim i mysz? ;p

Chcialbym by to bylo normalne na konsoli a nie ze ktos jest wyjatkiem. skoro w scigalki mozna grac na kierownicach to czemu w fpsy myszka nie?


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 11:20 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
tomugeen napisał(a):
15go grudnia - Quake 3 Arena na Xbox Live.


Huehuehueh. Jakos nie moge sobie wyobrazic :F


Ja także. Od niedawna mam konsolę, kupiłem ją głównie dla Halo (flame me!) ale kłak na xie? No, thx. Ściągnę demko, jak już będzie i z przyjemnością wyśmieje w tym temacie ; )



Aby sprawiedliwości stało się za dość - Nie ma się z czego śmiać. Jest dobrze. Bunny Jumping, dobre hit boxy...Jedyny problem to pad. O wiele lepiej imo odpalić Quake Live, ale mają + że nie zrobili easy moda dla konsoli. Urzekło mnie, że zadbali nawet o takie szczegóły, jak "Naciskasz Y a postać obraca się o 180 stopni".


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 gru 2010, 03:09 
Cytuj  
ej, mam od niedawna klocka. W co warto na tym pociupac ?

a tak przy temacie pad vs myszka. Kurwa nigdy nie spodziewalem sie, ze granie w fps/tpp na padzie da mi tyle funu. Jako zagorzaly tepy fanboj peceta myslalem, ze bedzie to porazka w chuj.. a teraz ? Za chuja juz nie bede gral w zadne strzelanki na myszce ;)

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 30 gru 2010, 10:39 
Cytuj  
Loki napisał(a):
ej, mam od niedawna klocka. W co warto na tym pociupac ?

a tak przy temacie pad vs myszka. Kurwa nigdy nie spodziewalem sie, ze granie w fps/tpp na padzie da mi tyle funu. Jako zagorzaly tepy fanboj peceta myslalem, ze bedzie to porazka w chuj.. a teraz ? Za chuja juz nie bede gral w zadne strzelanki na myszce ;)


To ciekawe? masz w sobie coś z masochisty? :D Na padzie w fps gra się dużo gorzej niż na myszce aczkolwiek fun z tego mam.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2010, 12:23 
Cytuj  
Loki napisał(a):
ej, mam od niedawna klocka. W co warto na tym pociupac ?


A jaki typ gier lubisz? Powiedz, to coś doradzimy.
Ja osobiście, jestem fanbojem Halo - Ale to rzadkie ; )
Polecam zainteresować się grami w Arcade - Wbrew pozorom, potrafią dać więcej funu niż "pełne tytuły".
Polecać będę tylko tytuły które sam posiadam, i w które grałem, więc nie zdziw się jak czegoś zabraknie.



Halo Reach
- Uber awesome. O tej grze mógłbym najebać miliard postów, ale jestem fanbojem.

Ninja Gaiden
- Dalej świetna gra. Dla każdego fana hack'n'slashy pozycja obowiązkowa.

Kameo
- Jeśli lubisz oldschoolowe zręcznościówki - To warto. Do tego tanio można wyrwać.

Battlefield Bad Company 2 - Świetna gra, nie grałem wcześniej na PC, ze względu na to, że mój PC to grat...Dubbing Czarka Pazury + Zajebiste Multi mnie kupił.

Gears of War i Gears of War 2
- Grałem głównie w jedynke, i głównie na zakrapianych imprezach...Ale gorąco polecam. Tym bardziej, że teraz można wyrwać obie części za około 100 zł : )

Dead or Alive 4 - Moja ulubiona bijatyka. Chowają się tekkeny, street fightery itd. Przynajmniej dla mnie. Też można wyrwać za jakieś 4 dychy...



Z gier arcade, za DARMO masz:

Doritos Crash Course
- Gra w stylu japońskich teleturniejów - biegów z przeszkodami. Zajebista giera.

Harm's Way - Ścigałka post-apo z powerupami, gdzie gra się w teamach 2vs2vs2vs2. Jedna osoba się ściga, a druga zajmuje...Działo przy drodze aby przeszkadzać innym działom i ścigającym się. Byłaby zajebista, gdyby byli gracze. Ale jako, że za darmo to bierz.

Aegis Wing - IMO chujowa, ale znam wiele osób którym się podoba. Lecisz stateczkiem w prawo. Lubię takie gry, ale ta mi się nie podobała :<



Z gier arcade którymi warto się imo zainteresować:

Castle Crashers - Do końca roku w promocji, 50%. Jedna z najlepszych gier 2d w historii. Świetna gra na Solo, na party, na grę z kobietą itd. Po prostu Must Have. Szczególnie za tą cenę!

Dishwasher The Dead Samurai - Jak ci przypasuje styl graficzny i gameplay, to jedna z fajniejszych gier arcade. Taki Ninja Gaiden w 2D.

Plants vs. Zombies - Jak nie masz na pc, a chcesz wersję z Coopem i Versusem - To łap!

Super Meat Boy - Nie miałem na co punktów wydać, to wziąłem. Bardzo fajna giera. Oldschoolowe kurewsko trudne 2D pełną gebą ; )

Comic Jumper - Jak podpasuje ci poczucie humoru, i jesteś fanem gier w stylu Contry to bierz! Dużo osób jednak kurwi na wysoki poziom trudności...Ja go aż tak nie odczułem. Niektóre levele wymagają "Oldschoolowej perfekcji", ale nie jest to IMO nic chorego i pojebanego jak ludzie mówią...

'Splosion Man - Genialna 2D platformówka/logiczna w której można tylko biegać w obie strony i...wybuchać.

Shadow Complex - Gra od Epic Games, 2D shooter. Jeszcze go nie ugryzłem, z wyjątkiem dema. Było nawet kilka nominacji do GOTY awarda, obok normalnych "Dużych" gier, więc myślałem że przehypowane gówno - ale po zagraniu w demo, kupiłem mimo wysokiej ceny ; )

Contra - Komentarza nie wymaga...Do tego strasznie tania.

Limbo - Zagraj w demo. Jeśli ci się spodoba to win i bierz w ciemno. Jeśli nie, to olej. Ja jestem z obozu, dla których była to jedna z najlepszych gier ostatnich lat...Dla innych jest to gówno za które żądają 800 ms pointsów za dużo. Do tego, jutro na 80% będzie zniżka o 50%/33%.

Lara Croft:GoL - Jak masz nadmiar kasy/Szukasz takiego KONKRET Coopa - To bierz. Ja wziąłem tylko dlatego że miałem w zniżce 50%, a teraz czekam na kumpla ; )

Geometry Wars: Retro Evolved 2
- Nie umiem opisać, zagraj w demo. IMO warto, tym bardziej że cena dobra.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 gru 2010, 13:36 
Cytuj  
Dae napisał(a):
To ciekawe? masz w sobie coś z masochisty? :D Na padzie w fps gra się dużo gorzej niż na myszce aczkolwiek fun z tego mam.


Nie chodzi o to, wiadomo, ze latwiej i precyzyjniej myszka i klawa.. ale funu w chuj jest z celowania na padzie. Na myszce mnie fps nudzily strasznie no bo przeciez nic tam wymagajacego nie ma ;)

Withness dzieki ;) cos przelukam w takim razie..

Co do typu gier ktory mnie interesuje .. hmm no nie lubie tylko japonskich kolorowych gowien - w reszte jak fajne to moge grac.
No pominmy samochodowki, nie chce mi sie poki co ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2010, 15:53 
Cytuj  
niech ktos konsolowca podrzuci frag movie hal 2000 bo nie moge linka odkopac, altaz0r?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2010, 16:13 
Cytuj  
Wklejałem już wyżej klasyczne Fatality vs Aim.

To może teraz czas na Vo0 i Challenge Pro Mode Arena.

http://www.youtube.com/watch?v=YiX9d_j1Xao

lol joypad...już widzę te twitch shoty z raila na joypadzie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2010, 17:02 
Cytuj  
Loki napisał(a):
Dae napisał(a):
To ciekawe? masz w sobie coś z masochisty? :D Na padzie w fps gra się dużo gorzej niż na myszce aczkolwiek fun z tego mam.


Nie chodzi o to, wiadomo, ze latwiej i precyzyjniej myszka i klawa.. ale funu w chuj jest z celowania na padzie. Na myszce mnie fps nudzily strasznie no bo przeciez nic tam wymagajacego nie ma ;)

Withness dzieki ;) cos przelukam w takim razie..

Co do typu gier ktory mnie interesuje .. hmm no nie lubie tylko japonskich kolorowych gowien - w reszte jak fajne to moge grac.
No pominmy samochodowki, nie chce mi sie poki co ;)


No faktycznie jest pewien rodzaj funu, bo na padzie musisz bardziej się wysilić, żeby coś trafić a to dodatkowy smaczek, przynajmniej tak zinterpretowałem Twoją wypowiedź. Bo na pewno efektywniej się gra na myszy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2010, 17:05 
Cytuj  
Jako fanboy Halo stwierdzam - Mysz zawsze będzie bardziej precyzyjna, dokładna itd. Nie wiem jak można twierdzić inaczej ; )


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 gru 2010, 17:39 
Cytuj  
no jasne, ze bedzie bardziej precyzyjna, ale wiecej funu jest na padzie ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2010, 18:00 
Cytuj  
Dla mnie fun jest z tego powodu, że mogę się rozwalić na kanapie i gapić w kilkudziesięcio calowy ekran. :]

WithnesS dzięki za przypomnienie, właśnie instaluje halo2, ciekawe czy padzik od x360 będzie śmigał na pc, chyba powinien.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2010, 19:17 
Cytuj  
Tu nie chodzi o precyzje tylko dla kogos kto cale zycie gral na myszy zajebanie pierwszego headshota na padzie daje wiekszy fun niz zajebanie 10^n headshota na myszy. Simple ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2010, 19:59 
Cytuj  
No ok jeśli już porównujemy mysz do pada to zauważ, że sterowanie tym drugim odbywa się za pomocą różnych ułatwiaczy, "aim assisty" i inne bajery. Inaczej celowanie i w ogóle trafianie szczególnie w multi by było nieco utrudnione.
Jeśli masz na myśli czysty fun, bo nowy kontroler itp. to w zasadzie można tak samo podchodzić do move/kinect i przechodzić te same gry na nowym kontrolerze czerpiąc zupełnie nową przyjemność - bo wszystko odbywa się inaczej.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2010, 20:03 
Cytuj  
fajny ten move?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2011, 01:28 
Cytuj  
Kupiłem dziś betę gearsów (trwa do 15 maja) na allegro za 9 zł. Miód. Polecam. Z wielu powodów:
1. Jest feeling z jedynki.
2. Dobry netcode.
3. Bagnet na "Retro-Lancerze".
4. PSN leży.
5. Bagnet.
6. Gra jest jasna. W końcu widać co się dzieje.
7. Perki do odblokowania w pełniaku.
8. Pełna wersja dopiero w sierpniu.
9. BAGNET KURWO.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2011, 23:29 
Cytuj  
http://e3.gamespot.com/video/6318146/fo ... ation?hd=1

:o 8)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.