mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2933 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 10:07 
Cytuj  
Deshroom a ty miales kupic/kupiles Lowe. Jakie wrazenia? Slyszalem ze to taki heavy snajper?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 10:08 
Cytuj  
W medzie jesteś bardziej zdany na drużynę niż w HT. Bywało, że swoim T29 potrafiłem całą flankę zatrzymać na jakiś czas.

@up
Desh ma T34.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 10:22 
Cytuj  
Damien napisał(a):
Deshroom a ty miales kupic/kupiles Lowe. Jakie wrazenia? Slyszalem ze to taki heavy snajper?
Polecam T34.
Bardzo jestem zadowolony z tego czołgu.
Można poszaleć jak jest się wysoko w MM, albo snajpić z wystawioną wieżą jak jest się nisko w MM. Niestety w T34 czasami rozwalają mi działo waląc z prawej strony od lufy (patrząc na przód z zewnątrz) w jarzmo - nie jest to oznaczone na skinach z weakspotami.

jakbym miał wsiąść premium Niemca to chyba bym brał TD a nie Lowe. Lowe ma fajny weakspot na złączu wieża hull


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 11:09 
Cytuj  
Lowe jest bardziej newb forgiving szczególnie na początku.
Jak już się ograsz to T34 jest fajniejszy.
Grałem Lowe na koncie kumpla i faktycznie z początku fajnie się pukało ale potem to nudy w porównaniu z T34.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 12:59 
Cytuj  
rozdzielili

xvm jest tylko lite a stat jest w paczce stat i włącza najpierw launcher

http://code.google.com/p/wot-xvm/downloads/list

elegancko :]


_________________
psn

*

Posty: 93
Dołączył(a): 16.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 14:36 
Cytuj  
Co człowiek to inne podejście :). Ja gram głównie medami - IX/X - mam wszystkie poza M48 i każdy jest inny. Jak IX to najlepszy jest T54 - wieża odbija prawie wszystko, walczy się nim jak buldogiem :). Ale z 10 to każdy jest inny, T62 na początku mi się bardzo podobał, ale troche za dużo nim grałem i zaczarowałem sie teraz w E50M. Te tarany to jest to. Ostatnio Is8 dostał w bok za 900 i prawio go wyróciło :). Działo dobre ale słaby ROF. Battchatt to battchatt, dużo zależy od mapy i drużyny - lubię go ale można go w dwóch grach pokachac i znienawidzić. A podobno all in all T62 najlepszy - działo to karabin maszynowy.
W randomach medy mają te przewagę że moga szybko zmieniać pozycje a dmg robia juz teraz podobny do tier X HT. (grałem wszystkimi HT poza myszą i aktualnie w garażu zostały tylko 50B i T110E5 - czyli też szybkie w miare czołgi). A pancerz to rzecz względna bo jak wejdzie gold ammo za zwykla kase to pancerz będzie miał miejsze znaczenie (większe juz HP pool).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 14:42 
Cytuj  
Myślisz, że tak każdy będzie ładował ammo za 100k ? Ja na pewno będę woził kilka sztuka na mausa itp. ale do medów nie zamierzam strzelać złotem.
W sumie trochę dziwne zagranie z ich strony z tym ammo.


_________________
@polygamia

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 15:37 
Cytuj  
Wcale nie dziwne z biznesowego punktu widzenia. Pewnie według nich gold ammo jest za rzadko używane wobec czego poza klanówkami nie ma za dużego znaczenie i się nie sprzedaję. Jak wprowadzą zmiany to raz, że marketingowo zmniejszą głosy ze p2w w sklepiku a, efekt będzie taki, że używanie gold ammo stanie się powszechnijesze, a jednocześnie będzie na tyle drogie, że bez dokupywania w sklepiku będzie ciężko na nie zarobić. Zwiększenie sprzedaży w sklepiku. Taki cel.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 15:48 
Cytuj  
Premium ammo było zawsze w tej grze czymś złym z punktu widzenia gracza. Raczej do WoT nie wrócę, ale szkoda że psują grę dalej tym gównem.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 15:59 
Cytuj  
Jak nie wrócisz, to daj konto na potrzymanie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 16:07 
Cytuj  
Stare konto pchnąłem dawno temu. Na obecnym raczej nic ciekawego nie mam: premium T34, i jakieś T7. Jak ktoś chce to mogę dać. :)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 16:34 
Cytuj  
Nic mnie tak nie wkurwia w tej grze jak premium ammo :(
Pamiętam, że nawet w zwykłych gimped grach sporo wiary na tym jeździło.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 17:08 
Cytuj  
Czemu nie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 19:48 
Cytuj  
sula napisał(a):
Wcale nie dziwne z biznesowego punktu widzenia. Pewnie według nich gold ammo jest za rzadko używane wobec czego poza klanówkami nie ma za dużego znaczenie i się nie sprzedaję. Jak wprowadzą zmiany to raz, że marketingowo zmniejszą głosy ze p2w w sklepiku a, efekt będzie taki, że używanie gold ammo stanie się powszechnijesze, a jednocześnie będzie na tyle drogie, że bez dokupywania w sklepiku będzie ciężko na nie zarobić. Zwiększenie sprzedaży w sklepiku. Taki cel.


No, ale żeby pozwolić sobie na premium ammo trzeba jebać niesamowite ilości kredytów mając nawet prem-tanka także i tak optymalniej wyjdzie kupno złota i przerobienie go na kredki. To czemu nie kupić po prostu złota i za nie amunicji. Da to tylko tyle, że każdy będzie miał w zapasie po kilka pocisków na specjalną okazję, wątpię, że większość będzie tego używała na co dzień, bo nie ma opcji ze względów finansowych.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 22:50 
Cytuj  
8.1 dzisiaj zadebiutował w ru także u nas w następnym tygodniu.


_________________
@polygamia

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 paź 2012, 01:25 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
sula napisał(a):
Wcale nie dziwne z biznesowego punktu widzenia. Pewnie według nich gold ammo jest za rzadko używane wobec czego poza klanówkami nie ma za dużego znaczenie i się nie sprzedaję. Jak wprowadzą zmiany to raz, że marketingowo zmniejszą głosy ze p2w w sklepiku a, efekt będzie taki, że używanie gold ammo stanie się powszechnijesze, a jednocześnie będzie na tyle drogie, że bez dokupywania w sklepiku będzie ciężko na nie zarobić. Zwiększenie sprzedaży w sklepiku. Taki cel.


No, ale żeby pozwolić sobie na premium ammo trzeba jebać niesamowite ilości kredytów mając nawet prem-tanka także i tak optymalniej wyjdzie kupno złota i przerobienie go na kredki. To czemu nie kupić po prostu złota i za nie amunicji. Da to tylko tyle, że każdy będzie miał w zapasie po kilka pocisków na specjalną okazję, wątpię, że większość będzie tego używała na co dzień, bo nie ma opcji ze względów finansowych.

Nie czaisz. Chodzi o to, żeby grindziarze-gimbusy, którzy jednego dolara nie wydali na WoT-a zaczeli mieć dostęp do premium ammo i zaczeli choćby czasem go używać. Dostęp do premium ammo nie wydając real kasy = nacisk aby reszta tych co płacą wydawała $ na premium ammo, żeby być na 'równiejszych zasadach' wobec tej mniejszości co sobie premium ammo wygrindzi.
Wcale nie chodzi o większość. Większość nie wydaję żadnej nawet najmniejszej kasy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2012, 20:02 
Cytuj  
WoT wygrał goldenjoystick w kategorii mmo -> http://worldoftanks.eu/news/4391-world- ... -award-pl/

Od przyszłego piątku (2 listopad) szykują się zajebiste promocje !

---


Kod bonusowy dający 3 darmowe dni konta premium i specjalne materiały eksploatacyjne dostępne wyłącznie za złoto!
Zniżki na pojazdy (prawie) najwyższych tierów! Czołgi będą kosztować tyle, co ich bracia o jeden tier niżej.

Czołgi średnie IX tieru
Czołgi ciężkie IX tieru
Niszczyciele czołgów IX tieru
Działa samobieżne VII tieru

Wszystkie pojazdy premium VIII tieru będą o 15% tańsze.
Pięciokrotny mnożnik doświadczenia za pierwszą bitwę dnia.
50% zniżki na wyposażenie
50% zniżki na miejsca w garażu
50% zniżki na szkolenie i przeszkolenie załogi w ich głównej kwalifikacji


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2012, 17:15 
Cytuj  
Polski czołg Pancernik by Stanisław Lem
http://overlord-wot.blogspot.com/2012/1 ... p.html?m=1


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2012, 17:43 
Cytuj  
Raczej nie uwzględnią projektu "bajkopisarza", ale by było śmiesznie mieć w drzewku międzynarodowym polskiego Mausa. :P


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2012, 19:17 
Cytuj  
Jutro patch, można już pobierać update na zaś -> http://dl.wargaming.net/wot/eu/files/Wo ... _patch.exe


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2933 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.