mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 255 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2007, 17:42 
Cytuj  
Cytuj:
Zacytuj mnie prosze cie gdzie napisalem ze gra jest 'do pupy'?


Akurat tu miałem na myśli "ogół" a nie tylko Ciebie :)

Cytuj:
To tak jakbys zobaczyl szkic koncepcyjny nowego samochodu i powiedzial ze jest zajebisty bo ma znaczek Ferrari.


Ależ tu jesteś w błędzie. Wcale nie twierdzę że gra będzie hiper-uber, ale daję jej kredyt zaufania i nie skreślam na starcie bo parę obrazków i szczątkowe info nie świadczy o tym czy finalny produkt mi się spodoba lub nie. Tu też piję ogólnikowo a nie do Ciebie, bo powiedziałeś "Gra byc moze bedzie super, byc moze bedzie totalnie zjebana" i z tym się zgadzam.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2007, 17:51 
Cytuj  
No ten screen, ktory zapodal Dana jest juz o wiele lepszy :]

I zeby nie bylo, ja naleze akurat do tej malej czastki fanow fallouta, ktorzy nie narzekaja( ba! ciesza sie), ze bedzie widok FPP, ale dla mnie to logiczne ze Fallout 3 straci np. na tym ze zostanie wydany nie tylko na PC-ta ale takze na konsole.

Ja jestem pewien ze gra nie bedzie shitem. Nie pamietam by Bethesda zrobila kompletnego bubla( niektorym nie podoba sie Oblivion, ale patrzac obiektywnie napewno nie jest to shit). Moze nie spelni moich oczekiwan, ale conajmniej dobra gra bedzie napewno.


... mam nadzieje ;)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2007, 18:06 
Cytuj  
Cytowales mnie, wiec myslalem ze to o mnie chodzi ;)

Tak czy inaczej - jako fan jestem dosc konserwatywny, dlatego bardzo spodobal mi sie SC2, bo wydaje sie byc zwyczajnie tym samym, ale lepiej podanym. Fallout 3 bedzie czyms zupelnie innym.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2007, 18:13 
Cytuj  
Ale Starcraft 2jest robiony przez tych samych ludzi, zas za Fallouta 3 zabrali sie Ci, ktorzy niewiele maja z nim wspolnego- to jest ta roznica. Robia po swojemu i tyle.


_________________
Obrazek

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 00:45 
Cytuj  
Załamka. System walki w Falloucie lubiłem najmniej z wszystkich aspektów gry i chętniej zobaczyłbym inny (KotOR się kłania), ale ten proponowany przez Bethesdę to porażka.


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 01:23 
Cytuj  
Pipboy napisał(a):
Załamka. System walki w Falloucie lubiłem najmniej z wszystkich aspektów gry i chętniej zobaczyłbym inny (KotOR się kłania), ale ten proponowany przez Bethesdę to porażka.


Popieram, kotor sie klania.

SvD.


_________________
Obrazek

*

Posty: 165
Dołączył(a): 16.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 01:54 
Cytuj  
Ta, kotor for4ever.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 01:59 
Cytuj  
murekx napisał(a):
Ta, kotor for4ever.

for co?

Anyway, mi combat system z F1/F2 odpowiadal. Wydaje mi sie, ze nawet jesli gra nie powstanie w takiej formie, jakiej wiele osob oczekuje, to przedzej czy pozniej powstana rozne mody "ufalloutowiajace" rozgrywke.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 165
Dołączył(a): 16.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 02:13 
Cytuj  
Jeśli dadzą narzędzia do modyfikowania gry. Narazie bathesta się nad tym zastanawia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2007, 20:12 
Cytuj  
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=34878
hmm Cenega dystrybutorem, ale jesli maja zamiar wypuscic w pelnej polskiej wersji jezykowej bez wyboru samych napisow...to ja chyba pieprze to i skombinuje sobie wersje angielska...

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lip 2007, 22:44 
Cytuj  
Hmm duzo polonizowanych gier przez Cenege ma opcje instalacji ang. plus latka polonizujaca (tak jak np. Oblivion). Jesli by zrobili z F3 podobnie to bardzo dobrze.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2007, 01:00 
Cytuj  
Przy czym CdProjekt praktycznie prawie zawsze trzyma polonizacje na zajebistym poziomie, z Cenega zas roznie. Chociaz przyznaje, najwieksze wpadki mieli kiedys.


_________________
Obrazek

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2007, 01:16 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Przy czym CdProjekt praktycznie prawie zawsze trzyma polonizacje na zajebistym poziomie, z Cenega zas roznie. Chociaz przyznaje, najwieksze wpadki mieli kiedys.


Far Cry >.<


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2007, 08:53 
Cytuj  
Ostatnio Cenega taka zla nie jest ;) Za to CDP prawie zawsze robi gry z dubbingiem, rzadko tylko napisy. A F3 z dubbingiem sobie nie wyobrazam...

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2007, 14:36 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Pipboy napisał(a):
Załamka. System walki w Falloucie lubiłem najmniej z wszystkich aspektów gry i chętniej zobaczyłbym inny (KotOR się kłania), ale ten proponowany przez Bethesdę to porażka.


Popieram, kotor sie klania.

SvD.


Popieram przedmowce

-- Podpisano

SvD.

-- Napisano

SvD.

-- Podpisano podpisem

SvD.


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2007, 16:02 
Cytuj  
Sry za OT ale zróbcie coś z tym panem powyżej, w darmowych tez brudzi.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2007, 21:44 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
-W grze nie będzie można kierować pojazdami, ale autorzy umożliwią szybsze podróżowanie pomiędzy lokacjami za pośrednictwem tuneli metra. (Czytaj: teren gry będzie naprawdę mały)

-Jedna z dziwniejszych ujawnionych w demie broni to Suck-o-Tron, który pozwala na ciskanie w przeciwników przedmiotami. Pokazano również wyrzutnię mini-pocisków nuklearnych.

-Nowością w serii będzie nagradzanie krytycznych trafień specjalnymi powtórkami (w demie, po efektownej eksplozji głowy mutanta, kamera pokazała jego gałkę oczną staczającą się w dół tunelu, w którym miała miejsce walka). "To przeniesienie Crash Mode z Burnouta na części ciała

Czytając takie teksty o tej grze po prostu ręce opadają


Erm ja rozumiem ze too 100% FAKE? Bo jesli nie to jak ktos ladnie to ujal..
co to kurwa ma byc ;/
Moze i bedzie fajne i sie ladnie sprzeda, komus tam bedzie sie podobalo ale to juz nie bedzie Fallout tylko jakies gowno oparte na jego swiecie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2007, 23:54 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ostatnio Cenega taka zla nie jest ;) Za to CDP prawie zawsze robi gry z dubbingiem, rzadko tylko napisy. A F3 z dubbingiem sobie nie wyobrazam...

Eh? To Cenega zawsze dubbing podklada jak robi polonizacje.

CDP wydal fallout 1 i fallout 2 po polsku, ale w wersji kinowej.

ergo: boj sie cenegi : \

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2007, 00:00 
Cytuj  
Swoja droga CDP moze i wydal Fallouty 1 i 2, ale spora czesc graczy z Polski pewno ma je z CDA ^^. Jaki by nie byl moj stosunek do tego czasopisma, to naprawde bylem lekko zaszokowany kiedy dali te gry.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2007, 09:20 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Eh? To Cenega zawsze dubbing podklada jak robi polonizacje.
CDP wydal fallout 1 i fallout 2 po polsku, ale w wersji kinowej.
ergo: boj sie cenegi : \

Ja praktycznie wszystkie gry jakie mialem w miare ostatnim czasie od cenegi...to zadne nie byly zdubbingowane. Wrecz, wiekszosc nawet byla tylko po angielsku, a pozniej wydawali łatki polonizacyjne. Tak cos bylo z Thiefem: Deadly Shadows (w sumie nei wydali łatki tylko nową wersje wypuscili do sklepow) i np. Oblivionem (imo dobra polonizacja). Prince of Persie sa kinowkami, a takze kozacy, splinter celle itp. . Straszna polonizacja to moze byla np. Far Cry'a, Bard's tale byl np. pelna polonizacja ale nie mialem okazji sprawdzic. Cenega juz nie robi az takiego syfu jak kiedys.

Za to CDP hmm Warcrafty, Gothic, imo wiekszosc gier wydaja pelne polonizacje, w sumie Stalkera calkiem niezle zrobili z tym lektorem, nawet mi sie w miare podobalo ;)

heh ja mam Fallouty z CDA, z Clicka, z Sagi Fallouta DVD ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 255 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.