mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 09:02 
Cytuj  
@Exodus
Obrazek

Jeśli nie wiesz jak powinno wyglądać dobre pvp, a czytając twój powyższy post nie masz bladego pojęcia, pograj w UO, SB czy VG.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 09:22 
Cytuj  
Cytuj:
A wrazenia jakie serwuje istniejacy tutorial to chyba kazdy kto probowal eve wie.

Teraz jest ciekawszy, ale w sumie w ?Marcu kolejny revamp tutka.

Co nie zmienia faktu ze bitwa 1000 osob >> all.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 15:48 
Cytuj  
Po drugie nawiązując do pvp zauważam, że o wiele lepiej sprawdza się instancjowana walka niż open pvp

Ja na odwrot i wlasnie dlatego gram w gry MMO. Open PVP to nie "farmienie newbow" - to tylko jedna z mozliwosci, ktore daje taki system. Dla mnie rozrywka jest bawienie sie w open PVP i mozliwosc bicia kazdego, gdzie mam na to ochote.

co to za przyjemność wiedzieć, że to czy wygrasz czy przegrasz zależy od Ciebie tylko w np. 1/1000

Ja tez nie lubie duzych walk. Jednak lubie, jesli jest mozliwosc zaistnienia konfliktu na wieksza skale oraz ewentualnego uczestniczenia w nim, jesli przyszlaby mi na to ochota. Kolejny element, ktory sprawia, ze wirtualny swiat, w ktorym zyje moja postac tetni zyciem i zdrowo funkcjonuje.

Mam trochę inne pojęcie do "otwartości gry". Dla mnie tworzenie 100 serwerów i dzielenie graczy to durny pomysł

Nie przesadzaj, w zadnej grze nie ma stu serwerow, poza WOW moze. Ale to wynika tylko z popularnosci tytulu. W wiekszosci przypadkow serwerow jest kilka-kilkanascie i rzeczywiscie - kazdy z nich to oddzielny swiat, po ktorym ludzie moga sie swobodnie poruszac, jak po swiecie. Conajmniej dziwne i dla mnie niedopuszczalne byloby, zeby w dowolnym momencie mogli sobie przeskoczyc do kopii swiata, w ktorej znajduje sie inna grupa osob.

Gra ma być przede wszystkim grą - rozrywką, a nie męczarnią z bezsensownymi utrudnieniami.

Szukasz gier w niewlasciwym genre w takim wypadku. Specyfike gier MMO objasnilem najlepiej jak potrafie powyzej. GW nie ma z nia nic wspolnego.



Ludzie ktorzy chcieli miec twardsze penisy niz reszta siedzieli 24/7 w paru lokacjach na krzyz, chociaz fakt becki mozna bylo dostac wszedzie.

Na ktorym serwerze to tak fajnie bylo? Catskills, Europa, SP? Czy moze w cos innego grales... Dunno, DT, SZ? Oh wait... Koniec dyskusji w temacie.

nie kazdy jest pro hardcore morderca tak jak ty i ciagle reskillowanie nie jest fun dla wiekszosci graczy.

Kto mowi o rezkillowaniu? Mozliwosc nekania kazdego i wszedzie powinna byc. Rezkillowanie? Sure, jesli ktos jest wyjatkowo durny, zeby mi na to pozwolic i na to zasluzyl. Tak jak jest mozliwosc grania w gre, gdzie jakikolwiek konflikt nie jest w ogole mozliwy, tak powinna byc mozliwosci gry w cos, gdzie pasc mozna w dowolnym miejscu, nawet w srodku miasta, pod bankiem, jesli ktos zaryzykuje przyplacenie takiego ataku wlasna smiercia z reki straznikow.

A tak w ogole to nie wiem po co i o co ty w tej chwili marudzisz... Masz WAR, AOC, jesli chcesz jakastam gre PVP z safezones. hf

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 gru 2008, 08:25 
Cytuj  
mam maly problem ;p jak chce sie zarejestrowac na stronie gry to powinien byc taki obrazek z kodem :P caly problem jest taki ze go nie widze ;p

EDIT: juz sie zarejestrowalem tyle ze nie wiem skad clienta pobrac biore tam download ale nie ma nic do pobierania :P

to jest z deka dziwne :P pobralem juz i zainstalowalem na stronie mam konto i moge sie zalogowac a w grze pokazuje ze takiego konta nie ma

dobra na stronie "gry" nie moge sie zarejestrowac jednak bo dalej ten obrazek z kodem sie nie pokazuje ;/

*

Posty: 120
Dołączył(a): 16.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2008, 00:40 
Cytuj  
Czy ktos z was gra w Spellborna? Zapraszam na server Deiquonril - PvP. Nick w grze Martita.

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.01.2008
Offline
PostNapisane: 25 gru 2008, 15:05 
Cytuj  
robertos napisał(a):
Czy ktos z was gra w Spellborna? Zapraszam na server Deiquonril - PvP. Nick w grze Martita.


czy ta gra jest platna czy nie :P bo podobno od 7 lvl sie placi za granie i sam juz nie wiem ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2008, 16:04 
Cytuj  
Jak to jest z ta premiera, kiedy byla/bedzie bo tak namieszali ze juz nie mam pojecia co oni robia ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2008, 16:53 
Cytuj  
Nie masz. Oficjalnie premiera byla w 3 krajach europejskich (moze w tej chwili juz wiecej wpuszczono, ale z tego co mi wiadomo, oficjalnie nie graja jeszcze wszyscy z listy, ktora zamiescilem w jednym z wczesniejszych postow w tym temacie). Reszta krajow, ktore zostaly uprzywilejowane wystarczajaco, aby ich mieszkancom dane bylo grac w Spellborn czekaja na swoja kolej. Pozostale musza liczyc, ze Acclaim ulituje sie i wpusci plebs z trzeciego swiata na swoje angielsko-afrykanso-nowozelandzko-amerykansko-kanadyjskie serwery w okolicach konca stycznia/poczatku lutego.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2008, 10:53 
Cytuj  
Jest 4 wydawcow Spellborna. Mindscape, Frogster, costamjeszcze i Akklaim. U wszystkich oprocz Akklaimu premiera byla prawie miesiac temu. Akklaim sie ociaga, podobno maja wystartowac w styczniu, ale mieli tez 5 grudni uruchomic bete, ktora do dzisiaj nie wystartowala, wiec...


_________________
Obrazek

*

Posty: 120
Dołączył(a): 16.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2008, 17:38 
Cytuj  
cavalorn napisał(a):
robertos napisał(a):
Czy ktos z was gra w Spellborna? Zapraszam na server Deiquonril - PvP. Nick w grze Martita.


czy ta gra jest platna czy nie :P bo podobno od 7 lvl sie placi za granie i sam juz nie wiem ;p


Tak, gra jest platna od 7 poziomu - jednak naprawde warto pograc i przetestowac. Mozna zagrac w EU wersje rejestrujac sie przez proxy. Klient jako taki nie ma blokady IP.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2008, 22:38 
Cytuj  
Moglby ktos podac na jakiej www sie trzeba rejestrowac zeby na to EU trafic; ] I w ktorym momencie proxy uzyc?;p

http://www.tcos.com/en/index.html

to jest chyba www oficjalna amerykanska a jak sie klika na sciaganie clienta to przenosi na

http://spellborn.acclaim.com/

a tutaj po zarejestrowaniu nic sie nie dzieje; > WTF?:>


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 27 gru 2008, 23:53 
Cytuj  
przez to mozna sie zarejestrowac:
www.gingerproxy.com

i wpisac jako adres
tcos.com

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2008, 23:55 
Cytuj  
...i link z maila z potwierdzeniem tez na ginger wklejac


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2008, 08:28 
Cytuj  
No i gra gitara:> Postaram sie porobic troche screenow i napisac cos od siebie o grze jak potestuje;d


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 28 gru 2008, 12:56 
Cytuj  
https://eu-players.tcos.com/forum/showthread.php?t=2475
link do paczy poszczegolnych jak ktos ma problemy ze sciagnieciem

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2008, 13:51 
Cytuj  
Wlaczylem juz gre zpatchowana wyswietlily mi sie serwery probuje sie lognac i pisze ze nie ma polaczenia z serwerem... daje refresh i napis ze nie ma zadnego serwera i tak nie ma i nie ma; d

Ktos ma pomysl co jest grane? Zablokowalo mnie jakos bo z .pl jestem czy moze oni maja jakis downtime?;]


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2008, 14:41 
Cytuj  
Narazie sciagam klienta, pod wieczor sprawdze czy u mnie tez tak bedzie.
Zastanawia mnie tez jedna sprawa, jak bedzie z placeniem. Placac karta od razu i definitywnie demaskuje sie jako osoba pochodzadza z terytorium Polski (ktore nalezy do strefy wplywow Akklaimu). Cale to blokowanie IP to sprawka Akklaimu, ktory jest bardzo pazerny na pieniadze. Ciekawe czy beda chcieli banowac ludzi, ktorzy graja "nie tam, gdzie powinni".


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2008, 15:20 
Cytuj  
Acclaim sie oficjalnie do nas przyznal? Czy nadal jest tylko to przypuszczenie, ze wszystkie kraje nieuznane przez Frogstera zostana przygarniete przez nich?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2008, 15:57 
Cytuj  
Niestety oficjalnie.

5. What countries will Acclaim be hosting for Spellborn?
- North America, South America, United Kingdom, Albania, Andorra, Australia, Bosnia & Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Estonia, Greece, Hungary, Italy, Israel, Latvia, Lithuania, Malta, Moldova, Poland, Romania, Serbia & Montenegro, San Marino, Slovakia, Slovenia, Spain and Turkey

Zrodlo: http://phpbb.acclaim.com/spellborn/viewtopic.php?t=26


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2008, 16:21 
Cytuj  
Kurcze no sam nie wiem, co zaczynam w jakies mmo grac to mi sie nudzi po 5 minutach :D Moze to dlatego ze wiem ze tylko triala zobacze i brakuje mi celu w grze?;] Kiedys z kumplem triale oblookiwalismy to bylo ciekawiej razem sobie gradac i biegac; ) A wiem ze w triala tylko zagram bo jak sie mam na czyms skupic to nie moze byc to jakies mmo czy srednie mmo ;] To musi byc cos wyjatkowego :D Jak EVE ;p A jak widze to klepanie lvl i nie wiem, nic innego ciekawego to uznaje mmo za takie same jak kazde inne i mi sie odechciewa;]


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.