mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 22:47 
Cytuj  
Tez mi zostalo 15 tokenow w booscie, tu jest filmik, ale narazie mi nie wychodzi.
Multiplier x 10 to podobno przejscie wszystkich planet bez stracenia statku - wyczes.
Cytuj:
Tryby dla pojedynczego gracza to Arcade oraz Planet Mode - w pierwszym kolejno przechodzimy wszystkie 25 plansz, a w drugim skupiamy się na jednej planecie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 13:25 
Cytuj  
ok mam nowe id, zarejestrowane w Polsce - Abeyek.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 13:44 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Tez mi zostalo 15 tokenow w booscie, tu jest filmik, ale narazie mi nie wychodzi.
Multiplier x 10 to podobno przejscie wszystkich planet bez stracenia statku - wyczes.
Cytuj:
Tryby dla pojedynczego gracza to Arcade oraz Planet Mode - w pierwszym kolejno przechodzimy wszystkie 25 plansz, a w drugim skupiamy się na jednej planecie.

Hmm on w ogole rozwalil ten bonus? Albo walnal bomba tuz przed nim, albo zgarnia sie bonus rozwalajac go na booscie?
Z multiplier to wczoraj przeczytalem ze dosc latwo podniesc go zbierajac na booscie tokeny, trzeba dzis poprobowac.

Abey to ktore konto main? :>


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 13:45 
Cytuj  
Main - mendolek
Alt - Abeyek, jak bedziemy mieli sie dotykac ;-)
chociaz z tego co widze to nie powinno byc problemow tak czy inaczej.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 13:51 
Cytuj  
Wczoraj przed zasnieciem zrobilem Token Hoarder.
Trzeba centralnie walnac w bonusowa asteroide + zostawic sobie wolno dryfujace tokeny obok, latwe ^^


_________________
Obrazek

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 16 sty 2009, 16:13 
Cytuj  
Obrazek
Nie wiem czy zauwazyliscie, ale dostalismy przystosowane do naszej konsoli, youtube
Wystarczy wejsc na stronke www.youtube.com/tv oczywiscie uzywajac przegladarki ps3.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 sty 2009, 20:39 
Cytuj  
dwa pytania:
1. jak się zarejestrować na hamerykański PSN coby móc korzystać i ichniego sklepiku, bo mnie strzeliło jak wpisałem z 5 wygoglowanych adresów, a PS3 za każdym razem się pluło, że adres nieprawidłowy... ?
2. teraz mój sklepik działa tak, że nawet nie pyta o dane karty kredytowej tylko sobie ściąga kaskę, czy to znaczy, że jak komuś porzyczę login/password to też nie będzie pytać, czy dane karty kredytowej są tylko na mojej konsolce?

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2009, 20:57 
Cytuj  
Cytuj:
Na poczatku musisz stworzyc nowego uzytkownika w konsoli PS3.. Mozesz go nazwac jak chcesz.

Nastepnie przechodzisz do zakladki Playstation Network i przyciskasz "Sign Up"

- Wpisujesz nazwe konta , email itd ...

W polu "Country" (Miejsce zamieszkania) wybierasz United States.

Kiedy przejdziesz do nastepnej strony musisz wpisac poprawny adres zamieszkania. Inaczej beda bledy..

City : New York
State/Province : New York

Addres Line 1 : 251 Greenpoint Avenue (tutaj mozesz wpisac dowolna nazwe ulicy, tylko musi ona naprawde istniec)

Post Code : tutaj znajdziesz kody pocztowe w nowym jorku : http://www.mongabay.com/igapo/zip_codes_ny.htm

nastepnie klilkamy continue itd i konto jest gotowe do uzytku i mozemy sie cieszyc grami ktorych nie bylo na PS Store Europe.

Sprawdzone i dziala, ogolnie polecam bo amerykanie maja najlepszy sklepik jesli chodzi o zawartosc i poukladane kategorie.
Na Japonskim tez mam konto, ale maja tam taki shit, ze trudno sie polapac.
Co do drugiego pytania to raczej dane do karty sa przechowywane na koncie i nomen omen nie da sie tego wyedytowac :|


_________________
Obrazek

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 23 sty 2009, 09:11 
Cytuj  
Lepiej nie ryzykować jak dajesz komuś konto "na wymiankę".

Jest opcja czy chcesz żeby pobierało automatycznie czy ma pytać o numer za każdym razem. Pogrzeb gdzieś w opcjach bo nie pamiętam dokładnie gdzie.

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2009, 17:19 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Cytuj:

- Wpisujesz nazwe konta , email itd ...

W polu "Country" (Miejsce zamieszkania) wybierasz United States.

Kiedy przejdziesz do nastepnej strony musisz wpisac poprawny adres zamieszkania. Inaczej beda bledy..

City : New York
State/Province : New York

Addres Line 1 : 251 Greenpoint Avenue (tutaj mozesz wpisac dowolna nazwe ulicy, tylko musi ona naprawde istniec)

Post Code : tutaj znajdziesz kody pocztowe w nowym jorku


-ta wpisujesz nazwe konta, email
-tak, wybierasz US w country
-czas na poprawny adres, bo straszne bledy sa:
City: panstwomiasto
State/province: beverly hills
Addres line 1: kartoflana street 44 (istnieje! naprawde!)
post code: znacie? serial taki byl, 90210

straszne bledy mnie jakos ominely. ba! nawet place ta sama karta kredytowa co na koncie PL, DE, UK... z ta roznica ze tam mieszkam na kartoffelstrasse i potato avenue :/


_________________
Obrazek

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2009, 23:52 
Cytuj  
Ja tego nie pisalem, grunt, ze dziala i daje koles w opisie link do kodow pocztowych bo to chyba najwiekszy problem przy rejestracji.Trudno cos podac na poczatku z glowy jesli nie ogladalo sie seriali o problemach egzystecjonalnych bogatych nastolatkow.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 00:05 
Cytuj  
no fakt.
kody pocztowe i ulice w stanach to zajebisty problem.
dziecko w przedszkolu by sobie poradzilo.
ale dla pompy to problem. buehehhehehe

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 00:21 
Cytuj  
Ta, spoko mendol ja i mark czujemy sie pojechani.
Na zakladanie japonskiego konta tez potrzebowalem wskazowki, rozumiem, ze japonski zapis kodu pocztowego nie ucza w przedszkolu, ale w podstawowce juz tak.
Anyway, zeby nie byc tak bezproduktywnym jak mendolik daje zapozyczonego screena aporpo jap store:
Obrazek
Enjoy.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 00:28 
Cytuj  
sorry pompa ale nawiazywales do us a nie japonii.
anyway gratuluje ci pierwszego 'produktywnego' postu na tym forum.

a tak swoja droga i calkiem serio to w ilu grach jest opcja, zeby invitnac kolegow z listy do gry?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 02:38 
Cytuj  
na razie w niewielu, na pewno jest w Warhawk, Battlefield BC, LBP...aha no i Killzone 2 8)

ja czekam aż będzie można odpalać gry z poziomu Home (na razie można Warhawka) wtedy wróce do Home na razie nie ma po co (wyłączyli voice comm w mscach publicznych, super)

odkładajacie kase na wiadomo co :)
sneak peek poniżej
multi testowany przez proplejera z GOLa
single CZEŚĆ JAK SIE MACIE


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 10:33 
Cytuj  
hehe no ciekawe czy bedzie hit czy nie :)

home faktycznie jako ciekawostka jest fajny i nic poza tym chwilowo :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 11:46 
Cytuj  
ej Mendol nie cwaniakuj bo kużwa googlowałem jakieś adresy kafejek itd. wpisywałem dokładnie i mi adres odrzucało, sposobem motopompy zarejestrowałem się za pierwszym razem. Dobrze, ze klawiaturę podłączyłem do PS3 bo inaczej bym chyba pogryzł pady ;)

aha nigdy ale to nigdy nie kupujcie Civilizacji Revolution, chyba microsoft w tym maczał palce bo to jedyna gra (z puli prawie 20 już) która potrafi zawiesić konsolę, a w trybie multi tnie się jak cholera.

btw jakby ktoś chciał preorder-a Killzone 2 z UK (33F) to pisać ;) Chociaż ostatnio recesja dotarła do naszego tygrysa europy i złotówka leci równo na ryj...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 12:12 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Chociaż ostatnio recesja dotarła do naszego tygrysa europy i złotówka leci równo na ryj...

Recesja to jest uk, u nas ciagle pkb na plusie. Funt tez na ryj polecial, jest prawie w cenie euro.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 12:45 
Cytuj  
nieważne przynajmniej dobre wyprzedaże są ;) w każdym bądź razie ostatni raz kurs funta do złotówki w okolicy 4.8 był grubo ponad rok temu...
A szkoda, bo miałem kontener coca-coli wysyłać do PL ;)
btw. nowe gry przed świętami (LBP, Fallout 3, Motorstorm Pacific Rift, Shawn Snowboarding, Legendary, Golden Axe etc.) były po 19.99F co przeliczając na złotówki dawało jakieś 84zł. To ja chyba wolę jak jest recesja.

POlskie media niestety prowadzą politykę zachwalania własnej gospodarki, imho trochę śmieszną, ale polska to naród pełen kompleksów więc zamiast na własnych problemach skupiamy się na tym jak po dupie dostaje USA lub UK. USA już z kryzysu praktycznie wyszło, UK wychodzi, Polska dopiero wpada. Ma to swoje plusy - może jakiś developer ogłosi upadłość a ja kupię M3 pod Wwą zamiast za 8000zł/m to za 3000zł/m ;)

A wracając do tematu gier:
Chętnie bym kupił te pozycje z PSN USA:
GTI Club+
Blast Factor
Novastrike
Crash Commando
Cuboid

Każda pozycja po 10USD. Dorzuca się ktoś?

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 12:51 
Cytuj  
Cytuj:
aha nigdy ale to nigdy nie kupujcie Civilizacji Revolution, chyba microsoft w tym maczał palce bo to jedyna gra (z puli prawie 20 już) która potrafi zawiesić konsolę, a w trybie multi tnie się jak cholera.


Za to gra sama w sobie zajebista, taki powrót do korzeni civki, co prawda grafika niektórych razi, mnie nie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.