mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 10:11 
Cytuj  
Remake jedynki byłby dobry jedynie jako taki projekt dodatkowy. Taka gratka dla fanów i nic więcej. "Mortal Kombat" z 2011 było bardzo udaną odsłoną. Potem przyszedł czas na kolejny sukces czyli "Injustice". Widać, że "Mortal Kombat X" bierze najlepsze pomysły z tych gier, ulepsza je i dodaje bardzo dużo nowego. O to chodzi według mnie. O fabułę się nie boję, bo tryb Story na pewno będzie lepszy niż to gówno z "Soul Calibura V" gdzie tyle nowych postaci potraktowali po macoszemu i skupili się głównie na kilku bohaterach.

Mi nowe postacie odpowiadają. Na pewno są dużo lepsze niż pokraki z "Deadly Alliance" czy "Deception". Niektórzy psioczą, ale tak już jest. Na razie nie widziałem nic co spowodowałoby u mnie grymas niezadowolenia czy zwątpienia. Hype jest i rośnie z dnia na dzień. Pasek z "Mortal Kombat" to fajne rozwiązanie, które wzbogaca rozgrywkę. Warianty postaci i pasek wytrzymałości plus interakcja z otoczeniem dadzą kolejne możliwości.

Mi grafika odpowiada pod względem artystycznym i technicznym. Jeżeli ktoś liczył, że gra będzie wyglądała identycznie jak na tym filmiku sprzed iluś dni, to chyba żyje na innej planecie. Przecież pisałem już, że gra hula na zmodyfikowanym Unreal Engine 3. Premiera w przyszłym roku także wiele w kwestii grafiki się jeszcze zmieni. No i trzeba poczekać na gameplay prosto z gry w jakości HD.

Zauważyłem wiele fajnych rzeczy jak na razie: to jak postacie zachowują się po otrzymaniu ciosu albo na ekranie wyboru postaci, gadki postaci przed walkę zależne od kombinacji walczących wojowników, dużo lepiej wyglądające ciosy X-Ray i fatale.

Oby tylko multi nie zjebali.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 10:14 
Cytuj  
No ja na to liczyłem bo mamy 2014 rok.
Na moje oko nie wiele to się różni od MK na PS3 co wyszedł 3 lata temu.
Jebie mnie taki deal :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 10:16 
Cytuj  
Myślę że w tej kwestii powinien wypowiedzieć specjalista od paznokci


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 10:37 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
No ja na to liczyłem bo mamy 2014 rok.
Na moje oko nie wiele to się różni od MK na PS3 co wyszedł 3 lata temu.
Jebie mnie taki deal :)

No rewolucji nie ma, jest ewolucja:
- dużo lepsze twarze postaci
- na arenach dzieje się o wiele więcej
- świetne tekstury
- więcej poligonów
- różnice w modelach postaci, nie ma ataku klonów

Dziwne tylko, że na postaciach nie pojawiają się obrażenia i ich ciuchy ciągle są w tym samym stanie. Mam nadzieję, że to tylko ze względu na wczesną wersję. Głupio byłoby, gdyby z tego zrezygnowali.


Właśnie sprawdziłem i w jedynce było 7 postaci grywalnych. Cholernie mało. Nuda po chwili.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 10:41 
Cytuj  
To nie jest istotne ile jest postaci. Liczy się rozgrywka na poziomie i z efektami.
Wówczas mogliby spokojnie jakieś style dorabiać przy zachowaniu trybu oryginalnego.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 12:53 
Cytuj  
Ja dalej mam obawy co do zestawu postaci:/ Serio boję się powtórki z Mortala 4, gdzie naładowali bezbarwnych postaci, które kopiowały w większości styl walki innych wojowników, np. Jarek był perfidną kopią Kano itd...

Zobaczymy co będzie... dobrze, że przynajmniej jaram się mechaniką i grafiką. Te areny serio są cudowne:)

Pssst. Ciekawe jak będzie z DLC.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 13:58 
Cytuj  
Nikt nie bierze chyba mK4 pod uwage jako prawdziwe MK, po 9-tce widać, ze nie idą tą drogą.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 14:19 
Cytuj  
Oyci3C, nie dogadamy się. Przydałby Ci się chyba DeLorean. ;)

Jeżeli chodzi o wojowników w "Mortal Kombat" to za cholerę nie rozumiem jednej rzeczy. W takim na przykład "Virtua Fighter" co część dochodzi bodajże 2 bohaterów, jak wyszła jakaś wersja ekstra typu "Virtua Fighter 4: Evolution" to też doszło 2 wojowników. W "Mortalu" głównie od części 4 zaczęło się pomieszanie z poplątaniem w tej kwestii. Weterani odchodzili lub się pojawiali, wiele nowych postaci miało swój debiut. Problem w tym, że większość tych nowych to porażka i chyba dlatego to wieczne zamieszanie ze składem.

Cassie Cage będzie miała ciosy matki i ojca. Ciekawe jak to wyjdzie w praniu. Poza tym można zaobserwować u Torra pewnie ciosy od Solomona z "Injustice", D'Vorah ma natomiast z tego co widziałem trochę ciosów od Killer Frost i Sinestro z "Injustice".

Z godnych uwagi bohaterów od części 4 mógłbym wymienić:
- Fujin
- Quan Chi
- Shinnok
- Tanya
- Frost
- Li Mei
- Nitara
- Kenshi
- Ashrah

Z wyżej wymienionych postaci najchętniej w "Mortal Kombat X" ujrzałbym Li Mei.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 14:35 
Cytuj  
Myslalem ze nikomu nie potrzeba na szczescia wiecej niz scropion vs subzero w next-next-next-gen grafice.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 14:36 
Cytuj  
No dokładnie.
Jakieś z dupy postaci, co to ma być.
Chociaż utrzymać MK2 :<
Byłby win w ch.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 14:38 
Cytuj  
Dla mnie to wyglada jak DLC do MK9, nie wyglada zle ale zadnego szalu, ani tym bardziej hypu nie ma.

Choc dla mnie bijatyki to takie gierki na kilka godzinek raz na miesiac do pogrania ze znajomymi

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 14:46 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Myslalem ze nikomu nie potrzeba na szczescia wiecej niz scropion vs subzero w next-next-next-gen grafice.

Scorpion i Sub-Zero są spoko, ale wolę innych kombatantów. Gdzieś czytałem, że Ed Boon już od jakiegoś czasu nosił się z zamiarem stworzenia "Mortala", w którym oprócz właśnie tych dwóch ninjasów byliby sami nowi wojownicy, ewentualnie jacyś potomkowie weteranów. Z tego co wyczytałem na jego Twitterze jacyś weterani powinni jeszcze powrócić. Nie nastawiam się na nikogo konkretnego by potem nie było wielkiego zawodu. Jak w takim "Soul Caliburze V" zamiast Taki dali jakąś blond gówniarę, to nie wiedziałem czy Namco sobie czasem jaj nie robi.

Oyci3C, skoro lubisz mało postaci, efektowne i brutalne walki to polecam "Killer Instinct" na Xbox One.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 15:08 
Cytuj  
Nigdy nie lubiłem KI.
Wolę MK.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 15:44 
Cytuj  
wodny napisał(a):
ewentualnie jacyś potomkowie weteranów.


Akurat info ostatnie:

Cytuj:
Mortal Kombat X has received a batch of incredibly detailed screens out of E3 2014. As you’d expect, there will be blood, and lots of new character shot too.

It follows the first Mortal Kombat X gameplay footage, which was shown on Sony’s E3 2014 stage earlier this week. Battles are fast as you’d expect, but now throw in a new degree of stage interaction, similar to Injustice: Gods Among Us.

The screens above showcase new fighters, starting with Ferra & Torr. The duo are essentially a young girl riding on the back of a hulking warrior.

Then there’s D’Vorah, a winged female character capable of controlling insects, along with Aztec badass Kotal Kahn.

Although she’s not pictured, Mortal Kombat X will also feature Johnny Cage and Sonya Blade’s daughter Cassie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 15:57 
Cytuj  
o tym juz na poprzedniej stronie bylo:<

na Wii U pewnie nie wyjdzie nowy MK prawda? :(

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 16:22 
Cytuj  
Ups, sorry, specjalnie cofalem sie troche zeby sprawdzic i okazuje sie, ze 2 posty za malo sie cofnalem :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 17:06 
Cytuj  
Ale tego chyba nie bylo jeszcze :P

Character Select
https://www.youtube.com/watch?v=-JyE9dppR4A#t=21

Sub-Zero Fatality Gameplay
https://www.youtube.com/watch?v=06ueI1ooiOM

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 19:59 
Cytuj  
Chuj z peasanckim Mortal Kombat, Guilty Gear Xrd & Super Smash Bros for the win.


Tymczasem Capcom ciągle ciężko pracuje nad utrzymaniem swojego spierdolonego już prawie doszczętnie wizerunku:

Cytuj:
As a means to achieve that (prevent unskilled players from losing instantaneously), Capcom is looking into possibly implementing some kind of pay-for-advantage system in Street Fighter 5 that will allow new players to cover for their lack of skill in matches.


Oni są genialni. :D


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 21:27 
Cytuj  
Spox, tylko, że SF5 ukaże się pewnie po Ultra Hiper Arcade Mega Power Street Fighter IV Universe Edition 2.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 23:35 
Cytuj  
Screeny z nowego "Mortala" w jeszcze lepszej jakości:
http://shoryuken.com/2014/06/11/take-a- ... reenshots/

2 gameplaye:
http://www.ign.com/videos/2014/06/11/mo ... ve-e3-2014
https://www.youtube.com/watch?v=S8NAP--4IcQ

Arturnik napisał(a):
na Wii U pewnie nie wyjdzie nowy MK prawda? :(

Nie.

Vences napisał(a):
Spox, tylko, że SF5 ukaże się pewnie po Ultra Hiper Arcade Mega Power Street Fighter IV Universe Edition 2.

Dokładnie. Lol. :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.