mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2013, 23:10 
Cytuj  
hardcore w bc2 byl mega lejm, tak samo w cod.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2013, 23:11 
Cytuj  
i chuj z tego, skoro fajnie sie gralo :)
ty jedyne co robisz high, to popykasz w cos 5min i albo lame, albo nudne, albo ci sie nie podoba.
a potem chodzisz po forum i smecisz dookola.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 lut 2013, 23:17 
Cytuj  
Highlander napisał(a):

Mark24 napisał(a):
nie jestem. Nie byłem w stanie przesunąć celownika AK47 na wojskowej strzelnicy w ułamku sekundy.

Czytam to ktorys raz i serio nie ogarniam. Zarowno mysz jak i pad maja chuja wspolnego z rzeczywistoscia. Jednak trzymalbym sie tego, ze pad jest wygodniejszy bo mozna "lezec na kanapie", dla tego mniej wygodna mysz i klawa bedzie blizej rzeczywistosci. Chociaz to porownanie nie ma sensu w ogole.


ja rozumiem, że ty nie ogarniasz wielu rzeczy.
Więc tłumaczę.
Chcesz mi wmówić, że granie w FPSy na klawiatura/mysz jest lepsze bo szybciej można przesunąć celownik w dowolne miejsce ekranu. FPS to First Person Shooter - w większości tych gier strzela się z broni, które istnieją w rzeczywistości. W rzeczywistości posługując się realną bronią - nie wycelujesz tak szybko. Realizm na tym cierpi w chi.. no ale przecież nie o realizm w grach dla dzieci chodzi. Więc pytam o co? I dlaczego SZYBCIEJ = LEPIEJ? Ani nie jest to bardziej realistyczne, ani nie jest to bardziej skillowe (no zgodziłeś się, że do pada trzeba większych umiejętności, podpowiem Ci że do prawdziwej broni jeszcze większych). Wytłumacz mi dlaczego SZYBCIEJ = LEPIEJ?

może zrezygnujmy z rowerów, motocykli, koni, biegania czy chodzenia, na rzecz jedynie słusznej i najlepszej w każdej okazji metody podróżowania - samolotem ponaddźwiękowym? I wywalmy z olimpiady te sztafety, sprinty, maratony, wypierdolmy F1 na zbity pysk, wywalmy raid Paris-Dakar i skupmy się na jedynej słusznej metodzie poruszania nie uwłaczającej człowiekowi bo NAJSZYBSZEJ. Pzecież cała reszta jest do dupy tylko z jednego powodu bo jest WOLNIEJSZA.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2013, 00:15 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
i chuj z tego, skoro fajnie sie gralo :)
ty jedyne co robisz high, to popykasz w cos 5min i albo lame, albo nudne, albo ci sie nie podoba.
a potem chodzisz po forum i smecisz dookola.

Mozesz konczyc pierdolic bzdety niczym nie potwierdzone na moj temat? Ostatnio to gralem nawet za duzo imo.

Mark - mi chodzi o to, ze nie ma co porownywac tego do swiata realnego, przeciez to nie ma zadnego sensu. Virtual jest inny po prostu. A strzelajac z prawdziwej broni nie lezysz na kanapie, kpina nie argument. Moge jedynie porownac do obecnego "esportu", ktory zostal zalany przez fale gowna. Jaka gra na konsole niby byla wielce realistyczna? Nie sadze bys gral w jakakolwiek. Moze za X lat bedziesz mial gry, gdzie bedziesz odczuwal zmeczenie itp. i bedziesz mogl to porownac do reala. Ale obecnie nie, zreszta czy chcialbys tego?


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 lut 2013, 07:54 
Cytuj  
Mi tylko chodzi o to, że szybciej wcale nie oznacza lepiej. Tylko i wyłącznie.
Na konsolach w FPSy wszyscy grają na padach, rozrywka jest deko mniej dynamiczniejsza, czyli notabene bardziej zbliżona do strzelania in-real. Bo in-real też nie pierdolniesz headshota wychylając się zza winka w 0.2s.
Nie mówię, że jest lepsza - bo każdy ma swój gust. Jeden woli oglądać F1 (bo zajebiście szybkie), drugi wyścigi crossowe. Jest inna.
Pisanie, że na padach nie da się grać w FPSy to głupota - dziesiątki milionów ludzi grają.
Podobnie jak miliony ludzi grają w wyścigi na PC korzystając z klawiatury, do czego ten typ sterowania (0-1) w teorii i na logikę w ogóle się nie nadaje.

Rozrywka jest inna i tyle. Da się grać na jednym i drugim sprzęcie conajmniej równie wygodnie (jak ktoś potrafi).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 lut 2013, 08:58 
Cytuj  
Pierdolenie straszne z tym aim aisstami, moze jest w chujowych codach, ale w bc2 napewno nie bylo. Wystrzelony pocisko dokladnie bylo idac gdzie leci, gdzie trafia i jakos nie widzalem zeby magicznie zakrecal jak fireball w wowie.
Jedyna roznica jaka byla między wersja pc a konsolą to, że można ujebac kogos 1-2 kulkami i co zarazem mi sie bardzo podobalo. Wypierdalanie calego magazynku w bf3 w trybie normal jest tak żalosne i malo realistyczne, ze az sie plakać chce. W realu jeden postrzal z ak47 w brzuch, nie wazne czy ma cevlar czy nie i pozostaje jeden wielki krater tam.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2013, 08:59 
Cytuj  
ta, ja tez jakos nie zauwazylem, zeby ten aim assist rujnowal rozgrywke.
co wiecej jakos strasznie mi nie pomogl, musialem po prostu trenowac gre na padzie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 lut 2013, 09:31 
Cytuj  
Challange accepted: Dziaj jak wroce z pracy instaluje bf3 podpinam pada i cisne. Jestem ciekaw czy jak wroce spowrotem do formy na padzie jaki bedzie wynik.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2013, 10:14 
Cytuj  
Nikt nie twierdzi, ze nie da sie grac na padzie w fpsy.

Battlefield nie jest skillowym fpsem, to gra innego typu. Btw. w grach takich jak PS2 gracze niesamowicie lamią nawet na myszkach.

Nie grajcie na padzie, odpalcie sobie Quake, CS, ET, CoD4 na promodzie, CoD2. Grajcie na latwiejszej "myszce", pozniej mi dajcie znac co z Was zostalo. Nie wspominajac, ze jakbyscie sobie zagrali jakiegos mixa to trudno byloby o 1 fraga.

Przestancie pierdolic z tym realizmem, hardcore w bc2 wiele wspolnego z tym nie ma. Jesli mozna zabic kogos 1-2 kulkami to znaczy, ze jest latwiej. Po pierwsze gdyby bylo bardziej realistyczne to trudniej byloby trafic.


_________________
.


Ostatnio edytowano 12 lut 2013, 10:18 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2013, 10:17 
Cytuj  
a po co mam odpalac cos, w co gralem parenascie lat temu?
serio high, nie jestes jedyna osoba, ktora grala w fpsy.

nikt nie pierdoli, tylko przedstawia ci swoj punkt widzenia.
nie moja wina, ze zachowujesz sie jak kabraxis i wychodzisz z zalozenia, ze tylko ty wiesz co jest dobre a co zle w fpsach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2013, 10:28 
Cytuj  
nowe konsole musza miec nowe IP ktore beda system sellerami , inaczej nie zbija kapitalu w nieskonczonosc na kolejnych gears of war czy uncharted

formula kiedys sie wyczerpie

chociaz call of duty pokazuje cos innego...


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2013, 10:31 
Cytuj  
CSGO to nowa gra, na przyklad. Duzo latwiejsza niz 1.6. chocby. Wyjdzie ET Live, tez bedzie nowa grą w pewnym sensie.

Dlaczego masz grac np. w Quake? Bo pokaz mi nową taką gre, podobna. Nie ma takich gier obecnie. Jedyne podobienstwo, to, ze sie szczela. I tak tamte gry byly trudniejsze.

a grales kiedys w jakims klanie? jakis puchar o pietruszke chocby?bo skill z publika ma sie nijak do tego.

imo zderzenie roznych swiatow, wiec sie nie dogadamy. Nie ma sensu tego ciagnac.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 lut 2013, 10:35 
Cytuj  
High dla mnie twoj cod na pro modzie< bc2 na padzie.

Odnosze wrazenie ze wszystko je be niz wychwalany pod niebiosa cod4 na pro modzie i kazdy kto twierdzi inaczej nie zna sie.

Ogarnij się.

Co to za argument mniej hitow na kill = latwiej? Czego ty kurwa oczekujesz? ze na polu bitwy beda napierdalac sie typy biegajac w kolko napierdalajac rocket jumpy? realizm jak chuj.

Mniej hitow na hit imo "zastanow sie 2x razy zanim wylecisz na pale za rog i dostaniesz w leb"


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2013, 10:37 
Cytuj  
gralem :)

i oczywiscie, ze WTEDY gry byly trudniejsze, bylo ich mniej, byly fajniejsze, lepiej zrobione, przemyslane, zajebiste.
ale to bylo parenascie lat temu.
teraz gram w to co jest fajne, bez wnikania czy gra jest trudna, srudna czy bardziej skillowa czy mniej.
i nie zderzenie roznych swiatow, ale raczej pokolen.
nie chodzi o dogadywanie sie, ale o to, zebys zrozumial, iz o ile ja doceniam twoj punkt widzenia, nie oznacza, ze mozesz mi mowic co jest fajne a co nie :)
i ciagle powracanie do gier sprzed paru/nastu lat nic nie wnosi do tematu. teraz sa inne czasy, inny target niz niewielka grupka zachwycajaca sie q1 czy cs'em.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2013, 10:43 
Cytuj  
Nyx: A dla mnie nie!111 I napisalem, ze cod zaczal sie psuc od cod4. A CS jest trudniejszy.

Odpowiem Ci tak, Ojciec gral duzo w Quake. Dla niego gry takie jak CoD są dla retardow, zreszta napisal to kilka razy. Nie obrazilem sie, rozumiem go. Bo faktycznie cod do quake jest uposledzony.

Chcesz realizmu, odpal RO2, Arma2, pozniej narzekaj, ze wszyscy kampia, a nie biegaja jak w bc/cod.

Mendol, ja rozumiem i szanuje, ze Ci sie podoba. Mnie sie nie podoba. Ale jak jestes starszy to wlasciwie bardziej wychwalac Quake ;] imo. Kwestia podoba sie lub nie ejst dla mnie kwestia indywidualna. Jedynie sie burze jak ktos probuje mi udowodnic, ze na padzie jest trudniej, bardziej skillowo itp.

PS. pamietam jaki byl placz tu na forum, ze CSGO za trudne i ze dlatego chujowe. wtf? Dla mnei inne rzeczy w fps są wazniejsze.
PPS. we franczyze CS gra wiecej osob niz w jakiegokolwiek innego fps.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2013, 10:48 
Cytuj  
ahehehe ojciec tera jebie heady w bf3 :)

ale co mi da wychwalanie quake'a, baldura, sim city, panzer generala, ff7, dark omena itd. itp.?
nic :) juz sie pogodzilem z tym, ze teraz wiekszosc gier to crap w uj.
chociaz zdarzaja sie perelki jak dayz czy ni no kuni. ale to wyjatki.

i na padzie gra sie trudniej niz klawie i myszce :) ale to tez kwestia treningu i przyzwyczajenia.
w kz3 z move'm potrzebowalem pare godzin zeby sie przyzwyczaic i tyle. i nie ukrywam, ze teraz latwiej gra mi sie na move'ie niz na myszce i klawie.
ale to kwestia wieku i braku treningu w fpsach od lat :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 lut 2013, 10:53 
Cytuj  
Nie no csgo jest bardzo dobre.

Na move jeszcze nie gralem, Mendol masz do tego sharpshootera?


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2013, 10:54 
Cytuj  
mowisz mendol ze move przychodzi z wiekiem ? :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2013, 10:57 
Cytuj  
Nyx: mam, zajebista sprawa w kz3 :) ale nadaje sie tylko do medium/long range, w close jest ciezko.
ale po paru godzinach banan na gebie i rzeznia :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 lut 2013, 10:59 
Cytuj  
Z mojego punktu widzenia sa 2 obozy gry typu cod cs i ro2 arma2. Pomostem laczacym sa gry typu bc2 bf3 ktore czerpia najlepsze rzeczy z dwóch powyzszych, gdzie dostajemy semirealizm. Mnie sie to podoba.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.