mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 194  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 13:37 
Cytuj  
borboun napisał(a):
Mendol robi ten sam problem co ja, kupuje pierdylion championów, i na dobrą sprawę nie ma ani jednego setu run ;p, Udyr fajny wczoraj grałem z ogarniającym graczem, ten jego stun jest w cholere pomocny i jako hero jest dość dobry do tower divingu.


same here, dzięki temu mi się LoL nie znudził jeszcze na dobrą sprawę, ale powoli dochodzę do momentu, w którym mam wszystkich champów ktorzy wydają mi się interesujący. :D

Co do Udyra to mogę powiedzieć tyle, że w 3v3 jest bardzo silny i stosunkowo prosty jednocześnie. Tiger stance robi przekosmiczny dmg, stun co kilka sekund. no i żółwik do nurkowania pod turrety. :] Feniksa na dobrą sprawę nie używam w ogóle, mógłby dla mnie w obecnej formie nie istnieć .:D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 13:45 
Cytuj  
ale ja gram dla funu a nie ranked. poza tym nie wiem czemu probujesz nas traktowac jak idiotow? (albo odnosze takie wrazenie).
jest paru hero, ktorymi gram w miare ok i jak jest taka potrzeba to ich biore do teamu.
ale my gramy glownie dla zabawy i testujemy rozne kombinacje.

i podobnie jak gosu czy burbon - co chwila gram sobie innym - zeby sie nie znudzic - dlatego ciagle lol mi sie podoba.
jakbym mial grac non stop ania, brandem, garenem czy xin'em to mialbym dosc po 2 dniach.

a tak, a to srodek, a to jungla, a to tank i jest zabawa. oczywiscie nie wychodzi to moze na takim pro poziomie jak twoj direct, ale jest zabawnie :)

runek mam 2 strony ;p jedna ogolna dla melee, druga ogolna dla casterow.
i nie ma tragedii. runki pod junglujacego xina sprawdzaja sie w przypadku olafa, tryndy, garena itd.
a ania, veigar, brand maja na dobra sprawe to samo.


Ostatnio edytowano 30 sie 2011, 13:47 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 13:45 
Cytuj  
To generalnie problem większości graczy, albo grają 1 champem, albo wszystkimi, wkurwia mnie to zwłaszcza na ranked, gość mi pisze że potrafi grać 10 champami tak samo, a ma 9 meczy ranked...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 13:47 
Cytuj  
udzielasz wiele fajnych porad, naprawde direct.
ale kurwa zrozum, ze nie kazdy bedzie gral ranked :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 13:48 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
To generalnie problem większości graczy, albo grają 1 champem, albo wszystkimi, wkurwia mnie to zwłaszcza na ranked, gość mi pisze że potrafi grać 10 champami tak samo, a ma 9 meczy ranked...


Ja np tez nie gram ranked bo mam je gdzies, mam swój cel odblokowac wszystkich hero w grze i do niego dążę a potem zobaczę, runki też mam kupione 2 sety żeby nie było ;)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 13:49 
Cytuj  
A sa w Lolu takie mody jak All Random? etc? Chyba nie, bo trzeba bylo miec dostep dow szystkich hero ;[


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 13:49 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
udzielasz wiele fajnych porad, naprawde direct.
ale kurwa zrozum, ze nie kazdy bedzie gral ranked :)

Wszystko strasznie do siebie bierzesz, jak kaczyński ;) Będziesz grał czy nie to mi zwisa, mówie jak jest :P

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 13:49 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
A sa w Lolu takie mody jak All Random? etc? Chyba nie, bo trzeba bylo miec dostep dow szystkich hero ;[


Nie ma .


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 13:50 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Jaki robisz na nim build?

Meki+poty, buty, manamune, shen, warmog i... tu się zwykle gra kończy ;) Jak nie, to triforce i atma + zależnie od teamu jakiś endgameowy dps

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 13:52 
Cytuj  
hehe nie do siebie, tylko odnosze sie do twoich zarzutow, ktore kierowane sa do ogolu :P
poza tym wielu hero umozliwia elastycznosc.
dosc czesto gramy we 3, 4 i wiadomo, ze na randoma czesto nie mozna liczyc :) wybiera, lockuje i ma w dupie.
wtedy trzeba sie jakos dopasowac.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 13:55 
Cytuj  
dla mnie problemem lola jest strasznie nudna mechanika wszystkiego na dluzsza mete.

w hona i dote gralem dluzej niz w lola, ale to walsnie w lolu wszystko sie szybciej przejada.
wiekszosc championow wydaje mi sie taka sama - next attack deals bonus dmg, dash/blink do przeciwnika, co ktorys atak cos tam cos tam, ulti to ofc aoe dmg przewaza.

tak samo zreszta mozliwosci taktyczne sa duzo biedniejsze w lolu - zawsze stala kompozycja teamu, mala mapa eliminuje jakies fajne spotkania w lesie, kazdy siedzi nas woim lanie bo przeciez expa traci.

a w takiej docie to mamy i trilane'y i championow, ktorymi na 1lvl sie roamuje(venge itp).



ja osobiscie mam duze nadzieje na ten dominon mode - moze tam chociaz wiekszosc gier nie bedzie wygladala tak samo.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 14:10 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
dla mnie problemem lola jest strasznie nudna mechanika wszystkiego na dluzsza mete.

w hona i dote gralem dluzej niz w lola, ale to walsnie w lolu wszystko sie szybciej przejada.
wiekszosc championow wydaje mi sie taka sama - next attack deals bonus dmg, dash/blink do przeciwnika, co ktorys atak cos tam cos tam, ulti to ofc aoe dmg przewaza.

tak samo zreszta mozliwosci taktyczne sa duzo biedniejsze w lolu - zawsze stala kompozycja teamu, mala mapa eliminuje jakies fajne spotkania w lesie, kazdy siedzi nas woim lanie bo przeciez expa traci.

a w takiej docie to mamy i trilane'y i championow, ktorymi na 1lvl sie roamuje(venge itp).



ja osobiscie mam duze nadzieje na ten dominon mode - moze tam chociaz wiekszosc gier nie bedzie wygladala tak samo.

Tutaj też masz roaming na lvl 1 ;) Problem w tym, że grasz na low eloalbo normalach i nigdy nie widziałeś roama alistara/twitcha itd
Co do championow to sie zgodze, dlatego ja nie wychodzę praktycznie poza kilku z nich.

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 14:21 
Cytuj  
Pierdolenie o tri lane, kto wam broni zrobić sobie tri lane w LoLu? Ja raz zrobiłem trilane dla jaj to kolesie na naszym lane nie wiedzieli co maja robić, ktoś nam napisał WTF? jak by kurwa w życiu nie widzieli takiego setupu lane :D

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 14:46 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
To generalnie problem większości graczy, albo grają 1 champem, albo wszystkimi, wkurwia mnie to zwłaszcza na ranked, gość mi pisze że potrafi grać 10 champami tak samo, a ma 9 meczy ranked...


Solo ranked jest daremne i wie o tym każdy kto rozumie, że LoL to gra team-based.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 15:02 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
DirectC napisał(a):
To generalnie problem większości graczy, albo grają 1 champem, albo wszystkimi, wkurwia mnie to zwłaszcza na ranked, gość mi pisze że potrafi grać 10 champami tak samo, a ma 9 meczy ranked...


Solo ranked jest daremne i wie o tym każdy kto rozumie, że LoL to gra team-based.

E tam, solo ranked jest zajebiste jak nie masz spinki, raz pograsz ciut na serio, raz potrollujesz jakiegoś biedaka (che) ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 15:05 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
A sa w Lolu takie mody jak All Random? etc? Chyba nie, bo trzeba bylo miec dostep dow szystkich hero ;[


Jest all random w custom gierkach.

Edit: dodane jakiś czas temu, ale praktycznie jest ono niewykorzystywane, choc kiedys pamietam dosc glosno bylo o tworzeniu ligi ARAM - all random all mid.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 15:09 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
tomugeen napisał(a):
A sa w Lolu takie mody jak All Random? etc? Chyba nie, bo trzeba bylo miec dostep dow szystkich hero ;[


Jest all random w custom gierkach.

Edit: dodane jakiś czas temu, ale praktycznie jest ono niewykorzystywane, choc kiedys pamietam dosc glosno bylo o tworzeniu ligi ARAM - all random all mid.

No mało gier jest, czasami całyd zień w to napieram, a do wyboru jest 10-20 gier zawsze.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 17:05 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
jak nie masz spinki, raz pograsz ciut na serio, raz potrollujesz jakiegoś biedaka (che) ;)


Po to normale masz jak grasz bez spinki ;)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 17:10 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
DirectC napisał(a):
jak nie masz spinki, raz pograsz ciut na serio, raz potrollujesz jakiegoś biedaka (che) ;)


Po to normale masz jak grasz bez spinki ;)


Chyba, że grasz z premadem i jedynie czym możesz grać to tank :wink:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 19:09 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Chyba, że grasz z premadem i jedynie czym możesz grać to tank :wink:


Ej no ja chciałem tanka ale lockujesz chary z prędkością światła ;)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 194  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.