mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 12:24 
Cytuj  
Diablo przesunęli to pośpiechu już nie ma kilka firm odetchnęło

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 12:44 
Cytuj  
http://www.swtor.com/news/news-article/20110924

Cytuj:
BioWare and LucasArts are pleased to announce that Star Wars™: The Old Republic™ will launch on December 20, 2011 in North America and on December 22, 2011 in the European Launch Territories! The announcement was first made by BioWare co-founders Dr. Ray Muzyka and Dr. Greg Zeschuk during their keynote address at the 2011 Eurogamer Expo in London, England. Speaking to a packed room of press and fans alike, Dr. Muzyka acknowledged the weight of the moment and the patience of the fans.

“This is an incredible moment for everyone at BioWare and our partners at LucasArts who have dedicated their lives to build this extraordinary game. We appreciate the patience from the millions of fans who have been waiting for the game’s release.”

Each copy of Star Wars: The Old Republic will come with 30 days of subscription time, after which you have the option to continue playing with one of the following monthly subscription fees:

1 Month Subscription: $14.99 (£8.99/€12.99)
3 Month Subscription: $13.99 per month (one-time charge of $41.97/£25.17/€35.97)
6 Month Subscription: $12.99 per month (one-time charge of $77.94/£46.14/€65.94)

Those who have pre-ordered the game and entered their pre-order code on StarWarsTheOldRepublic.com are eligible for Early Game Access. If you haven’t yet reserved your copy of the game, be sure to visit our Pre-Order page and secure your place in the Old Republic now!

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 12:51 
Cytuj  
mogliby bf przesunąć, a nie swtor :cry:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 12:59 
Cytuj  
Nie można grać we wszystko. jedni czekają na BF, SWTOR a inni na GW 2 / D3..:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 12:59 
Cytuj  
SWTORa nie przesuneli. Data wydania zostala ogloszona po raz pierwszy. Juz od dawna wiadomo ze sklepy internetowe umieszczaja na swoich stronach daty wydania wyciagniete z tylka.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 13:10 
Cytuj  
Hmm jednak nie podnieśli ceny subskrypcji. Hmm spodziewałem się raczej czegoś w stylu 16.99 a nie standardu 14.99 , no ale z drugiej strony zmiany na rynku + recesja w gospodarce tym bardziej ,że być może wchodzimy w drugi dołek właśnie nie sprzyjają temu.


PS. Skoro Swtor ogłosił datę to imho teraz możemy się szybciej spodziewać ogłoszenia innych głośnych tytułów choćby GW2 , nie jest żadną tajemnicą ,że jedną z rzeczy jakie są brane pod uwage przy dacie premiery są daty premiery potencjalnych rywali.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 14:04 
Cytuj  
sula napisał(a):
Hmm jednak nie podnieśli ceny subskrypcji. Hmm spodziewałem się raczej czegoś w stylu 16.99 a nie standardu 14.99 , no ale z drugiej strony zmiany na rynku + recesja w gospodarce tym bardziej ,że być może wchodzimy w drugi dołek właśnie nie sprzyjają temu.


PS. Skoro Swtor ogłosił datę to imho teraz możemy się szybciej spodziewać ogłoszenia innych głośnych tytułów choćby GW2 , nie jest żadną tajemnicą ,że jedną z rzeczy jakie są brane pod uwage przy dacie premiery są daty premiery potencjalnych rywali.


ROFLMAO, chlopie, przeciez to bylo oczywiste, ze GW2 nie wyjdzie w tym roku, data premiery SWTOR nie ma tu nic do rzeczy. Jesli GW2 pojawi sie w 1ym kwartale 2012 to bedzie sukces.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 14:08 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
sula napisał(a):
Hmm jednak nie podnieśli ceny subskrypcji. Hmm spodziewałem się raczej czegoś w stylu 16.99 a nie standardu 14.99 , no ale z drugiej strony zmiany na rynku + recesja w gospodarce tym bardziej ,że być może wchodzimy w drugi dołek właśnie nie sprzyjają temu.


PS. Skoro Swtor ogłosił datę to imho teraz możemy się szybciej spodziewać ogłoszenia innych głośnych tytułów choćby GW2 , nie jest żadną tajemnicą ,że jedną z rzeczy jakie są brane pod uwage przy dacie premiery są daty premiery potencjalnych rywali.


ROFLMAO, chlopie, przeciez to bylo oczywiste, ze GW2 nie wyjdzie w tym roku, data premiery SWTOR nie ma tu nic do rzeczy. Jesli GW2 pojawi sie w 1ym kwartale 2012 to bedzie sukces.

Huh? Sorry ,ale z dupy wyciągasz jakieś linie których nie powiedziałem.
Nigdzie nie napisałem ,że GW2 miał wyjść w tym roku. Napisałem , że może to ułatwić szybsze ogłoszenie daty premiery.

Learn2read.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 14:16 
Cytuj  
Zakladalem, ze spodziewasz sie, ze GW2 wyjdzie dosyc szybko jak oczekujesz podania szybszej daty premiery :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 16:09 
Cytuj  
SWTOR wychodzi zgodnie z zapowiedziami z końca 2010 roku, pomijam info z początku tego wątku.
GW2 za to jeszcze nigdy nie miało podane daty podobnie jak d3, ten drugi pobił nawet czasem produkcji wyśmiewany tu latami darkfall.

Za to abonament uważam w tej grze za nie adekwatny do aktualnej sytuacji na rynku gier mmo :)
Pierwsze info o mikropłatnościach bym miłym zaskoczeniem, za to powrót do abonamentu zawodem bo przyzwyczajam się już od dawna do grania w wiele gier od czasu do czasu, a nie napierdalanie 24/7 bo zwyczajnie takie coś się znudziło.
Oczywiście nikt nie każe tak grać i generalnie te 60zł to nie jest jakaś wielka kwota ale jednak zobowiązuje do grania jak się już opłaciło.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 16:16 
Cytuj  
embe napisał(a):
Pierwsze info o mikropłatnościach bym miłym zaskoczeniem, za to powrót do abonamentu zawodem bo przyzwyczajam się już od dawna do grania w wiele gier od czasu do czasu, a nie napierdalanie 24/7 bo zwyczajnie takie coś się znudziło.
Oczywiście nikt nie każe tak grać i generalnie te 60zł to nie jest jakaś wielka kwota ale jednak zobowiązuje do grania jak się już opłaciło.

Spotkałem się już z podobnymi opiniami , ja jakoś tego nie "czuję".

Ja akurat wolę abonament ,ale to pewnie dlatego ,że nie lubię grać w wiele mmorpg naraz. Co innego w jakiś tam rts czy fps czy coś ,ale mmorpg to jeżeli gram to raczej w jeden.
Nie znaczy ,że w niego non-stop napierdalam , wystarczy 20-30 h na cały miesiąc i już się opłaca. Jak bym grał mniej niż parę godzin tygodniowo to dla mnie żadnego sensu by nie miało , nawet jakby było całkiem za darmo i bez item shop-u.

No ,ale to już chyba po prostu osobiste preferencje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 19:23 
Cytuj  
SWTOR bliżej to multi niż mmo jakie były dawniej robione, dlatego info o braku abonamentu było całkiem dobre, mi ogólnie odpowiada taka forma gry, czyli oparcie się na fabule, mniej mmo, mniej pvp, które od zawsze w grach mmo była wpieprzone na odczep się, zobaczymy jak wyjdzie w praniu tfuu w graniu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 22:15 
Cytuj  
embe napisał(a):
Za to abonament uważam w tej grze za nie adekwatny do aktualnej sytuacji na rynku gier mmo :)


większość poważnych graczy się z tobą nie zgodzi a mikro transakcje są dla e-peasants

embe napisał(a):
SWTOR bliżej to multi niż mmo jakie były dawniej robione


zastanawia mnie jak długo grałeś że możesz to stwierdzić, bo jak narazie to większość rzeczy o tej grze to jak wróżenie z berła sedesowego


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 22:33 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
embe napisał(a):
SWTOR bliżej to multi niż mmo jakie były dawniej robione


zastanawia mnie jak długo grałeś że możesz to stwierdzić, bo jak narazie to większość rzeczy o tej grze to jak wróżenie z berła sedesowego


Coś w tym jest zwłaszcza, że zapowiedzieli open pvp na contested planetach, no i te wszystkie instancje i raidy (nie pamietam nazw tego czegos) na 16 (?) osob.
Jesli kiedykolwiek mialo to byc blizej multi niz mmo, to chyba od tego planu odeszli juz dawno temu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2011, 22:02 
Cytuj  
Bedzie jakas open beta tego, zeby kazdy mogl testnac przed premiera?

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 07:06 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Bedzie jakas open beta tego, zeby kazdy mogl testnac przed premiera?

Nope.


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 14:27 
Cytuj  
Hmm a ten preorder za 20zeta da dostep do jakiejs bety/headstartu (cos jak w aion)?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 14:32 
Cytuj  
Afaik nie.

Coś tam było z headstartem ,ale to chyba tylko CE? Nie wiem mogę się mylić, correct me.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 14:57 
Cytuj  
Kazdy kod z pre-order packa gwarantuje head start.

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 15:10 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Hmm a ten preorder za 20zeta da dostep do jakiejs bety/headstartu (cos jak w aion)?


http://www.swtor.com/preorder/faq

Ogólnie to jest to EA więc lubią kruczki :

Cytuj:
Pre-ordering also ensures that you may be granted Early Game Access before the Game’s official release. More information on Early Game Access will be provided at a later time.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.