mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2009, 18:22 
 
Ash napisał(a):
sigh.
jesli to, ze jest wybor czy pieska odeskortujemy do dziewczynki czy go zabijemy, albo to czy szalonego pedala wyleczymy czy zatluczemy nazywacie 'fabula', to ogolnie rzecz biorac nie ma gier bez fabuly, wiec... my point is still valid..

Nie jest "valid". Gorzej, ze nawet z iniside nie lapiecie sensu tej dyskusji. Fabula to kwestia zdolnosci scenarzystow, a wybieranie gotowych tekstow to najlepsze co technologicznie w tej chwili sa gry zaoferowac w kwestii dialogu z npc (chyba ze programista teoretyk iniside napisal w weekend zajebiste si) . Sens w tym, ze crpg to dla wiekszosc fanow gatunku przeniesienie papierowego rpg na gry komputerowe i voila! mamy CRPG. Podnoszenie statystyk moze byc w fps, menadzerach pilkarskich czy arkanoidzie, wiec to fabula, interakcja ze swiatem okreslaja ten gatunek.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2009, 18:26 
 
czyli wedlug ciebie 'nieliniowa' przygodowka, z doskonala fabula i wplywem na otoczenie, w ktorej nie ma najmniejszych elementow rozwoju postaci to gra cRPG, tak?

Bo dla mnie, dla recenzentow branzowych i dla wiekszosci zdrowych psychicznie osob, taka gra to wciaz po prostu przygodowka.

Omikron to przygodowka, a nie cRPG.
Fahrenheit to przygodowka, a nie cRPG.

dalej zamierzasz prowadzic ta idiotyczna dyskusje mimo ze nie masz racji?


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2009, 18:31 
 
Ash napisał(a):
czyli wedlug ciebie 'nieliniowa' przygodowka, z doskonala fabula i wplywem na otoczenie, w ktorej nie ma najmniejszych elementow rozwoju postaci to gra cRPG, tak?

Rozumiesz to co czytasz? Chyba wyraznie napisalem, ze rozwoj postaci jest konieczny, ale to zamalo na okreslenie crpg. Wystarcza natomiast na h&s w polaczeniu z eksterminacja wrogow. Rzuc jeszcze jakies chybione porownanie, a potem udawaj ze inni nie napisali tego co napisali.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2009, 18:36 
 
ja jebie.
Hack and Slash to jest podgatunek cRPG.
Wikipedia napisał(a):
Hack and slash lub hack'n'slash (z angielskiego hack - rąbać i slash - ciąć) – termin stosowany jako nazwa gatunku gier komputerowych lub stylu grania w RPG, w których dominującą rolę w rozgrywce odgrywa zabijanie potworów, zdobywanie doświadczenia i rozbudowywanie statystyk postaci.


jak chcesz nawracac caly swiat na twoj sposob rozumowania, to zacznij moze od dziedziny na ktorej lepiej sie znasz.


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2009, 18:45 
 
Ash napisał(a):
ja jebie.
Hack and Slash to jest podgatunek cRPG.
Wikipedia napisał(a):
Hack and slash lub hack'n'slash (z angielskiego hack - rąbać i slash - ciąć) – termin stosowany jako nazwa gatunku gier komputerowych lub stylu grania w RPG, w których dominującą rolę w rozgrywce odgrywa zabijanie potworów, zdobywanie doświadczenia i rozbudowywanie statystyk postaci.


Po co jest ten cytat? Raczej nie potwierdza twojego zdania. Mam wrazenie ze zagubiles sie w tej dyskusji zanim sie na dobre zaczela. Mam nieodparte poczucie straconego czasu.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2009, 20:05 
 
Flame Begun...

Tak na serio to cRPG imo powinien posiadać jedną zasadniczą cechę - tworzymy postac/dostajemy gotową, którą rozwijamy, wykonujemy questy i podejmujemy jakieś decyzję którę mają jako taki wpływ na dalszą rozgrywkę .Z tym, że takiego Stalkera nie nazwiemy cRPG bo to raczej FPS z domieszką cRPG a nie odwrotnie .H&S to podgatunek cRPG .Przygodówka z elemntami cRPG to nadal przygodówka a nie odwrotnie .Wikipedia się kłania .Jak ktoś ma wątpliwości jaka gra do jakiego gatunku/podgatunki należy to niech recki sobie na googlach poszuka .

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2009, 20:07 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ash napisał(a):
ja jebie.
Hack and Slash to jest podgatunek cRPG.
Wikipedia napisał(a):
Hack and slash lub hack'n'slash (z angielskiego hack - rąbać i slash - ciąć) – termin stosowany jako nazwa gatunku gier komputerowych lub stylu grania w RPG, w których dominującą rolę w rozgrywce odgrywa zabijanie potworów, zdobywanie doświadczenia i rozbudowywanie statystyk postaci.


Po co jest ten cytat? Raczej nie potwierdza twojego zdania. Mam wrazenie ze zagubiles sie w tej dyskusji zanim sie na dobre zaczela. Mam nieodparte poczucie straconego czasu.


ja widzę, żę potwierdza. Coś ze mną nie tak, bo z blendamedem na 101% wszystko w porządu. OMG! :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2009, 20:41 
 
Jak się uprzeć to i fpsy są rpgami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2009, 20:41 
 
WithnesS napisał(a):
iniside napisał(a):
Ciekawa historie to ja moge miec w ksiazce. W rpg, to historia jest milym acz niekonicznym dodatkiem, do koksania wlasnej postaci i ownowania wszystkiego dookoła ;e.



Obrazek


Za Chiny ludowe sobie przypomniec tytulu tego filmu nie moge, anyone?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2009, 20:46 
 
To nie jest kraj dla starych ludzi


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2009, 21:44 
 
Dana napisał(a):
Jak się uprzeć to i fpsy są rpgami.


szczególnie w których można sobie podnosić statystki i mają opcję chatowania (nie na kogoś).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2009, 22:02 
 
kozas15 napisał(a):
To nie jest kraj dla starych ludzi


O właśnie, thx.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2009, 22:35 
 
ash: kiedyś miałem o tobie pozytywną opinie.. naprawdę brałem cie za inteligentnego człowieka... ostatnio coraz ciężej jest mi w to uwierzyć :(


swoją drogą wyrazy współczucia dla rudej, mieć faceta głupszego od siebie musi być całkiem upierdliwe na dłuższą metę ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2009, 23:24 
 
ej zal mi cie kolego, naprawde


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2009, 00:34 
 
to wszystko ? sorry ale jeżeli nie potrafisz pojąć czegoś co nawet mareczek jest w stanie zrozumieć to naprawdę ciężko nie zwątpić w twoja inteligencje.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2009, 00:54 
 
Asztą.. nie załapałeś ;(

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2009, 01:56 
 
a skąd to możesz wiedzieć ? walicie sobie grupowo czy cuś ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2009, 07:09 
 
Omg asztą, jestes taki weak ze nawet nie musial rudej na pomoc wolac (robak starczyl). Try harder.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2009, 08:12 
 
nawetj jesli ash jest glupszy od rudej (co jest prawdziwym stwierdzeniem jako, ze mezczyzni z zalozenia sa glupsi od kobiet) to i tak od naszego ashtonka vetsa dzieli go pare pokolen.
niestety ashtonek nadal mysli, ze ktokolwiek bierze go na serio i szuka prawdy w jego postach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2009, 08:15 
 
Mendol napisał(a):
nawetj jesli ash jest glupszy od rudej (co jest prawdziwym stwierdzeniem jako, ze mezczyzni z zalozenia sa glupsi od kobiet) to i tak od naszego ashtonka vetsa dzieli go pare pokolen.
niestety ashtonek nadal mysli, ze ktokolwiek bierze go na serio i szuka prawdy w jego postach.

Chyba ci sie klepki poprzestawiały.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.