mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 190  Następna strona

Kupujesz BF:BC2?
Tak, na PC 48%  48%  [ 95 ]
Tak, na PS3 6%  6%  [ 12 ]
Tak, na Xboxa 7%  7%  [ 13 ]
Nie 39%  39%  [ 78 ]
Liczba głosów : 198
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 13 mar 2010, 22:05 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
High nowy serwer dobrze się sprawuje, tylko sporadycznie widziałem jakieś przycinki, w porównaniu z tym co było jest bardzo dobrze.


Ja niestety tego powiedzieć nie moge. Wszedłem przed chwilą i warp na warpie dosłownie. Niestety nie jest to problem u mnie bo chwile wcześniej na G4G grałem bezproblemowo. Jeszcze dostałem crasha w trakcie pisania <3 Kocham tą gre :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2010, 22:53 
Cytuj  
no laguje miejscami z dupy.
no i kurwa taki random sklad, ze nawet na pub'ach dawno takiego fail'a nie widzialem ;p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 13 mar 2010, 23:18 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Crun- jakie znowu ustalone zasady, bo nic za bardzo nie widzialem jeszcze. po screenach nie wiem kto wygral :P

no po prostu ustalilismy na szybko przed meczem, nie ma jeszcze zadnych prawdziwych zasad rozpisanych.

co do crashowania; w dx11 ani razu mi nie wywalilo gry, a w dx9 zdarzylo sie kilka razy. :]


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

**

Posty: 214
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 13 mar 2010, 23:53 
Cytuj  
gram na dx9 i mi nie crashuje, dwa razy sie w becie zdarzylo.

Wbilem na GROM serv, pogralem 2 rundy i widze wielka poprawe :) gdyby tylko czasu na granie bylo wiecej ehh


_________________
Obrazek

"Człowiek to jest zwierz
Gorszy od Hieny jest
Bo zabijanie jest dla niego piękne!..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 00:32 
Cytuj  
gdyby lagowalo cos to piszcie koniecznie. Mi raczej mowia, ze lepiej znacznie. I widze, ze obciazenie maszyny jest male przy fullu, wiec dziwne troche. Eramas, na G4G nie ma PB, moze sprobuj zupdatowac? Ja w tej chwili mam gorzej niz bylo :/

Teraz bedzie wiecej adminow.

Crun - imo nie ma sensu grac bez limitu klas. 2 klasy max z jednej imo. Bez tub, mortarow ;]

a na pubie to najwyzej jeden squad z teamu ogarnia. Najwiekszy fun chyba mialem jak 4 graczy z innego klanu walczyla z nami o ten sam punkt.


_________________
.


Ostatnio edytowano 14 mar 2010, 00:52 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 00:38 
Cytuj  
No spróbuje coś z tym PB zrobić. Jedna osoba od Was pisała, że wszystko dorbze działa.. Mar1o chyba. Dlatego mnie to dziwi, bo raczej jest to niemozliwe, żeby u jednych działało dobrze, a u innych nie.. a na to wychodzi. Zobacze to pb.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 00:54 
Cytuj  
ja wlasnie wszedlem i grac nie moge, bo dla mnie gorzej niz bylo, a wiekszosc mi mowi ,ze jest lepiej, wtf. Slyszalem cos o rubber band w przypadku bf 1943 na konsole i ze to fixneli. Sprobuje jeszcze wszystko do domyslnych ustawien zmienic i na nowo ustawic i wywalic poki co PB.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 00:56 
Cytuj  
No ja właśnie wchodze po kilka razy dziennie i patrze, jak to wygląda, żebyście wiedzieli mniej więcej jak to działa u różnych osób, bo na opinii jednej czy dwóch osób nie do końca można się opierać. W sumie nie wiem czy jest lepiej, czy gorzej niż było, ale nadal nie za bardzo da się grać. Nie jest to w sumie problem tylko tego servera, więc możliwe, że faktycznie to PB jest winne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 01:02 
Cytuj  
przeczytalem ostatnio, ze pb robi screenshoty co powoduje mega laga. Z tym, ze ja nie widze by je robil nawet ;p nie no, to musi byc cos jeszcze, patrze na statystyki serwa to moze 30% mocy cala maszyna wykorzystuje.

nie mogli tego wydac za miesiac? ;/

a co do tego jak graja u nas na serwie, to caly czas widze squad grom u1wszy lub GROM+znajomi.

ps. chyba to cos u mnie bylo


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 06:42 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
gdyby lagowalo cos to piszcie koniecznie.


Ja teraz mam gorzej niż poprzednio , wlazłem na chwile ale jak sobaczyłem jak mój team używa "super teleport pack" to wylazłem :(

Na każdą klasę powinny być ograniczenia ilościowe imo , właśnie zagrałem valpariso gdzie drużyna atakująca na pierwszych M-comach miała 16 assaultów i wszyscy napierdalali z granatników , nawet nie wiedziałem kiedy ginę.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 08:49 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
przeczytalem ostatnio, ze pb robi screenshoty co powoduje mega laga.


No właśnie też gdzieś czytałem że może dodatkowo streamować je gdzieś? Może poszperaj w ustawieniach bo rzeczywiście możliwe że to od tego taki lag jest


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 10:48 
Cytuj  
i nie zdarzylem przed ludzmi nic zmienic, juz serwer full :P


_________________
.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 11:00 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
i nie zdarzylem przed ludzmi nic zmienic, juz serwer full :P


Widzę że PB jest ustawiony na off, a jest niestety dużo gorzej niż wczoraj. To chyba nie to jednak :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 11:01 
Cytuj  
no dzisiaj bylo jak dla mnie ciut lepiej niz wczoraj, ale lagi niestety sie zdarzaja.
co gorsze z mojego teamu tylko magpies chyba kumal o co chodzi w graniu w squadzie ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 11:12 
Cytuj  
ta niby off ale zrobilem to z live control w locie i nie widze by PB sie zastopowal, raczej by restart musial byc.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 11:26 
Cytuj  
szczerze to nie wiem co jest powodem takiego dzialania high.
na pierwszej mapie przez pare minut bylo ok, potem parenascie sekund laga i portowania ludzi, helikopterow.
po czym na kolejnych 3-4 mapach bylo juz ok - nie zauwazylem jakis wiekszych problemow.
btw. daj znac kiedy bedziesz gral, chce zobaczyc jak wyglada bf z ogarnietym squadem ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 11:31 
Cytuj  
no ja nie wiem co to ma byc.

sadze, ze to nastapi jak wiecej osob wbije okolo 25 lvl i odblokuja wszystko. Ale na publiku ciezko mowic o ogarnieciu. Roznica miedzy meczem a publikiem w cod4 byla ogromna. ;] Wczoraj widzialem Sigme od nas i kukielke (niedlugo do nas dolaczy) i Venoma (znajomy) w jednym squadzie, caly czas on top.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 11:34 
Cytuj  
ciezko? juz w 2 osoby mozna fajnie sie pobawic.
a 4 na pub'ie tez jest fun i ogarniecie. tylko trzeba chciec a nie latac na pale solo ;/

tzn. faktycznie to co sie dzieje zgadza sie z tym filmikiem, ktory ktos wklejal.
wiekszosc ludzi gra jak w cod'a - zabic, zabic. nie patrza na to co sie dzieje dookola, nie patrza komu pomoc, podrzucic ammo, apteczke.
nikt nie pomysli zeby wziac recon'a i zdjac enemy snajperow ze skal bo wala mortary non stop. itd. itp.
i publiki nie maja nic do rzeczy, co wiecej wieksza frajda z wygraniem mapy z random team'em niz 'ustawka' gdzie de facto liczy sie tylko pure skill :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 11:45 
Cytuj  
a grales taki mecz gdzie liczyl sie pure skill? emocje sa duzo wieksze ;]

Oczywiscie, ze tak, ale na randomow nie wplyniesz. A by cos wiecej zdzialac to raczej trzeba tych 2 ogarnietych squadow w teamie. No ja jak pisalem najbardziej podobala sie walka z przeciwnym squadem innego klanu. Ale po drodze i tak kazdy dostal od innych a to mortar, a to noobtuby, a to sniperzy. Przy takiej ilosci graczy odechciewa sie. Ale jak gramy z kims w squadzie to raczej zawsze jestesmy on top, na pewno nasz medyk ;] A to, ze niby z randomami gramy to niektorzy to znajomi po prostu. A jak trafiamy do przeciwnych teamow, to nei chcemy sztucznie zmieniac ilosci teamow, bo brak autobalansu :/


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 11:51 
Cytuj  
e on top jakos czesto nie jestescie, poza tym nie ujmujac tobie, czasami lepsze wrazenie z ogrania robia na mnie randomy jak aeiva, niz twoi kumple z grom'u ;p
imo nawet jeden zgrany squad jest w stanie ladnie namieszac o ile kuma baze :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 190  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.