mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 24  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 31 mar 2013, 18:28 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Jak bedzie wygladala sprawa z DLC? Jakies hardcory czy mozna z podstawki wszystko obadac? + jak jest z mikrotransakcjami? ...

T.


Pewno na początku obadasz wsio z podstawki, dlc'e przyjdą potem, ale do tego czasu zdąży ci się znudzić, więc luzik.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2013, 18:30 
Cytuj  
noasz napisał(a):
Templair napisał(a):
Jak bedzie wygladala sprawa z DLC? Jakies hardcory czy mozna z podstawki wszystko obadac? + jak jest z mikrotransakcjami? ...

T.


Pewno na początku obadasz wsio z podstawki, dlc'e przyjdą potem, ale do tego czasu zdąży ci się znudzić, więc luzik.


Skąd Ty możesz wiedzieć, co komu może się znudzić? Ja w TPP/FPS gram od początki istnienia tego gatunku do dziś. A to jeden z lepszych shooterów mmo (o ile w ogóle są jakieś inne, nie licząc FireFalla) z prawdziwego zdarzenia. Po drugie tam nie ma abonamentu, więc jak mu się już odn udzi, to będzie mógł bezstresowo wrócić do gry.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2013, 18:47 
Cytuj  
Thx Tobi za odpowiedzi. Gdzies wyczytalem, ze crossplay nie bedzie bo M$ sie nie zgadza. Nie wiem ile w tym prawdy. DLC to tez sliska sprawa (skoro nic o nim nie wiadomo tuz przed premiera) ...

EDIT: No i najwazniejsza sprawa. Jak wyglada optymalizacja? Gram na lapku ...

T.


_________________
Templair_@PSN


Ostatnio edytowano 31 mar 2013, 18:48 przez Templair, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 mar 2013, 18:47 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Gra będzie miała wpływ na to, co się będzie działo w serialu i odwrotnie. Dla przykładu, w serialu będzie coś, że gdzieś się coś tam wydarzyło i w grze trzeba to ogarnąć. Od graczy zależy, czy to ogarną czy nie. Kolejny odcinek będzie dostosowany do tego zdarzenia. Oczywiście w większości będą to poboczne wydarzenia. To tak w skrócie, nie chce mi się bardziej rozpisywać.

No, tu chyba trochę popuściłeś wodze fantazji ;). Tak naprawdę nigdzie nie napisali w jaki sposób gra będzie wiązać się z serialem. Pierwszy sezon jest już nakręcony, każdy odcinek wyświetlany będzie co tydzień, nie wiem w jaki sposób gracze mieliby mieć jakiś wpływ na to co się wydarzy w serialu ;).
Poza tym żeby uniknąć takich problemów gra i serial mają miejsce w różnych rejonach US: serial rozgrywa się w St. Louis, gra ma miejsce w rejonie zatoki San Francisco.
Jedyne co wiadomo, to, że główne postacie z filmu mogą epizodycznie pojawić się w grze (np. w intrze są).

Co do DLC, to narazie wiadomo o nich tyle, co napisali w krótkim opisie w sklepach internetowych, czyli: "ogromna ilość contentu w tym nowe obce rasy do wyboru, nowe bronie, pojazdy, misje i bagrody".


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2013, 18:51 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Thx Tobi za odpowiedzi. Gdzies wyczytalem, ze crossplay nie bedzie bo M$ sie nie zgadza. Nie wiem ile w tym prawdy. DLC to tez sliska sprawa (skoro nic o nim nie wiadomo tuz przed premiera) ...

EDIT: No i najwazniejsza sprawa. Jak wyglada optymalizacja? Gram na lapku ...

T.


Optymalizacja? No na pewno o wiele lepsza niż ta w FireFallu.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2013, 18:54 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Gra będzie miała wpływ na to, co się będzie działo w serialu i odwrotnie. Dla przykładu, w serialu będzie coś, że gdzieś się coś tam wydarzyło i w grze trzeba to ogarnąć. Od graczy zależy, czy to ogarną czy nie. Kolejny odcinek będzie dostosowany do tego zdarzenia. Oczywiście w większości będą to poboczne wydarzenia. To tak w skrócie, nie chce mi się bardziej rozpisywać.

No, tu chyba trochę popuściłeś wodze fantazji ;). Tak naprawdę nigdzie nie napisali w jaki sposób gra będzie wiązać się z serialem. Pierwszy sezon jest już nakręcony, każdy odcinek wyświetlany będzie co tydzień, nie wiem w jaki sposób gracze mieliby mieć jakiś wpływ na to co się wydarzy w serialu ;).
Poza tym żeby uniknąć takich problemów gra i serial mają miejsce w różnych rejonach US: serial rozgrywa się w St. Louis, gra ma miejsce w rejonie zatoki San Francisco.
Jedyne co wiadomo, to, że główne postacie z filmu mogą epizodycznie pojawić się w grze (np. w intrze są).


Gdzieś to było omawiane z developerami a nie moje wodze fantazji :) (wtedy to dopiero by się działo :P. To, że jest nagrany o niczym nie świadczy. Właśnie już pierwsze 2 tygodnie z gry będą miały wpływ na film (stąd premiera gry 2 kwietnia, serialu 15 kwietnia). Nikt nie powiedział, że to będą jakieś wielkie wydarzenia. Ważne, że będą i jest to coś nowego.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ


Ostatnio edytowano 31 mar 2013, 18:56 przez TobiAlex, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 mar 2013, 18:55 
Cytuj  
Templair napisał(a):
EDIT: No i najwazniejsza sprawa. Jak wyglada optymalizacja? Gram na lapku ...

T.

Też gram na lapku, chociaż takim raczej mocniejszym. Gra wygląda łądnie i chodzi bardzo płynnie, narzekać nie mogłem. O optymalizację to martwić się nie trzeba. Szkoda, że sam nie spróbowałeś, w zeszłym tygodniu można było sobie spokojnie pograć i wypróbować.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2013, 19:00 
Cytuj  
W zeszlym tygodniu w ogole mnie ta gra nie interesowala. Wiedzialem, ze jest beta ale zlalem jakos ;). Im blizej premiery tym bardziej chce mi sie grac. Tez mam "gamingowego" lapka. W PS2 gralem bez problemow ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 mar 2013, 19:28 
Cytuj  
To Defiance przy ładniejszej grafice powinno chodzić lepiej niż PS2 ;).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2013, 12:03 
Cytuj  
Jak beda jakies buddy keys czy triale to dajcie znac.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2013, 13:38 
Cytuj  
To kiedy F2P?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2013, 14:11 
Cytuj  
Nie sadze, żeby gra B2P mogła zostać F2P. Jeszcze nie słyszałem w historii o takim przypadku. I szczerze wątpię, żeby teraz tak mogło się stać.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2013, 14:19 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Nie sadze, żeby gra B2P mogła zostać F2P. Jeszcze nie słyszałem w historii o takim przypadku. I szczerze wątpię, żeby teraz tak mogło się stać.

No jak na razie są 4 MMO B2P - "TSW", "GW", "GW2" i "Defiance".

Wystarczy pozwolić ludziom na darmowe granie bez konieczności kupowania pudełka, tym którzy kupią pudełko dać jakieś bonusy. Wcale bym się nie zdziwił gdyby tak właśnie się stało w tym przypadku. Sukcesu wielkiego nie będzie.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2013, 15:14 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Sukcesu wielkiego nie będzie.


Wszystko zależy od tego jak Trion będzie się grą opiekował a sądząc po Rifcie, nie ma się czego obawiać.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2013, 16:31 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
wodny napisał(a):
Sukcesu wielkiego nie będzie.


Wszystko zależy od tego jak Trion będzie się grą opiekował a sądząc po Rifcie, nie ma się czego obawiać.

No "RIFT" wielkim sukcesem jeżeli chodzi o popularność nie jest. Jakoś te tony contentu nie przyciągają wielu graczy.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2013, 16:42 
Cytuj  
Defiance jest po prostu słabe. Shooter z tego jest w najlepszym przypadku sredni. Grafika niezachwyca (mowcie co chcecie w shooterze grafika zaraz po tym jak sie strzela to imo jedna z wazniejszych rzeczy, zwlaszcza jesli reszta jest medicore).

To co w tej grze powinno przyciagac czyli strzelanie wymagajce skila szybko sie nudzi, bo strzelanie ani szczegolnego skila nie wymaga ani nie czucroznic pomiedzy tym czy sie strzela z shootguna czy z karabinu..

Jakby było za darmo to moze bym nawet sciagnal. Za pol roku. Moze.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2013, 17:25 
Cytuj  
iniside to wrzóć sobie SweetFX, do tego przeczytaj sobie:

http://forums.defiance.com/showthread.p ... n-Defiance

I masz porządną grafikę, która notabene, nie jest wcale taka zła także w "standardowej" formie. I nie zapominajmy, że to mmo. Co z tego, że będzie super grafika, gdzie na średniej klasy sprzęcie nie da się grać (vide PlanetSide 2). Gra jest też dobrze zoptymalizowana. No, i wiesz, ja płakać nie będę, że nie będziesz w to grał. Napisałeś to tak jakbyś był jakimś guru czy innym autorytetem związany z grami mmo, ale tak nie jest... więc mnie to rybka :) A i tak jest to lepsze od FireFala, które ponoć jest darmowe... tia, wszędzie gdzie nie zerknę, to wszystko trzeba kupować za prawdziwą kasę


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2013, 17:42 
Cytuj  
Nie jesteś bogiem, wrzóć to sobie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2013, 17:43 
Cytuj  
Nie rozsmieszaj mnie. Troche post processu nie zmieni faktu ze Defiance jest paskudny.

Firefall jest lepszy to tak na marginesie. Tez mi sie czesc rzeczy w nim nie podoba, ale tam jak jebne ta bronia Assaulta to czuć power.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2013, 17:56 
Cytuj  
Firefall jest "suabe" :<. Wczoraj zaciagnalem sobie patcha w nadziei, ze cos dodali ciekawego i wytrzymalem tutorial + jakies 2h. Moze pozniej sie otwiera bardziej ale ilez mozna jebac mlotkiem w poszukiwaniu resources + przy duzej zadymie chodzi gorzej niz PS2 oO ...

T.


_________________
Templair_@PSN

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 24  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.