mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 ... 190  Następna strona

Kupujesz BF:BC2?
Tak, na PC 48%  48%  [ 95 ]
Tak, na PS3 6%  6%  [ 12 ]
Tak, na Xboxa 7%  7%  [ 13 ]
Nie 39%  39%  [ 78 ]
Liczba głosów : 198
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 20:53 
Cytuj  
W sumie to z 2h grałem i działało ładnie, tylko przez jakieś 2-3 min miałem lagi, ale nie tylko ja.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 20:57 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Na hardmodzie kazda snajperka co trzeba przeladowac po strzale oneshotuje. Jest to wkurwiajace, no ale dostac w noge z takiego M95 to pewnie noga byla by urwana po same kule.


Ale ja o normal pisze , wlasnie znow wyprobowalem i dziala.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 21:11 
Cytuj  
a jak mi sie teraz fajnie gralo - sensowny team, to oczywiscie lagi w pizdu.
zginalem 4 razy od portujacych kolesi ;/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 21:30 
Cytuj  
W końcu zaczynam ogarniać i mieć ratio na plusie. Oczywiście najwięcej killi mam z... noża :wink:
Ludzie mają po 17-20 ranki a jacy z nich debile - w zwarciu przeładowują giwere zamiast podbiec dwa kroki i ciachać knifem.

Engi i medyk są imba ;F

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 21:31 
Cytuj  
Kumpel ma ciekawy problem, co jakiś czas przy odpalaniu gry mu wyskakuje blue screen --> reset kompa i przy włączaniu ponownym error o uszkodzonych plikach gry -> reinstal gry --> działa ---> potem przy ponownym włączaniu gry to samo. Czytałem trochę o tym z googli to dużo osób tak ma i nie ma chyba na to lekarstwa?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 21:44 
Cytuj  
roball napisał(a):
Zestrzelenie kolesia reconem, rushujacego na ciebie na quadzie - priceless.


TA a potem rozpedzony quad cie rozjeżdża bez goscia ; d


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 21:45 
Cytuj  
A tam nie prawda :D Ja ostatnio miałem identyczną sytuacje, tyle, że na quadzie było 2 gości. Oboje padli od jednej kulki i quad dosłownie minął mnie o centymetry :D Ja osobiście wole ubijanie pilotów apacha :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 21:48 
Cytuj  
Bron medyka jest rzeczywiscie imba.
Ja tu noobek z m24 probuje zdjac jednegi, kogo ledwo widze z 12x scopem, nie trafiam. Medyk patrzy w moja strone, 2-3 naboje i padlem - gg

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 21:58 
Cytuj  
Wlasnie wrocilem po weekendzie za miastem do domu i okazalo sie ze gift ze steam'a ktory kupilem u typa na allegro byl lewy. Mam zbanowane konto steam :O

Narazie probuje sie skontaktowac z typem i ze steamem.

To on: http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=12453975

Przypuszczajac ze pewnie steam mi nie odblokuje konta a typ odda/nie odda kasy.

Gdzie mozna pewnie i najtaniej kupic kolejny kluczyk? Czy moje konto w grze tez moglo dostac bana?: p


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 21:59 
Cytuj  
polecam D2D


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 22:32 
Cytuj  
sprzedawanie giftow na steamie jest przeciwko regulaminowi z tego co pamietam. jak typ wysylal mase giftow na lewo i prawo to nie dziwie sie,ze go namierzyli :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 22:51 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
sprzedawanie giftow na steamie jest przeciwko regulaminowi z tego co pamietam. jak typ wysylal mase giftow na lewo i prawo to nie dziwie sie,ze go namierzyli :P


Chyba nie jest raczej. Cos tam napisali ze gift cofniety bo problemy z platnosciami. Czyli koles zaplacil paypallem i wycofal potem zaplate albo kradzionej karty kredytowej uzyl itd itp. Ciekawe co mi odpisze; ]


_________________
Obrazek

**

Posty: 216
Dołączył(a): 17.12.2009
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 23:23 
Cytuj  
Nie ma bata, żeby ktoś sprzedawał gry na steam poniżej kosztów zakupu, takie wałki śmierdzą na odległość. :D

Btw te klucze z ea store na allegro są bezpieczne, czy takie same prawdopodobieństwo wała jak z giftami steam ?


_________________
eve@Martilius 20.01.2010

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 23:35 
Cytuj  
roball napisał(a):
Zestrzelenie kolesia reconem, rushujacego na ciebie na quadzie - priceless.


Polecam jednak assulta i granatnik na to, quad przelatujący ci nad głową z parą wirujących ciał po strzale granatem pod przednie koła jest zdecydowanie bardziej widowiskowy.

BTW raz zdarzyło mi się przebiec pod rozpędzonym humvee który wyjebał na minach w powietrze. Przez następne 5min siedziałem wgapiony w monitor z mordą roześmianą jak idiota :lol:


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 23:42 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Polecam jednak assulta i granatnik na to, quad przelatujący ci nad głową z parą wirujących ciał po strzale granatem pod przednie koła jest zdecydowanie bardziej widowiskowy.


Ale imo nie daje tyle radochy ile kill ze snipy ;p

**

Posty: 214
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 23:56 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
Kumpel ma ciekawy problem, co jakiś czas przy odpalaniu gry mu wyskakuje blue screen --> reset kompa i przy włączaniu ponownym error o uszkodzonych plikach gry -> reinstal gry --> działa ---> potem przy ponownym włączaniu gry to samo. Czytałem trochę o tym z googli to dużo osób tak ma i nie ma chyba na to lekarstwa?


jak na złośc dzisiaj zaczalem miec crashe do pulpitu i BDS...masakra, chaialem juz system postawic i gre instalowac. Te crashe zaczalem miec wczoraj jak chcialem troszke podkrecic procka :F
Posluchalem jednak rady Bloodleaf'a czyli wrocilem do optymalnych utawien w BIOSie i gre uruchomilem jako admin. Bylo ok :) no ok jak ok, gra sie nie wyjebala, ale ja znowu gralem jak ostatnia picza :D
Ogolnie widze ze z ta gra jest jak z choragiewka na wietrze ehh


_________________
Obrazek

"Człowiek to jest zwierz
Gorszy od Hieny jest
Bo zabijanie jest dla niego piękne!..."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 15 mar 2010, 00:23 
Cytuj  
Robo napisał(a):
Goatus napisał(a):
Polecam jednak assulta i granatnik na to, quad przelatujący ci nad głową z parą wirujących ciał po strzale granatem pod przednie koła jest zdecydowanie bardziej widowiskowy.


Ale imo nie daje tyle radochy ile kill ze snipy ;p


fruwający hummer po wjeździe na mine tez jest w pompkę imo;D


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 mar 2010, 00:33 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Wlasnie wrocilem po weekendzie za miastem do domu i okazalo sie ze gift ze steam'a ktory kupilem u typa na allegro byl lewy. Mam zbanowane konto steam :O

Narazie probuje sie skontaktowac z typem i ze steamem.

To on: http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=12453975

Przypuszczajac ze pewnie steam mi nie odblokuje konta a typ odda/nie odda kasy.

Gdzie mozna pewnie i najtaniej kupic kolejny kluczyk? Czy moje konto w grze tez moglo dostac bana?: p

Konto na steamie ci odblokuja jesli masz tam jakies inne gry, BF'a oczywiscie usuna ;] co do konta w BF'ie to nie sadze, chodz z drugiej strony... o ile dobrze pamietam w bf2 bylo tak ze klucz byl przypisany do danej "instalacji", a nie do konta w grze - wiec pewnie na nowym kluczu sie zalogujesz. No chyba ze klucz jest przypisywany do konta, wtedy dupa.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2010, 01:58 
Cytuj  
Martilius napisał(a):
Nie ma bata, żeby ktoś sprzedawał gry na steam poniżej kosztów zakupu, takie wałki śmierdzą na odległość. :D

Btw te klucze z ea store na allegro są bezpieczne, czy takie same prawdopodobieństwo wała jak z giftami steam ?


No tez tak sadzilem dlatego pytalem typa skad te klucze i stwierdzil ze jako admin jakiejstam www o grach dostal kilkanascie od Steam'a. Do tego konto allegro calkiem ok wiec pomyslalem "no chyba koles nie poleci w ch**" przez allegro. Scam z giftami robia anonimowi ludzie sprzedajac je po forach a nie przez ebay podajac swoj adres zamieszkania:D

Ravushimo, milo slyszec ze mi konto steam odblokuja. Licze na to ze moj Shibosu ciagle na mnie czeka na koncie EA;p A na typa z allegro w najgorszym dla mnie przypadku czeka soczysty komentarz:p


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2010, 02:12 
Cytuj  
zagralem dzis meczyk, zakonczony remisem (CQ). Troche na bezsensownych zasadach, bo nie udalo mi sie przkonac by grac bez granatnikow :/ Ale wrazenia calkiem spoko.

roball napisał(a):
Gram sobie z Aeiva i Eramasem, pisze 'spawn na mnie bo mam zajebisty snipe spot' i kick z serwera. HIGHALNDER WYJEBCIE TO. Ja pierdole. Kurwa.

Edit: teraz w ogole nie moge sie polaczyc na serwer, ban?

lol.

sorry ale nei chce robic z serwa "kurwa ppl". Po drugie jak to odlacze to nie mam juz zadnej kontroli. Nie da sie tego osobno wylaczyc.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 ... 190  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.