mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 20:05 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
poza tym to jakies pierdolenie z tymi fpsami i sringiem tiringiem. gralem na x360 i bylo git.


x360 - screen tearing i lepsze FPS

ps3 - brak screen tearingu i gorsze FPS


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 20:12 
Cytuj  
nie wiem Razoth jak ci jasniej napisac :)
troche pogralem na x360 i naprawde nie widze powodow do narzekania.
moze dlatego, ze skupialem sie na grze, klimacie, napierdalaniu, zwiedzaniu, a nie czepianiu sie jakis pierdol.

anyway, postaram sie troche pograc od piatku i opisac wrazenia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 20:20 
Cytuj  
Ale oprócz ciebie są na pewno jeszcze zainteresowane osoby, które mogą mieć powody do narzekania. Dlatego wyjaśniłem kwestie różnic w performance gry na last geny.

Obie mają swoje wady.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 20:21 
Cytuj  
masz racje.

ide grac :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2014, 09:56 
Cytuj  
Ja sobie spokojnie czekam na PC. Moje ziomki też. Wolę ładną grafę i solidny FPS, niż pikselozę i tekstury sprzed wieku. Nie śpieszy mi się.
Dodatkowo PC jeszcze pewnie coś dostanie, albo chociaż będzie popaczowany.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2014, 09:58 
Cytuj  
http://www.neogaf.com/forum/showpost.ph ... count=2401

Brak słów. Wiedziałem, że jest źle, ale to mnie zabiło.

Jak wersja na PC też będzie tak wyglądać, to gg From.


No i tutaj ładnie zestawiony downgrade w formie filmiku:

https://www.youtube.com/watch?v=jhckus8ktgE


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 12 mar 2014, 09:59 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2014, 09:59 
Cytuj  
stobek: dodatkowo to pc dostanie, tysiace cziterkow :)

poza tym tak naprawde, nie wiem co to za problem, ze ds2 nie bedzie zajebiscie wygladal.
dla mnie wazniejsze jest to, ze skupili sie na tym co wazne w tej grze.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2014, 10:04 
Cytuj  
Jeśli na PC też tak popłyną z oświetleniem/teksturami to serio, ściągam i wypinam dupę na FS albo czekam aż pctowcy naprawią grafikę jak w pierwszym DS. Kurwa, o co chodzi z tym dowgradem? Najpierw watch dogs a teraz to? WTF :/


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2014, 10:06 
Cytuj  
Marketingowy bullshit, który serwują coraz częściej. Jak ktoś chce mnie zrobić w chuja to nie kupuję.

@Mendol Gra jest steamworks, więc robisz screen i gość wyłapuje bana. Poza tym to nie gra dla przeciętnego zjeba, więc może nie przyciągnie ich tylu. Hype do premiery pc pewnie minie już.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2014, 10:08 
Cytuj  
Mendol napisał(a):

poza tym tak naprawde, nie wiem co to za problem, ze ds2 nie bedzie zajebiscie wygladal.
dla mnie wazniejsze jest to, ze skupili sie na tym co wazne w tej grze.


Problem polega nie na tym, że nie będzie wyglądał zajebiście ale na tym, że nie będzie wyglądał i działał tak jak obiecywali.

Obiecywano dynamiczne oświetlenie (co tworzy kolosalną różnicę w klimacie gry, który dla mnie stanowi jeden z kluczowych elementów poprzedniczki) i nową mechanikę opartą o pochodnię (która stała się praktycznie bezużyteczna, bo po wycięciu oświetlenia wszystko widać tak czy siak, nie ma bardzo ciemnych miejsc w grze).


Więc ten downgrade to nie tylko kwestia czysto estetyczna, ale mająca również BEZPOŚREDNIE przełożenie na gameplay. Gracze na Neogafie opisują pewne lokacje i jak kolosalną różnicę stanowiłoby wdrożenie do nich dynamicznego oświetlenia i konieczności wykorzystania pochodni by cokolwiek widzieć:

http://www.neogaf.com/forum/showpost.ph ... count=2133


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 12 mar 2014, 10:14 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2014, 10:09 
Cytuj  
ta gra moglaby wygladac jak castlevania z NES a i tak bylaby zajebista


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2014, 10:15 
Cytuj  
na filmiku wersja na pc nie wyglada zle, wiec nie wiem na co narzekacie.

tor: juz w jedynce na pc ludzie narzekali na cziterow. screen'a mozesz zrobic - pytanie tylko co na nim bedzie.

ja specjalnie sciagnalem wersje na x360 zeby samemu sprawdzic czy warto kupowac.
spodobalo mi sie, wciagnelo jak chuj, kupilem na ps3 i jestem happy. jutro sciagam, w piatek gram - akurat zdaze sie troche pobawic do premiery teso.
na x360 gra nie jest ladna, jesli stanie sie w miejscu i zacznie przygladac, ale grajac w nocy, skaczac, walczac zupelnie nie odczulem braku zajebistej grafiki.
fakt, pogralem tylko paredziesiat minut, kilkoma postaciami (zeby nie psuc sobie zabawy) wiec nie widzialem wszystkiego.
ALE doceniam rowniez fakt, ze nie poszli na latwizne (o jak wkurwia skrocony pasek zycia po smierci) i nie zrobili gry dla 'kazdego'.
ludzie wspieraja zdecydowanie wiekszy shity na kickstarterze, a tutaj narzekaja jak pojebani.
jak tu zyc.

razoth: skoro neogaf to dla ciebie wyrocznia, to raczej nic sie na to nie poradzi. ten element moze zjebali, ale dla mnie nie ma to zadnego znaczenia.
nikt nie zrobil i nie zrobi gry idealnej, pewnie polecieli troche na kase/nie chcialo im sie/wiedzieli, ze ludzie kupia i zrobili na odpierdol sie.
moze wyjdzie patch na pc, moze w kolejnej czesci bardziej sie postaraja - chuj wie.
ja wiem, ze jak znowu zobacze napis 'you have been invaded' to sie raczki beda pocily.

troche wam wspolczuje, bo zamiast skupic sie na tym, co jest zajebiste w tej grze, sprawdzic samemu a potem sie czepiac, zaczynacie jakies dyskusje, jak to jest znowu chujowo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2014, 10:25 
Cytuj  
Mendol ale to, że TY jesteś stary dziadek i masz wyjebane na niektóre aspekty to nie znaczy, że reszta ludu łyka kit jak prostytutka bierze cumshota na twarz za 50zł. Mamy kurwa 2014 rok a nie 2008.

Pokazują pierdyliard filmików na ps3 jaka to grafika jest zajebista, chwalą się wszędzie pochodnią i tym jak zmienia ona rozgrywkę i potem znowu pokazują milion filmików a potem się okazuje, że jednak gra wygląda gorzej jak pierwsze gry na ps3. Sorry, ale to kurwa oszustwo. Na PC zjebali, gracze sobie sami poprawili to i owo i gra wyglądała przyzwoicie. Mają nowy engine którym się chwalą a tutaj nagle okazuje się, że gra wygląda jak kupa i do tego ma niestabilny framerate (ludzie płaczą na spadki fps do 15-20).

Jeśli w wersji na PC pokażą to samo to cóż, mam ich w dupie - wolę kupić diabolo/titanfalla i pograć w TESO które kupiłem. Tam downgrejdu na PC na pewno nie będzie ;).

W sumie nie mam ps3 więc downgrade na PS3 mnie powinien ostro jebać ale w sumie żal mi ludzi, których oszukano w ten durny sposób. To samo zrobiono z WatchDogs.

Jedyna nadzieja w tym, że wersja PC będzie wygląda chociaż w 90% jak na filmikach sprzed premiery.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2014, 10:26 
Cytuj  
Mendol napisał(a):

razoth: ...


Dla ciebie nie ma znaczenia, a dla mnie ma.

Bardzo szanuję swoje pieniądze i nie lubię, jak robi się mnie w chuja (a raczej próbuje) obiecując jedno a dając drugie. Jeżeli wersja na PC będzie wykastrowana w takim samym stopniu, to poczekam sobie na solidną obniżkę i wtedy kupię. Akurat pewnie powychodzi sporo modów i grafikę trochę podbiją (ale nie oszukujmy się, dynamiczne oświetlenie to nie jest chyba coś, co można załatwić modami, ale mogę się mylić).

A Neogaf to akurat świetne miejsce gdzie można pogadać na "trudne" tematy i zasięgnąć nieskurwionej opinii na temat gry. Coś jest dobre, to piszą, że dobre, coś im nie pasuje to piszą, że im nie pasuje. Często zaglądają tutaj również sami twórcy.

zaboleq napisał(a):

Pokazują pierdyliard filmików na ps3 jaka to grafika jest zajebista, chwalą się wszędzie pochodnią i tym jak zmienia ona rozgrywkę i potem znowu pokazują milion filmików a potem się okazuje, że jednak gra wygląda gorzej jak pierwsze gry na ps3. Sorry, ale to kurwa oszustwo. Na PC zjebali, gracze sobie sami poprawili to i owo i gra wyglądała przyzwoicie. Mają nowy engine którym się chwalą a tutaj nagle okazuje się, że gra wygląda jak kupa i do tego ma niestabilny framerate (ludzie płaczą na spadki fps do 15-20).


+1


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2014, 10:35 
Cytuj  
wyobraz sobie, ze tez szanuje swoje pieniadze.
ale wcale nie uwazam, ze zrobili mnie w chuja, bo w zadnego ds'a nie gralem dla grafy, nie ogladalem filmikow sliniac sie do oswietlenia.
faktycznie, gdybym sluchal tak uwaznie, jak ty, liczyl na to co obiecywali, popatrzyl teraz na to co dali to czulbym sie oszukany.
ale jak na razie, nie moge sie doczekac piatku i nawet beta teso mnie nie pociaga w tej chwili :)
dla mnie jest to zajebista gra, warta moich pieniedzy.

watch dogs zupelnie mnie nie przekonuje wiec mam w pizdzie to, jak bedzie wygladac.

co wiecej, uwazam, ze skoro gra sama w sobie sie komus podoba, to powinien ja kupic - a nie ukrasc i pierdolic o tym na forum.
czujesz sie oszukany? nie graj, olej temat, graj w cos innego.
proste :)

zabolek: nie jestem ani dziadem, tym bardziej starym, ale co najwazniejsze, nie jestem zlodziejem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2014, 10:39 
Cytuj  
cumshot za 50 dych na twarz o.O


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2014, 10:42 
Cytuj  
Ale ja to doskonale rozumiem, że wisi ci zmiana oświetlenia / mechanik w grze.

To ty masz problem ze zrozumieniem, że innym (w tym mnie) może nie wisieć i to właśnie do nich kierowane są moje posty. Jeżeli kogoś kastracja graficzna nie obchodzi - tym lepiej dla niego (i dla Namco) ale inni mogą poczuć się oszukani, bo materiały promocyjne na temat tej gry pokazywały zupełnie co innego niż produkt ostateczny. To jest oszustwo. Co innego pokazywać podkolorowane screeny / trailery a co innego przedstawiać konkretny gameplay i rozpływać się w nim nad rozwiązaniami, których w ostatecznym produkcie nie ma.

A z tą kradzieżą to nie wiem do kogo, ale chyba nie do mnie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 12 mar 2014, 10:43 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2014, 10:42 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
cumshot za 50 dych na twarz o.O


No właśnie tej, gdzie?

On topic: dlatego nie kupuję już gier na konsole, mam wyjebane na PS4 a sporadycznie wezmę coś na PC co mnie po prostu zainteresuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2014, 10:45 
Cytuj  
To o złodziejstwie to chyba do zabolka, ostatnio Thief go rozczarował, więc grał w pirata. Mendol: każdy (oprócz zabolka) to kupi, ale nie musi nam się podobać taka polityka. To pokazuje, że coraz więcej firm traktuje graczy jak debili, wciskając im marketing a potem wyrób czekoladopodbny.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2014, 10:47 
Cytuj  
Przecież tak jest prawie wszędzie, żeby daleko nie szukać: BF4 i spierdolony netcode.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.