mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 17:25 
Cytuj  
dirt na konsoli + pad z ps3 + tv > pc
zreszta kazde 'wyscigi' sa lepsze na konsoli niz na pc.

Keii dla mnie uncharted2 bylo w sam raz. bylo pare wkurzajacych momentow ale caloksztalt robi naprawe dobre wrazenie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 17:45 
Cytuj  
mendolu ja się czepiam tylko grafy, owszem fajnie pograć na pleju (np AC2 to na ps3 zakupiłem, nie na PC), ale grafa to już inna epoka, więc pls nie wyjeżdżaj z kierownicami/tv, które tak poza tym też świetnie działają z PC.

Ash, no fakt, i daje to radę przy 720p?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 17:54 
Cytuj  
gdyby software'owy FSAA dawal rade, to w grach typu AC2 nie mielibysmy zebow na kazdej krawedzi.

w zadnej grze z dobra grafika na ps3 nie widzialem anti-aliasingu, bo software'owy AA jest za ciezki, a sprzetowego nie ma.

na xboxie podobno jest, ale nie przypatrywalem sie, a swojego XBoxa nie mam zeby sprawdzic.


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 18:39 
Cytuj  
inna epoka? pokaz mi gre na pc, ktora wyglada jak mgs albo uncharted2 w tej chwili. to pogadamy dalej :)

na pc i konsolach gram juz nie pamietam odkad. i o ile faktycznie parenascie lat temu przepasc byla wieksza to jednak mimo wszystko jak dla mnie istnieje nadal. a jakos nie jestem zwolennikiem kupowania 40' monitora do pc zeby sie nacieszyc dirt'em czy mass effectem. nie wspominajac o 'grafice', za ktora w pc musialbym zaplacic tyle, ze starczyloby mi na zakup wii, x360 i ps3.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 18:43 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
inna epoka? pokaz mi gre na pc, ktora wyglada jak mgs albo uncharted2 w tej chwili. to pogadamy dalej :)


jedna? crysis.

wiecej niz jedna? tu juz bedzie problem ;]


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 19:03 
Cytuj  
Cytuj:
inna epoka? pokaz mi gre na pc, ktora wyglada jak mgs albo uncharted2 w tej chwili. to pogadamy dalej


Gadasz jakbyś nie wiedział dlaczego jest tak a nie inaczej.

Gdyby MGS albo Uncharted były robione także na pcty, to zaręczam Ci że wersja pctowa byłaby lepsza pod względem grafiki ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 19:15 
Cytuj  
może Dana, ale nie były robione.
Graficznie OK - nie ma co dyskutować, większe rozdzielczości etc. wygrywa PC.
Ale fun z grania jest większy na konsoli. Ja się przyznam, że dla mnie osobiście kupno konsoli = powrót do młodości. Na PCcie od kilku lat grałem tylko i wyłącznie w mmorpgi, reszta gier szybciej wylatywała z dysku niż trwał proces instalacji.
Co lepsze nadal nie chce mi się grać na PCcie mimo tej lepszej grafiki - zainstalowałem Borderlands - doszedłem do 2-3lvl i grę skasowałem. Kupiłem na PS3 i w Borderlands mam platynkę (przegrałem w to jakieś ~30 godzin).

Ash - jest antyaliasing, chociaż nie jest on pełny, nie wygląda tak ładnie jak na PCcie, ale w niektórych grach zęby nie rażą w oczy a krawędzie są pociągnięte jakimś blurem. U kolegi akurat widziałem jakąś popierdułkę na X360 - jakaś panda_coś_tam - zęby widać było z kilometra. Więc wydaje mi się, że akurat z antyaliasingiem obie konsole stoją podobnie czyli chujowo, bo na pewno nie była to wymagająca gra ;) Druga rzecz - własnie shift na X360 - zęby 2x większe niż na PS3. Podejrzewam, że żadna konsola nie ma sprzętowego AA, X360 łatwiej się programuje więc pewnie czasami coś tam grzebną softwarowo i tyle. Inna sprawa, że coraz lepiej sobie radzą z PS3, toteż sporo nowych gier nie odstaje a nawet wygrywa z X360.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 19:22 
Cytuj  
Problem PCta jest taki, że niby ta sama gra a miodności jakby mniej :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 19:30 
Cytuj  
Cytuj:
Ale fun z grania jest większy na konsoli.


Przyznam Ci rację jeżeli znajdziesz mi konsolowy odpowiednik Il2 Sturmovik w którego gram na PCcie od 6 lat.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 19:35 
Cytuj  
w ten jeden tytuł graj na PC - pozwalam, w całą resztę na konsoli ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 19:37 
Cytuj  
W resztę ? Na palcach jednej ręki wyliczyłbym w jakie gry z PS3 zagrałbym z miłą chęcią.

W 2 już gram bo mam aktualnie konsolę "na chacie".

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 19:50 
Cytuj  
Dana ale nie ma sensu nawzajem się przekonywać. Mi granie na konsoli po prostu sprawia frajdę i tyle, przeżywam takie drugie dzieciństwo ;)
Granie na PC-cie oprócz mmo mnie w ogóle nie bawi i raczej nikt tego nei zmieni.
Niech każdy gra w to co lubi i na czym lubi - ja tylko wyrażam swoje zdanie.

btw. z ostatnich newsów - kolejny exclusive dostał datę wydania - ale tylko w US:
http://news.vgchartz.com/news.php?id=6295
Last Rebellion - Q1 2010 - czyli Sony do lipca ma już przygotowane jakieś 10 exów.

Te Last Rebellion to bardziej jak Knight White Chronicles/FFXIII czy raczej taki syf jak Cross Edge? Bo z filmiki trudno ocenić, a może ktoś się interesował.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 19:59 
Cytuj  
Cytuj:
Mi granie na konsoli po prostu sprawia frajdę i tyle


No widzisz jak lepiej to wygląda od "ale fun z grania jest lepszy na konsoli".

I tutaj się z tobą zgadzam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 20:02 
Cytuj  
dana pc ma splinter cella i jakos nie powala strasznie.

gdyby. gdyby mmo byly robione na konsole to pc bylby zbedny.

wersja pecetowa lepsza? jak na razie to mysle ze bylibysmy w stanie wyliczyc tyle samo zjebanych gier na pc jak i na konsolach (biorac pod uwage gre, ktora wyszla na wszystkie platformy).

mgs byl na pc i co? i gowno :)
nie pieprz wiec bo tutaj jakos nie widze mozliwosci zeby sie z toba zgodzic.

chociaz moze ktos zrobilby taka gre na pc (crysis, stalker?) ale wymagania tych gier, zeby pograc w faktycznie zajebistej jakosci z reguly dosc znacznie przekraczaja koszty jakiejkolwiek konsoli.
a jak grasz na srednim sprzecie to grafika juz jakos nie powala.

poza tym powoli oprocz mmo na konsolach mamy wiekszosc gier z pc.
w druga strone jakos nie bardzo i nawet super tekstury nie wygrywaja w tej chwili :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 20:10 
Cytuj  
Cytuj:
mgs byl na pc i co? i gowno


Jak to co ? Graficznie był znacznie lepszy. Obydwa nawet.

Cytuj:
wersja pecetowa lepsza?


Pod względem graficznym.

Porównaj sobie jakieś ostatnie multiplatformy. Nie wiem, RE5 i Batman.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 20:17 
Cytuj  
mendol zapomniales ze dla wiekszosci polakow to PC "wygrywa" bo ma piraty direct2drive , a na konsole to trzeba sie "szarpnac" na nosnik i jeszcze miec elementarna wiedze na temat wypalania plyt DL :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 20:19 
Cytuj  
graficznie lepszy? to chyba w rozne mgsy gralismy.

no gralem w re5 na pc i na x360.
i slepy raczej nie jestem ale roznicy nie zauwazylem.


alda ja rozumiem, ze KTOS moze widzi roznice w tym jak zalamuje sie cien padajacy z latarni na scianie.
ale ja jakos jak gram to dosc rzadko mam szanse stac i podziwiac.
bo po pierwsze z reguly jest jakas 'akcja', a po drugie widzialem juz tyle gier, ze teraz wszystkie wygladaja tak samo :)
a to, ktora mi bardziej odpowiada to juz dosc czesto kwestia 'sterowania'.
poza tym juz wyroslem z kupowania najnowszych cpu i kart graficznych po to zeby pograc w cos 4h i jebnac w kat :)
a do dfo wystarcza mi to co mam. w reszte fajnych gier moge pograc na konsolach.


Ostatnio edytowano 22 gru 2009, 20:21 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 20:19 
Cytuj  
RE5 na PC to porażka, bo nie ma split-screen coopa :<


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 20:21 
Cytuj  
ale benchmark ktory prezentowali wygladal ladnie na ps3 i chodzil mi w pelnych 40-50 klatkach na moim sprzecie (3gb ram, 8800gt, core2quad 2.4ghz)

wersja na ps3 czasem spadala do 23 klatek, co mi zupelnie nie przeszkadzalo, bo ta gra polega na coopie i fun mialem sto razy wiekszy niz gdybym gral na pc.


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 20:26 
Cytuj  
Na PC brakuje od lat swiezosci. W RTSy oprocz serii Total War i DoW nic w ciagu ostatnich dziesieciu lat nie podnioslo mi cisnienia. FPSy sa wtorne w ch. Raz na rok trafi sie perelka typu Stalker. MMORPG od lat jest w zapasci. W tym roku gralem w 6 gier, doslownie.Nie twierdze, ze na konsoli gry sa jakies super, ale licze ze moze jak Mareczek napisal wroci radosc lat mlodzienczych, gdy na Pegasus katowalo sie prostacka Contre i byla masa zabawy. :> Gwoli scislosci to moja czare goryczy przelalo Red Dead Redemption, ktorego nawet jeszcze nie zapowiedziano na PC. Takze predzej czy pozniej trzeba sie bedzie w koncu dostosowac do nowych warunkow. Konsola kosztuje tyle co dobra grafika. Takze, nawet kupic dla tych 4-5 tytulow rocznie jest chyba warto.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.