mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2933 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2013, 19:05 
Cytuj  
Białoruska jak już. ;>
Ja w sumie wszystkie swoje mody powgrywałem, najbardziej zależało mi na camera zoom, reszta to ozdobniki.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2013, 19:12 
Cytuj  
Nie wiedziałem. Domeny mają zawsze ru :-\


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2013, 19:29 
Cytuj  
Bo to chodzi o region według którego nadawane są nazwy domen czyli w tym przypadku "ru".

http://wiki.worldoftanks.com/Servers


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2013, 20:34 
Cytuj  
Jaka ta gra jest czasami żałosna gdzie 3/4 ludzi ustawia się na górce i czeka przez 20 min.
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2013, 21:40 
Cytuj  
Cytuj:
Hello my friends.

Development of XVM 5.0.0 for World of Tanks 0.8.8 is well underway and it will soon appear on the download page (official xvm website).

It should be noted, the new version of XVM does not need Dokan, .NET Framework and XVM-stat.exe. You can just download, install and play.

If anyone has questions about XVM 5.0.0 for WoT 0.8.8 please feel free to ask here.


http://www.koreanrandom.com/forum/topic ... tanks-088/


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 09:08 
Cytuj  
Ok, wyżałowałem kasę na 14,5k golda.

Chcę z tego mieć miesiąc premki + jakiś premium tank co mi pozwoli zarobić na moduły i czołgi IX/X tieru bo expa mam ale kasy zawsze brak z racji rozpierdzielenia jej na moduły :roll:. Miło by było jakby golda zostało co by na free expa wymienić bo nie lubię lvlować niskich tierów tdków jakoś tak :F.

Myslałem o su-122-44 - widziałem kilka filmików na youtubie i wydaje się to spoko czołg jak za 6,750. Robi niezły dmg a z tego jest kasa. Dawno nie grałem ale miałem z 800 bitew na ISU-152 rozegranych :P + drugie tyle na IS-3 a potem zacząłem znowu w jakieś mmo grać... Co prawda dawno nie grałem ale skill wróci :0.

T34 za drogie niestety jak dla mnie. Co prawda styknęło by na premium i ten tank ale nie było by kasy na free expa a on pozwala jednak wykaraskać się z takich sytuacji jak gra pz38 i grasz przeciwko 7 tierom (ostatnio czesto mi się zdarza, podczas gry grając II tierami tego problemu nie było).

Pytanie kolejne - od którego tieru francuskie tdki są zjadliwe :E? Bo te pierwsze 2 tiery to swoją prędkością i ogólną mobilnością zabijają niestety :). Z brytyjskimi jest znacznie lepiej imo.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 09:19 
Cytuj  
Ja tam sobie swojego T34 chwalę. :)

*

Posty: 156
Dołączył(a): 13.12.2006
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 09:33 
Cytuj  
Dla mnie dopiero 7 tier francuskich TD daje przyjemność z gry. Poprzednie były przeciętne mocno. Co do mobilności to u brytoli jest odwrotnie niż u francuzów. Na 4 tierze kończą się szybkie zwinne TD i zaczynają powolniaki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 09:37 
Cytuj  
cubus napisał(a):
Dla mnie dopiero 7 tier francuskich TD daje przyjemność z gry. Poprzednie były przeciętne mocno. Co do mobilności to u brytoli jest odwrotnie niż u francuzów. Na 4 tierze kończą się szybkie zwinne TD i zaczynają powolniaki.
widzisz jakieś zalety heavy brytyjskich? sprawiłbym sobie ale nie mogę znaleźć dobrego powodu :P


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 09:43 
Cytuj  
SU-122-44 wg mnie srednie, a ja lubie TD. Niby przyzwoita predkosc ale jakos srednia, niby dobre dzialo ale jakos malo celne, wszystko jak dla mnie jest w nim jakies takie srednie, dmg ma ok.

O T34 juz wczesniej pisalem, dobry ale sytuacyjny i sredni do grania solo.

Ja pomykam JgTiger 8.8, jest jeszcze bardziej sytuacyjny ale mi gra sie nim dobrze. Nie mam konta premium a za dobre bitwy wyciagm do 60k. Amunicja bardzo tania a ma jej sporo, wiec zawsze sie duzo nastuka dmg. Do tego ma obnizone losowania, max tier to IX. Niestety jak kazda krowa bez wiezy moze bardzo latwo byc objechany.

Po co ci miesiac premki? Chyba ze masz cisnienie by szybko rozwijac czolgi i zaloge. Wg mnie lepiej zainwestowac w dobry premium tank a kasy juz nigdy ci nie zabraknie. Poza tym premium na niszszym tierze nie ugra tyle kasy co VIII tier. Nadwyzki kasy pozwalaja sie bawic drogimi tankami (nie majac premium) lub nie martwic sie gdy wystrzelisz pare pestek za zloto.

Z ciekawostek: wczoraj w bitwie widzialem goscia ktory mial 13k bitew i 2000 z groszami rating, masakra.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 09:50 
Cytuj  
Rating srating- jak mnie wkurwiają te wszystkie płaczki omg we gona loose wtf fail MM....
Te mody typu XVM więcej złego zrobiły niż dobrego :/


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 09:55 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Rating srating- jak mnie wkurwiają te wszystkie płaczki omg we gona loose wtf fail MM....
Te mody typu XVM więcej złego zrobiły niż dobrego :/

Trafiles w sedno. Wlasnie z nim sie w bitwie poklocilem bo na poczatku napisal (byl we wrogim teamie) ze gratuluje nam wygranej. Ja odpisalem zeby nie plakal i ze pelno teraz xvm players. Potem sie klocilismy o zasadnosc uzywania modow (on byl na tak ja na nie). Po bitwie zajrzalem do jego statow i bylem troche w szoku wiec sprawdzilem rating na noobmeterze.

Takze uwazam ze xvm robi wiecej zlego, bo masa glupich graczy uzywa tego jako wyroczni i wyznacznika, skutkuje to czesto:
- glupimi teksatmi na poczatku o wygranej/przegranej
- zmianie nastawienie (wygramy? - to lecimy na hurra, przegramy? - tez glupie szarze czy samobojcze zagrania)
- na dodatek udziela sie to graczom, ktorzy xvm nie maja
Inteligentny gracz zapewne inaczej wykorzystuje xvm ale to jest mniejszosc.

Wg mnie wszystkie mody-pomagacze ok, ale np dalszy zoom to juz oszustwo, bo zyskuje sie przewage nad innymi graczami.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 10:09 
Cytuj  
W ogóle jak to się dzieje, że WG pozwala na stosowanie tego typu modów?? Przecież i bez nich grało się ok i wszyscy mieli równe szanse.


Co do wyboru tanka premium i samej premki:
Wybór su-122 wzorowałem na tym czymś: https://www.youtube.com/watch?v=j1ReFbD_m2w oraz na opiniach na forach. Działo ma wygar i sam TDek tez potrafi coś tam odbić. No i ruskimi td grało mi się całkiem spoko.

Dlaczego zalezy mi na premce koniecznie? Powód sam podałeś:) - mam parcie, gdyż za miesiąc zaczynają mi się znowu studia i do tego cięższy okres + delegacje. Chcę więc jak najszybciej wbić się na ten 6-7 tier niektórymi czołgami i doczłapać się do 10 tieru ruskimi heavy (mam 9 obecnie ale kasy nie mam) i ruskimi medami tudzież germańcami.

Nad wyborem pomyślę jeszcze zanim wrócę do domu. Muszę się do jakichś statystyk dorwać :).


BTW, który mod/strona pokazuje weakspoty na tankach bo jest w uj nowych odkąd ostatni raz grałem i czuję się zagubiony :0.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 10:30 
Cytuj  
Nie mam ani jednego moda :)

*

Posty: 156
Dołączył(a): 13.12.2006
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 10:46 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
cubus napisał(a):
Dla mnie dopiero 7 tier francuskich TD daje przyjemność z gry. Poprzednie były przeciętne mocno. Co do mobilności to u brytoli jest odwrotnie niż u francuzów. Na 4 tierze kończą się szybkie zwinne TD i zaczynają powolniaki.
widzisz jakieś zalety heavy brytyjskich? sprawiłbym sobie ale nie mogę znaleźć dobrego powodu :P


Ja znalazłem taki, że chciałem pograć czymś z wieżą z tyłu czołgu. Tak z ciekawości. Po dosyć fajnym jak na swój tier Churchillu I następca już mocno niedomaga wg mnie. Za wolne czołgi jak na mój styl grania. Zbijam tylko gwiazdki i jakoś to będzie. Byle przejść Black Princa i potem już z górki.

Jedyny plus XVM'a to możliwość lepszego doboru celu. Skupiasz się najpierw na tych teoretycznie lepszych. Na niskich lvlach to nic nie warte. Miałem ostatnio walke gdzie mój team miał 95% na win...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 10:51 
Cytuj  
cubus napisał(a):
Jedyny plus XVM'a to możliwość lepszego doboru celu. Skupiasz się najpierw na tych teoretycznie lepszych. Na niskich lvlach to nic nie warte. Miałem ostatnio walke gdzie mój team miał 95% na win...
ja inaczej zabieram się za czołgi z niskim. jak widzę wysoki to jestem bardziej ostrożny, przy niskim szarżuje.
wychodzi bardzo efektywnie :wink:


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 10:55 
Cytuj  
Też nie mam żadnego moda i mam w dupie swój rating.
Gram dla funu a nie statystyk.
Co do TD - nie jestem w stanie przejść tego brytyjskiego AT2, no nie da się tym grać. Francuzy są całkiem spoko, chociaż też stoję na tier5:)
Za to Obj 704 jest boski, myślałem że po ISU 152 nie będzie fajniejszego TD a tutaj taka niespodzianka:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 22:21 
Cytuj  
Kupiłem SU-122-44 - czas wracać do gry expis i zdobywać kredyty na moje x tiery :F.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 22:36 
Cytuj  
Od niedzieli zniżki 30% na VIII, IX i X tier prowadzący do mausa.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 22:47 
Cytuj  
A ja tylko w WoT sie irytuje :( Non stop jakis team, gdzie 3-4 light tanki ustawiaja sie za td i sobie stoja po 15 min. Masakra jakas.

Atherius napisał(a):
Od niedzieli zniżki 30% na VIII, IX i X tier prowadzący do mausa.


Ooo to moze sobie w koncu Tiger 2 kupie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2933 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.