mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 08:06 
Cytuj  
duzo wieksze? technicznie sa lepiej zrobione, ale sa to male kwadraciki po ktorych sie poruszasz. do tego do bolu proste, gdzie wlasnie glowny nacisk polozony jest na dopracowanie graficzne i techniczne. poza tym, te gry nic wiecej nie oferuja. fajnie sie to oglada i gra przez chwile, ale bez wiekszego zaangazowania.
ds'y zawsze byly brzydkie, ale sa to gry, gdzie grafika nie jest najwazniejsza, a cala reszta nadrabiaja techniczna i wizualna 'prostote'.

no ds2 mozesz przejsc JESLI chcesz w 1.5h, ale jesli grasz od poczatku to na pewno nie jest to gra na 3-4h.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 08:31 
Cytuj  
Taki God of War 3 nie był mały, grafa na poziomie, nie przypominam sobie ładowania, zasadniczo też nastawiony na walkę. DS1 nie cały świat był seamless, parę razy ładowało. Nie bardzo rozumiem czego tu bronić. Nikt nie mówi, ze DS2 będzie słabe, ale już dropy fps na DS1 pokazywały, że technicznie mieli problemy. Nie gram w DS dla grafy, ale jakiś poziom być powinien.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 08:35 
Cytuj  
ale ja nie bronie tego, ze ds wyglada chujowo w porownaniu do innych gier.
tylko tego, ze ja nie za bardzo potrafie to porownac, biorac pod uwage inne roznice w tych grach.
jakis poziom zawsze byl, jak i klimat.

kazdy ma troche racji w tym co pisze, razoth pewnie nawet wiecej bo z tym, ze zrobili nas w chuja ma racje.
ale ja stwierdzilem, ze nie ma co plakac, kupilem w zyciu dziesiatki chujowych i niepotrzebnych gier, wiec skupie sie na tym co, poza grafika, ds oferuje i tyle.
jedyna szansa jaka pozostala, to to, ze ds2 sprzeda sie w milionach kopii, sony pojdzie po rozum do glowy i zrobi deamon souls 2 na ps4.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 08:36 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
No ale niektórzy potrafią na starych konsolach zrobić dobrą grafę? I nie walą w chuja z filmikami?


A pytanie z trochę innej beczki. Czy w Dark Souls 2 są loadingi (nie licząc tego, po uruchomieniu gry i przy podróżowaniu między ogniskami)?


Mam jakieś 10h na liczniku i nie spotkałem się z dodatkowymi ładowaniami. Jeżeli chodzi o moją opinię, to wystarczy lekko przymknąć oko na grafikę (i zrozumieć, że to PS3 a nie PS4) i gra się fantastycznie. Poziom trudności jest wysoki, ubiłem dopiero 3 bossów, zginąłem 20~ razy. Co najważniejsze, jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby kamera odprawiała jakieś szatany. Gładko pokazuje to co najważniejsze. Dużo jest momentów, gdzie wchodzisz do pomieszczenia, widzisz "co i w jakiej ilości" na Ciebie leci i mówisz sam do siebie "Are you fucking kidding me?" :))

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 08:48 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Taki God of War 3 nie był mały, grafa na poziomie, nie przypominam sobie ładowania, zasadniczo też nastawiony na walkę. DS1 nie cały świat był seamless, parę razy ładowało. Nie bardzo rozumiem czego tu bronić. Nikt nie mówi, ze DS2 będzie słabe, ale już dropy fps na DS1 pokazywały, że technicznie mieli problemy. Nie gram w DS dla grafy, ale jakiś poziom być powinien.

Ja to juz nawet oczkuje jakiegos poziomu, tylko tego zeby przed premiera nas w chuja nie robili.
Sie nastawilem, ze to bedzie jakos wygladac, a tu odwalili gre ktora wyglada tak samo albo grzej niz DS1 ;/


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 08:57 
Cytuj  
ej, czemu Kaban juz gra na ps3 :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 09:00 
Cytuj  
Bo gra już wyszła ? ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 09:01 
Cytuj  
hm, mi pokazuje, ze od 14 dostepna, dzisiaj moge tylko sciagnac ;p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 09:03 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ej, czemu Kaban juz gra na ps3 :)


Przecież w niektórych sklepach już można było odbierać od wtorku~środy :)
Ja brałem ze świata gier, od wtorku wieczorem było dostępne (Warszawa)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 09:05 
Cytuj  
eh, ja kupilem digitala, wiec podwojnie mnie w chuja zrobili ;p
a servery juz dzialaja, czy na razie tylko tryb offline?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 09:09 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
eh, ja kupilem digitala, wiec podwojnie mnie w chuja zrobili ;p
a servery juz dzialaja, czy na razie tylko tryb offline?


Próbowałem, ale nie mogę się połączyć do serwerów Dark Souls II. Więc gram offline.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 09:15 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Mendol - ale to nie znaczenia. Zmien w DS to, ze jestes martwy od 2-3 ciosow i musisz powtarzac od poczatku etapu i masz gre na 3-4h max.

Akurat GoW/TLoU/Unchartedy to gry duzo "wieksze" i majstersztyki pod wzgledem technicznym. DS nie ma tu zadnego startu. Nie ma co ukrywac - seria (poczawszy od Demons Souls) jest po prostu brzydka i miejscami niemilosiernie przycina.


Co Ty gadasz. Weźmy taki Uncharted 3. Wygląda świetnie, bo to korytarzyk... ale już pustynia (czyli coś bardziej otwartego i rozległego, czego dużo jest w DS1/DS2) pokazała jak bardzo trzeba było jechać z grafiką. I w DS1 (nie wiem jak w DS2) nie ma żadnych loadingów, wszystko odbywa się w tle... więc coś za coś.
A przecież mogli gry nie wydawać na PC i hejtu by nie było. A tak się dorwała banda "hardcore PC" (w zasadzie to nie mam tu na myśli Was, tylko ogólnie łącznie z tym zjebanym NeoGafem) i zamiast zająć się tym, co w grze jest najlepsze - grać i świetnie się bawić i jebać grafikę, to jest hejt i płacz :o :lol:

Mendol napisał(a):
eh, ja kupilem digitala, wiec podwojnie mnie w chuja zrobili ;p
a servery juz dzialaja, czy na razie tylko tryb offline?


No jak kupiłeś digitala to musisz czekać, bo normalna wersja leży już w sklepach i można grać (pewnie bez multi).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 09:23 
Cytuj  
Ty masz mózg? Jaki hejt i płacz? To jest robienie w uj - jak lubisz być dymanym w dupę bez/z wazeliną to twój problem ale tak się po prostu nie robi. Ciekawe czy jakby pokazali tak zajebisty grafę przed release to ile ludzi by kupiło skoro większość i tak ma PC w domu...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 09:30 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
A przecież mogli gry nie wydawać na PC i hejtu by nie było. A tak się dorwała banda "hardcore PC" (w zasadzie to nie mam tu na myśli Was, tylko ogólnie łącznie z tym zjebanym NeoGafem) i zamiast zająć się tym, co w grze jest najlepsze - grać i świetnie się bawić i jebać grafikę, to jest hejt i płacz :o :lol:



A co ma wersja na PC, która wyjdzie za półtorej miesiąca i banda "hardcore PC" do "hejtu i płaczu" graczy konsolowych z powodu oszustwa, jakie zastosowało FROM & Namco? Umiesz ty czytać ze zrozumieniem, czy tak raczej nie bardzo?

Bo wszyscy zgodnie przyznają, że gdyby twórcy po prostu skupili się na grze i nie obiecywali łącznie do 2 miesięcy przed premierą gruszek na wierzbie, to problemu by nie było. Może tam byliby jacyś rozczarowani grafiką ale wszystko by grało. Gracze na PC dostaliby trochę lepiej wyglądający port, Durante dojebałby jakieś opcje dodatkowe i tyle.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 09:31 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ty masz mózg? Jaki hejt i płacz? To jest robienie w uj - jak lubisz być dymanym w dupę bez/z wazeliną to twój problem ale tak się po prostu nie robi. Ciekawe czy jakby pokazali tak zajebisty grafę przed release to ile ludzi by kupiło skoro większość i tak ma PC w domu...


A Ty z choinki się urwałeś :D ? Czy to jakaś nowość? I tak nic nie pobije Aliena. Dużo rzeczy się nie robi a jednak robią i sprzedaje się to dobrze. I albo do tego się przyzwyczaisz i będziesz grał, bo gra jest w sumie dobra i oprócz grafy (DS2) nic innego nie można jej zarzucić, albo będziesz taki biedny jak Kabra i nie będziesz miał w co grać :D

Razoth napisał(a):
Bo wszyscy zgodnie przyznają, że gdyby twórcy po prostu skupili się na grze i nie obiecywali łącznie do 2 miesięcy przed premierą gruszek na wierzbie, to problemu by nie było. Może tam byliby jacyś rozczarowani grafiką ale wszystko by grało. Gracze na PC dostaliby trochę lepiej wyglądający port, Durante dojebałby jakieś opcje dodatkowe i tyle.


Nie no naprawdę urwaliście się z choinki :D


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 09:39 
Cytuj  
nie no, ale razoth ma racje.
gdyby nie naobiecywali nie byloby problemu.
gdyby gracze, nauczeni wieloletnim doswiadczeniem, nie uwierzyli w te bajki, tez nie byloby problemu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 09:44 
Cytuj  
Ciężko jest nie uwierzyć w bajki, jak na wszystkich imprezach dawali faktycznie grywalne wersje gry, która dokładnie tak wyglądała.

To nie była kwestia trailerków jak w Watch_Dogs.

Anyway mi najbardziej szkoda tej mechaniki pochodni, bo dodawałaby ona w sporej ilości miejsc taki niewymuszony i pasujący element horroru (pomysł był na prawdę dobry imo, wystarczyło nie przesadzić z ilością miejsc koniecznych do rozświetlenia) a tak to meh.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 09:50 
Cytuj  
Cytuj:
Ciężko jest nie uwierzyć w bajki, jak na wszystkich imprezach dawali faktycznie grywalne wersje gry, która dokładnie tak wyglądała.


I to były wersje na PS3?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 09:52 
Cytuj  
Tak twierdzili przynajmniej, gracze (Z NEOGAFA HEHEHE) i prasa. W każdym razie wszystko jasne będzie 25 kwietnia, ja i tak muszę czekać.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 09:55 
Cytuj  
co ty kurwa masz z ta pochodnia :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.