mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 17:19 
 
A 23.10 premiera The Force Unleashed Sith Edition. Ciekawe, jak będzie prezentowało się na PC.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 17:20 
 
ragnarok ten dragon age to pozycja czysto singlowa, czy jest jakieś okrojone multi, coop czy coś w tym stylu na chociaż kilka osób?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 17:29 
 
nie ma.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 00:56 
 
http://www.gram.pl/news_8gPeG,65_Modern ... siaze.html
http://kotaku.com/5384057/new-modern-wa ... -community


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 07:51 
 
raggnarok napisał(a):
PC GAMER UK REVIEW is out
Quote:
PC Gamer UK:
"This is the most enormously detailed game world I've experienced, its history stretching back thousands of years, its cultures vivid, beautiful and flawed, the battles enormous, the humour superb. Roleplaying games now have a great deal to live up to."
Verdict: "A truly astonishing game. Vast, vivid and microscopically detailed. Dragon Age is the RPG of the decade."
This from EA forums, guy who read article and tried find out about game length:
Quote:
"But coming out the other end of an epic 80 hours first playthrough, I leave with memories that feel like more than simple events in a game."
Even longer than what we've heard before.
The main negative they mention is the difficulty levels. The reviewer says he had to play through some parts on easy and even then there were some incredibly tough battles.
Score: 94%


Hm, a ja w stosunku do Dragon Age mam jakieś mieszane uczucia. Z jednej strony jak widzę filmiki z prezentacji to podoba mi się ogólna wizualizacja tego projektu, a z drugiej mam kilka zastrzeżeń. Po pierwsze DA:O, reklamowana jako następca Baldur's Gate jest grą, która nie bazuje na systemie Dungeons&Dragons (BG bazował na 2 edycji) - wykorzystuje tylko coś pośredniego, autorstwa samego Bioware. Po drugie nie podoba mi się polityka Bioware dotycząca sprzedaży ich produktów. Gra jeszcze nie została wydana, a już są dostępne płatne add-ony w cenie 22$ (odpowiednio 15 i 7). Jak to rozumieć? Że płacimy za okrojoną wersję podstawki? Rodzi to dziwne uczucie, że już od początku producent nie liczy się z klientem, a wręcz stara się go naciągnąć. Gra w Polsce ma kosztować 119 zł, z dodatkami to już będzie ponad 170 czyli dość dużo jak na PC. Nie zdecydowałem się jeszcze czy kupię DA:O, na razie gra budzi we mnie tyle dobrych co i złych uczuć.


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 08:27 
 
inna sprawa, ze to,co oferuja te dodatki to jakies gowno. gra musialaby byc na prawde wybitna, aby mnie zachecic do kupna dodatkowej zbroi, 6 skilli i dungeona za cene zestawu w Subwayu ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 11:39 
 
yabaddi napisał(a):
raggnarok napisał(a):
PC GAMER UK REVIEW is out
Quote:
PC Gamer UK:
"This is the most enormously detailed game world I've experienced, its history stretching back thousands of years, its cultures vivid, beautiful and flawed, the battles enormous, the humour superb. Roleplaying games now have a great deal to live up to."
Verdict: "A truly astonishing game. Vast, vivid and microscopically detailed. Dragon Age is the RPG of the decade."
This from EA forums, guy who read article and tried find out about game length:
Quote:
"But coming out the other end of an epic 80 hours first playthrough, I leave with memories that feel like more than simple events in a game."
Even longer than what we've heard before.
The main negative they mention is the difficulty levels. The reviewer says he had to play through some parts on easy and even then there were some incredibly tough battles.
Score: 94%


Hm, a ja w stosunku do Dragon Age mam jakieś mieszane uczucia. Z jednej strony jak widzę filmiki z prezentacji to podoba mi się ogólna wizualizacja tego projektu, a z drugiej mam kilka zastrzeżeń. Po pierwsze DA:O, reklamowana jako następca Baldur's Gate jest grą, która nie bazuje na systemie Dungeons&Dragons (BG bazował na 2 edycji) - wykorzystuje tylko coś pośredniego, autorstwa samego Bioware. Po drugie nie podoba mi się polityka Bioware dotycząca sprzedaży ich produktów. Gra jeszcze nie została wydana, a już są dostępne płatne add-ony w cenie 22$ (odpowiednio 15 i 7). Jak to rozumieć? Że płacimy za okrojoną wersję podstawki? Rodzi to dziwne uczucie, że już od początku producent nie liczy się z klientem, a wręcz stara się go naciągnąć. Gra w Polsce ma kosztować 119 zł, z dodatkami to już będzie ponad 170 czyli dość dużo jak na PC. Nie zdecydowałem się jeszcze czy kupię DA:O, na razie gra budzi we mnie tyle dobrych co i złych uczuć.

Jak ci sie nie podoba to bedzie ci ciezko niedlugo znalezc gre i firme ktora tego nie robi:) Zobacz post o iw i cod:mw2. Wszyscy chca zarabiac na spzredawananiu dodatkowego contentu.
A w przypadku dragonage troche sie ltumacza tym iz wersja pecetowa tak naprawde to mogla juz wyjsc pare miesiecy temu. Mieli sporo grafikow designerow wolnych w czasie gdy programisci pracowali ostro nad wersjami konsolowymi i stad te dodatki gotowe juz na premiere.
Gdyby sztucznie nie wstrzymywali wersji pecetowej to wszyscy juz bysmy grali w nia od marca chyba. I pamietajcie ze na peceta jest toolset i contentu i przygod darmowych bedzie cala masa jak w nwn1:)
Ludzie beda robic wlasne modele wlasne przeygody .czary itp itd.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 11:52 
 
brak multi i tak nie daje tej grze szans na popularnosc NWNa :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 11:58 
 
Może potem dorobią jako DLC/dodatek/patch?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 17:19 
 
Keii napisał(a):
Może potem dorobią jako DLC/dodatek/patch?

Nie, mowili ze nie planuja. Szkoda, grac nawet bez glupiego coopa to straszny archaizm w obecnych czasach.

No ale jak gra zdobedzie duza popularnosc to pewnie pod naciskiem graczy dodadza multi w DA2 i zleja kupke niewyrzytych fanow z ich forum.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 17:22 
 
Po co komu coop w crpgu.
Ze nie wspomne o zbalansowaniu typowego crpga pod coopa.
Zreszta, czy jakis wiekszy crpg ostatnich lat mial coopa?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 18:15 
 
raggnarok napisał(a):
Po co komu coop w crpgu.
Ze nie wspomne o zbalansowaniu typowego crpga pod coopa.
Zreszta, czy jakis wiekszy crpg ostatnich lat mial coopa?

Fable 2 ?
Moze nie byc coopa. Moze byc DM, moga byc areny ja jebie moze byc poprostu to co bylo w NWN2. Niech sobie gracze tworza zawartosc pod multi i tyle. Wazne zeby byla taka mozliwosc.
Sorry ale gry single maja to do siebie, ze jakie by nie byly zajebiste i tak robia sie nudne jak nie mozesz komus wygranac "OMG YA N00B FFS".
Lepiej miec multi niz go nie miec. Swoa droga przez te pol roku jakie mineło mogli je dodać do gry..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 18:25 
 
iniside napisał(a):
Zreszta, czy jakis wiekszy crpg ostatnich lat mial coopa?


Fable 2 :roll:

IcewindDale2!


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 18:26 
 
Fable 2? Nie podciagajcie tej przehypowanej bajki dla dzieci pod crpga.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 18:27 
 
MagPS napisał(a):
iniside napisał(a):
Zreszta, czy jakis wiekszy crpg ostatnich lat mial coopa?


Fable 2 :roll:

IcewindDale2!

Ostatnich lat, a nie prehistoryczny.
Cytuj:
Fable 2? Nie podciagajcie tej przehypowanej bajki dla dzieci pod crpga.

ahhhaaaaa.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 18:31 
 
premiera 2002 więc nie prehistoryczny
a dwa ID2 > 90% nowych rpgów


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 19:19 
 
Cytuj:
ahhhaaaaa.


No i ma rację, to nie jest crpg.

Ostatnim prawdziwym i mainstreamowym crpgiem był dodatek do NWN2 :< Reszta to albo action-rpgi, hacknslashe, japońce czy inne popłuczyny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 20:10 
 
W takim razie ostatnim prawdziwym rpg byl ME. Tylko tam multi tez nie bylo ;/.
No ale wusmie gra jest smiesznie latwa nawet na hardcore..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 22:23 
 
ktos gral w to polskie two worlds 1/2 ? Jakie to jest?


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 22:46 
 
iniside napisał(a):
Keii napisał(a):
Może potem dorobią jako DLC/dodatek/patch?

Nie, mowili ze nie planuja. Szkoda, grac nawet bez glupiego coopa to straszny archaizm w obecnych czasach.

No ale jak gra zdobedzie duza popularnosc to pewnie pod naciskiem graczy dodadza multi w DA2 i zleja kupke niewyrzytych fanow z ich forum.


Ja nie ogarniam jak w grze ktora opiera sie na taktyce, systemie pauzy i bardzo meskim poziomie trudnosci zaimplementowac coop.
Coop ma tutaj taki sam sens jak w falloucie czy warcabach.
Chociaz klon baldurs gate na konsoli to rowniez wtf.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.