mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 22:48 
 
exodus napisał(a):
Ja nie ogarniam


Inni nie mają takiego problemu

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 23:45 
 
Nie wiem czy multi potrzebne czy nie, ale ja jestem prostym człowiekiem - chciałem kupić DA, dowiedziałem się, że nie będzie żadnego multi i mi się odechciało.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 00:12 
 
Hehe, a ja bym sie wlasnie wkurzal gdyby bylo :) IMHO "klasyczne crpgi" i "multiplayer" to oksymorony. To byly, sa i mam nadzieje beda gry, ktore kierowane sa dla pojedynczego gracza. Multi by tylko rozpraszalo takie ekipy jak Bioware od zrobienia zajebistego singla.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 00:21 
 
Przecież BG 1 i 2, IW 1 i 2, NWN 1 i 2 miały multi, źle pamiętam?


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 01:46 
 
Keii napisał(a):
Przecież BG 1 i 2, IW 1 i 2, NWN 1 i 2 miały multi, źle pamiętam?


BG1/2 IWD1 - Multi to tak naprawdę był coop combat bo gra w żaden sposób nie uwzględniała większej ilości graczy jeżeli idzie o fabułę / dialogi etc.

IWD2 Był (o ile dobrze pamiętam) w tej kwestii lepiej skonstruowany ale tylko troszeczkę.

NWN 1 / 2 Owszem multi było ale TBH to była gra w grze, a tryb ten swój sukces zawdzięczał głównie community moderów


Mnie się marzy prawdziwy coop crpg, gdzie jednocześnie wielu graczy może uczestniczyć w dialogu, mieć wpływ na fabułę, a npc'e i bn'i rozpoznają że głównych bohaterów jest więcej, a nie jeden leader i anonimowe przydupasy jako obstawa.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 01:59 
 
Ok, dzięki za wyklarowanie sprawy, bo kiedy pierwsze z tych gier wychodziły miałem jeszcze modem, więc multi zupełnie nie mnie nie interesowało.
Goatus napisał(a):
Mnie się marzy prawdziwy coop crpg, gdzie jednocześnie wielu graczy może uczestniczyć w dialogu, mieć wpływ na fabułę, a npc'e i bn'i rozpoznają że głównych bohaterów jest więcej, a nie jeden leader i anonimowe przydupasy jako obstawa.

Patrząc na obecną tendencję w miarę płynnego przechodzenia z trybu offline do online rozwijającą się w miarę prężnie, gra tego typu nie leży już w sferze marzeń, a jest raczej kwestią czasu (chociaż dotyczy to raczej konsol). Zapewne taki crpg owszem, powstanie, ale "c" będzie tam oznaczało raczej "console".


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 07:04 
 
Walka z Demogorgonem na Ascensionie i Tacticsie FTW !!!Swoją drogą bg z modami to zupełnie inna gra :)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 07:49 
 
exodus napisał(a):
iniside napisał(a):
Keii napisał(a):
Może potem dorobią jako DLC/dodatek/patch?

Nie, mowili ze nie planuja. Szkoda, grac nawet bez glupiego coopa to straszny archaizm w obecnych czasach.

No ale jak gra zdobedzie duza popularnosc to pewnie pod naciskiem graczy dodadza multi w DA2 i zleja kupke niewyrzytych fanow z ich forum.


Ja nie ogarniam jak w grze ktora opiera sie na taktyce, systemie pauzy i bardzo meskim poziomie trudnosci zaimplementowac coop.
Coop ma tutaj taki sam sens jak w falloucie czy warcabach.
Chociaz klon baldurs gate na konsoli to rowniez wtf.

Widac zanikla u ciebie mozliwosc myslenia. Skoro kazdy gracz przejmuje kontrle nad jedna [postacia to po cholere pauza i tury ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 08:48 
 
Goatus napisał(a):
Mnie się marzy prawdziwy coop crpg, gdzie jednocześnie wielu graczy może uczestniczyć w dialogu, mieć wpływ na fabułę, a npc'e i bn'i rozpoznają że głównych bohaterów jest więcej, a nie jeden leader i anonimowe przydupasy jako obstawa.

Pograj w papierowe rpg. Urzadzicie sobie gej-sesje, kazdy poudaje kogo chce i bedziesz zadowolony.
cRPG jest jak dobra ksiazka fantazy. Ma wciagac i gra sie solo. Od zabawy z innymi sa mmorpg.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 08:57 
 
e, gralem swego czasu sporo w NWN na multi i z dobrym gmem gra byla zajebista pod wzgledem fabuly - mmo to tylko "farmienie" co by nie bylo.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 14:19 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Goatus napisał(a):
Mnie się marzy prawdziwy coop crpg, gdzie jednocześnie wielu graczy może uczestniczyć w dialogu, mieć wpływ na fabułę, a npc'e i bn'i rozpoznają że głównych bohaterów jest więcej, a nie jeden leader i anonimowe przydupasy jako obstawa.

Pograj w papierowe rpg. Urzadzicie sobie gej-sesje, kazdy poudaje kogo chce i bedziesz zadowolony.
cRPG jest jak dobra ksiazka fantazy. Ma wciagac i gra sie solo. Od zabawy z innymi sa mmorpg.

Absolutnie nit cie nie zmusza grac w multi.
Co nie znaczy ze ma go nie byc.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 22:20 
 
dla co niektorych crpg = izometryczny widok, sterowanie jak w rts, ale postacie zamiast jednostek.....


dla nich to niema roznicy ze diablo czy fallout..


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 06:07 
 
Ciągle jeszcze do dostania jest World of Goo od 0.01$

Brać póki gorące...

Plus, recenzja Borderlands.

http://www.gametrailers.com/video/review-hd-borderlands/57869

hmm...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 13:40 
 
Persona 3 ... wkoncu wypalilem undub P3FES 1.01 oderwac sie niemoge od kilku dni :D

na konsoli lezy juz tez 4 czesc...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 13:54 
 
Borderlands zapowiada sie swietnie. Premiera w Polsce chyba jakos w przyszlym tygodniu. Must buy jak dla mnie.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 15:29 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Borderlands zapowiada sie swietnie. Premiera w Polsce chyba jakos w przyszlym tygodniu. Must buy jak dla mnie.


Premiera w Polsce 30 października - wydaje (błe) Cenega (/błę). Gra wygląda na lekką, łatwą i.. no właśnie, ciekawe czy przyjemną. Jak to będzie coś na kształt Hellgate:London to pewnie mi się spodoba. Oby stosunek udziału RPG do FPS był równy bo inaczej będzie to tylko kolejny shooter.

Ps. Swoją drogą Steam nieźle ludzi chce narżnąć - u nich Borderlands w preorderze po 44.99 euro (jakieś 188 zł) a u nas ma być box po 99,10 zł (w sklepach na zachodzie po 29.99 euro czyli jakieś 125 zł).


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 15:39 
 
Ashton napisał(a):
Persona 3 ... wkoncu wypalilem undub P3FES 1.01 oderwac sie niemoge od kilku dni :D

na konsoli lezy juz tez 4 czesc...


Za jakis czas Persona 3 Portable, co prawda bez FES ale z wyborem female bohaterki i wprowadzeniem usprawnien z 4ki i nowymi elementami. Minusem of course gorsza grafika i eksploracja lokacji poza tartarusem zmieniona zostala na statyczny ekran i wskazywanie kursorem gdzie chcemy wejsc. Tam samo dialogi jak w typowej sim dating game.

Natomiast 4 ogolnie jest mega-miodnym killerem jak dla mnie :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 02:10 
 
Cytuj:
Oby stosunek udziału RPG do FPS był równy bo inaczej będzie to tylko kolejny shooter.


To nie jest RPG. Questy, skille czy zbieranie gearu rpga nie czyni. To po prostu Hack n Slash z perspektywy pierwszej osoby.

Na allegro jest od 79,99 bez przesyłki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 06:38 
 
Dana napisał(a):
To nie jest RPG. Questy, skille czy zbieranie gearu rpga nie czyni.


Typowy RPG to na pewno nie jest ale cząstkę RPG ma - wcielasz się w rolę jednej z 4 postaci, która ma indywidualne zdolności. Coś z H&S też na pewno ma więc jest to niezły mix, ni pies ni wydra coś na kształt świdra :D
Gdzieś wyczytałam na sieci, że w Borderlands nie ma zbrojek i modyfikacji broni takich jak w Hellgate, co znów przesuwa wskaźnik bliżej zwykłemu fps'owi. Niemniej jednak tryb co-op w 4 osoby ze znajomymi to duży plus, każdy gra inną rolę - może być fajnie :)


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 07:40 
 
http://www.gamespot.com/xbox360/action/borderlands/video/6237472/borderlands-video-review?hd=1

Kolejny review. Może się skuszę...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.