mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 190  Następna strona

Kupujesz BF:BC2?
Tak, na PC 48%  48%  [ 95 ]
Tak, na PS3 6%  6%  [ 12 ]
Tak, na Xboxa 7%  7%  [ 13 ]
Nie 39%  39%  [ 78 ]
Liczba głosów : 198
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2010, 11:08 
Cytuj  
przy kazdej broni jest, ale chyba przy snajpie najlepiej to widac. Nie jest tragicznie ale widac, ze cos jest nie tak.


http://bashandslash.com/boards/viewtopi ... =82&t=2367 niby tu jest jak wylaczyc, ale sporo zabawy widze ;p

zreszta umiejetnosci celownicze w tej grze sa raczej srednio wazne ;p


_________________
.


Ostatnio edytowano 16 mar 2010, 11:18 przez Highlander, łącznie edytowano 3 razy
**

Posty: 214
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 16 mar 2010, 11:10 
Cytuj  
jesli chodzi o snipienie to lepiej chyba strzelalo mi sie z G9 niz DeathAddera. teraz w sumie czekam na odkrycie tego GOLa, tyle sie o nim rozpisujecie wiec musze sprawdzic :)


_________________
Obrazek

"Człowiek to jest zwierz
Gorszy od Hieny jest
Bo zabijanie jest dla niego piękne!..."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 mar 2010, 11:24 
Cytuj  
Jak komuś wyskoczy prośba o seriala to NIE WPISYWAĆ NIC, dać cancel i spróbować jeszcze raz odpalić grę, jak nie pomoże to reinstall.
Ludzie próbują to 'naprawić', niektórym od 5 dni wyskakuje prośba o seriala, ale tylko ci co nie wpisywali seriala po reinstallce mogli coś tam zdziałać.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2010, 12:39 
Cytuj  
Jesli chodzi o "snajpenie" to najwieksza satysfakcje daje snajpienie z granatnika. Strzelasz i patrzysz jak elegancko dlugim lobem granat spada delikwentowi na czaszke ;) ...

T.

**

Posty: 214
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 16 mar 2010, 12:59 
Cytuj  
granatnikiem nie potrafie "przycelowac" strzelam i albo bedzie kill albo ni chujenko ;)


_________________
Obrazek

"Człowiek to jest zwierz
Gorszy od Hieny jest
Bo zabijanie jest dla niego piękne!..."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 16 mar 2010, 13:03 
Cytuj  
sa juz rulesety do esl i cb. widzialem, ze high sie wypowiadal na stronie esl :>
cb jest kompletnie posrany, tzn idea gry bez unlockow ok ale ciezko to sprawdzic (poza broniami) i maja pare zrytych pomyslow. (nieuzywanie z broni stacjonarnych? z tym c4 tez fajnie :roll:)
esl lepiej, jeszcze pewnie beda modyfikowac. szczerze to wywalilbym wiekszosc broni i zostawil po 2-3 te pierwsze. (ktos zreszta tak proponowal)
jeszcze wazna sprawa - limit klas. ciezkie to sprawdzenia i zweryfikowania, ale usuwajac grenade launcher (w sumie moze i slusznie) beda biegac sami medycy i engowie. assault i recon beda niepotrzebni bo nie beda nic sensownego oferowac.
w sumie mam pomysl: deklarowanie klasy dla gracza na poczatku, ale to troche zabija gameplay - brak mozliwosci zmiany klasy podczas gry? ale z drugiej strony daloby sie kontrolowac balans i np. max 2 medykow, albo 2x2x2x2 podzial klas.
dalej glownie brakuje glownie mozliwosci nagrywania dem i spectowania. bez tego bedzie lipa i gra zdechnie niedlugo, szczegolnie jak bedzie duzo niewykrywalnych haxow.


btw. high, korzystacie z tego guardiana przy admininstracji serwa? jak to dziala, trudno ustawic?


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur


Ostatnio edytowano 16 mar 2010, 13:10 przez gufnowapnjasz, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2010, 13:06 
Cytuj  
czy ja wiem. assaultem zabija mi sie 'latwiej' i szybciej niz medykiem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 16 mar 2010, 13:13 
Cytuj  
no nie bardzo. bronie medyka (juz nawet bez m60, ktore jest zbanowane na eslu i cb) zadaja taki sam dmg jak assaulta, ale maja kilkukrotnie wiekszy magazynek, moga tez leczyc i podnosic innych. podnoszenie afair zwraca tez tickety wiec double win.
engowie z drugiej strony maja zajebista bron na bliski dystans (najwiekszy dmg), naprawiaja pojazdy i maja wyrzutnie rakiet (ktora imo jest duzo lepsza od granatnika :] )
assault ma znosne bronie i paczke z ammo. no i smoke ktory robi mniej dymu niz dzialo z czolgu.

bez limitow i ograniczen bedzie biegac pewnie 4 medykow, 3 engow i moze assault (lub kolejny medyk).


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2010, 13:23 
Cytuj  
Assault bez granatnika, pro... To jest integralna część tej klasy dla mnie :(

Sure noobki które chowają się za kamieniem rzucają sobie pod nogi ammo i nic nie robią poza waleniem z granatnika są wkurwiające, ale jakoś sobie nie wyobrażam np atakowania dobrze bronionego budynku bez możliwości wyjebania ściany za którą chowa się ch* wie ilu medyków z toną apteczek pod nogami :/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2010, 13:25 
Cytuj  
Byle noob potrafi jebnac granatnikiem.

Korzystamy z Guardiana, działą komenda @startmatch, wtedy jest odliczanie 3 2 1 GO i restart mapy. Z tym, że ponoc ma działąc tez !startmatch - bez restartu mapy. Bo sorry mi mapa laduje sie za dlugo. Jest to coraz lepsze narzedzie, gadalem z tymi co to tworza i pare moich sugestii tez uwzglednili. @ingame commands dzialaja bez potrzeby wychodzenia alt tabem. Ale poki co za duzo tym sie nie bawie, zaglebie sie jak bede mogl cudowac na serwie meczowym. publika nie zamkne dla meczu. Chyba ustawiajac serw w trybie nierankingowym mozna zrobic unlocki dostepne dla wszystkich bez wzgledu na level. Jest tez opcja ograniczenia levelu ale chyba nie dziala.

Kwestia rulesetow, fakt CB straszna kicha. ESL lepiej ale tam prawie nic nie wymyslili. Gralem jeden mecz z granatnikiem i wiem, ze tego byc nie moze, zabija miodnosc gry. sorry 25 killi z gl, 2 z guna to żal. Jakbys nie zauwazyl asalut siedzacy na ammo ma nielimitowana liczbe granatnikow. RPG masz jakas limitowana ilosc. Deklarowanie klas przed meczem jest bezsensu. Podnoszenie tych e profili broni z ziemi (zapomnialem slowa) moze tez zakazac? To wlasnie jedne z fajniejszych akcji jakie mozna tam dokonac. Limit klas jest istotny. Moim zdaniem powinno byc max 2 eng, reconow, medykow. Asfaltow bez ograniczen. Asfalci maja wieksza przezywalnosc btw, reszta jest slaba chyba ze medyk na apteczce siedzi.

A te jakies dodatkowe unlocki dla medyka i enga, jak lepsza apteczka powinny byc dozwolone, poniewaz poki co nie ma kompletnie jak tego zweryfikowac czy ktos tego uzywal.

Kwestia broni to wyrzucic OP bronie i tyle. Przydaloby sie odgorne zablokowanie.

Kwestia battlerecordera, ktorego nei ma, jedyne jakie widze rozwiazanie to xray/UAC2, robi screenshoty podczas meczu i wrzuca na stronke.

jak ja gralem pcw to biegali sami asfalci, noobtube spam, 0 skilla. My na white pass obie druzyny zniszczyly wszystkie budynki z tuby.

jestem tez przeciw 3d spotowaniu, czesto to darmowy wallhack.

Goatus napisał(a):
Assault bez granatnika, pro... To jest integralna część tej klasy dla mnie :(

Sure noobki które chowają się za kamieniem rzucają sobie pod nogi ammo i nic nie robią poza waleniem z granatnika są wkurwiające, ale jakoś sobie nie wyobrażam np atakowania dobrze bronionego budynku bez możliwości wyjebania ściany za którą chowa się ch* wie ilu medyków z toną apteczek pod nogami :/

2 medykow, 2 apteczki.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2010, 13:31 
Cytuj  
ta, jak pisalem spotowanie to easy mode - szczegolnie recon z lornetka ;/

gufno - bez assaulta to nie bardzo widze jakakolwiek gre. na wstepie wydaje sie, ze ammo masz duzo jako medyk czy engi, ale jesli grasz pare minut to niestety po chwili biegasz z nozem. tak jak ja wczoraj, musialem sie prosic parokrotnie o ammo (gralem engi) po czym w koncu zginalem bo juz nie mialem czym strzelac. no chyba, ze wywalisz magazynek a potem rzucisz sie na wroga z nozem i respawn.

co do dmgu to moze i racja ale naprawde trzeba dobrego gracza zeby z daleka cie zdjal medykiem. inaczej assault (wedlug mnie i jakis tam doswiadczen) ma wieksze szanse wygrac starcie z wiekszej odleglosci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2010, 13:33 
Cytuj  
co do spotowanie to i tak uwazam, ze jest jakies zbugowane, klikam Q, widze kolesia wyraznie i mi nie oznacza. Za to pootrafi oznaczyc kogos za skala. Spotowanie na minimapce moze sobie byc, ale w 3d to troche glupie.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2010, 13:35 
Cytuj  
imo spotowanie powinno byc tylko w okreslonej 'klasie'. np. wlasnie assault.
a tak teraz czasami chowasz sie za drzewkiem, jezdzisz celownikiem dookola spammujac Q a potem walisz heady ;/

na hc tego nie ma :)

btw. dlaczego znowu wlaczyliscie conquest? ;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2010, 13:40 
Cytuj  
jest rush obecnie, wczoraj byl conquest.. Na normalu tez nie musi byc 3d spotowania. Ale mysle, ze na publiku jest wtedy wiekszy ogar?


_________________
.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2010, 14:29 
Cytuj  
No ja po prostu logiki w tym nie widzę, w końcu głównym feature BC2 jest właśnie możliwość niszczenia otoczenia, i to że można to jako taktyczną przewagę użyć (zniszczyć ścianę za którą ktoś kampi) tymczasem wy macie zamiar praktycznie to uniemożliwić. To nie lepiej już w inną grę grać?

No ale nvm, przyznam że nigdy pro gamingu nie rozumiałem za bardzo i całe to 'okrawanie' gry z różnych features tylko po to żeby odpowiadała bardziej wymaganiu e-sportu mnie bawiło :roll:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2010, 14:32 
Cytuj  
Wyrzucanie granatnika z gry to jakas glupota. Przydaloby sie ograniczenie na ilosc strzalow z tego czy at, ale jak sie nie da to niech juz bedzie. Rozwalka scian to esencja tej gry.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 16 mar 2010, 14:36 
Cytuj  
granatnik pewnie by zostal, gdyby dalo sie zmodyfikowac jego dmg, np. strzal w korpus zabije, ale splash dmg pod same nogi zabierze max 80%, a reload time bylby 2x dluzszy.
noob tube nie jest tak przegiety jak w mw, ale dalej to jest jakby nie patrzec nubska bron. wkurza tylko to, ze assault imo i tak - nawet z granatnikiem - jest slabszy od meda/enga.

sciany mozna dalej wyburzac z broni enga, pojazdow (uav, czolgi), ppac rakiet stacjonarnych. zreszta nie ma co tu przeginac - przykladowo mortar zostal zablokowany bo demolowal cala mape momentalnie.


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2010, 14:39 
Cytuj  
tak jakby granatnik byl tylko od tego. Esencja z gry walenie z tuby na oslep ;] gg. Gdybyscie grali ten sam mecz co ja to byscie wnet zrozumieli o co chodzi. Gdyby strzelanie z tego bylo trudniejsze albo byla ograniczona ilosc to jeszcze. jesli tuby mialyby zostac musialby zostac tylko 1 asalut na team. Sęk w tym, ze absolutnie zadna umiejetnoscia nie trzeba sie wykazac walac z tuby w tej grze. Nawet w cod4 granatnik nie jest az tak denerwujacy jak tutaj. Bo mozna go uzyc 2 razy tylko.A chodzi o to, ze po prostu mecz zamienia sie w pojedynek na tuby. prezentuje sie to kretynsko ;p


_________________
.


Ostatnio edytowano 16 mar 2010, 14:43 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2010, 14:39 
Cytuj  
Zaly kto czego oczekuje. Dla mnie strzal z granatnika pod nogi powinien zabijac. Ma byc jakas realnosc czy zabawa w terminatorow? Problem jest ze z duza iloscia ammo mozna to spamowac.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2010, 14:40 
Cytuj  
najgorszy jest straszny spam granatnika, no masakra. Ktos od nas wszystkich zabil z tuby, chyba 30... gg.

nie zabraniajac niczego:
asalut-tylko tuba
medyk- m60

i napier.

PS. dzisiaj chyba pacz.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 190  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.