mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 07:37 
Cytuj  
wiecie , dobry to ja byłem 5 lat temu w AAO ale teraz to jestem już stary.
nie twierdze że jestem Bogiem tylko że się ich fajnie fraguje, a jako dowód dałem screenszota :wink:

niestety tylko raz kopali mnie za hacki w cod4, kiedyś ciagle miałem z tym problem więc znaczy że skill mi znacznie się pogorszył :wink:

wieczorem nawet Robal wpadł, ale zdecydowanie po czwartym piwie już wogóle moge uzywać tylko granatnika :evil:

@Icekk
zajeło mi chyba z 5 wieczorów
btw w tym tygodniu zaintalowałem xfire zobaczymy ile mi pokaze ze wygram w przysłym tygodniu bo sam jestem ciekaw ile gram bez warcrafta 8)

generalnie mam dobre pingi na tym polskim mimo że go za bardzo nie lubie bo nie ma FF On ale aster jest do dupy i po 19.00 pingi na niemcach skaczą mi 200-300 a przy 17.00 jest 55ms

najwiecej zajął mi RED TIGER szczególnie że MP5 się walczy głównie w zwarciu :P
Obrazek


_________________
psn

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 09:26 
Cytuj  
No juz sie nie tlumacz. Ogolnie wklejanie skrinow z ffa jest propro w ch.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 09:34 
Cytuj  
konrador napisał(a):
No juz sie nie tlumacz. Ogolnie wklejanie skrinow z ffa jest propro w ch.
przykro mi, ale jestem noobem i nie zamierzam już nigdy wiecej w życiu zagrac nie FFA :wink:
Ostatnie skreeny nie FFA z FPSa mam sprzed 3 lat, ale chetnie posłucham co jest pro we wklejaniu fragów z NIE FFA, bo moim zdaniem fragi na meczach nie maja żadnego znaczenia - nikt nie gra dla fragów, każdy ma swoją funkcje

bede wklejał bo lubie 8)

A Ty zrób sobie board obok Podawędek np. Pro Rozmowy i tam szukaj natchnienia :D


_________________
psn

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 13:27 
Cytuj  
COD4 ma to do siebie ze latwo znalezc sie na 1 miejscu ;) Nie wiem czy inni tez maja takie odczucie ale i ja i moi znajomi zawsze na poczatku listy jestemy.

Moze duzo dzieci w to gra z krzywymi rekami czy cos?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 13:32 
Cytuj  
Sou napisał(a):
COD4 ma to do siebie ze latwo znalezc sie na 1 miejscu ;) Nie wiem czy inni tez maja takie odczucie ale i ja i moi znajomi zawsze na poczatku listy jestemy.

Moze duzo dzieci w to gra z krzywymi rekami czy cos?
imo to kwestia słuchania, wiele osób nie docenia dzwieku, a ja używam dodatkowo Dead Silence co ogólnie pomaga w dobrym nożowaniu przy minimalnym skilu.
osoby z dead silence nie sposób usłyszec jak podejdzie

co do serwerów ten polski ma żenujący poziom skila (i czata), ale są serwery z dobrym poziomem jak wspomniany GROM (serwer polaków, lokalizacja niemcy, czat raczej angielski),

polecam spróbować tam ja nie mam wyboru bo mam zjebany net i tylko na polskich mam poniżej 70ms wieczorem (warszawski aster na ursynowie)


_________________
psn

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 14:05 
Cytuj  
No rzeczywiscie czasem jest akcja ze 10x kolesiowi przebiegnie ktos przed lufa i slychac jak 3 typa zachodzi go od tuly a ten twardo idzie do przodu jakby mial klapki na oczach i brak dzwieku :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 14:25 
Cytuj  
To zacznijcie grac mecze w klanach, latwo tam zobaczyc kto jest naprawde dobry, albo znalesc kilka mocnych serverow jak byly digital w cod2 gdzie najlepsi graja bo rzeczywiscie na pubach mnostwo drewna gra :)

Wejdz sobie w Tablice Wynikow Desh i tam bedziesz mial played :) Zaden Xfire Ci nie potrzebny. A Red tiger'a mam tylko na Barretcie i Kalachu :)
Przy czym gram tylko na S&D.
Dodatkowo na pcw/cb nie ma 90% perkow co uwazam za stanowczy plus bo wymagania skilla wzrastaja :) Nie ma aima, nie ma double tapa, nie ma granatnikow, p90... z perkow zostaly Szybki reload, wieksze obrazenia pocisku, wieksza pojemnosc magazynkow, lepsza kondycha, big pluca i lepsza penetracja pociskow. :)

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 14:39 
Cytuj  
Mysle ze powinni zostawic rzucanie sie kamieniami wtedy serwer bedzie super pr0 lol


_________________
Obrazek

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 16:26 
Cytuj  
Czytamy ze zrozumieniem, albo mow ktorych skrocikow nie rozumiesz.
Tutaj chodzi o LIGE a nie szczegolny server :) Pod zasady tej ligi inne sie podpisuja jak i wszelkiego rodzaju LAN'y. Nawet na PGA : o

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 16:54 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
To zacznijcie grac mecze w klanach, latwo tam zobaczyc kto jest naprawde dobry, albo znalesc kilka mocnych serverow jak byly digital w cod2 gdzie najlepsi graja bo rzeczywiscie na pubach mnostwo drewna gra :)

Ty chyba nie rozumiesz co pisałem wcześniej. Ja przed Warcraftem grałem wyłacznie w Americas Army - 3 lata hardcora, głównie TWL, w 6vs6 byliśmy nawet pierwsi w drabince EU. Wiec ja wiem co to jest mecz i nie chce grac meczy nigdy wiecej ani chodzć na rajdy z gildią i to właśnie napisałem wcześniej.
miałem strackowane 2000 godzin czyli realnie wygrałem w AAO jakieś 4000 godzin a w tym masa treningów i meczy.
Ten etap grania znam i mam go za sobą - jestem juz casualem ale nie dopiero casualem, poprostu ja hardcore mam za sobą nie przed sobą.
Bede grał wyłacznie FFA i bede wklejał screeny z FFA - taki jestem noob.

Icekk napisał(a):
Wejdz sobie w Tablice Wynikow Desh i tam bedziesz mial played :) Zaden Xfire Ci nie potrzebny.
ja lubie ten kretyński podpis z xfire bo jestem noobem, pozatym lubie wyszukiwarke serwerów xfire. ogólnie xfire ma dużo fajnych opcji online a mój komp nawet go nie czuje wiec niech bedzie w tle.
dodatkowo mam paru znajomych na xfire :wink:

BTW tez gramtylko S&D a hardcore mode staram sie nie grać bo uważam go za łatwiejszy a nie trudniejszy - za łatwo się zabija bez optyki, byłby lepszy gdyby nie były zwiększone obrażenia z pocisków a tylko usunięte celowniki i mapa
Obecnie gram z perkiem dwóch broni, mimo ż enie lubie straty n ato drugiego perka ale co tam fun > all, gram z red tiger mp5 z tłumikiem i m4 z granatnikiem. martwa cisza i granat ogłuszajacy

aha czy ktos wie czy polski cdkey i robiony na polskiej wesji rank 55 bedzie chodził na wersji ENG ?


_________________
psn

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 19:00 
Cytuj  
Spoko Desh, skumalem oco chodzi, ale ja nie patrze pod takim katem jak ty na mecze. Dla mnie to zawsze byl fun, nawet jak gralem final pucharu europy w medala, duzo latwiej mi sie gralo jak na tsie z co trzeciej akcji boki sie zrywalo niz za kazdym razem jak runda byla wtopiona lecialy kur** chu** i innego rodzaju mieso, czego udalo nam sie uniknac :)
A co do czasu poswiecanego w grze to do Wowa sie zgodze, pre tbc jeszcze pve bylo bardzo si, pozniej juz tylko arenowalem ograniczajac czas spedzany w wowie, wyszedl cod4 to rzucilem wowa i jakos przychodzi mi latwo grac bz nolifeowania :)

Ja obecnie gram na death silence z barretka, nozem i eaglem :) Granacik taki sam, ale noob tube nie uzywam ;P
Hardcore rzeczywiscie mi tez wydaje sie latwiejszy niz normal.

A co do samego ranku.. nigdy nie wiadomo =/
Ja na poczatku mialem coda pirata eng i nabilem 55, wrzucilem PL keya i rank zostal smigalem dalej, zrobilem reinstal na PL coda z tym samym PL keyem i wszystko poszlo sie jechac bo nie dalo sie przywrocic rankuf...
Radzilbym Ci poszukac na zagranicznych forach...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 20:02 
Cytuj  
Tak krótko bo padam na pysk, własnie wróciłem do domu ...
mecze sa zajebiste, laddery, TS, wszystko jest IMBA tylko ja poprostu wybrałem troche inne zycie. 3 lata AAO, 2 lata WoW to 5 lat zajebistych meczy/rajdów na ts/ventrilo - wszystko imba ale w końcu czas się wziąść za RL.
gram nadal bardzo dużo ale nie angażuje się jak kiedyś, szanuje inne wybory innych osób :wink:
a nade wszystko szanuje poziom tego forum bo co by nie mówic to w porównaniu z innymi polskim forami o grach poziom intelektualny tu jest masakrycznie wysoki - podkreslam że w porównaniu :P.

dzis spróbuje tak jak mówiłeś tłumik, m4, double tap, złoto. nie bardzo umiem strzelać z muszki M4 a z 36 jest jeszcze gorzej, stad MP5 i kałach - wiesz że tam są fajne muszki jak w G3.
nie umeim strzelać z takiej dziurki otoczonej stalą bo w zwarciu gubie łeb przeciwnika, a szkoda dodatek marnowac na celownik laserowy :har:


_________________
psn

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 20:30 
Cytuj  
Co rozumiesz przez IMBA ?;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 20:31 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Co rozumiesz przez IMBA ?;]
SUPER - ja uwielbiam taktyki, zgranie = granie na maxa PRO jak się da biorąc możliwości percepcji graczy
nasze takty w AAO miały mapy, warianty - mało przypadkowości i wolnej amerykanki
w AAO wazny był dzwiek wiec nie mozna było duzo gadac na meczach

BTW
1. fajne to M4 z tłumikiem (tłumik, magazynki, podwójny strzał, wieksze przebicie)
2. bede miał Logitech G9 :P


_________________
psn

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 21:03 
Cytuj  
chetnie posłucham co jest pro we wklejaniu fragów z NIE FFA

A kto mowil cokolwiek o wklejaniu fragow z NIE FFA? Po prostu bez sensu wydaje mi sie wklejanie skrina, gdzie grajac z Playerem01, 02, 03 i Zdzisiem91[PL] (ktorzy mogli co dopiero zainstalowac gre) zajmujesz pierwsze miejsce... Dla mnie zenada po prostu, ale co kto lubi - nie ma sie co obruszac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 21:06 
Cytuj  
Ok.


_________________
psn

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 21:08 
Cytuj  
Dalej nie czaje o co chodzi imba=imbalanced i dziwnie to w ogole wyglada w twojej wypowiedzie ze az mysle sobie WTF on pisze?!

Cos jak zdanie typu "Nie chce mi sie stoba gadac IMHO" :wink: Rozumiem ze niektore skroty sa elo modne ale dobrze by bylo wiedziec co w ogole znacza :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 21:15 
Cytuj  
miało być UBER ale pomyliłem się, bede z tym zył.
nigdy nie miałem kłopotu z przyznaniem się do błedu :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2007, 12:10 
Cytuj  
za ile kupiliscie oryginała? bo na allegro jest w okolicach 80, a na ultimie 150, to nie wiem za ile bedzie w media markt

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2007, 12:18 
Cytuj  
W gram.pl jest za 80 wiec w MM pewnie tez;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.