mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 24  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2013, 18:10 
Cytuj  
A co jest takiego paskudnego ? Wygląda zajebiście, o to się nie boje.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2013, 19:22 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Nie rozsmieszaj mnie. Troche post processu nie zmieni faktu ze Defiance jest paskudny.

Firefall jest lepszy to tak na marginesie. Tez mi sie czesc rzeczy w nim nie podoba, ale tam jak jebne ta bronia Assaulta to czuć power.


Niby czemu jest lepszy? Po 30 minutach grania (a gram już chyba od początku testów) nudzi. Tam nic nie ma. No i przykro mi, bo musisz mieć nieźle denny sprzęt jeżeli uważasz, że Defiance jest paskudne (a ustawiłeś chociaż wszystko na maksa?).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2013, 20:08 
Cytuj  
Oczywiscie ze tak. Dla mnie nie paskudne shootery to sa od Crysis 2 w góre.
Brzydkie tekstury, brzydkie animacje, bardzo nieciekwe enviro złożone z bardzo low-poly assetow. Tzn. zamysł dobry ale technicznie jest słabo. No ale co sie dziwić jak gra ma działać na konsolach :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Masz chyba poprostu zbyt małe wymagania co do grafiki w shooterze ;p.

Czemu Firefall jest lepszy ? Przyjemniej sie strzela. Od broni czuć power. Kamera nie jest dennie zawieszona 50cm od postaci, co mnie osobiscie w Defiance doprowadzało do ciezkiej cholery.

Od MMO shootera, oczekuje SHOOTERA, wszystko inne schodzi na dalszy plan. Firefall ma dokładnie to. Jest dpbrym shooterem. A to ze sie narazie nic innego tam nie robi jak strzela ? Pff mi to nie przeszkadza. Przynajmniej maja dobre podstawy.

A co jest takiego w Defiance ? Bo ja to włączyłem, postrzelałem przez 2h i wyłączyłem, bo nie bardzo było co tam robić.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2013, 20:44 
Cytuj  
Co ma? Fabułę, bardzo ciekawie poprowadzoną. Powiązanie z serialem (aby do 15 kwietnia). No i tak naprawdę co Ty możesz wiedzieć o tej grze jak ją wyłączyłeś po 2h. Do roboty jest tam sporo - od questów głównych, poprzez poboczne a na eopisodach fabularnych kończąc. Do tego setki wyzwań. Potem można jeszcze walczyć z wielkimi Bossami. Do tego instancje co-op no i fajny pomysł z PvP. Dla mnie właśnie w FireFall beznadziejnie się strzela. A i tak piszesz o tej paskudniej grafice - proszę Cię, tylko nie pisz, że FireFall ma ładniejszą grafikę (o optymalizacji to już nie będę wspominał a to przecież już beta). Nie mówiąc już o tym, że FireFall ma bajkową wręcz grafikę (nie mylić tu z cell shadingiem), co mnie osobiście w ogóle odrzuca.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2013, 20:47 
Cytuj  
Skoro nie byłem w stanie zdzierzyc gameplaya to po co miałem grać dlużej ?

Firefall ma grafike do przełkniecia. Defiance nie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2013, 20:56 
Cytuj  
Defiance na pierwszy rzut oka wyglada jak nowy TR. Mi sie akurat TR bardzo podobal, ale niestety mainstream go nie zaakceptowal. Czy ktos grajacy w TR moze napisac jakie sa najwieksze roznice pomiedzy Defiance a Tabula?

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2013, 20:58 
Cytuj  
Inside, fajne masz podejście patrząc na grafikę tylko przez pryzmat technologii.

"Defiance" ma ten plus, że dobrze chodzi. Tego grze nie można odmówić. Jednak widać też, że grafika nie jest najwyższych lotów zarówno pod względem artystycznym jak i technologicznym. Taki "RIFT" prezentuje się o wiele przyjemniej. Tutaj konsole musiały to jakoś pociągnąć i pewnie wiele rzeczy musiało pójść pod nóż.

Osobiście grałem tylko kilka godzin w czasie jednego beta weekendu. Nie było tutaj nic co mógłbym określić jako powiew świeżości. Strzelało się przyjemnie, ale i tak czegoś brakowało. Interfejs jest zrobiony typowo pod konsole i nikt się nie pokwapił by w jakikolwiek sposób przystosować go do pieców. Cały świat to banał. Ta druga rasa poza ludźmi, to jakieś krzywe mordy o lekko kocich rysach. Strzelamy do kosmicznych robali - odkryli Amerykę. Poza tym questy czyli nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuda.

Pomysł z serialem może wypalić. Chociaż osobiście wolałbym by takowy powstał dla jakiegoś MMO w klimatach rodem z "Z Archiwum X". To byłoby bez wątpienia coś.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2013, 21:24 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Cały świat to banał. Ta druga rasa poza ludźmi, to jakieś krzywe mordy o lekko kocich rysach. Strzelamy do kosmicznych robali - odkryli Amerykę. Poza tym questy czyli nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuda.


WSZYSTKO w tej grze bazuje na serialu.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2013, 21:28 
Cytuj  
No to zajebisty serial sie nam szykuje :lol:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2013, 21:33 
Cytuj  
A fajny ten serial?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2013, 21:39 
Cytuj  
Ma dopiero być za niecałe 2 tygodnie. Po trailerze serialu + tego co story widziałem w becie gry to 'lekki dla młodzieży' styl serialu - przygodowy dla młodzieży - coś w stylu Revolution czy Falling Skies. Także słabo, pytanie czy się obroni fabuła / światem. Choć teraz jest dramatycznie słabo jeżeli chodzi o seriale s-f to pewnie i tak się będzie oglądać :/

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2013, 21:54 
Cytuj  
iniside napisał(a):
No to zajebisty serial sie nam szykuje :lol:


A żebyś wiedział.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2013, 21:56 
Cytuj  
Tobi, wyrzucili Cię z Funcomu i teraz robisz w Trion Worlds? :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2013, 22:48 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Tobi, wyrzucili Cię z Funcomu i teraz robisz w Trion Worlds? :)


Hehe, czemu :) ? Po prostu gra dobra i tak jak The Secret World jest czymś nowym tak i to (bo ile jest shooterów mmo?).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2013, 00:12 
Cytuj  
A'propos serialu to wie moze ktos gdzie mozna obejrzec pierwsze 14 min pilota? Wszedzie gdzie wchodze to albo regoin lock albo jakosc z nosa :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2013, 23:12 
Cytuj  
Udalo mi sie sciagnac ten poczatek serialu i nie wyglada jakos wybitnie. CGI nawet dobre jak na Syfy ale aktorsko dosc nijako. Nie przemawia do mnie specjalnie glowne duo bohaterow. Bylo to tylko niecale 15 min wiec mam nadzieje, ze dalej bedzie lepiej ...
Tak czytam o samej grze i ilosci contentu i mam nieodparte wrazenie, ze jest go tylko tyle zeby przetrzymac ludzi to poczatku serialu. Pozniej start z platnym DLC idacym za fabula serii ...

T.


_________________
Templair_@PSN

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 08:43 
Cytuj  
Czego sie spodziewales po serialu, w ktorym rece macza kanal nomen omen Syfy? 99% obecnych seriali tej stacji ta sa faile, ktore przetrzymuja gora jeden sezon. O filmach juz nie wspomne.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 09:05 
Cytuj  
Ja tam z opiniami powstrzymałbym się do premiery przynajmniej pierwszego odcinka, a najlepiej kilku ;).


_________________
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 10:18 
Cytuj  
Dlatego tez czekam. Malo SF ostatnio wiec trzymam kciuki. Gre pewnie tez zakupie. Ktos moze opisze jakies pierwsze wrazenia? ;) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 15:53 
Cytuj  
http://moto.allegro.pl/defiance-season- ... 67403.html

brać, czy za tanio?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 24  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.