mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 380 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2012, 14:29 
Cytuj  
najlepszy komentarz z tego

Cytuj:
I went for control, but I didn't notice if it was the good or bad one. Will have to go back and see if Big Ben gets destroyed.


też ten wybrałem i nie zauważyłem czy big ben został zniszczony :<


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2012, 14:45 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=r_uw-gTqCsc

The Three Endings of Mass Effect 3 (With Bonus Alternate Ending)

Soooo true ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2012, 21:51 
Cytuj  
http://i.imgur.com/JhtqY.jpg

I tak to powinno wyglądać.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 mar 2012, 23:43 
Cytuj  
Przypomina mi to trochę :

http://geek.pikimal.com/files/2011/05/W ... 2-Plot.jpg


edit:

Z tym ,że nie spodziewał bym się od BW zmiany.
ME3 narazie się lepiej sprzedaje od poprzednich części. Nawet jak się sprzedaż będzie spadać szybciej niż w przypadku poprzednich części to i tak raczej pobije ich wyniki.

Wiadomo olbrzymia część tego to pre-ordery i sprzedaż z 1 tyg. ,ale mimo wszystko.

Jak ktoś chcę wielowątkowej fabuły , braku obcinania wszystkich features / wyborów ,etc - nie mówiąc o tym aby gra posiadała jakikolwiek poziom trudności, żeby łatwiej / taniej można było zrobic "cinematic experience" to imo nie ma co gier BW kupować.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 00:43 
Cytuj  
ten obrazek z fabuła witchera to taki internetowy żarty czy prawdziwa rozpiska? :PP


Co do niszczenia przekaźników i dodatku arrival - w dodatku wybuch spowodowany był uderzeniem asteroidy zatem był nie kontrolowany. W ME3 dokonała tego energia tygla bla bla zatem można śmiało założyć że takie wybuchu nie sterylizują planet :P

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 01:11 
Cytuj  
Prawdziwa i to nie cała, dalej "w prawo" jeszcze schemat szedł dalej z rozgałęzieniami ,etc

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 01:56 
Cytuj  
przyznam, ze po ukonczeniu Wiedzmina 2 i to nawet dwa razy rozczarowany nie bylem - tak wlasnie powinno konczyc sie gry. Nic kolorowego ani radosnego w zakonczeniu nie ma, zaden to happy end. Po prostu dostajemy odpowiedzi na pytania i w miare spojne rozumowanie ;/

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 02:11 
Cytuj  
tak przy okazji, czy mi się wydaje, czy ME3 jest dużo krótszy od poprzednich części?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 02:16 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=W2CzIcNwvTw

Porównajcie sobie to z sceną z endingu z dziadkiem i wnukiem z me3 :P

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 02:42 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=rPelM2hwhJA&feature=youtu.be

meh, ładny fail


hehehehe

daltonisci rzeczywiscie maja przejebane :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 03:09 
Cytuj  
@Enhu
długość jest na poziomie ME2 bez DLC.


_________________
steam: Deathel

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 10:46 
Cytuj  
Cytuj:
tak przy okazji, czy mi się wydaje, czy ME3 jest dużo krótszy od poprzednich części?


No teraz to już śmiem wątpić w zakup tej produkcji skoro ME2 przeszedłem w jakieś 8-10 godzin ....

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 01:38 
Cytuj  
http://www.kotaku.com.au/2012/03/mass-e ... s-closure/

Cytuj:
"We've had some incredibly positive reactions to Mass Effect 3... But we also recognize that some of our most passionate fans needed more closure, more answers, and more time to say goodbye to their stories — and these comments are equally valid. Player feedback such as this has always been an essential ingredient in the development of the series.

I am extremely proud of what this team has accomplished, from the first art concepts for the Mass Effect universe to the final moments of Mass Effect 3. But we didn't do it on our own. Over the course of the series, Mass Effect has been a shared experience between the development team and our fans — not just a shared experience in playing the games, but in designing and developing them. An outpouring of love for Garrus and Tali led to their inclusion as love interests in Mass Effect 2. A request for deeper RPG systems led to key design changes in Mass Effect 3. our feedback has always mattered. Mass Effect is a collaboration between developers and players, and we continue to listen.

So where do we go from here? Throughout the next year, we will support Mass Effect 3 by working on new content. And we'll keep listening, because your insights and constructive feedback will help determine what that content should be. This is not the last you'll hear of Commander Shepard."




http://www.youtube.com/watch?v=ZR6-u8OIJTE





Hahahaha


Otwierajcie portfele naiwniacy i przygotowujcie się na przyszłość ,gdzie zakończenia z wyjątkiem jakiegoś daremnego faila robionego na "odpierdol się" będą płatne.


Dobre zakończenie DLC - 19.99 $

Ciekawe zakończenie DLC -14.99 $

Inne , robione na kolanie ,ale może byś chciał zobaczyć - 9.99 $

Zakończenie ,gdzie główny bohater stuka bohaterkę ,którą dużo graczy chciał wystukać w grze ,ale się nie dało - 29.99 $


Przy zakupie wszystkich zakończeń 5$ upustu !



Możesz też uzupełnić amunicje w następnym BF za jednyne 0.99 $ w każdym momencie! Nie musisz czekać na kolege który ją uzupełni albo strzelać z innej broni.

Po zakupie 30 magazynków , możliwość wgrania skórki bling-bling złotego magazynka ,który uczyni z ciebie gangsta-coll madafaka na polu bitwy!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 05:47 
Cytuj  
sula napisał(a):

Otwierajcie portfele naiwniacy i przygotowujcie się na przyszłość ,gdzie zakończenia z wyjątkiem jakiegoś daremnego faila robionego na "odpierdol się" będą płatne.


Dobre zakończenie DLC - 19.99 $

Ciekawe zakończenie DLC -14.99 $

Inne , robione na kolanie ,ale może byś chciał zobaczyć - 9.99 $

Zakończenie ,gdzie główny bohater stuka bohaterkę ,którą dużo graczy chciał wystukać w grze ,ale się nie dało - 29.99 $


Przy zakupie wszystkich zakończeń 5$ upustu !



Możesz też uzupełnić amunicje w następnym BF za jednyne 0.99 $ w każdym momencie! Nie musisz czekać na kolege który ją uzupełni albo strzelać z innej broni.

Po zakupie 30 magazynków , możliwość wgrania skórki bling-bling złotego magazynka ,który uczyni z ciebie gangsta-coll madafaka na polu bitwy!


eh, gry schodza na psy przez pazernosc devsow. Chyba czas znalesc sobie inne hobby :(


_________________



**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 12:34 
Cytuj  
Póki co narazie nie kupuję (ba nawet nie piracę raczej) miałkich gier , z pierdyliardem DLC-ów , które są streamlined do bólu ,żeby koszty ściąć. ( m.in. DA2 , ME3 fiu fiu)

Dopóki będą gry i wydawcy ,którzy wydają odpowiedniej jakości produkt w dobrej cenie i nie-kurewskim modelu biznesowym to jest w co grać (jeszcze).

To jak będzie za kilka lat to się okaże.

Co do hobby to dobrze mieć więcej niż jedno. Tak ogólnie , niezależnie od tego w jakim stanie 'gaming' jest czy będzie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 13:04 
Cytuj  
ME3 to jedna z tych gier których nawet nie chce mi się instalować za darmo.

Wiem że nie można oceniać jak się nie gra, nie oceniam - opisuje swoje odczucia wobec gry po przeczytaniu opinii innych.


_________________
psn

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 13:11 
Cytuj  
Demo + jutube gameplay videos wystarczą ,żeby wyrobić sobie dość 'akuratną' opinię.

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 20:01 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ME3 to jedna z tych gier których nawet nie chce mi się instalować za darmo.

Wiem że nie można oceniać jak się nie gra, nie oceniam - opisuje swoje odczucia wobec gry po przeczytaniu opinii innych.


mam to samo, tylko, że mnie raczej zniesmaczyła dwójka. Czytanie tych ahów i ohów w internecie jaki to ME jest extra i w ogóle najlepszy, potem gra wychodzi na PS3, odpalam, a to zwykły średniak - co prawda poorRPG w kosmosie więc dosyć ciekawy średniak, ale cała reszta nawet poniżej przeciętnej (ani to RPG, ani to strzelanka, szpitalne lokacje, czy nudne skanowanie planet). Do tej pory tego nie skończyłem..


_________________
mark24 - inactive.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 21:48 
Cytuj  
Pierdolenie. Mi sie fajnie gra na klocku, tylko kurna gdzies stracilem sejwa przy przenoszeniu na wiekszy dysk i musialem zaczynac z defaultowym settingiem. A ocalilem w dwojce cala zaloge :/

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 22:47 
Cytuj  
Biorąc pod uwagę ,że mimo szumnych zapowiedzi , wybory gracza nie mają znaczenia ,to brak tego sejwa ci nie zrobi różnicy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 380 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.