mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 337 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2013, 11:45 
Cytuj  
Hardware to robi AMD zarowno dla Sony jak i MS.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 cze 2013, 11:48 
Cytuj  
myslałem ze oni tylko dostarczają GPU/CPU a nie pracują nad całokształtem obu konsol.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2013, 12:08 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
myslałem ze oni tylko dostarczają GPU/CPU a nie pracują nad całokształtem obu konsol.

GPU, CPU, elektornike która to kontroluje (bo watpie jakos zeby zlecono projekt kontrolerow zewnetrznej firmie, chyba ze sie myle). Jedyne czego tam AMD nie robiło to obudwa i RAM najpewniej.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 cze 2013, 12:58 
Cytuj  
to jak to mozliwe, że znów (jeżeli plotki się potwierdzą) microsoft ma problemy z chłodzeniem i być może będzie zmuszony downgradować częstotliwość GPU o 100-200MHz, a w przypadku Sony - zero problemów, mimo, że sprzęt sporo wydajniejszy więc i grzeje się pewnie ociupinę mocniej.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=576869

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2013, 13:10 
Cytuj  
Mysle, ze mozna smialo zalozyc, ze X1 ma problemy z chlodzeniem (a przynajmniej grzeje sie mocniej od PS4). Dlatego imho PS4 jest ciensze, bo M$ musial wpakowac do swojej maszynki wiekszy wentyl...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 cze 2013, 14:22 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Uj tam ze stary/nowy nawet... wyglalo to jak budzetowy ripoff bayonetty. Nie mowie ze bayonetta zla - ale to kurwa FF... :roll:

PS. Z lepszych wiesci z konsolowego (graj) dolka.. jedna z niewielu CIEKAWIE zapowiedajacych sie gier aka Last Guardian = cancelled.

I have so much fun here! :)


Cytuj:
Yoshida, prezes Sony Worldwide Studios, zapewnił serwis Kotaku, że gra jest wciąż w „aktywnej produkcji”, a słowa Jacka Trettona mogą być mylące. „Gra nie ma przerwy, ale nie jesteśmy gotowi, żeby przedstawić ją ponownie. Kiedy będziemy gotowi, zrobimy to. Proszę czekajcie” – powiedział Shuhei Yoshida. Przedstawiciel Sony przekonuje, że nieporozumienie wynika z określenia zastosowanego przez Trettona („on hiatus”, co można rozumieć jako wstrzymany/zawieszony).

I have so much fun here! :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2013, 14:26 
Cytuj  
nigga plz. Nawet jak wyjdzie to bedzie cos ala Duke Nukem Forever. Zreszta imho vaporware. 7 lat naperdalaja kod dla szatana (albo i wiecej.. pewnie juz z 10) i nie moga nawet pixla pokazac... ta.....
Szkoda, bo tak jak pisalem - jedna z niewielu gier na te smieszne puszki, ktora przejawia (la) choc troche kreatywnosci, wizji i artyzmu.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 cze 2013, 14:28 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Szkoda, bo tak jak pisalem - jedna z niewielu gier na te smieszne puszki, ktora przejawia (la) choc troche kreatywnosci, wizji i artyzmu.


rotfl...
zapewnie w odwrotności do PC, gdzie takich gier jest masa
Spoiler:


:lol: :lol: :lol: :lol:

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2013, 14:31 
Cytuj  
no bo Halo 5 i Killzone 4 to kwintesencja wizji, artyzmu i polotu. Do tego Gran Turismo 6 z piszczacymi oponkami i autami pewnie ponownie zkonwertowanymi z PS2...
To sie zreszta tyczy wszytkich gier AAA, nikt tu nigdzie PC nie wywyzsza jesli chodzi o to tak wiec jak nie masz nic do powiedzenia to plz odpusc bo sie zamotasz jak wczoraj z gadka o UK (jak zwykle zreszta).

Pomine juz fakt ze 'portow z konsoli' nikt na PC niepotrzebuje (ze skromnym wyjatkiem potwierdzajacym regule czyli Demon Souls). Serio. Jak chuj potrzebuje i zazdroszcze kolejnego generic FPSa, kolejnych generic wyscigow i kolejnego generic action-adventure gdzie 3/4 gry to QTE i cutscenki z smieszna fabulka. Tak - PCtowcy az gryza myszki z zazdrosci. :)

Co nie zmienia faktu ze Last Guardian, blyszczacy diamencik w konsolowej kupie gowna to przypuszczalnie vaporware. Niestety. Ale super, bo za to dostaniemy Final Fantasy z RPG przemienione w oczojebnego slashera, wiec pozostaje sie tylko cieszyc.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 cze 2013, 14:41 przez Kabraxis, łącznie edytowano 4 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2013, 14:35 
Cytuj  
Oj już nie pierdol na siłę Marek. Czasami na PC też się pojawia coś ciekawego. DayZ tego przykładem. Trochę rpgów może wrócić do łask.
Co nie zmienia faktu, że w ostatnich latach najwięcej nowatorskiego funu dawały produkcje rodem z ps3 - Demon's Soul (Dark Souls już mnie tak nie wciągnęły), Catherine, Heavy Rain, Ping Pong i Gladiatorzy, a także łucznictwo z Sport Champions, Uncharted 2 (bo to najlepsza część, a generalnie cała trylogia to niestety jeden schemat).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 cze 2013, 14:42 
Cytuj  
co do ps+ i pitolenia:

http://blog.us.playstation.com/2013/06/ ... xcom-more/
ladne znizki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2013, 14:51 
Cytuj  
Hmmm ciekawe. Wezmę TWD SP, ale czy Borderlands2 i Tomb Raider warto?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 12 cze 2013, 15:07 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Hmmm ciekawe. Wezmę TWD SP, ale czy Borderlands2 i Tomb Raider warto?



Borderlands2 warto, w uj fun u.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2013, 15:48 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Hmmm ciekawe. Wezmę TWD SP, ale czy Borderlands2 i Tomb Raider warto?



Borderlands2 warto, w uj fun u.

Warto. Jednak rozgrywka wieloosobowa ma według mnie sporo wad. Miałem wrócić do grania ostatnio i sprawdzić jak to jest w multi, ale chociażby system podziału lootu czyli wszystko dla wszystkich odrzucił mnie.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 cze 2013, 16:14 
Cytuj  
Tczewiak - ale to do Kabraxisa, bo to on powiedzial, ze na konsole to same shity wychodza. Zalozylem ze zapewne w porownaniu do PC, bo chyba nie do androida.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2013, 21:51 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 1jkbnGjwsc

Nowy Batman. Must fucking have.

Za dużo winu na tym E3... :< Tyle świetnych gier, że masakra. Nie mam pojęcia jak ja na to czas wszystko znajdę.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 cze 2013, 22:01 
Cytuj  
Znów batman? Nuda do kwadratu, kiedy darzą porządnego bohatera z jajami. Ciągle serwują nam w filmach i grach jakieś cipki pokroju batmana, supermana czy green arrow.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2013, 22:04 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=a1jkbnGjwsc

Nowy Batman. Must fucking have.

Za dużo winu na tym E3... :< Tyle świetnych gier, że masakra. Nie mam pojęcia jak ja na to czas wszystko znajdę.


Ja jakoś po pierwszej części miałem dość - była dla mnie zbyt idealna żeby grać w kolejną. Nawet ją kupiłem na steamie ale nie odpaliłem jeszcze :P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2013, 22:09 
Cytuj  
Dla mnie Arkham City to najlepsze, co kiedykolwiek wyszło związanego z Batmanem.

I nie mówię tu o grach komputerowych, mówię tutaj o wszystkim z czym miałem do czynienia, czyli też filmy (w tym oczywiście Batman: The Animated Series) czy komiksy które czytałem (było tego trochę ale bez szału).

Jedyną wadą tej gry jest to, że się kończy.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 02:26 
Cytuj  
Destiny to będzie coop w stylu przejdź i zapomnij czy to ma mieć jakiś hmm end game? :P

Te darmowe co miesięczne gry z ps+ są na stałe czy na jakiś czas?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 337 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.