mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 20:14 
Cytuj  
imo to pokazuje jak durna jest gra w której nic nie widać :). No ale ja jestem niedzielnym graczem fpsów ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 20:25 
Cytuj  
To kup sobie haxy albo pograj w ponga. Jak sie biegnie na "pałe" przed siebie na sprincie to faktycznie mozna pominac co nieco, ale tak sie w bfa nigdy nie gralo.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 20:30 
Cytuj  
hmm ale imo nie zwalaj tego na brak IRNV. Mozna zrobic tak by bez tego gralo sie dosc komfortowo.

Zagralem wlasnie chwile, nieudalo mi sie ukonczyc mapy:
- "game error something went wrong" - wywalilo z gry, nie zapisalo statow
- disconnected freom EA online
- wchodze na serwer 31/32 - disconnected, server full
myslalem, ze z tym sie poprawilo.

Co do grania komfortowo, najwiecej razy zginalem ze spawna, nic sie nie zmienilo widze, co raczej wynika tez samych map, dalej wszyscy kampią ile wlezie. W BC2 tak nie bylo. Ogolnie chyba najlepiej sie gra ludziom co lubia siedziec w pojazdach. Jakby byly serwery ze spawnem tylko na leaderze squadu, to tez nie byloby takiej wojny siedzacej... gdy gram w stylu "careful" to przejscie korytarza trwa 5 minut, bo caly czas ktos wylazi pod lufe. Grand bazar mocno smierdzi.

No coz, chyba ja musze sobie tę grę jednak odpuscic. Komu sie podoba, mi nic do tego.


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 20:41 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
To kup sobie haxy albo pograj w ponga. Jak sie biegnie na "pałe" przed siebie na sprincie to faktycznie mozna pominac co nieco, ale tak sie w bfa nigdy nie gralo.
Spierdalaj :) to odnośnie rad w co mam grać. Pisałem juz w tym topiku że BF 3 to pierwsza gra z serii w którą gram. Gdy gra startowała masa ludzi kampowała, gdy zaczeło się pojawiać więcej IRNV przestało to być takim problemem, teraz znowu jest festiwal kamperów i rakietnic. Może na twoim pro serwerze gra się inaczej, ale na randomowych tak to wygląda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 20:53 
Cytuj  
na "pro serwerach" to "pro team gospodarzy" spawnkilluje ;]


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 20:59 
Cytuj  
Taka jest magia battlefielda. W BF2/2142 byl artillery strike, bardzo czesto budziles sie pod ostrzalem i ginales od razu.

Na pro serverach za baserape jest ban. Jak cie killuja na capture poincie, to poprostu czesc gry.


_________________
Nestor#1522

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 21:23 
Cytuj  
W bf3 nie da się spawnkillować bo spawny są poza zasięgiem przeciwnej drużyny, sorry. W bf2 dało się wejść do bazy wroga i mu c4 na pojazdy popodkładać... jak ktoś płacze, że go spawnkillują to niech się spawnuje w swojej bazie i tyle.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 138
Dołączył(a): 24.03.2009
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 21:32 
Cytuj  
Nowe stare mapy są w pyte. Zadania - miłe ale szału nie ma (np. napraw 10 pojazdów i zabij kogoś palnikiem). Dodatek na ps3 waży 1.3 GB.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 21:58 
Cytuj  
obadalem dlc na ps3 i "nowe" mapki klada wszystko co dali w podstawce, patrzylem na razie tylko rush jak sa obj porozstawiane i jest wrecz idealnie - bardzo przemyslane dojscia, zawsze kilka sciezek do flankowania no i masa budynkow takze patrzcie duzo w gore bo to zazwyczaj sa najlepsze spoty do wgladu na mapke (dzwig ftw 8) )

jesli mialbym dawac jakies tipy to jeden - od razu bierzcie enga z rurka albo montujcie noobtube, budynko-kryjowek jest cala masa i tuba albo rurka najszybciej wykurzycie kamperie ktorej troche na tych mapkach bedzie (poza wake bo jest otwarta)

sharqi i gulf na razie debesciary, wake troche waskie gardla w rushu, karkand jest maksymalnie sandniggerowy tzn tynk i piasek leci na ryj nonstop

bdb dlc, teraz tylko dopatchowac irnv i bedzie mozna przyjemnie pograc ; rehash starych rzeczy widze zaraz bedzie norma, niestety albo stety ten jest bardzo udany

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 22:15 
Cytuj  
Sou napisał(a):
W bf3 nie da się spawnkillować bo spawny są poza zasięgiem przeciwnej drużyny, sorry. W bf2 dało się wejść do bazy wroga i mu c4 na pojazdy popodkładać... jak ktoś płacze, że go spawnkillują to niech się spawnuje w swojej bazie i tyle.

Dobrze mistrzu i bede sprintowal 3 minuty by gdzies dobiec ;]
dla mnie to wszystko wina, ze kazdy moze spawnowac sie na kazdym, to jest glupie akurat.

w BF2 praktycznie nie bylo base rape, bo byly za to bany od adminow. Tu jakos nie zauwazylem.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 22:21 
Cytuj  
taka gra
dzisiaj wlazłem do tanka i jak nooby nie potrafia go zniszczyc to siedziałem na poincie a oni ciagle sie spawnowali - po chwili bylo 18-0 (proximity scan mocno pomaga- gram zawsze na serverach hardcore)

znefili noktowizje, znerfili fullauto - juz nie da sie tak łatwo zabijać gości na mid range

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 23:03 
Cytuj  
Ja zagralem dwa razy i mialem problem z trafieniem ludzi w tym mid range, no kurde troszke imo przegieli. Mialem sytuacje ze strzelalem w plecy i ani razu nie trafilem seria. (nie pojawil sie ten magiczny X na ekranie), ani razu - wczesniej koles by padl w polowie magazynka. Pojedyncze strzaly tez jakby trudniej wchodza - latalem z f2000.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 23:12 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
w BF2 praktycznie nie bylo base rape, bo byly za to bany od adminow


lol, smutne, to chyba jakies polskie serwery musialy byc:)

EDIT: znalazlem cos lepszego http://www.youtube.com/watch?v=g5prH0Go ... -u#t=8m27s

kick za uzywanie latarki:] Dobrze sa pojebani niektorzy, moze powinni swoja gre napisac?;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 23:32 
Cytuj  
smutne serwery? a jaki sens gry z takim baserapem jak przeciwny team moze wejsc na spawn/do bazy przeciwnika i kampic? Zreszta fajnie jak byly zronicowane serwy, np. z zakazem granatnikow.

Sam napisales, ze mozna bylo siedziec w bazie wroga, jaki w tym sens.


_________________
.


Ostatnio edytowano 6 gru 2011, 23:55 przez Highlander, łącznie edytowano 3 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 23:44 
Cytuj  
Sou napisał(a):
W bf3 nie da się spawnkillować bo spawny są poza zasięgiem przeciwnej drużyny, sorry. W bf2 dało się wejść do bazy wroga i mu c4 na pojazdy popodkładać... jak ktoś płacze, że go spawnkillują to niech się spawnuje w swojej bazie i tyle.


nie raz widziałem sytuacje jak ktoś amtrakiem ślepo napiżdżał w spawn z 'kilometra' i robił najwięcej fragów...

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 23:50 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
smutne serwery? a jaki sens gry z takim baserapem jak przeciwny team moze wejsc na spawn/do bazy przeciwnika i kampic? Zreszta fajnie jak byly zronicowane serwy, np. z zakazem granatnikow.

Zgodzę się, też nie lubię chamskiego spawnkillu w FPS-ach.

Przypominają mi się spawnrap-y z Enemy Territory, na serwerach na których nie było kickbana za to.

Jak ktoś był doświadczony i miał timing dobrze ustawiony na moździeż to 9 na 10 razy ginąłeś w sekundzie respawnu jako, że respawny były na grupowym timerze.

Bez sensu gra.

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 10:33 
Cytuj  
Poprawili w tym patchu te crashe? Bo jeszcze nie sciagalem


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 10:45 
Cytuj  
U mnie wczoraj nawet calkiem calkiem, ani razu gra nie wyleciala przy dolaczaniu (co przed patchem bylo norma ze 2-3 razy probowalem sie za 1 razem dolaczyc do serwera), ani razu w ciagu gry (co wczesniej tez mi sie raczej nie zdazalo). Moze to byc tez oczywiscie zbieg okolicznosci i dobry uklad planet bo jednak sporo osob ma te crashe dalej.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 11:44 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Ja zagralem dwa razy i mialem problem z trafieniem ludzi w tym mid range, no kurde troszke imo przegieli. Mialem sytuacje ze strzelalem w plecy i ani razu nie trafilem seria. (nie pojawil sie ten magiczny X na ekranie), ani razu - wczesniej koles by padl w polowie magazynka. Pojedyncze strzaly tez jakby trudniej wchodza - latalem z f2000.


Ja tam żadnej różnicy nie widzę w celowaniu. W patchnotes też nic nie pisali. Wydaje mi się że miałeś zły dzień albo lagi:p


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 11:53 
Cytuj  
full auto bardzo się zmieniło.

G36C i F2000 praktycznie nie zabija z daleka jak ktoś nie umie puścić lewego klawisza myszy :]

wcześniej kosiło prawie od niechcenia nawet na long, nawet zapomniałem że istnieje shortcut "V"


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.