mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 305  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 10:14 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Szybkie pytanko. Czy te 7 godzin triala to jest 7 godzin playtime, czy 7h od X do Y ?


playtime, 7h albo 14 dni zdaje sie

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 10:22 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Ano, zdecydowanie nie są "prawymi kolonistami".

Swoja droga gdzies wyczytalem ze z Ziemi przybylo 8 tysiecy kolonistow. Ciekawe w jakim tempie oni sie mnozyli ze w XXV wieku jest i setki milionow na wielu planetach... 0o


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 10:25 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Szybkie pytanko. Czy te 7 godzin triala to jest 7 godzin playtime, czy 7h od X do Y ?

7h playtime.

Anyway, jak dla mnie kampania jest krokiem wstecz w stosunku do WC3. Te wszystkie "innowacje" (hyperion), sa zbedne i tak naprawde niczemu nie sluza, misje to jakis zlepe polec tu polec tam, czesc z nich nie ma zwiazku z innymi imo ;p, a brak rozowju bohatera i jego czynnego udzialu w grze jest ogromnym minusem. Pozatym misje sprowadzaja sie do rozbuduj baze i wyrznij wroga, albo polec bokiem i wykonaj misje. Jak dla mnie. Slabizna. WC3 byl duzo lepszy.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 10:36 
Cytuj  
ja nie wiem jak wy ale grajac w SC 2 mialem nieodparte wrazenie ze gram w W3 w innym settingu :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 10:47 
Cytuj  
Czy jak przejdę kampanię po polsku, a potem odinstaluję i ściągnę wersję angielską, to progress pozostanie?


_________________
...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 10:48 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Szybkie pytanko. Czy te 7 godzin triala to jest 7 godzin playtime, czy 7h od X do Y ?


To jest chyba 7 dni max albo 7 godzin in game.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 10:50 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
Czy jak przejdę kampanię po polsku, a potem odinstaluję i ściągnę wersję angielską, to progress pozostanie?

Tak, masz to przypisane do konta na Battle.necie, a nie klienta na dysku.


_________________
Obrazek

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 10:52 
Cytuj  
Cytuj:
Anyway, jak dla mnie kampania jest krokiem wstecz w stosunku do WC3. Te wszystkie "innowacje" (hyperion), sa zbedne i tak naprawde niczemu nie sluza,


Jak niczemu nie sluza? Caly hyperion zajebiscie buduje klimat i sprawia, ze swiat zyje.

Cytuj:
Pozatym misje sprowadzaja sie do rozbuduj baze i wyrznij wroga, albo polec bokiem i wykonaj misje.


Nigga plz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 11:50 
Cytuj  
A co to jest za opcja "play as guest" ? Mogę grać singla bez logowania do bnetu ? :o

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 11:58 
Cytuj  
Warning! Wall of text and spoilers detected!
(czyli jeżeli nie przeszedłeś jeszcze gry i płaczesz na widok spoilera to nie czytaj)



Tak więc skończyłem dzisiaj kampanię o 3 nad ranem i z opinii które czytałem na mmorpg.pl jestem chyba jednym z bardziej zadowolonych graczy. To nic, że Blizzard właściwie wziął misje z WC3 i włożył do swojej najnowszej produkcji (Ucieszka Zeratulem z tej świątyni przed Zergami blinkując vs Ucieczka Maiev z walącej się świątyni blinkując - dla przykładu ;) ), bo moim zdaniem Wings of Liberty jest godnym poczatkiem trylogii.

Kampania jest wciągająca, bardzo cieszę się, że wprowadzili tą "metagame" bo
r_ADM napisał(a):
Caly hyperion zajebiscie buduje klimat i sprawia, ze swiat zyje.
Podobało mi się również upgrade jednostek oraz te badania w labolatorium

Zakończenie mimo, że było mi znane od ponad roku (właściwie uznałem, że będzie to fajny motyw, nie myślałem, że zrobią z tego zakończenie kampanii Terran) za sprawą tego artworka

To jednak nie jestem zawiedziony i uznaję to za dobre rozpoczęcie trylogii.

Blizzard chyba trochę zmienił fabułę podczas produkcji, bo w którymś trailerze była właśnie ta scenka z Zeratulem wbijającym na Hyperiona i gadającym z Raynorem i mówił wtedy coś w stylu "Xel'Naga they are comming back". W samej grze było już trochę co innego.

Ciekawe jest również to, że Zeratul zastanawiał się czy "The Fallen One" jest Xel'Naga. Imho po tej misji z martwym Overmindem powinno być to już jasne, Overmind w końcu wyciął w pień prawie wszystkich przedstawicieli tej rasy w sektorze Koprulu i na pewno zdawał sobie sprawę z tego jak wyglądali.

Nie podoba mi się za to, że wprowadzają na siłę jakieś mistyczne wątki w stylu przepowiedni itp. To że Kerrigan ma żyć bo inaczej dupa to wiadomo, w końcu moja ulubiona postać z gry (obok Overminda ;) ) ale czy muszą robić z tego taki tajemniczo-apokaliptyczny crapik?

To tyle jeżeli chodzi o fabułę, co do oprawy to jestem zadowolony. Szału nie ma, ale narzekać też nie ma za bardzo na co, chciałbym nawet pochwalić cinematics na engine gry które okazały się dobrej jakości i ogólnie rzecz biorąc podobały mi się. Powinno być za to więcej tych całkowicie prerenderowanych bo z tłumu wybijają się właściwie tylko dwie: Kerrigan pwned on Tarsonis oraz Zeratul vs Kerrigan. Gra powinna mieć zdecydowanie mniejsze wymagania, bo zdarzało się, że spowalniała czasem co mnie osobiście lekko zdziwiło biorąc pod uwagę, że dzień wcześniej przeszedłem Crysisa z którym tych problemów nie miałem (grałem wprawdzie na odrobinę niższej rozdziałce but still).

Właściwie nic więcej do napisania nie mam, albo nie przychodzi mi teraz na myśl, więc podsumuję.
Sobtainer napisał(a):
jeden z najlepszych tytułów jakie nawiedziły PC
to to zdecydowanie nie jest, natomiast mogę powiedzieć o grze, że jest solidną strategią z ciekawą fabułą i dobrym wykonaniem.

Jak bym miał oceniać grę teraz to 8/10 przy czym od razu zakładam, że dodatki to zmienią na lepsze.
Kabraxis napisał(a):
dobra rzemieslnicza robota
z chwilami artystycznego przebłysku, niestety nic więcej. Blizzard stał się drugim Square Enix imo. Zamiast artystów i wizjonerów zostali ino doskonali rzemieślnicy. Dlatego nie rozumiem hype na produkcje tej firmy, bo ich ostatnią wielką premierą był WoW.

Gra absolutnie nie warta ceny którą obecnie wydawca sobie za nią śpiewa, jak stanieje to kupię żeby ponarzekać na Zerga który w stosunku do Brood Wara dostał ostro po jajach.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 12:08 
Cytuj  
Dana napisał(a):
A co to jest za opcja "play as guest" ? Mogę grać singla bez logowania do bnetu ? :o


Też chciałbym wiedzieć.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 12:10 
Cytuj  
Tak, mozna. Po jednorazowej aktywacji klienta logowaniem sie na konto battle.netu jest mozliwosc grania wlasnie jako gosc bez logowania sie na battle.net


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 12:10 
Cytuj  
jest zajebista ;p
pisal o tym Ash chwile wczesniej - ale przetestowalem juz na sobie.

instalujesz sobie klienta, po czym kolega, ktory kupil oryginal loguje sie na twoim komputerze na swoje konto battle.net - i 'aktywuje' ci gre.
po czym mozna grac single kampanie (bez achievements i online) - bez logowania sie do battle.net zupelnie legalnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 12:14 
Cytuj  
No to very nice.

A ktoś tutaj zwieracz napinał, że to piractwo, plz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 12:22 
Cytuj  
No korzystanie z opcji które daje nam producent to piractwo jak ch.

No ale to Blend-a-med, czego się spodziewać.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 12:24 
Cytuj  
Poczytalem sobie wlasnie o custom mapkach i pewnych rozwiazaniach blizza w tym temacie i to co zrobili to mega fail. Mam nadzieje, ze zmienia te durne zasady jak najszybciej.

Wiecej info tu:
http://www.teamliquid.net/forum/viewmes ... _id=139745

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 12:39 
Cytuj  
No piękne zasady, w ogóle nie ograniczają i dają pole do popisu map-makerom.

/facepalm


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 12:48 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Poczytalem sobie wlasnie o custom mapkach i pewnych rozwiazaniach blizza w tym temacie i to co zrobili to mega fail. Mam nadzieje, ze zmienia te durne zasady jak najszybciej.

Wiecej info tu:
http://www.teamliquid.net/forum/viewmes ... _id=139745


Pisałemo tym juz pare razy. Dziwie sie ze blizzard tego nie zmienił, bo chyba nie ma osoby ktora by to lubiła.
Normalna lista custom map bylaby najlepsza, ale ni jest jakas "innowacja".


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 13:10 
Cytuj  
A Marek to na urlopie, czy znowu go zbanowali?:>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 13:13 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
No korzystanie z opcji które daje nam producent to piractwo jak ch.

No ale to Blend-a-med, czego się spodziewać.

Jesli ci sie wydaje, ze producent dal opcje "play as guest" zebys sobie mogl pograc za darmo w singla to szkoda komentarza. Blizzard rozdaje singla wszystkim. Alleluja.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 305  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.