mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 sty 2010, 13:54 
Cytuj  
Temat miliard razy wałkowany ;F
Niech wpisze nr errora tutaj albo ręcznie przeszuka ten dział.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2010, 14:32 
Cytuj  
albo niech zresetuje do ustawień domyślnych konsolę - przytrzymując przycisk power przez 5s (do piknięcia). Potem podepnie kabel do konsoli i w konsoli niech klika "dalej", "dalej", wszystko na defaultowe - powinno działać.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 16:00 
Cytuj  
Czy sa jakies inne "ulepszacze" obrazu / dzwieku / whatever do PS3 poza kablem HDMI?

Noob question, pomimo to prosze o odpowiedz!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 16:06 
Cytuj  
tylko zabawa opcjami obrazu telewizora


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 16:19 
Cytuj  
Zakupil ktoś może nowy add-on do Borderlands i tak samo jak ja ma ochote skonczyc go w co-op? :)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 19:58 
Cytuj  
masz slota na sprzedaż? Nie chce mi się płacić za 8 dodatków do jednej gry każdy w cenie 10USD/Ł. Trochę bez sensu wydawać ponad ~4 razy tyle za addonsy niż za grę (17.99F)... Złodziejstwo w biały dzień - na wyspę doctora ned-a dałem się naciągnąć, ale resztę kupię na współkę z kimś.

O kuźwa jakaś japanese gazetka została zeskanowana ze screenami z GOWIII - wymiatają:
http://www.ps3site.pl/kolejny-boss-god- ... any/30951/

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 23:29 
Cytuj  
Ktoś chętny na EK GoWa 3? :|


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2010, 09:42 
Cytuj  
o/


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 12 sty 2010, 10:46 
Cytuj  
Wiem ze w zasadzie was to grzeje, ale po 2h zapierdalania z gory na dol ( konsola na 1 pietrze, komp z netem na parterze ), wypiciu kilku piw, wyzwania wszystkich pracownikow sony od kutasow i pedalow, oraz generalnie wysoko podniesionego cisnienia, skapitulowalem.
PS3 znajomego jak nie mialo netu tak nie ma. Nie jestem jakis uposledzony psychicznie, ale wpisalem juz chyba wszystkie dns, konfigurowalem router na kilka sposobow, przekopalem milion for oraz obejrzalem kilka filmikow na youtubie. I jeden wielki huj.
Calej mojej dramatycznej akcji przygladal sie moj kolega, wlasciciel xboxa.
Usmiech na jego twarzy mowil wiecej niz slowa. Na koniec odpowiedzial mi jak on uruchamial net w xboxie.
Po podpieciu kabla pod konsole, wyswietlil sie komuinikat: Do you want to conect to internet?. Kliknal YES i juz chwile potem grasowal na necie ownujac w PES.

Jak bede chcial sie bawic w konfiguracje, zmiane softow, i kurwa huj wie co jeeszcze, to siadam do PC i tam mam to wszystko. Konsola ma byc do grania a nie wkurwiania sie ze cos nie dziala. Pozdrawiam panow z Sony i zycze im wszystkim ladnych zon i impotencji zarazem.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 sty 2010, 10:58 
Cytuj  
Ja również nie mialem problemu z podpieciem konsoli do neta jak Twój kolega od xboxa


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2010, 11:28 
Cytuj  
Hmmm... nie przypominam sobie tego problemu na swoim PS3, ale na PSP mialem problem z szyfrowaniem klucza sieciowego. Nie wiedziec czemu PSP nie obsluguje WPA2 i bylem zmuszony zgimpic sobie szyfrowanie do WPA ;/


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 12 sty 2010, 11:53 
Cytuj  
Dziwna sprawa z tym netem - u mnie nie było żadnych problemów ani po wifi ani kablem. Gdziekolwiek konsoli nie zaniosłem też nie było żadnych problemów :D


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2010, 12:10 
Cytuj  
Może coś z portami? Tu masz guide'y z obrazkami pod różne modele routerów.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2010, 13:39 
Cytuj  
A łączy się z siecią lokalną?

Czy ni chuja nic się nie dzieje?? Na Xbox jak miałem zajebiście chujowego Routera Belkina co był kurwa tak nowoczesny i miał tyle wewnętrznych zabezpieczeń i firewall których nie dało się w żadne sposób wyłączyć, Xbox też mi nie chciał działać.

Pomogło jak zmieniłem szyfrowanie na starszą wersje WEP, plus otworzyłem porty dla Xbox, ale to była raczej połowa sukcesu bo mimo iż niby wszystko działało ni chuja dało się grać online non stop zrywane połączenie, i monster lag.

Spróbuj zrobić to co ja zrobiłem kup najabrdziej prymitywny Router jaki jest na rynku bez żadnych zbędnych funkcji dla uzytkowanika domowego jak szyfrowanie w standardzie Pentagonu, i podwójnego Firewalla (a jeśli już takie coś ma nie bedzie opcja wyłącznia tego), ja takiego kupiełm za 30 zł i wszytsko chodzi pięknie.

Na 100% twój problem jest powiązanay z Routerm który jest po prostu za-zajebisty jak na granie online.

Kto jest dostawcą neta?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 12 sty 2010, 13:54 
Cytuj  
Tak wiec:
- tpsa dostawca netu
- kazalem wlasnie kupic mu najprostszy router. Dokladnie nie wiem jaka firma, ale bez zadnych wytryskow.
- Raz jak w opcjach grzebalem, to widzialem ze konsola jest widoczna, wiec polaczenie samo w sobie dziala

Podejme jeszcze 1 probe i zrobie tak jak mowisz. WYlacze wszelkie szyfrowania oraz inne bajery.

Doszukalem sie jeszcze na forum jakims zeby w routerze DNS wpisac takie i owakie, a niech samo ps3 laczy sie przez AUTO ( czy jakos tak ).

Tylko problem jest taki, ze jak sam nadaje ip/maska/dns , to wtedy laczy sie z siecia, a dopiero potem wyskakuje ze problem z DNS jest.

Natomiast jak daje wszystko auto, to juz nawet z routerem sie nie laczy.

Huj, kazalem mu kupic 4-pak i moze wieczorem cos bede dzialal znowu.
ROzstal sie z dziewczyna, wiec zeby mu nic glupiego do glowy nie przychodzilo to chce zabijac czas na PES. Jako dobry kolega czuje sie w obowiazku pomoc :>

EDIT:
@down

Net na kompiem smiga normalnie, wiec chyba jest ok.Aczkolwiek nie ja konfigurowalem wiec nie wiem. IP przydziela dynamicznie kazdemu urzadzeniu w siecie. ( tylko konsola + PC ).


Ostatnio edytowano 12 sty 2010, 14:05 przez Ziolo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2010, 13:56 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
bez zadnych wytryskow.
(...)

ROzstal sie z dziewczyna. Jako dobry kolega czuje sie w obowiazku pomoc :>


:lol:

Problem nie leży po stronie konsoli. Masz źle skonfigurowaną sieć i tyle.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2010, 19:34 
Cytuj  
jak masz dobrze ustawioną sieć/router (tj. defaultowo, bez blokad, z przydzielaniem IP etc.) to na PS3 wciskasz dalej, dalej, jak jedziesz po Wifi to jedyna trudność to wpisanie nazwy sieci i hasła do niej. Generalnie 5-latek sobie z tym radzi bez problemu.
Jak mieszałeś w sieci i w ustawieniach routera to odmieszaj to co zamieszałeś, resetnij router do ustawień defaultowych najlepiej i więcej tego nie rób jak nie wiesz co robisz ;) Spróbuj podłączyć konsolę bez jarania trawy - na trzeźwo, może pomoże...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2010, 20:25 
Cytuj  
zeby podlaczyc net na xboxie musialem wylaczac ZoneAlarm inaczej byly problemy


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 00:51 
Cytuj  
Pobawiłem się trochę ponad godzinę White Knight Chronicles EX. Pierwsze wrażenie - last remnant (poruszanie się po mieście). Drugie wrażenie - Final Fantasy XI/XII (chodzenie po mapie z potworami i walka). Przyznam szczerze, że trochę za bardzo zalatuje mi MMO. Wiem, że to z powodu możliwości gry online, ale jednak nie do końca czegoś takiego się spodziewałem. Myślę, że pogram przynajmniej do czasu aż dostanę tytułowego białego rycerza, ale obawiam się, że potem odłożę tytuł na półkę i sięgnę dopiero podczas posuchy growej.
Z fajniejszych rozwiązań - możliwość ustawiania sobie macro paru ciosów, czyli robienie combosów - są silniejsze niż poszczególne ciosy razem, ale ich użycie kosztuje więcej AC (punkty które zużywa się podczas walki na silniejsze ataki) niż suma cząstkowych technik.
Mamy też dużą dowolność przy zarządzaniu postaciami - za poziomy dostaje się AP, które można dowolnie wydawać na skille z różnych broni.

Skończyłem dziś nareszcie demo Tales of Vesperia, najprawdopodobniej zakupię przy pomocy znajomego, bo w sklepach internetowych najniższa cena za wersję PS3 to 240 zł.
Btw. - ktoś grał w demo i pokonał tego zielonego stwora schowanego blisko początku? Ma toto 63k hp (zwykły potwór - 3, boss - 40) i jest dość trudne, po 4 podejściach dałem sobie spokój.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 01:10 
Cytuj  
Keii jestem naprawdę zdziwiony że dopiero teraz sięgasz po Tales of Vesperia :P

Ja sobie dałem z nią spokój kiedy po 78 godzinach grania miałem 56% przejścia gry ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.