mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 12:23 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Ty za GW2 lykniesz pewnie cene 200 jak przysola ;) Kto co lubi, inside, kto co lubi...

Nie lykne. Niemniej moge zaplacić 150 max, ALE tylko dlatego ze GW2 NIE BĘDZIE mieć abonamentu.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 12:29 
Cytuj  
Spokojnie, jeszcze jedno pierdnięcie "bankrutującej" europy i kupisz po 200zł :)
Ciesz się że ceny gier jeszcze się nie przekładają na wartość walut itp.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 12:45 
Cytuj  
embe napisał(a):
Jak kupowałeś grę z pięć lat temu po 200zł


ja jeszcze pamiętam jak X-wing alliance był za 399zł


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 13:13 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Wedge napisał(a):
Rift w preorderze tez nie byl tani. Klucze oscylowaly w granicach 160PLN (wersja zwykla ofc.), oczywiscie mozna bylo okazyjnie kupic taniej. Pudelka w Empiku jeszcze grubo po premierze kosztowaly bodajze 169PLN. EA poszlo cenowo sladami Blizzrda, coz takie zycie. Nie chcesz nie kupuj lub czekaj pare miechow az klucze stanieja.

Ja kupilem wlasnie za okolo 120.

Ja pomimo tego, ze dostałem za free skończyłem "epicką" przygodę na 36 lvlu :lol: nudne to jak flaki z olejem.

Cytuj:
To EA. Nastawiaja sie na maksymalny zysk, kropka. Innych wyjasnien nie trzeba. Czemu rezygnowac z kasy za pudelka skoro ma sie niemalze gwarantowana sprzedaz poczatkowa 1-2 miliony sztuk? Ludzie kupia i pudelka i zaplaca abo. Nic tylko robic miejsce na koncie.

WHO tez miało początkowa sprzedaż w okolicach 1,2 miliona a skończył mizernie. Więc jeżeli ich ambicją jest prewencyjne natrzepanie kasy z obawy, że tytuł im padnie :lol: po pół roku to raczej jest to marna perspektywa na przyszłość.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 13:48 
Cytuj  
Po patchu z 17 listopada gra zajmuje "troche" wiecej.
Obrazek
mam nadzieje ze jakos to skompresuja czy cos, bo powoli miejsca na dysku nie mam :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 13:55 
Cytuj  
Falangista napisał(a):
Cytuj:
To EA. Nastawiaja sie na maksymalny zysk, kropka. Innych wyjasnien nie trzeba. Czemu rezygnowac z kasy za pudelka skoro ma sie niemalze gwarantowana sprzedaz poczatkowa 1-2 miliony sztuk? Ludzie kupia i pudelka i zaplaca abo. Nic tylko robic miejsce na koncie.

WHO tez miało początkowa sprzedaż w okolicach 1,2 miliona a skończył mizernie. Więc jeżeli ich ambicją jest prewencyjne natrzepanie kasy z obawy, że tytuł im padnie :lol: po pół roku to raczej jest to marna perspektywa na przyszłość.


Jak juz napisalem - ich ambicja jest natrzepanie kasy. I na pudelkach i na abonamencie. Wyjasnienie ceny jest proste: ludzie zaplaca. Gra w takiej cenie sprzeda sie swietnie. Wiecej szukac nie trzeba. Gdyby mieli gwarancje ze gra bedzie hitem na skale WoWa to tym bardziej nie zrezygnowaliby z kasiory za pudelka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 14:13 
Cytuj  
Cytuj:
Hey Everyone,

This build has our first iteration of the Legacy System! At its core the Legacy system is about allowing players to create a family tree of characters. Family is pretty important to the Star Wars universe, with the Skywalker family having one of the most interesting dynamics in movie history. This version is just the foundational components that we will use to build upon in the future. Here are the features of this iteration:

Once your character has completed their Chapter 1 storyline, they will be able to choose a Legacy Last Name. This Legacy Last Name must be unique and is shared across all characters that server - so choose carefully!
Once you have unlocked your Legacy, any and all characters on that server will now contribute to that player's Legacy Experience Points. Much like normal experience points, when you reach certain Legacy thresholds, you will increase your Legacy Level.


We already have plans for how we will expand the functionality of the Legacy System in one of our major post-ship patches. This will include being able to shape your Legacy's family tree, and give you a reward for all those Legacy Levels.

We look forward to reading your feedback on the Legacy System!


At last :)


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 14:59 
Cytuj  
Ja nie rozumiem dlaczego tak panikują co poniektórzy.Wow na realsie vanilli też kosztował 200zł i nikt halo nie robił.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 15:09 
Cytuj  
Dokładnie. Nie wiem, ktoś się spodziewał niższej ceny?

Tym bardziej, że 7 lat temu box też był po 200 zł, a abonament bodajże tez 15$.

Z tym, że porównajcie zarobki wtedy a teraz. Sporo taniej jest teraz dla nas realnie.


EA chcę zarobić i ja podejrzewam, że ma nadzieję, że ta gra będzie miała sporą (choć chyba nikt taki szalony nie jest tam, żeby się łudzić, że choćby zbliżą się do WoW ) populację subujących przez długi czas. To czy się to uda i czy nie mają planu B, to inna sprawa :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 15:12 
Cytuj  
tylko, ze zyjemy teraz, a nie 7 lat temu.
i gry na pc sa po 100zl. bez abonamentu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 15:24 
Cytuj  
Cena jest normalna (jesli wziac pod uwage ze to jest AAA mmo) nie rozumiem placzu.

Jak kogos mocno boli to nech poczeka dwa tygodnie to sobie kupi od kogos "Zawiedzonego" ze to nie UO2 i ze nie ma PvP z forum za stowke.

PS. Ludzie ktorzy wydali chyba 50 euro na preorder Mortal Online srly ne powinni sie wypowiadac negatywnie na temat cen gier. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 15:49 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
PS. Ludzie ktorzy wydali chyba 50 euro na preorder Mortal Online srly ne powinni sie wypowiadac negatywnie na temat cen gier. :)

Ale dostali przynajmniej epickie pudełka na sniadanie :D


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 15:57 
Cytuj  
Zaciag klienta do bety po otrzymaniu linka w mailu ? Czy da radę z jakiejś stronki ?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 18:00 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
tylko, ze zyjemy teraz, a nie 7 lat temu.
i gry na pc sa po 100zl. bez abonamentu.

Eee o singlach mówisz? czy tam zwykłych multi?

Single zawsze bez abonamentu były, także nie wiem do czego to porównujesz.

Zresztą niektóre gry na PC też są po 2 stówy - vide Blizzarda gry.

Ja nie mówię, że cena Swtor nie jest wysoka czy nawet za wysoka, ale jak ktoś odpuszcza i sieje zamęt tylko i wyłącznie dlatego, że gra kosztuję 179 a nie 120 no to nigga plz :/

Tym bardziej, że pamiętam, że co poniektórzy się przyznawali na forum, że na LoL-a w ciągu paru miesięcy wydali 600 zł ,a tu się plują o 50 zł :/

Było od początku wiadomo, że Swtor będzie kosztował ~ 180 zł, bo a) to SW b) tam niby najdroższa produkcja mmo ostatnich lat.

**

Posty: 326
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 18:03 
Cytuj  
ja pierdole niemożna czytać co poniektórych najpierw nawijali jaki to tor jest lipny i jaki to single się szykuję a teraz jaki to on drogi będzie, ogarnijcie się ludzie a jak wam nie pasuje cena/gra to po prostu idźcie do działu darmowe

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 18:42 
Cytuj  
proponuje, zebys przestal sie wypowiadac. w ogole.



single, multi. biorac pod uwage fakt, ze gry tanieja to cena za star wars z opcja multi jest przesadzona.
tym bardziej, ze co miesiac mamy jeszcze placic za to abonament.

jak nie wiesz to nic ci na to nie poradze :)

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 18:59 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Ty za GW2 lykniesz pewnie cene 200 jak przysola ;) Kto co lubi, inside, kto co lubi...


ta, i będzie bez abonamentu






ale 4 miesiące po wydaniu będzie już pierwszy dodatek, za 200...


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 19:07 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
proponuje, zebys przestal sie wypowiadac. w ogole.

[..]

Nie zaznaczyłeś do kogo się odnosisz, ale jeżeli do mnie - to możesz sobie darować tego typu odzywki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 19:10 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=b_oAyh0zboc

Czy w tej grze naprawde faceci wygladają jak klocki ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 19:15 
Cytuj  
jak się ustawi klocka a'la GOW to jest się klockiem


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.