mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2933 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 22 lis 2013, 09:27 
Cytuj  
Ja pierdziele, taka sytuacja jest niemozliwa, kiedys losowania bylo o 3 tiery w gore, teraz masz 2 tiery max. Albo byles w plutonie albo to byl scout/arta.
Mark24 napisał(a):
najgorzej, że rozrywka tak mało dynamiczna. Albo ja mam ADHD, albo trafiam na samych anemików. Do tego gram na niskich tierach (6-7) - jak rozumiem są tiery do levelowania i przeskoczenia poziom wyżej. A tu walka 15 vs 15 kończy się remisem (czas się skończył) bo 90% graczy (z obu stron) przycupnęła gdzieś za krzaczkiem i tak przesiadała podziwiając przyrodę przez całe 10min gry... ;)

To nie sa tiery do levelowania, na top tierach rozgrywka jest czesto jeszcze mniej dynamiczna gdyz dochodzi masa krowiastych X (chociaz sa oczywiscie tez szybkie medy). Graj takim czolgiem i na takim tierze ktory ci sie najbardziej podoba. Jedyna zaleta X tieru to taka ze zawsze jestes na topie ; ).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2013, 10:13 
Cytuj  
marek jak chcesz fun to kup sobie t18 i napierdalaj :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 22 lis 2013, 10:41 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
marek jak chcesz fun to kup sobie t18 i napierdalaj :)

This, to u mnie 3 czolg pod wzgledem ilosci bitew, daje duzy fun ale dlatego ze jest mocno przegiety.

Zakladasz haubice i mozesz 1-shotowac czesc czolgow, malo zwrotny i slabe przyspieszenie ale duza predkosc + duza masa i mozna pieknie taranowac z odpowiednim perkiem. Do tego przegiety pancerz przedni BARDZO czesto rykoszetujacy.

Do tego grasz z niskimi tierami wsrod ktorych jest masa newbie wiec kosisz jak ponury zniwiarz.

EDIT: przy okazji przyflexuje, moja bitwa na Chaffee nr 1 w kategorii Chaffee na Top Scout (http://www.tazilon.net/HoF/M24Hall.html) i ogolnie najwyzszy xp wsrod wszystkich scoutow w Hall of Fame. Przyznaje ze sama bitwa nie jest ciekawa bo glownie passive scouting.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2013, 11:06 
Cytuj  
oo gratulacje, piekny wynik :)
jakie perki masz na swoich scoutach damien? ja probuje czasami nimi pograc ale ciezko mi na razie idzie.


co do t18 to gram bez haubicy, jakos wkurza mnie, wole mniej ale szybciej i celniej, poza tym latwiej penetrowac t3.
no ta predkosc jest czasami zabojcza, jak sie zapatrzysz to jestes na polowie mapy, a twoj team dopiero z bazy rusza :)
no i wiekszosc ludzi nie wie gdzie w niego strzelac, wiec faktycznie spam rykoszetow niezly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 22 lis 2013, 11:24 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
oo gratulacje, piekny wynik :)
jakie perki masz na swoich scoutach damien? ja probuje czasami nimi pograc ale ciezko mi na razie idzie.


co do t18 to gram bez haubicy, jakos wkurza mnie, wole mniej ale szybciej i celniej, poza tym latwiej penetrowac t3.
no ta predkosc jest czasami zabojcza, jak sie zapatrzysz to jestes na polowie mapy, a twoj team dopiero z bazy rusza :)
no i wiekszosc ludzi nie wie gdzie w niego strzelac, wiec faktycznie spam rykoszetow niezly.


Zaloga ma po 4 perki, 4-ty na 92%.

Dowodca ma BiA, zarowe, zasieg widzenia i camo 92%.
Celowniczy BiA, lepsze celowanie przy obrocie wiezy, wyznaczony cel i camo 92%.
Kierowca BiA, lepsze skrecanie, jazda terenowa i strzelanie w ruchu.
Radiooperator BiA, zwiekszenie sygnalu radiowego, lepszy zasieg widzenia i camo 92%.
Ladowniczy BiA, wytrzymalosc magazynu amunicyjnego, trzeciego perka w sumie nie pamietam i camo 92%.

Sprzet mam nastawiony bardziej na ruch i walke wiec woze dosylacz, stabilizator pionowy i optyke.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2013, 11:36 
Cytuj  
hm i bez siatki i kamo nie spotuja cie za szybko?
btw dzieki. 4 perki, ladnie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 22 lis 2013, 11:42 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
hm i bez siatki i kamo nie spotuja cie za szybko?
btw dzieki. 4 perki, ladnie :)

Bazowe camo wychodzi mi 73,6% bo jeszcze kierowca nie ma, ale jak wbije 5 perk zrobie u kierowcy a u reszty naprawe (wbrew pozorom bardzo sie przyda, wiekszosc obrazen konczy sie detrackiem).

Gdybym sie nastawil na pure spot to oczywiscie siatka + lornetka nieodzowne, ale to zalezy jak kto gra.
Zreszta Chaffee ma spory zasieg widzenia, do tego dwa perki zwiekszajace zasieg oraz BiA oraz optyka sprawiaja ze w ruchu widze calkiem daleko.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2013, 11:52 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Atherius napisał(a):
HT nie mozesz dostac losowania wyzszego niz dwa tiery od swojego czolgu (czyli IV trafisz max na VI), chyba ze jedziesz z kims w plutonie, kto ma wyzszy tier od Twojego. To sa sztywne zasady i nie ma opcji, zeby przypadkowo np. KV-1 wylosowalo do walki z IS-3 itp.


Zrobię ss nastepny raz, u mnie to normalne że np jadąc tankiem z tier 6 ( HT ) dostaję tiery IX a czasem jakiś X się trafi, nie jezdżę w plutonie.

Ale jak mówiłem nie narzekam, przyzwyczaiłem się :)


Stary nie ma takiej opcji, kilka dobrych patchy temu wprowadzili sztywny mm i od kilku tysięcy bitew nie widziałem, żeby coś tam źle działało a Ty mówisz, że ciągle tak losuje to po prostu zmyślasz.
Daj te screeny lepiej. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2013, 15:53 
Cytuj  
Mam niemiecka zaloge 4-perkowa, ktora chce gdzies wsadzic, doradzcie cos. Slyszalem ze E-75 jest calkiem dobry? TD juz mi sie znudzily, nowej linii TD nie chce mi sie rozwijac, artyleria tez odpada. No chyba ze jest jakis dobry med.

- artylerie mialem z G.W.Tiger wlacznie i mam dosc raczej artylerii
- td mialem do Jagdtigera wlacznie i j.w.
- heavy mam do Tigera I
- medy do Panthery i VK 30.02 D
- lighty do VK 28.01 ale raczej odpadaja bo i tak glownie Chaffee gram

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2013, 16:05 
Cytuj  
E-75 niedawno skończyłem, czołg epicki, szkoda że tak szybko go wyexpiłem. Polecam, mój ulubiony dziewiąty tier HT.
Zresztą E-50 i X też są mega. W ogóle Niemce pro.


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2013, 18:23 
Cytuj  
ja dopiero dociagam do pierwszego perka. 98%.
Nie podejrzewam zebym doczekal drugiego ;)

Kiedy moze spasc wyszkolenie zaloganta? Czy po prostu niezauwazylem missclicka i przenioslem jednego gostka tracac jakis tam procent wyszkolenia?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2013, 18:36 
Cytuj  
Z tego co mi wiadomo to nie spada :o

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2013, 18:39 
Cytuj  
jak przenosisz do innego czolgu to masz mozliwosc przekwalifikowania go na nowy czolg.
i wtedy do wyboru masz albo za 200 golda - wtedy nic nie tracisz, albo za kase w grze i przenosisz zaloganta tylko z okreslonym % wyszkolenia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2013, 19:54 
Cytuj  
Lol, dopiero teraz na to trafilem, Hitler gra w E-75:
https://www.youtube.com/watch?v=IaNsAQyirok

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2013, 20:16 
Cytuj  
Klusek jest dobry. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2013, 20:16 
Cytuj  
Jakbym widział mojego ojca w WoT, hehehehe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2013, 20:27 
Cytuj  
mod z kapitanem bomba bardziej do mnie przemawia ;p
https://www.youtube.com/watch?v=qidWLL0brWw


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2013, 22:07 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ja dopiero dociagam do pierwszego perka. 98%.
Nie podejrzewam zebym doczekal drugiego ;)

Kiedy moze spasc wyszkolenie zaloganta? Czy po prostu niezauwazylem missclicka i przenioslem jednego gostka tracac jakis tam procent wyszkolenia?


Ale ta gra jest chujowa, od 3 tygodni gram po ~6h dziennie, chyba straciłem pracę !!!1~~

Obrazek

---

Staty pro, ale tak to jest jak się bierze od razu za lekkie czołgi, które są przeznaczone dla najbardziej doświadczonych graczy. ;< Bo co ja nie dam rady jak na padzie umiem ?


---

High obczaj to -> http://www.youtube.com/watch?v=ioNClZGRus0
W nowym patchu dodali możliwość odgłosów załogi w ojczystym języku, w sumie i tak nigdy nie słucham tego co gadają, ale żabojady i helmuty klimatycznie brzmią. ;p


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lis 2013, 20:48 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Atherius napisał(a):
HT nie mozesz dostac losowania wyzszego niz dwa tiery od swojego czolgu (czyli IV trafisz max na VI), chyba ze jedziesz z kims w plutonie, kto ma wyzszy tier od Twojego. To sa sztywne zasady i nie ma opcji, zeby przypadkowo np. KV-1 wylosowalo do walki z IS-3 itp.


Zrobię ss nastepny raz, u mnie to normalne że np jadąc tankiem z tier 6 ( HT ) dostaję tiery IX a czasem jakiś X się trafi, nie jezdżę w plutonie.

Ale jak mówiłem nie narzekam, przyzwyczaiłem się :)


prawie na każdy mecz z VIII tierem jest 1-2 V i czasami jedna IV. Nie z plutonu.
Może za karę - jak nie masz premium to cię wrzuca ;) Bo mnie osobiście jak gram VII nie wrzuciło nigdy do X.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2013, 21:20 
Cytuj  
Bez premium to I wrzuca na X.
:oops:


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2933 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.